چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
Game Title: God of War 2
Serial: SCUS_974.81
Status: Ingame

My PC:
CPU: Amd Phenom Triple Core
VGA: ATI 3870 DDR4 512MB
Ram: 4GB DDR2
Operation: XP SP3

Pcsx2 Ver: 1210
Note: new versions *will* have higher speed.

Bios: USA 2.20

Graphic: Gsdx9 1194
Render(D3D9 Hardware) – Interlacing(None) - Native(no) - Texture ******ing(yes) - Wait vsync(no) - Edge anti-aliasing(no) - Enable output(no) - Logarithmic Z(yes) - Alpha Correction(no)
Note: new versions *will* have higher speed.

Sound: Spu2-X 1.1.0: Default

Cdvdrom: Linuz ISO CDVD 0.9.0 or P.E.Op.S. CDVD (CDDA Mode) 1.3.0

Cpu:
Frame Limiting(Normal) - EERec(yes)- VU0rec(yes) - VU1rec(yes) - Multi threaded(yes)

Game Fixes:
FPU Compare Hack(no) - FPU Mul Hack(no) - VU Add Hack(no) - Vu Clip Hack(yes)

Speed Hacks:
EmotionEngine(Use x2) - VU Cycle Stealing(Large speedup) - INTC Sync Hack(yes) - Enable IOP x2(yes) - WaitCycles Sync Hack(yes) - Idle Loop(yes)

Advanced:
EE Recs Options: Round Mode(Positive) - Clamp Mode(None) - Flush to Zero(yes) - Denormals are Zero(yes)
VU Recs Options: Round Mode(Chop/Zero) - Clamp Mode(None) - Flush to Zero(yes) - Denormals are Zero(yes)

توجه: شما بايد از اين patch براي اجراي درست بازي استفاده كنيد.(با تشكر از كلنگ عدالت)

مشكل مه در بازي با پلاگين گرافيكي كه Master عزيز دادن برطرف ميشه:

1243754941.jpg
Pcsx2 Ver: 1210 ميشه اين بيلد را بذاري

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
cpu 6400 2.1 ghz
ram 2 gig 800
vga xfx 8600 gt fatality
سیستمت که از سیستم من خیلی خیلی سرتره . دو راه داری
1. استفاده از ویندوز اکس پی ! بدون دایرکت ایکس 10
2.استفاده از ویندوز ویستا سرویس پک 1 با دایرکت ایکس 10

حالا چه فرقی بین این دو هست . خیلی راحت . دایرکت ایکس 10 گاها دو برابر دایرکت ایکس 9 فریم میده ( سرعت بالاتر میده! )
در مورد بیلد من با بیلد 1233 و Vu skip 1 1 چهل فریم تخت میگیرم! تو اکس پی با دایرکت ایکس 9 . شما بدون vuskip هم باید بتونی یه همچین سرعتی بگیری . این بیلد 1233 رو یه بار دیگه آپلود کردم اینم لینک . قبلش برا اطمینان یه بار با انتی ویروس چک کنید ببینید این هم آلوده نشده باشه

آخرین ویرایش:

keyvan1985

کاربر سایت
Aug 28, 2008
142
سیستمت که از سیستم من خیلی خیلی سرتره . دو راه داری
1. استفاده از ویندوز اکس پی ! بدون دایرکت ایکس 10
2.استفاده از ویندوز ویستا سرویس پک 1 با دایرکت ایکس 10

حالا چه فرقی بین این دو هست . خیلی راحت . دایرکت ایکس 10 گاها دو برابر دایرکت ایکس 9 فریم میده ( سرعت بالاتر میده! )
در مورد بیلد من با بیلد 1233 و Vu skip 1 1 چهل فریم تخت میگیرم! تو اکس پی با دایرکت ایکس 9 . شما بدون vuskip هم باید بتونی یه همچین سرعتی بگیری . این بیلد 1233 رو یه بار دیگه آپلود کردم اینم لینک . قبلش برا اطمینان یه بار با انتی ویروس چک کنید ببینید این هم آلوده نشده باشه

دمت گرم یه تنظیم کامل هم واسه god of war 2 میخوام من تازه 4 روزه فهمیدم این شبیه ساز بازیهای ps2 اجرا میکنه :biggrin1:
یه سوال دیگه میشه مثلا تنظیمات تکن رو ذخیره کرد بعد اونو هر وقت خواستی فراخوانی کنی و تنظیمات اتوماتیک عوض بشه ؟

آخرین ویرایش:

™M.O.S.T.A.F.A

کاربر سایت
Jun 24, 2009
102
نام
مصطفی
سلام بهترین تنظیماتی که میتونم urban reign رو بازی کنم لطف میکنید
مشکلم فقط با سرعته وقتی هم سرعتش بهتر میشه پر پر میزنه لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
دمت گرم یه تنظیم کامل هم واسه god of war 2 میخوام من تازه 4 روزه فهمیدم این شبیه ساز بازیهای ps2 اجرا میکنه :biggrin1:
یه سوال دیگه میشه مثلا تنظیمات تکن رو ذخیره کرد بعد اونو هر وقت خواستی فراخوانی کنی و تنظیمات اتوماتیک عوض بشه ؟
خواهش میکنم . وظیفه اس !
منتها یه چیزی من این شماره دوشو ندارم ! اما شماره یکش با آخرین بیلد خیلی سریع اجرا میشد . یعنی بیلد 1458 . تنظیمات رو هم قرار نیست برای همه دست بزنی عموما اکثر بازی ها با تنظیمات کلی یکسان کار میکنند . اونهایی هم که کار نمیکنند ناچار باید از اول تنظیم کنی .!
( من برای اینکه تنظیمات یادم نره! برای هر بازی که تنظیمات عالی خودم بدست میارم یه اسکرین شات ازش میگیرم تو یه بخش ذخیره میکنم! و اگه یادم رفت مراجعه میکنم و حله )
:love:

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
خواهش میکنم . وظیفه اس !
منتها یه چیزی من این شماره دوشو ندارم ! اما شماره یکش با آخرین بیلد خیلی سریع اجرا میشد . یعنی بیلد 1458 . تنظیمات رو هم قرار نیست برای همه دست بزنی عموما اکثر بازی ها با تنظیمات کلی یکسان کار میکنند . اونهایی هم که کار نمیکنند ناچار باید از اول تنظیم کنی .!
( من برای اینکه تنظیمات یادم نره! برای هر بازی که تنظیمات عالی خودم بدست میارم یه اسکرین شات ازش میگیرم تو یه بخش ذخیره میکنم! و اگه یادم رفت مراجعه میکنم و حله )
:love:
ميشه بگي اسکرین شات چجوري درست ميكني به ما هم ياد بده در ضمن يه تنظيماتي كه خودت داري همشو بذار مردم استفاده كنند ممنون مست جان

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
ميشه بگي اسکرین شات چجوري درست ميكني به ما هم ياد بده در ضمن يه تنظيماتي كه خودت داري همشو بذار مردم استفاده كنند ممنون مست جان
بکمک پرینت اسکرین خودمون و پینت خوب عکس میگیرم از تنظیمات ! بعدم سیوشون میکنم! همین!
تنظیمات چی مثلا ؟ من بازی های مختلف رئ با بیلد های مختلف انجام میدم! بطور کلی من دوتا بیلد استفاده میکنم یکی 1233 !@ و دیگری اخرین بیلد ! از 1233 بخاطر vuskip 1 1 ش استفاده میکنم که تو بعضی بازی های فول فریم میگیرم . بعضی بازی ها که کند هستند یا نمیشه با vuskip کار کرد از ورژ« های جدید استفاده میکنم و فریم اسکیپ ( یا حتی نرمال! چون سرعت خیلی عالی شده تو ورژن های جدید )
اگر هم بیلد جدید مشکل داشت با بازی من ! میرم تو آرشیوی که از تنظیماتم ساختم میبینم فلان بازی که قبلا خوب اجرا کردم با چه بیلد و چه پلاگین و چه تنظیماتی بوده همون ور میدارم اجرا میکنم! همین! )

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
pcsx2 Ver: 1210 ميشه اين بيلد را بذاري

مستر جان شرمنده اين بيلد چيه ايا هموني كه ايكون ابي كه وسطش 2 زده اي هر بيلدي پلاگين مخصوص خودش را دارد

آخرین ویرایش:

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229

سلام بچه ها من برگشتم با سیستم جدید و توپ پر
بهنرین برنامه برای این کار snagelt هست که تخصصی برای این کار هست بتون معرفی میکنم من خیلی ازش راضیم توی این زمینه عالی و بهترینه سرچ بزنی گوگل 3 سوته پیدا میشه

یه چیز دیگه اینکه فایر فا ک س هم یه افزونه خیلی خوب گذاشته برای این کار و ادیت روی تصویر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر