چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

KiDD

کاربر سایت
Dec 26, 2012
63
نام
AmiR
دلیا اینکه من 4سال پیش میخواستم کنسول بخرم ps3 و انتخاب کردم طرف ایکس نرفتم بخاطر بازی های انحصاریش و گرافیکش بود
واقعا هیف نیست از بایهای 3d پی اس 3 ول کنی بری ایکس بخری با اون گرافیک کمشو اینا
ایکس هم خیلی زود میسوزه ولی ps3 باهاش 20 ساعت بازی کن اخ نمیگه:D

gameps3

کاربر سایت
Sep 16, 2012
68
دلایل برای خریدن پلی استیشن3
1- قدرت بهتر کنسول:
تقریبا از لحاظ قدرت سخت افزاری 40 برابر بهتر از پلی استیشن 2 و نزدیک به 3 برابر قوی تر از xbox360 به خاطر داشتن cpu فوق العاده قدرتمند
2-خرابی خیلی کمتر:
در صد خرابی اون خیلی خیلی از 360 پایین تر است خود من یکی شده تا حالا با ps3 خودم بالای 15 ساعت بازی کردم ولی انصافا 360 از این لحاظ خیلی ضعیف هست
3- بازی انحصاری:
واقعا بی انصافی که بخوایم بگیم که sony برای ps3 کم گذاشته از سال 2006 که این کنسول اومده تعداد بازی های انحصاری اون بسیار بالاست که هر کدوم برای خودشون واقعا از همه لحاظ سرتر هستند سری آنچارتد سری گاد اف وار سری گرن تریسمو و .... در مقابل بازی های 360 که هر سال یه ماشین یا یه هیلو میزنه( سری geow تنها بازی مورد علاقه من هست که انصافا یه بازی خیلی فوق العاده هست)
4- زیبایی کنسول ps3:
واقعا کنسول ps3 زیباست خصوصا مدل فت که به نظر من خیلی خیلی زیبا هست
5- داشتن دسته های بازی که نیاز به شارژ نداره:
دسته های ps3 با داشتن باطری های خاص نیاز به خریدن باطری رو برای شما بر طرف میکنه وبا 3 ساعت شارژ حداقل 1 هفته مداوم میشه بازی کرد در حالیکه 360 از باطری استفاده میکنه
6- بلوری:
دیسک بلوری که فناوری اون متعلق به سونی بود برای اولین بار در سال 2006 بر روی ps3 بکار برده شد که شما میتونید دیسک های بلوری 3 بعدی هم به راحتی اجرا کنید حال انکه 360 از dvd های قدیمی استفاده میکند
به نظر شما این همه دلیل برای خریدن ps3 کافی نیست!!

ashkan2142

کاربر سایت
Sep 15, 2012
114
نام
اشکان
همه ی فورمت فیلم ها رو ساپورت میکنه در حقیقت یه دستگاه پخش بلوری هم خریدم
بازی های انحصاری بینظیرش
احتمال خرابیش هم کمه برعکس x360 که 3چراغه و 100 مرض دیگه داره
ps3 من از بالای میز بووووم خورد رو سرامیک هیچیش نشد
گرافیک بازیاشم یه سرو گردن از x360 بالاتره

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,027
نام
sami
دلایل برای خریدن پلی استیشن3
1- قدرت بهتر کنسول:
تقریبا از لحاظ قدرت سخت افزاری 40 برابر بهتر از پلی استیشن 2 و نزدیک به 3 برابر قوی تر از xbox360 به خاطر داشتن cpu فوق العاده قدرتمند
2-خرابی خیلی کمتر:
در صد خرابی اون خیلی خیلی از 360 پایین تر است خود من یکی شده تا حالا با ps3 خودم بالای 15 ساعت بازی کردم ولی انصافا 360 از این لحاظ خیلی ضعیف هست
3- بازی انحصاری:
واقعا بی انصافی که بخوایم بگیم که sony برای ps3 کم گذاشته از سال 2006 که این کنسول اومده تعداد بازی های انحصاری اون بسیار بالاست که هر کدوم برای خودشون واقعا از همه لحاظ سرتر هستند سری آنچارتد سری گاد اف وار سری گرن تریسمو و .... در مقابل بازی های 360 که هر سال یه ماشین یا یه هیلو میزنه( سری geow تنها بازی مورد علاقه من هست که انصافا یه بازی خیلی فوق العاده هست)
4- زیبایی کنسول ps3:
واقعا کنسول ps3 زیباست خصوصا مدل فت که به نظر من خیلی خیلی زیبا هست
5- داشتن دسته های بازی که نیاز به شارژ نداره:
دسته های ps3 با داشتن باطری های خاص نیاز به خریدن باطری رو برای شما بر طرف میکنه وبا 3 ساعت شارژ حداقل 1 هفته مداوم میشه بازی کرد در حالیکه 360 از باطری استفاده میکنه
6- بلوری:
دیسک بلوری که فناوری اون متعلق به سونی بود برای اولین بار در سال 2006 بر روی ps3 بکار برده شد که شما میتونید دیسک های بلوری 3 بعدی هم به راحتی اجرا کنید حال انکه 360 از dvd های قدیمی استفاده میکند
به نظر شما این همه دلیل برای خریدن ps3 کافی نیست!!
1-لوووووووووووووووووووووووووووووووووووول پس من نمیدونم چرا assassins 3 اینقدر افت فریم داشت با این قدرت فضایی
2-لوووووووووووووووووووووووووووووووووووول برو ایکس باکس اسلیم درست حسابی بگیر بازیای آشغال کپی شده رایتی روش ننداز ببین کدوم بیشتر عمر میکنه
3-اینو باهات موافقم البته به نظر من چون عاشق ریسینگم یه فورزا به همه اینا میرزه
4-نظر شخصیته ولی به نظر من xbox pack halo 4 زیباترین کنسول این نسله
5-اصلی ترین مشکلش طراحی بدشه و پدالای r2 و l2 که تو بازیا واقعا اذیت میکنه
6-دویست درصد باهات موافقم
در کل اینم نظر شخصی من بود:dبا احترام به نظر شما
راستی دوستان این مشکل سه چراغم از سال 2009 به بعد کامل حل شد.ps3 کم خرابی نداره من خودم هم یه 360 سوزوندم هم یه ps3 فت خلاصه از هر دو شرکت داغ دیده ام و اصلا طرفداری نمیکنم

آخرین ویرایش:

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
بخاطر انحصاري و دستش چون واقعاً راحت تره و به اين مدل عادت كردم خدا كنه ps4 هم همين مدل قديمي باشه در ضمن دستش تو فيفا و مرتال خيلي بهتره در ضمن رايگان بودن psn

---------- نوشته در 01:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 AM ارسال شده بود ----------

من یه اشتباهی کردم ps3 رو فروختم ایکس شت گرفتم الان مثل چی پشیمونم:(. ایکس باکس درایوش که سه سوته خراب میشه.دستشم که آنالوگش زود صدا میدن و قیژ قیژ میکنن.سالی 60 دلار پول میگیره برای آنلاین بازی کردن(!!!) در صورتی که اگه عضو ps plus باشی هرماه چند تا بازی خفن مثل بتمن آرخام سیتی و کرایسیس2 میگیری! اونم با 50 دلار در سال.خودم وقتی عضو پلاس شدم 40 تومن دادم یه سه ماهه گرفتم قدر 400 هزار تومن ازش بازی گرفتم:dالانم ایکس شت رو گذاشتم برای فروش تا دوباره ps3 رو بگیرم.
دوتاش بايد داشته اشتباهت همينه هر كه اول ايكس شت ميگيره بعد ps3 تو برعكس كار كردي؟ به خودم ميگفتي راهنماييت ميكردم كه دوتاش دارم الحق كه تو اين دو سه سال با انحصارياش و psn خيلي حال كردم نسبت به ايكس شت
ايكس شت بدرد كسي ميخوره كه ميخواد فقط مولتي پلتفرم بزنه فقط همين

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
بنده رفتم پلي ٣ اسليم گرفتم البته دست دو ولي صداي هواپيما ميداد!!!اون رو فروختم رفتم 360 اسليم گرفتم اينم از درايوش صداي هواپيما ميداد الان ازهردو كنسول متنفرم بخاطر همچين مشكلاتي كه دارن فعلا تنها اميدم پلي 3 سوپر اسليم هست ببينيم اين كپيخور ميكنن!!

majidkaraj

کاربر سایت
Jan 5, 2013
24
رفیق ناباب باعث شد . اوّلش از یک نگاه شروع شد.:(( بعد کم کم دسته شو دستم گرفتم آلوده شدم به این کار.:-s بعد فریب خوردم هوس کردم. بقول مادرم هوس چه بلاهایی که سر آدم نمیاره :( مخصوصاً این بازی بتلفید 2 منو بیچاره کرد . آخه من خوراکم اسنایپه . این لامصّب بازی بدکمپانی 2 یه چیز دیگه است. یعنی صبح تا شب فقط با صدای گلنگدن کشیدن سلاح های تک تیر مثل M24 و نشونه رفتنش حال می کنم. خلاصه یک روزه سرور خوابیده بد جوری خمارم. بدنم درد می کنه داداش. استخونام به صدا افتادن . جنس اصل یعنی ps3 خلاصه دیگه :|:p

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
1-آخر سال 85 يدونه PS3 fat60گيگ ممورى خور بخاطر تجربه ديدن فيلمهاى بلورى خريدم ان موقع گارانتى دار حدود دو ميليون بود (براى من درآمد 600تومن ) تازه بعد از يكسال تونستم يه فيلم بلورى گير بيارم كه چون فرمت فيلم B بود نشون نميداد ومن فكر كردم بخاطر پلاسماى SONY م هست دوباره مجبور شدم يدونه LCD -X350 40 اينچ SONY بخرم كه ديدم دوباره تو آن هم نشون نميده مجبور شدم فيلم رو دستم گرفتم و راه افتادم جمهورى به هر فروشگاهى رسيدم ميگفتم اگه PS3 دارين كه اين فيلمو بخونه من خريدارم آخرش PS3 fat 40 گيگ گير آوردم وخريدم وقتى فيلم بلورى رو با ان توى LCD ديدم تو خود جمهورى مغازه دارها ريختن سرم و حاضر شدن فيلمو از من 150 تومن ( زمستان 86) بخرند كه من ندادم بعد از ديدن اين فيلم آنقدر لذت بردم كه بهار 87 - LCD 40 ام رو فروختم X350 46 اينچ خريدم كه چون اين مدل بعداً معلوم شد كه مشكل دار هست و زمستان 87 LCD ايم سوخت و شركت SONY بطور مجانى عوض كرد.

راستى PS2 رو هم بخاطر DVD خريدم سال 80 ان موقع خريدم 250 تومن وDVD هاى ارجينال رو هم 12000تومن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر