چهارمین جام فیفا 13 با عنوان جام طلایی-FIFA13 PS3

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
محمود PS3 کپی خور خریده گزارش شده سه روزه رنگ آفتابم ندیده :d
بی جنبه همه بازی ها رو داره مفتی مفتی بازی میکنه :d آخه همیشه بابت بازی ها 250 میداده :d

- - -ویرایش - - -

ای بابا، خوش به حالتون!!! خدائیش وقتی لیگ بازی می کنی و یک مدتی طول میکشه!!! دیگه فرندلی و سیزن و اینا کیف نمیده!!! کاشکی منم می تونستم باشم!!!1 ایشاالله که جام خوبی باشه و همه لذت ببرن!!! حسن خیلی خوب کاری کردی با اروگوئه اومدی!!! اینطوری دوست دارم!!! باخت اینطوری هم اعتبار زیادی داره!!! محمود داداش کجایی که یادی هم از ما نمی کنی!!! ای بی معرفت!!! عرفان جون خیلی مخلصیم!!! دلتنگ بازی با شمائیم رفیق!!! نفرین به سفر که هرچه کرد او کرد!!!(عیدتون میارک، ایشاالله محمود حذفی شی، ایشاالله فینال و حسن و عرفان بزنن)

جات که خیلی خالیه حسام جان
هر وقت آنلاین میشیم ما با هم بازی میکنیم :d چند وقته افتادم روو دور بردت ها :d جووینیکو عذابت میده :d
نامرد از این دریپلات به منم یاد بده
هیچ بلد نیستم دریپل کنم :(

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
هر وقت آنلاین میشیم ما با هم بازی میکنیم :d چند وقته افتادم روو دور بردت ها :d جووینیکو عذابت میده :d
عرفان عزیز شما استادی، ما جلوی شما لنگ باید بندازیم!!! عرفان اگر محمود یک خورده سرش شلوغه تا جایی که می تونی تو کارای لیگ، خودت کارها رو جلو ببر و دست یاری به محمود بده، خودت لیگ قبلی رو برگزار کردی و می دونی چقدر فشار الان رو محموده، اگر تونستی یک کمک هایی بهش بکن، البته این فقط یک درخواسته، شما خودت هم درگیر درسی، فقط چون به مسائل واردی اینو گفتم

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
محمود PS3 کپی خور خریده گزارش شده سه روزه رنگ آفتابم ندیده :d
بی جنبه همه بازی ها رو داره مفتی مفتی بازی میکنه :d آخه همیشه بابت بازی ها 250 میداده :d

- - -ویرایش - - -

دهنت سرویس عرفان مردم از خنده :D :))
نه بخدا نت ندارم هی میرم خونه بالایی چک میکنم جدول آپ میکنم میام نتم ترکید قط شده هی میگن وصل میشه نمیشه :D
مهدی هم جایگزینه sali_kiler kardam آخه گفت مشگل داره نمیتونه ادامه بده نتایجشو گذاشتم :D گفتم دیگه هرکس نظری داره راجع به این موضوع بگه خواستم حذف کنم 3 0 بدم گفتم نمیشه میخوایید گروه d سه تیم بشه بازیهاتون رو انجام بدین نتایج ایشون حذف میشه اینجوریم خوبه اگه قبول میکنید که من جدول رو درست کنم

- - -ویرایش - - -

عرفان عزیز شما استادی، ما جلوی شما لنگ باید بندازیم!!! عرفان اگر محمود یک خورده سرش شلوغه تا جایی که می تونی تو کارای لیگ، خودت کارها رو جلو ببر و دست یاری به محمود بده، خودت لیگ قبلی رو برگزار کردی و می دونی چقدر فشار الان رو محموده، اگر تونستی یک کمک هایی بهش بکن، البته این فقط یک درخواسته، شما خودت هم درگیر درسی، فقط چون به مسائل واردی اینو گفتم
حسام داداش ما که خیلی خاطر خواهتیم شما یه دونه ای بکگرانده دستگام نوشتم for hesam :D

- - -ویرایش - - -

بازی من و فراز هم رفت میزبان 3 1 باختم برگشت ایشون میزبان 2 0 بردم با wargodofwar هم رفت و برگشت لگیه لگی :)) هر دوتا 1 1 شد

- - -ویرایش - - -

گروهه خودم شد گروه مرگ :D

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دهنت سرویس عرفان مردم از خنده :D :))
نه بخدا نت ندارم هی میرم خونه بالایی چک میکنم جدول آپ میکنم میام نتم ترکید قط شده هی میگن وصل میشه نمیشه :D
مهدی هم جایگزینه sali_kiler kardam آخه گفت مشگل داره نمیتونه ادامه بده نتایجشو گذاشتم :D گفتم دیگه هرکس نظری داره راجع به این موضوع بگه خواستم حذف کنم 3 0 بدم گفتم نمیشه میخوایید گروه d سه تیم بشه بازیهاتون رو انجام بدین نتایج ایشون حذف میشه اینجوریم خوبه اگه قبول میکنید که من جدول رو درست کنم

- - -ویرایش - - -

حسام داداش ما که خیلی خاطر خواهتیم شما یه دونه ای بکگرانده دستگام نوشتم for hesam :D

- - -ویرایش - - -

بازی من و فراز هم رفت میزبان 3 1 باختم برگشت ایشون میزبان 2 0 بردم با wargodofwar هم رفت و برگشت لگیه لگی :)) هر دوتا 1 1 شد

- - -ویرایش - - -

گروهه خودم شد گروه مرگ :D

محمود پس اگه مهدی اومده بازی ها رو از اول انجام بدیم :D خوب هنوز گروه ما خیلی بازی نکرده و میشه تکرار بشه :d

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
32683483854251322956.jpg

اینم جدول تا به اینجا

- - -ویرایش - - -

Sostenitore - Juventus
من تازه پیام این دوستمون رو دیدم ببخشید دیر گفته بودی داداش ایشون یکی از بازیکنای خوب هستش حیف شد نیستش :D

- - -ویرایش - - -
:D

- - -ویرایش - - -

محمود پس اگه مهدی اومده بازی ها رو از اول انجام بدیم :D خوب هنوز گروه ما خیلی بازی نکرده و میشه تکرار بشه :d
عرفان هیچ کس رو جایگزین نکردم دیگه حالا بازیاتونو انجام بدین

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
32683483854251322956.jpg

اینم جدول تا به اینجا

- - -ویرایش - - -

من تازه پیام این دوستمون رو دیدم ببخشید دیر گفته بودی داداش ایشون یکی از بازیکنای خوب هستش حیف شد نیستش :D

- - -ویرایش - - -
:D

- - -ویرایش - - -

عرفان هیچ کس رو جایگزین نکردم دیگه حالا بازیاتونو انجام بدین

محمود جایگزین کنی بهتر نیست؟ هنوز بچه هایی هستن که دوست دارن بیان به جام
علی رو دوباره بیار :d بازی ها حساس تر میشه :d

بازی من و AmirTgamer هم انجام شد
اولین بار بود باهاش بازی میکردم و شیوه بازیش دستم نبود :d
میزبان من: 2 - 0 باختم
میزبان امیر: 2 - 1 بردم

Last edited by a moderator:

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
مگه من شیوه ی بازی تو دستم بود؟؟:-/
بازی دوم بارون اومد این بارسا هم تو بارون کارش تمومه
ای کاش تو بازی دوم به جا تیرک گل میخوردی:(

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
مگه من شیوه ی بازی تو دستم بود؟؟:-/
بازی دوم بارون اومد این بارسا هم تو بارون کارش تمومه
ای کاش تو بازی دوم به جا تیرک گل میخوردی:(

آره دیگه اگه اون پاسی هم که بالوتلی به جوونیکو داد و گل خالی رو میزد توو گل الان 3 - 1 برده بوودم :d

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
بازی من و AmirTgamer هم انجام شد
اولین بار بود باهاش بازی میکردم و شیوه بازیش دستم نبود :d
میزبان من: 2 - 0 باختم
میزبان امیر: 2 - 1 بردم
کدوم علی جایگزین بشه ؟ mhfifa ؟ اینجوری اگه باشه همون مهدی باید بیاد که چون تو حذفی حذف شده . میشه یه شخص جدید هم اورد iron god of f باز منتظر نظراتم اگه کسی هم میگین بیاد بهش بگید سری بازیاشو انجام بده

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
آره دیگه اگه اون پاسی هم که بالوتلی به جوونیکو داد و گل خالی رو میزد توو گل الان 3 - 1 برده بوودم :d
توبازی اولم اگه پنالتیا نمیگرفتی الان من 3-0 میبردم:>
گل خالی :-o من که همچین چیزی یادم نمیاد
کدوم علی جایگزین بشه ؟ mhfifa ؟ اینجوری اگه باشه همون مهدی باید بیاد که چون تو حذفی حذف شده . میشه یه شخص جدید هم اورد iron god of f باز منتظر نظراتم اگه کسی هم میگین بیاد بهش بگید سری بازیاشو انجام بده
ضعیف ترینشون رو بیارo:-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر