کارگردانان انچارتد 4معرفی شدند

• Thread starter !_Meshki_!
  • تاریخ آغاز
M

!_Meshki_!

در مصاحبه ی اخیر Gameinformer با روسای استدیو ی ناتی داگ در قسمتی از مصاحبه چنین امده است :
آینده ی انچارتد را چگونه ارزیابی می کنید ؟

_ما از Neil Druckmann و Bruce Straley. در خواست کردیم تا کارگردانی انچارتد را بر عهده بگیرند انها به عنوان افرادی که در انچارتد 1 و 2 دخیل بوده اند بسیار هیجان زده اند .

شما چه فکر می کنید ؟
A Candid Interview With Evan Wells And Christophe Balestra On The State of Naughty Dog, Uncharted, And The Last of Us - Features - www.GameInformer.com

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
یه سوال
چطوری شده که طرف باید کاندید بشه برای کارگردانی؟
مگه خود کارگردان، یک بازی رو ایده اش به ذهنش نمیرسه درست کنه؟
عجیبه برام :-?

Mr.Gold

کاربر سایت
Nov 17, 2013
136
ما از Neil Druckmann و Bruce Straley. در خواست کردیم تا کارگردانی انچارتد را بر عهده بگیرند انها به عنوان افرادی که در انچارتد 1 و 2 دخیل بوده اند بسیار هیجان زده اند
Neil Druckmann و Bruce Straley

متا 90 به بالا :D یه باندل PS4 هم بدن حتما همونDay1 پش خرید میکنم@-)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,247
نام
ماکان
همون اولش که امی هنینگ رفت گفتم بازی رو بروس و نیل میسازن، یکی بود با من خیلی بحث میکرد و میگفت نه و فیلان و بهمان. بیزحمت خودش به صورت خود جوش 1 ماه بن بشه!:D

ولی من واقعا این دوستانی که الکی جو میدن و میگن بدبخت شدیم رو نمیفهمم!:| تیمی که UC رو کرد UC و شاهکار نسل پیش یعنی UC2 رو ساخت قراره شماره 4 رو هم بسازن، اتفاقا این بهترین خبر ممکن درباری UC4 هست! اگه ذره ای درباری موفقیت UC4 شک بود الان به راحتی تبدیل به یقین شده! بیخیال بابا! فقط بترسید از UC4!:D

reza_snake

کاربر سایت
Aug 13, 2008
52
نام
Reza
Untitled.png

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
همون اولش که امی هنینگ رفت گفتم بازی رو بروس و نیل میسازن، یکی بود با من خیلی بحث میکرد و میگفت نه و فیلان و بهمان. بیزحمت خودش به صورت خود جوش 1 ماه بن بشه!:D

ولی من واقعا این دوستانی که الکی جو میدن و میگن بدبخت شدیم رو نمیفهمم!:| تیمی که UC رو کرد UC و شاهکار نسل پیش یعنی UC2 رو ساخت قراره شماره 4 رو هم بسازن، اتفاقا این بهترین خبر ممکن درباری UC4 هست! اگه ذره ای درباری موفقیت UC4 شک بود الان به راحتی تبدیل به یقین شده! بیخیال بابا! فقط بترسید از UC4!:D

من بودم فکر کنم !!! :-?:d

هنوزم برام جالبه که Bruce پروژه نصفه نیمه رو تحویل گرفته :d و از این بابت هم خوشحالم
بقیه بچه ها هم اعتقاد داشتن که یحتمل کارگردان جدید از بین بچه های خفن تیم آنچارتد انتخاب میشه مثل Taylor Kurosaki و Josh Scherr و . . . اما خب نشد :d

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
خوب خیالمون از این یکی راحت شد
فقط نمیتونم تا e3 صبر کنم!
هر چی میخام تصور کنم که جو بازی چطوریه هیچی به ذهنم نمیرسه !

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
من نمی دونم این طرز فکر که چون Bruce Straley و Neil Druckmann قراره کارگردانی u3 رو به عهده بگیرن پس حتما قراره تو داستان بازی یکی از شخصیت های مهم بمیره رو چطور بعضی ها تجزیه و تحلیل کردن ؟ اصلا چه لزومی داره چون یه تم احساسی در tlou دیدید پس حتما اینا میان دوباره یه تم احساسی دیگه چاشنی این بازی میکنن! مطمئن باشید اینا اگر طرز فکرشون مثل منو و شما بود الان هیچ کس اسمی از اینها نمی شناخت...هر بازی قانون و مقررات خودش رو داره...به نظر من u3 وجود تم احساسی نمی تونه بازی رو به موفقیت برسونه..اصلا روند این بازی به تم احساسی نمیخوره.

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
این خبر روی کار اومدن این دوتا واسه U4 بهترین خبر این چند وقته هست واقعاً :bighug:
ولی فقط یه چیزی ! اینا چرا لو دادن که Uncharted PS4 همون Uncharted 4ــه ؟ :|:d یکم صبر می کردن 6-7 روز دیگه مشخص می شد دیگه :d

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
البته این خبر یه ذره منو نگران هم کرد. چون اینا داشتن روی Tlou کار میکردن و وقت کمتری داشتن شاید عرضه ی Uncharted 4 یکم دیرتر از اون چیزی باشه که انتظار داریم. خلاصه من که خیلی عجله دارم دلم UC میخواد:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر