چه بازیهایی را نمیتوان جلوی دیگران بازی کرد !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
نه خداییش شماها رو چه حسابی همش وقتی مهمون دارید بازی میکنید؟:|
خوب بذارید مهموناتون برن بعد بازی کنید:>

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
اصولا بازی کردن جلوی کسی اشتباهه! حالا فیلم دیدن که به کنار...:d
منم عادت ندارم جلوی کسی بازی کنم یا فیلم ببینم،همیشه هم در اتاقم بستست،کسی هم وارد اتاقم بشه میزنم میره(خدا پدر سازنده Kmplayer رو بیامرزه که با زدن دکمه Esc در کسری از ثانیه فیلم صفحش میره:d،این حرکت جون آدما رو بیشتر از Air Bag نجات داده:d).آخر یه بار مامانم نشست کنارم که نصیحت کنه گفت: ((فکر نکن نمیدونم داری فیلم میبینیا،همین که من میام میزنی میره)):|:)).آقا من یه خاطره بگم بدآموزی نشه فقط:d
اول بگم که من و مادرم فعلا از یه لپتاپ استفاده میکنیم،اونم فقط برای خودش معمولا میره فیس بوق و آهنگ میگیره و کلا کارای کامپیوتریشو خودش انجام میده.بعد معمولا خب مادرا همیشه صبحا زودتر پا میشند از خواب دیگه،به خاطر همین صبحا تا بعد از ظهر دست مامانمه لپتاپ،بعد از اون تا تا طلوع آفتاب فردا هم دست من:d.آقا ما یه شب ازین Gamespot گذاشته بودیم یه تریلر خاک بر سری(راجع به کلا همین موضوع بود،Love & S*x in Games:d) حالا شما فکرشو بکن از عنوان تریلر که محتواش چیه دیگه:-s:d لامصب هرچی صحنه توی هر چی بازی تو طول عمر گیمری بود رو گذاشته بود توی این تریلر،حتی واسه این که به بیننده درک بهتری برسونه 2 دقیقه فقط فیلم پ*رن گذاشته بود لاش:dبه Heavy Rain هم رحم نکرده بود،من اصلا روحمم خبر نداشت که این بازی یه همچین صحنه خفنی داشته باشه،بعد راجع بهش حرف میزد،تازه جکم میگفت:d آقا چشمتون روز بد نبینه،من اینو با چندتا تریلر دیگه گذاشتم دانلود شه تا صبح که بیدار شدم برشون دارم،هیچی دیگه ما رفتیم مدرسه و اومدیم بعد دیدیم فضای خونه یطوری شده:dآب دهنشو آدم بزور قورت میداد:dبعد رفتیم دیدیم که بعله بچه های عزیز،مادر بنده پای لپتاپ تشریف دارند و تا منو دیدند با اون نگاهشون انگار میخواستند که مغز منو از تو گوشم دراره:d.بعد خلاصه سرتونو درد نیارم،گفتش که علی،گفتم جانم:dگفت فقط بازیهای جنگی بازی میکنیا! نبینم بازیهای س*سی و صحنه دار بازی کنی،منم گفتم چشم:dو ازونجایی که به مادرم Shift+Del رو یاد ندادم(!) دیدم که بله دیده تریلرو و بعدش هم انداخته Recycle Bin،منم همونجا دوباره ورداشتم انداختم تو کالکشن مخفیام:))خلاصه اصلا اون حرف بالایی رو هم در بین همین صحبتا زد.یه روزم بنجامین باتن رو گذاشته بودم همینجوری دانلود شه،اومدم مادرم گفت(با لحنی تند):بجای این که بشینی درس بخونی میری ازین فیلما میبینی؟! این فیلما چیه؟ منم سریع خودمو زدم به علی چپ:d،اصلا قبول نکردم،آخر گفتم شاید واسه محمده(داداشم)(بیچاره اون،آخه چیکار کنم 25 سالشه،سن قانونی رو خیلی وقته رد کرده:d)اونم قبول کرد دیگه،بعد رفتم به داداشم گفتم ماجرا رو اونم چون خیلی بچه باحالیه گفتش باشه مشکلی نداره اگه مامان پرسید میگم مال من بوده:).خلاصه همین دیگه،الانم دیگه این اشتباهو تکرار نمیکنم اینترنت 1 مگ نامحدود گرفتم هر چی که میخوام دانلود کنم رو منتظر میشم تا تموم شه بعد مرتبش میکنم.حالا ببخشید سرتونو درد آوردم باز حالا اگه چیزی یادم اومد میگم،آخه کم پیش اومده،من آدم محتاطی هستم>:):d

آخرین ویرایش:

Ps4ever

کاربر سایت
Mar 26, 2013
10
نام
رضا
بازي هاي راك استار رو تنها هم نميشه بازي كرد:d

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
خدا پدر سازنده Kmplayer رو بیامرزه که با زدن دکمه Esc در کسری از ثانیه فیلم صفحش میره
:d

عزیز دل..مشکل همینجاست که از شانس خوب ما سیستم هنگ میکنه..هرچی میزنی نمیره بیرون:d

nksijsk

کاربر سایت
Feb 7, 2013
27
نام
مینا
منم داشتم یک روز تو پی اس پیم خونه مامان بزگم ساعت 3 صبح بازی میکردم وقتی برنده شدم دید داییم بالا سرمه
کلی سرم نق زد:))

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
آقا هر وقت میتونید بازی کنید .
سوال بنده اینست که آیا از دست دادن فرصتها کار درستی است ؟ ( تکیه کلام ارسطو :)) )
من خودم 3 سال پیش که Assassin's Creed Brotherhood اومده بود من عیدش نصب کردم بازی رو و تو عیدم خواستم باهاش حال کنم .
روز اول عید بود و چون ما و مادربزرگم اینا تو یه حیاط بودیم ، فک و فامیل ریختن اونجا !
بعد دختر عموم و دختر عمم که 3 ،4 سال از من کوچکترند اومدن رو تخت من نشستن و بازی کردن من رو تماشا میکردن و رسیدیم به صحنه های خوشگل ابتدایی بازی من که دیدم کپ کردم :-s و از خجالت چشمم چسبیده بود به مانیتور و جای دیگه رو نمی دیدم .
اونا هم داشتن تماشا میکردن و بدشون نیومده بود :d
ولی از اون موقع تا حالا باهام سر سنگین شدن:))=))

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
ke$ha خدا بگم چیکارت کنه با این تاپیک زدنت :dاینطوری پیش بره ممکنه موشکل پیش بیاد.خیلتر و اینجورچیزا
الان میتونم حدس بزنم که بعضی ها رفتن اون بازی هایی که گفته شده رو دانلود کردن:> یا خرید و بازی میکنن , این دوران جوونی بد دورانی ـه:d

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
هر کی که The Sims ( حالا هر ورژنی رو ) بازی کرده حداقل یه بار جلو خانواده سوتی داده...اصلا ً شک نکنید!! :d

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
هر کی که The Sims ( حالا هر ورژنی رو ) بازی کرده حداقل یه بار جلو خانواده سوتی داده...اصلا ً شک نکنید!! :d

نه ندادم :d

حتمن خیلی حرفه ای هستم :d

---------- نوشته در 09:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:06 PM ارسال شده بود ----------

ke$ha خدا بگم چیکارت کنه با این تاپیک زدنت :dاینطوری پیش بره ممکنه موشکل پیش بیاد.خیلتر و اینجورچیزا
الان میتونم حدس بزنم که بعضی ها رفتن اون بازی هایی که گفته شده رو دانلود کردن:> یا خرید و بازی میکنن , این دوران جوونی بد دورانی ـه:d

الان cathrine رو فردا میخوام دان کنم :d

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
من یکی دو هفته ژیش داشتم تام رایدر بازی میکردم همون اولش که لارا میفته لامصب یه صدایی داد دیدم تو خونه از خانواده بگیر تا فامیلا ساکت شدن دارن منو نگا میکنن منم سرخ شدم گفتم بازی باحالیه تازه الان دستم رسیده:">

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
به مدیرا خبر بدم ، اسم این تاپیک رو تغییر بدن به :
« معرفی بازی های خوب و خاطرات شما با آنها »

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
FARCRY 3 ممکنه کار دستتون بده.فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد.
حواسم نبود در بچگی GTA SANANDREAS بازی کردم ، سیستم بلوغ ملوغ ریخت به هم:|:d

سان اندریاس تو دوران بلوغ من رو نابود کرد :d خدا از سازنده هاش نگذره

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
Bazi az bazi ha moshkelat ekhtelat daran vali bazi ha baraye binande khaste konande hast mesle fallout va skyrim dar hali ke khod taraf dare lezat mibare
Bazihaye gorohe aval ham nemone ziade az gow ta sr o witcher
Gta am ke jaye khod dare
Ma ke pir shodim bax nojavon havaseton bashe bazi haye ke ingone hastand bishtar asab khord mikonand ta lezat bordan az playingeshon

Sent from my GT-P6200 using Tapatalk HD

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر