چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

DESENY

کاربر سایت
Apr 21, 2009
24
اگر کسی تنظیمات MORTAL KOMBAT shaolin moks و HARVEST MOON و BIOHAZARD OUTBREAK و METAL GEAR SOLIDE 3 رو داره بزاره که خیلی زروریه.ببخشید که دیگه خیلی زیاده:cheesygri من خودم هرچی کخ میریزم جواب نمیده:(

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
اگر کسی تنظیمات MORTAL KOMBAT shaolin moks و HARVEST MOON و BIOHAZARD OUTBREAK و METAL GEAR SOLIDE 3 رو داره بزاره که خیلی زروریه.ببخشید که دیگه خیلی زیاده:cheesygri من خودم هرچی کخ میریزم جواب نمیده:(
سلام . شرمنده حسش نیست بگردم . خودت بیا اینجا دنبالشون بگرد . http://forums.pcsx2.net/thread-4256.html
متال گیر 3 و مورتال کومبات باید اینجا باشه ( متال و فک کنم خودم دیدم )
اگه اینجا احیانا پیدا نکردی یه سر بزن اینجا سرچ کن! ( تو تاپیک سرچ کن! )

DESENY

کاربر سایت
Apr 21, 2009
24
این error مربوط به پیدا نکردن فایل اصلی loading یا همون فایل اجرای اصلی بازی هستش که معمولا با یک پیغام miss مواجه میشه و در نتیجه برنامه قادر به boot کردن بازی نمیشه.
حاجی خوب چطوری درستش کنم:-"
master جان دستت درد نکنه خیلی کمک کرد اما تو بعضی از بازی ها همون مشکل بالا رو دارم:(

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
حاجی خوب چطوری درستش کنم:-"
master جان دستت درد نکنه خیلی کمک کرد اما تو بعضی از بازی ها همون مشکل بالا رو دارم:(

فكر كنم مربوط به تنظيمات cpu باشه. يه بار همه‌ي تيكها به خصوص micovu رو بردار ببين درست ميشه يا نه

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
من یک مشکل خیلی بزرگ دارم این اروری که میده مربوط به کدوم یک از تنظیمات نرم افزاره؟
تو بازیه mortal kombat shaolin monks هم میخواد بره تو بازی یهو قطع میشه و این توشته های قرمز میاد:((
1243834978.jpg

چيزي كه در اين تصوير قبل مشاهده است ، استفاده شبيه ساز از MicroVU هست.

اگر در تنظيمات CPU اين رو فعال كرديد ، غير فعالش كنيد چون MicroVU هنوز كامل نشده و مشكل داره.

DESENY

کاربر سایت
Apr 21, 2009
24
فكر كنم مربوط به تنظيمات cpu باشه. يه بار همه‌ي تيكها به خصوص micovu رو بردار ببين درست ميشه يا نه

بازم نشد.میگم از بایوس نیست چون تو یک بازی همین جوری میشد اما وقتی بایوس رو عوض کردم راه افتاد.جدید ترین بایوس ژاپن چیه؟اگه میشه لینک هم بدین.

farjam

کاربر سایت
Jun 3, 2009
5
بهترین تنظیمات برای اجرای Captain Tsubasa PS2 چیه؟

سلام و خسته نباشید به همگی،من تازه عضو شدم:baby: و یه درخواست راهنمایی دارم.
سیستم من اینه:
Cpu: 3.2 intel
Ram: 2gig
VGA:Geforce 8400 Gs, 512
حالا میشه به من بگید چیکار کنم که بشه خوب بازی کرد با سرعت بالا؟
خیلی ممنونم.:love:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام و خسته نباشید به همگی،من تازه عضو شدم:baby: و یه درخواست راهنمایی دارم.
سیستم من اینه:
Cpu: 3.2 intel
Ram: 2gig
VGA:Geforce 8400 Gs, 512
حالا میشه به من بگید چیکار کنم که بشه خوب بازی کرد با سرعت بالا؟
خیلی ممنونم.:love:
سلام .
دو توصیه برحسب تجربم دارم که خدمتتون عرض میکنم
1.اگر از بیلد های جدید استفاده میکنید از گزینه frameskip که تو بخش cpu شبیه ساز هست استفاده کنید و مقدار 2 2 رو بدید ( یه 2 تو مستطیل آخری . یه دو هم تو مستطیل بالاییش) و بعد بازی رو اجرا کنید . با استفاده از F4 و Tab هم میتونید درون بازی از فریم اسکیپ به نرمال و بلعکس سوییچ کنید . این برای مواقعی خوبه که فریم اسکیپ باعث بوجود اومدن مشکل تو بازی ها میشه مثلا صفحه سیاه میشه یا پرش خیلی زیادی تو صفحه میبینید .

2.از اسپید هک های موجود استفاده کنید .( همه رو تیک بزنید ) البته توجه داشته باشید اگر دیدید بازی بالا نیومد ممکنه بواسطه این اسپید هک ها باشه پس اسپید هک ها رو در این صورت غیر فعال کنید ( یکی بعد از دیگری تا بفهمید کدوم اسپید هکه که باعث گیر کردن بازی میشه ) و بعد به بازی کردنتون ادامه بدید .

3.اگه بلید های جدید سرعت خوبی ندارن بنظرتون میتونید از بیلد های قدیمی هم استفاده کنید . بعنوان مثال بیلد Pcsx2r-1233 بیلدی هست فوق العاده! البته با استفاده از Vuskip .
توضیح بیشتر : این گزینه تو بیلد های جدید برداشته شده و بجای همون Frame Skip قرار داده شده . این دو کاراییشون مثل هم هست اما در پاره ای از مواقع Vuskip بمراتب بهتر از فریم اسکیپ کارمیکنه ( خیل یکم هستند این نمونه ها ) .پس میتونید از این ورژن های هم استفادهکنید . فقط ذکر یک نکته .
تنظیمات vuskip با تنظیمات frameskip متفاوته عموما .
برای بدست اوردن سرعت بهینه و خوب در vuskip از تنظمیات 1 1 استفاده میکنیم و این درحالیه که در frame skip از 2 2 عموما استفاده میکنیم ( البته خودتون هم میتونید اعداد دیگه رو هم امتحان کنید و نتیجه رو ببینید )

4.از پلاگین های گرافیکی مختلف استفاده کنید . بعنوان مثال GSDX1.15 و ZeroGs
بعنوان مثال GSDX1.15 build 1379 سرعت خیلی زیادی به من میده در حالی که بیلد های دیگش اینطور نیستند!
در بعضی از بازی های پلاگین گرافیکی ZeroGs بسیار بسیار سریعتر از Gsdx هست . بعنوان مثال بازی soul calibur 3 با GSDX 5 فریم میگیرم . در حالی که با ZeroGs 22 تا 37 فریم میگیریم .! ( البته این ها تغییر هم میکنند در طول زمان . )

خوب اینم هم از این دیگه . امیدوارم کمکتون کرده باشه .

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوست عزیز من خیلی مبتدی هستم میشه یه لطفی کنید بگید کدوم پک رو دانلود کنم که بتونم gow ها رو به راحتی اجرا کنم .
ram2g
cpu 3200 doual core
vga 8500 512mb

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
با سلام خدمت دوستان ايا من ميتونم با اين برنامه بازيهاي mgs 3 و shadow of colssos رو بازي كنم ايا بايد دي وي دي اين بازيها رو از مغازه تهيه كنم يا بايد كار ديگه اي انجام بدم لطفا منو راهنمايي كنيد:love:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
دوست عزیز من خیلی مبتدی هستم میشه یه لطفی کنید بگید کدوم پک رو دانلود کنم که بتونم gow ها رو به راحتی اجرا کنم .
ram2g
cpu 3200 doual core
vga 8500 512mb
سلام . آخرین بلید نباید مشکلی در اجرا داشته باشه . شما آخرین بیلد رو از اینجا دریافت کنید و بعد که از حالت فشرده خارجش کردید . بیلد 1400 رو با پوشه پلاگین تو پوشه شبیه ساز کپیش کنید .
از این بیلد pcsx2-r1233.7z هم میتونید استفاده کنید ( میتونید Vuskip رو فعال کنید و بازی کنید اما بهتره اول با آخرین بیلد امتحان کنید اگر نتیجه نگرفتید با این امتحان کنید اگر هم با این نتیجه نگرفیتد بفرمایید تا راهنماییتون کنیم .)
بعد برای دریافت پلاگین گرافیکی به اینجا مراجعه کنید و این رو دنلود کنید (اولی رو )
GSdx-r1076m-sse2-Mod.dll
GSdx-r1076m-sse3-Mod.dll
GSdx-r1076m-sse4-Mod.dll

این پلاگین منحصرا برای GOW ساخته شده تا مشکل گرافیکی اونو حل کنه . پس ممکنه تو بازی های دیگه بهت گیر بده . برای بازی های دیگه از آخرین بیلد GSDX استفاده کن ( یا بیلد 1379 )

پست اول هم فراموش نشه که مطالعه کنید

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
با سلام خدمت دوستان ايا من ميتونم با اين برنامه بازيهاي mgs 3 و shadow of colssos رو بازي كنم ايا بايد دي وي دي اين بازيها رو از مغازه تهيه كنم يا بايد كار ديگه اي انجام بدم لطفا منو راهنمايي كنيد:love:
بله میتونید بازی کنید .
شما میرید بازی رو از مغازه میخرید . بعد یه ایمیج ازش تهیه میکنید تا بازی سریهتر اجرا بشه . بعد همین دیگه !
البته میتونید دی وی دی خود بازی رو تو دی وی دی رامتون بزارید و بازیکنید اما خوب این هم به دی وی دی رام فشار میاره و هم سرعت بازی کم میشه ( یعنی هر از چند گاهی یه مکث میکنه تا دی وی دی رو بخونه! اما اگه ایمیج بگیری مشکلی نیست و راحت بازی میکنی )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر