چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
بهترین تنظیم برای gow2 و fifa atreet رو میخواستم با توجه به سیستم که گذاشتم . کلی بازی های دیگه که میگم gow2 مشکل داشتم اول که بهتر شده ولی خوب بازم باید تنظیمات بشه چون مطمعتم دیگه از سیستم نیست چون ایمیج گرفتم ریختم روی هارد و هنگام کار هم cpu 50 در صد فری داره و.........

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام.دوستان گل و گلاب(!)تنظيمات اين 3 تا بازي رو كه ميگم تا خوب رو سيستمم اجرا بشه رو بدين لطفا.(بگم كه نگين سيستمت پايينه منgow1رو با30فرشمgow2رو با25فريم و چند تا بازي ديگه رو با 40 فريم اجرا كردم.)سيستم:Ram:1GB------CPU:Amd Atholon 64 proc 3200+-------VGA:512MB 7300gs
بازي ها:
1.GTA Liberty City Storiesاين خيلي مهمه
2.Harvest Moon A Wonderful Lifeاينم مهمه.اما نه به اندازه بالايي
3.:Dead to Rights II

eadseg

کاربر سایت
Aug 6, 2009
2
سلام لطف کنید پلاگین god of war رو که برای مشکل مه تو بازی بود توی سایت 4shared یا rapidshare بذارید تا ما هم بتونیم دانلودس کنیم همه ی لینک هایی که گذاشتین کار نمیکنه به خدا خیلی توی کف این بازی هستم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

Breaker

کاربر سایت
Aug 25, 2009
61
سلام.ورژن جدید PCSX2 اومده.0.9.7 که با پلاگین جدید هم هست.لطفا طرز استفاده از اونو بزارید.مخصوصا قسمت سی پی یو که کلا عوض شده.اینم لینک دانلود تمامی شبیه سازها با جدیدترین ورژن و خود PCSX2 هم با جدیدترین پلاگین های داخل خودش هرروز جدید میشه.دیگه لازم نیست برین یکی یکی پلاگینها رو براش بریزین.
http://www.mediafire.com/orleans

Breaker

کاربر سایت
Aug 25, 2009
61
مشکل حل نشده!

سلام لطف کنید پلاگین god of war رو که برای مشکل مه تو بازی بود توی سایت 4shared یا rapidshare بذارید تا ما هم بتونیم دانلودس کنیم همه ی لینک هایی که گذاشتین کار نمیکنه به خدا خیلی توی کف این بازی هستم
سلام.مشکل God of war متاسفانه هنوز وجود داره و با جدیدترین پلاگین هم رفع نشده.مگر اینکه شما خودت گرافیک خیلی قوی و جدیدی داشته باشی مثل AMD ATI 4800+ به بالا یا Geforce جدید و قوی که شاید حل بشه.البته تو DX10 ظاهرا بهتر دیده میشت تو ویندوز7 ولی فریمش پایینتره.XP گزینه بهتریه واسه بازی کردن.;)

don mohsen

کاربر سایت
Mar 10, 2009
6
سلام ميشه بهم بگين چه تنظيماتي براي mortal kombat:shaolin monks بهتره؟؟؟و از چه پلاگينهايي استفاده كنم بهتره؟؟؟
سيستمم اينه
vga:9500 gt 1g
ram:2g
cpu:amd athelon x2 4000

آخرین ویرایش:

final fantasy

کاربر سایت
Aug 23, 2006
39
نام
محسن
سلام .....

ببخشید اگه میشه یه نفر لطف کنه و تنضیمات Final Fantasy x-2 رو هم بزاره

خیلی لازمش دارم ...... خودم هرچی بهش ور رفتم درست نشد که نشد ..... بهتر شده ولی آخرش صفحه رو دو تیکه نشون میده و کامل نیست

اگه میشه یه راهنمایی بفرمایید ....

اینم سیستمم :

cpu:2.5 cordo du intel

سایه عالی مستدام:love:

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
WWE Smackdown vs Raw 2010

اين بازي با pcsx2_Pg_VMبهتر از نسخه هاي جديد اجرا ميشه. ميتونيد از پائين دان كنيد. همه‌ي تنظيماتش انجام دادم و برنامه كامل هست. فقط از حالت Zip خارجش كنيد و يه جفت مموري بريزيد توش! به همين سادگي به همين خوشمزگي!!!!! فقط پلاگين گرافيك SSSE3 هست كه ميتونيد اونو تغيير بدين.(به باقي تنظيمات دست نزنيد!)

دانلود برنامه كامل مخصوص كشتي كج 2010 با حجم 3.8 مگ

ghn1snnt2jd4hk6u9b7h.jpg

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
شاید این سوال خیلی تکراری باشه ، ولی من هر چی گشتم جوابشو پیدا نکردم.........
میشه یکی دقیق بگه حداقل سیستم برای اجرای بازیهای ps2 چیه؟؟؟؟؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
شاید این سوال خیلی تکراری باشه ، ولی من هر چی گشتم جوابشو پیدا نکردم.........
میشه یکی دقیق بگه حداقل سیستم برای اجرای بازیهای ps2 چیه؟؟؟؟؟

حد اقل شما باید یک cpu دو هسته ای داشته باشی و کارت گرافیکی که pixel shader3 رو ساپورت کنه البته سری 7 هم داره ولی سرری هشت بهتره

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
ممنون بابت جواب...........
یعنی من با این سیستم راحت میتونم همه بازیها مثل GOW و FF رو اجرا کنم دیگه:
cpu:e5300
ram:2*1gb/800
mb: p5kpl-1600
vga:9600gt

final fantasy

کاربر سایت
Aug 23, 2006
39
نام
محسن
سلام .....

ببخشید اگه میشه یه نفر لطف کنه و تنضیمات Final Fantasy x-2 رو هم بزاره

خیلی لازمش دارم ...... خودم هرچی بهش ور رفتم درست نشد که نشد ..... بهتر شده ولی آخرش صفحه رو دو تیکه نشون میده و کامل نیست

اگه میشه یه راهنمایی بفرمایید ....

اینم سیستمم :

cpu:2.5 cordo du intel

سایه عالی مستدام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر