چه بازیهایی را نمیتوان جلوی دیگران بازی کرد !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
ما شانس نداریم قارچ خور هم جلو خانواده بازی کنیم یهو صحنه اش میاد
اخ گفتی
همین دیروز داشتم با PS3 که تویه حاله از سر ناچاری sniper:gw 2 بازی میکردم چون بابام هم تویه حال نشسته بود گفتم اینو بازی کنم چون عمرا صحنه داشته باشه...(زهی خیال باطل:|)
هیچی اقا منم صدا رو تا ته زیاد کردم و رفتم سراق بازی ، یه کم رفتم رسیدم به خونه خرابه که از اونجا باید چند نفر رو اسنایپ میکردی،رفتم تو خونه یهو دیدم صدای اخ و.... یه زن میاد(!!:d) منو میگی مثل گربه پریدم رو کنترل تلویزون و کمش کردم، بابام هم زیاد به رو خودش نیاورد فقط گفت بسه دیگه خاموش کن دیگه دستگاهت داغ کرده!!:):d
منم توی حیرت بودم که توی اون خونه خرابه چطوری صدای زن میومد اونم دقیقا موقعی که بابام کنارمه!؟!:|:-/

آخرین ویرایش:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
من کلا تو زندگیم یه گاف دادم اونم بد گافی بود:d
درست راجب بازی نیست(فیلم.دیگه بدتر:d)ولی خوندنش خالی از لطف نیست
ماجرا واسه 3سال پیش فک کنم.
نمی دونم اون شب خونه ما چه خبر بود که بابام قرار شد شبو تو اتاق من بخوابه.
بابام بهم گفت یه فیلم بزار نگاه کنیم.
من خرم بگو چی گذاشتم؟
Friday the 13
(آخرین نسخش)
اخه من خر بگو تو که میدونی این فیلما همیشه خورده شیشه دارن:|.
خلاصه رسید به یه تیکه که دختره کم کم ل*ت شد حالا شما باید قیافه منو تو اون لحظه می دیدید:d:-s
لازم به ذکر bوبی های خانم کاملا معلوم بود:d
اقا این گذشت بابام چیزی نگفت.
یه چند دیقه گذشت دوباره صحنه اومد رو این زنیکه
بله با یه پسر تو چادر و ادامه ماجرا...
اقا دیگه هیچی چشت روز بد نبینه من از خجالت گرفتم خوابیدم:d
که یهو دیدم بابام صدا میکنه گفتم یا حضرت +18 بیچاره شدم:d
مانیتور رو نگاه کردم دیدم فیلم تموم شده تیتراژ داره میره بابام هم بهم گفت پاشو کامپیوتر رو خاموش کن و هیچی هم بهم نگفت:d#:-s
خلاصه تا وقتی که یه فیلم رو ندید واسه کسی نذارید یا بهش پیشنهاد ندید:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من در حین بازی کردن خیلی فحش میدم !
همه میفهمن توی خونه، عادت کردن دیگه :d

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
آدم ۶ساعت بازی میکنه تا یه اتفاق کذایی پیش بیاد...حالا تا خونه شلوغه همه پبشه مان اینجوری میشه

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دوستان کسی خدای جنگ :عروج رو بازی کرده؟
این هم آره داره؟اگه داره بعد از چند ساعت بازی بهش میرسیم؟
ببین همیشi برو تو سایت commonsensemedia.org چک بکن هم فیلم هم سریال هم آهنگ هم بازی کلا چک میکنی همه چیو گاد او وار هم کلا یه مرحله اینجوری داره همیشه مطمئن باش:D
اینم لینک God of War: Ascension

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Rayman, Okami, Sly Cooper, Banjo و کلا بازیهای ازین دست که اگر خدایی نکرده بابا و مامان ببینن:

"با این سنت کارتون بازی می کنی؟"

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,362
نام
Matthew
دیروز کسی مادر پدرم رفته بودند عید دیدنی ... من و داداشم نرفتیم، داداشم ساعتای 4 و 5 خوابش برد، روز قبل هم از پسر عمم The Walking Dead (سریال) رو تا فصل سوم گرفتم.
از دوستم شنیده بودن خیلی خیلی سریال خوبی هست :d بنابراین با احتیاط هی سکانس هاشو رد می کردم ببینم چیزی نداره، لامصب توی هر Seasonــش داره :d

خلاصه ما از این خواب بودن داداشمون استفاده کردیم و دیدم روشو برگردونده به اونور کامپیوتر، بعد قسمت دوم همون اولش و یخورده بعدش چیز قشنگی بود :d بعد هم که بقیه قسمت ها ....
تا رسید به پایان یک قسمت، خواستم قسمت بعد رو بیارم اولش Review قسمت های قبل رو می ذاره، لعنتی آشغال آخه توی کدم فیلم ص*حنه هاشم Review می کنه !!!! :)) :d

و اینجا بود که داداشم پاشد و دقیقا داشت ص*حنه ی ل*ت شدن Sara ( نمی دونم چی چی ) رو نشون میداد و قیافه ی من به تدریج وقتی که داشتم میدیدم تا اینکه فهمیدم داداشم بیدار شده ... :

>:do:-):|:-o:-s)x

حالا قسمت ششم مونده :d

تواین سایت نوشته TOMB RAIDER صحنه نداره
:d

باء جدا مگه داره؟ آخه یکی گفت چیزی نداره فقط صدا های لارا هست که خطریه :d ... مثالش رو توی تریلراش دیدم :d

واقعا داره ؟

آخرین ویرایش:

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
من توی بازی سوتی خفنی ندادم اما یه بار فیلم crank 2 رو گرفتم شب یه سوتی خفنی دادم پیش پدرم :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دیگه هرچی لایق اون قسمت از بازی باشه دیگه !
اره باوووو
من وقتی بعد از خوب بازی کردن تو فیفا گل می‌خورم یا وقتی به یه جای سخت تو بازی برسم فحش خوار و مادر رو می‌کشم وسط:D بعضا خود زنی هم دیده شده:D
بقیه هم چیزی نمی‌گن دیگه چون می‌دونن من دیگه کلا رد دادم:D

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
من وقتی بعد از خوب بازی کردن تو فیفا گل می‌خورم یا وقتی به یه جای سخت تو بازی برسم فحش خوار و مادر رو می‌کشم وسط:D بعضا خود زنی هم دیده شده:D
بقیه هم چیزی نمی‌گن دیگه چون می‌دونن من دیگه کلا رد دادم:D

داشتم ACIII میزدم.2نفرو با یه تکنیک شاخی زدم...
غیره عمدی گفتم
:-oWHAT THE FU&*!!!!!!
بعد دیدم ننم تو آشپز خونست گفتم((PHEW))

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
من توی بازی سوتی خفنی ندادم اما یه بار فیلم crank 2 رو گرفتم شب یه سوتی خفنی دادم پیش پدرم :d

بابات خیلی دمکراته که زنده ای. من Crank 2 رو حتی روم نشد تنهایی بشینم ببینم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر