چه بازی بیشتر بهتون ضدحال زد؟

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
واقعا ضد حال ترین بازی sniper بود یهو میرفتی جلو اروم بود همه چی یه دفعه میگفت شما باختید دوباره از اول فکر کنم یه قسمت رو 40 بار رد کردم نتونستم یه قدم بردارم زدم تو دهنش پاکش کردم :boxing::boxing::boxing:

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
G.T.A V
بیشتر ازش انتظار داشتم.
حالت خوبه؟؟
مطمئنی داری درباره همون GTA V که ما دیدیم حرف میزنی؟؟
من که Assassins creed III و NFS Most Wanted 2012 به نظرم افتضاح بودن :| GTA IV هم با وجود اینکه خیلی عالی بود نتونستم باهاش کنار بیام و رفتم GTA SA بازی کردم دوباره :D

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
واقعا ضد حال ترین بازی sniper بود یهو میرفتی جلو اروم بود همه چی یه دفعه میگفت شما باختید دوباره از اول فکر کنم یه قسمت رو 40 بار رد کردم نتونستم یه قدم بردارم زدم تو دهنش پاکش کردم :boxing::boxing::boxing:

elite یا ghost warrior خوب باید آروم میرفتی که گربه شاخت نزنه بازیای اسنایپی اینجورین

- - -ویرایش - - -

بازی Brink !!
با اون تریلر هایی که داشت فکر میکردیم Goty میشه !!
گرافش خیلی خوب بود اما اصلا لذت بخش نبود

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
منظور من از ضد حال بودن بازی gta vبد بودن خود بازی نیست. خود بازی که شاهکاره .منظور من از ضد حال اینه مثلا من که کنسول ندارم تا اومدنش برای pc باید این همه صبر کنم تازه اونم شاید بیاد شاید نیاد.:((:(

:d

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
فعلا همینارو یادمه
PROTOTYPE 2 DMC Uncharted: Golden Abyss *** Effect 3 Resident evil 6 Kane & Lynch 2 kill zone 3 GOW3
resident evil operation racoon city gears of war Duke Nukem:Forever Call of Juarez Silent Hill PES 2008 & 2012 Infamous 2

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
فعلا همینارو یادمه
PROTOTYPE 2 DMC Uncharted: Golden Abyss *** Effect 3 Resident evil 6 Kane & Lynch 2 kill zone 3 GOW3
resident evil operation racoon city gears of war Duke Nukem:Forever Call of Juarez Silent Hill PES 2008 & 2012 Infamous 2
کل بازی هارو که گفتی پس میشه بگی که چی بازی می کنی؟ :-/اصلا بازی می کنی؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر