پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید !

میخواستم بپرسم این سرویس هایی که جدیدا راه انداختند ( نامحدود شیر 1 به 10 ) کیفیتش چه جوریه ؟! مثلا 2 مگ بخوام بگیرم سرعت دانلودم چقدره مشتری پارس انلاینم هستم! اخه زنگ زدم از خودشون پرسیدم گفتن نگیری بهتره !!!!!!!!!!!!!!! سرعته دانلود میشه مثل دایل اپ چون ما موظفیم این کارو بکنیم مگر وضع سرویس خیلی بده !!!!! راست میگه بچه ها ؟!؟!؟!؟

ممنون.

سلام

برای سرویس ۲ مگ سرعت دانلودتون چیزی در حدود ۳۰ کیلوبایت خواهد بود که اصلا مناسب نیست - بهتره فعلا نامحدود نگیرید
برای اطلاعات بیشتر صفحات قبل همین تاپیک رو مطالعه کنید !

این سرویس نامحدود CRA-512 پارس آنلاین ِ
1515912369.png

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید !

میخواستم بپرسم این سرویس هایی که جدیدا راه انداختند ( نامحدود شیر 1 به 10 ) کیفیتش چه جوریه ؟! مثلا 2 مگ بخوام بگیرم سرعت دانلودم چقدره مشتری پارس انلاینم هستم! اخه زنگ زدم از خودشون پرسیدم گفتن نگیری بهتره !!!!!!!!!!!!!!! سرعته دانلود میشه مثل دایل اپ چون ما موظفیم این کارو بکنیم مگر وضع سرویس خیلی بده !!!!! راست میگه بچه ها ؟!؟!؟!؟

ممنون.
بابا پارس آنلاین کلاه برداره ! رفته زیره بار ولی اون چیزی که باید تحویل بده نمیده ! اگه واقعا میخواین سرعت خوبی گیرتون بیاد حتما از مخابرات بگیرین ! دوستان گرفتن و راضین !

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
اونایی که این سرویس رو از مخابرات گرفتند اوضاعش چطوره؟
من پارس آنلاین اهوازم.ارزش داره بخاطر این سرویس برم مخابرات؟(128 چهار گیگ میگیرم سرعت دانلود 12 کیلو)

kian525

کاربر سایت
Mar 15, 2010
5
من تقریبا 20 صفحه ای خوندم، اب پاکی رو ریختن روی دست همه!

" يك خط ۶۴ كيلوبيت بر ثانيه به صورت اختصاصي به قيمت ۸۶۸۰۰ تومان است كه كاربران مي‌توانند ۲۰ گيگ در ماه دانلود داشته باشند.

به گزارش ایسنا، عليرضا اصغريان - مدير کل نظارت بر سرويس‌هاي فن‌آوري اطلاعات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي - اظهار كرد: يك خط اختصاصي ۱۲۸ كيلوبيتي بر ثانيه و بدون به اشتراك‌گذاري به قيمت ۱۷۳۶۰۰ تومان است كه كاربران مي‌توانند ۴۱ گيگ در ماه دانلود داشته باشند.

وي افزود: قيمت پهناي باند با سرعت ۲۵۶ كيلوبيت بر ثانيه به صورت اختصاصي و براي يك نفر به قيمت ۲۶۰۴۰۰ تومان است كه ۸۳ گيگ در ماه مي‌توان دانلود داشت كه البته اين قيمت‌ها براي خطوط اختصاصي است.

مدير کل نظارت بر سرويس‌هاي فن‌آوري اطلاعات سازمان تنظيم مقررات هم‌چنين ابراز كرد: در صورتي كه قيمت خط ۶۴ كيلوبيتي با اشتراك بين ۱۰ نفر به قيمت ۵۹۲۰ تومان و ۱۲۸ كيلوبيتي با همين نرخ اشتراك به قيمت ۹۹۲۰ تومان است."

فکر کنم خبر گویای همه چیز هست، بیخود خودتون رو خسته نکنید!

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
بله اب پاکی رو ریختن.
الان زنگ زدم به شماره تو پست اول گفت قانون دست PAP ها رو باز گذاشته که شیر کنن بنابراین اگه سرعتت از 12.8Kbps کمتر شد اونوقت حقت ضایع شده.و اگه یه خط 128 میخوای باید ماهی حدود 100ت بدی.
خیلی هم خوب !
بهترین کشور؛ بهترین اینترنت!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
چطور دوست من الان داره از مخابرات یک به یک سرعت 128 رو میگیره ماهی هم 10 تمن میده؟
من فکر کنم عمدا مخابرات داره رو اینا و مردم فشار میاره که بیان سمت مخابرات و این شرکتا رو تعطیل کنن

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
1,011
نام
محسن
چطور دوست من الان داره از مخابرات یک به یک سرعت 128 رو میگیره ماهی هم 10 تمن میده؟
من فکر کنم عمدا مخابرات داره رو اینا و مردم فشار میاره که بیان سمت مخابرات و این شرکتا رو تعطیل کنن
آره این یکی از دلیلاشه شک نکن ولی چنتا دلیله مهم تر هم داره. اینترنت ما سرو سامون نمیگیره اینم از این طرح!!!!!!!!!!

• Like
Reactions: Soap McTavish

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
نه حميد، اين بنده خدا داره درست ميگه، ببين متاسفانه اشكال بزرگ خيلي از ما اينه كه خوب نميخونيم ، توي قانون كاملا روشن ذكر شده كه ISP ميتونه تا ١٠ نفر شير كنه و تا يكدهم سرعت رو به كاربر ارائه كنه و همچنان اين اجازه رو داره كه سرويس حجمي يا زماني هم ارائه كنه و اينم ميدونم نوشته حداكثر تا ده نفر، ولي شما بگو چطور ميخواد متوجه شه ISP چجوري ارائه ميكنه

از اول اين تاپيك هي حرص خورديم كه اجرا بشه دريغ از اينكه متن قانون رو درست خونده باشيم - هيچوقت دلت رو به قانون اينجا خوش نكن كه هرگز به نفع ما نخواهد بود نمونش همين مورد هست كه با همين قانونشون، قانوني دارن حق ما رو ضايع ميكنند

ولي اينم بگم هدف مسعود عزيز و شما و سايرين واقعا جاي تقدير داره و اگر قانون درستي نوشته شده بود با تلاش شما دوستان حق بزرگي از دست اين كلاهبردارها به نفع همه گرفته ميشد

پس حالا چهره واقعی این طرح نمایان شد!

از اولشم معلوم بود - متن قانون رو درست مطالعه نكرده بوديم

• Like
Reactions: Persian-Masoud

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نه حميد، اين بنده خدا داره درست ميگه، ببين متاسفانه اشكال بزرگ خيلي از ما اينه كه خوب نميخونيم ، توي قانون كاملا روشن ذكر شده كه ISP ميتونه تا ١٠ نفر شير كنه و تا يكدهم سرعت رو به كاربر ارائه كنه و همچنان اين اجازه رو داره كه سرويس حجمي يا زماني هم ارائه كنه و اينم ميدونم نوشته حداكثر تا ده نفر، ولي شما بگو چطور ميخواد متوجه شه ISP چجوري ارائه ميكنه

از اول اين تاپيك هي حرص خورديم كه اجرا بشه دريغ از اينكه متن قانون رو درست خونده باشيم - هيچوقت دلت رو به قانون اينجا خوش نكن كه هرگز به نفع ما نخواهد بود نمونش همين مورد هست كه با همين قانونشون، قانوني دارن حق ما رو ضايع ميكنند

ولي اينم بگم هدف مسعود عزيز و شما و سايرين واقعا جاي تقدير داره و اگر قانون درستي نوشته شده بود با تلاش شما دوستان حق بزرگي از دست اين كلاهبردارها به نفع همه گرفته ميشد

از اولشم معلوم بود - متن قانون رو درست مطالعه نكرده بوديم

خیر دوست عزیز!
روز اول که این قانون اومد و من بهش امیدوار شدم گفته بود هیچ شرکتی به هیچ وجه حق ارائه سرویس حجمی و محدود رو نداره! اگر اینطوری میشد وضعیت خیلی خوب میشد به دلایل بسیار! اما بعدا تبصره دادن که میشه حجمی هم داد و ر*ی*د*ن توی این طرح.

• Like
Reactions: Ayuna

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من که گفتم تغییر همیشه وضعیت رو بدتر از قبل میکنه اینم نتیجش
حالا باید 2 برابر قبل زور بزنیم و برگردونیمش به همون حالت اولیه
البته ابنم باز تغییره و ممکنه بدتر از همین الانش بشه
ولی من موندم مخابرات چطور به دوستم 128 رو با همین قیمت 1به1 داده بهش میگه اصلا افت سرعت هم نداره

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من که گفتم تغییر همیشه وضعیت رو بدتر از قبل میکنه اینم نتیجش
حالا باید 2 برابر قبل زور بزنیم و برگردونیمش به همون حالت اولیه
البته ابنم باز تغییره و ممکنه بدتر از همین الانش بشه
ولی من موندم مخابرات چطور به دوستم 128 رو با همین قیمت 1به1 داده بهش میگه اصلا افت سرعت هم نداره
این ISP ها زیر بار نرفتن ! من برنامه صفر و یک رو دیدم آقای اصغریان بود فهادیان نمیدونم آوردنش گفت ISP شیرینگ 1 به 10 میدن ولی نه این طوری که الان هست ! خودتونم حساب کنید یه 512 بگیم 200 تا پورت داشته باشه یه ISP میخواد رو ایت 200 تا فقط 1 بخه 10 مانور بده ! فوقش 200 نفر بیان فقط 512 1 به 10 بگیرن ! ISP میاد 20 تا پورتشو دقیقا تقسیم بر 10 میکنه و سرعت 6.4 میده ! ولی در صورتی که باید مردم رو تقسیم بر پورت ها کنه یا حد اقل وقتی پورت خالی هست شیرینگ رو کمتر کنه ! اینا که ماهیانه پول پورت نمیدن ! میخرن میزارن اونجا خاک بخوره ! ولی الان ISP من که حجمی دارم حد اکثر ضریب شیرینگش 1 به 5 یا 6 هست ! ولی چطوره که من چه شب چه روز سرعتم زیر 130 نمیاد ! معلومه ! قضیه بالا بر عکس شد ! در صورتی که خود اضغریان گفت نیاید این طور بشه و ما نظارت میکنیم ! نظارتشونم شد مثل اون 300000000000 ! :|
راستی چقدر صفر داشت نمیدونستم :-o

---------- نوشته در 04:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:38 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن تنها جایی که به این قانون عمل میکرده و میکند و خواهد کرد به طرز ضحیح تنها مخابرات هست ! وسلام !

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
در کل مشکل قانونه که دست pap ها رو باز گذاشته.حقیقت اینه که قانون تغییری نکرده؛ به تبع نه ابروش درست میشه نه چشش کور میشه.
دقیقا همنون طور که دوستمون گفتن با تبصره ای که بهشون اجازه میده حجمی هم بفروشن هیچ تغییری بوجود نمیاد؛دوستان پر تلاشمون بر پایه ی این دروغ تلاش میکردن.و واقعا اگر محدودیت حجمی نبود برای رقابت سرعت رو بالا میبردن تا مشترک جلب کنن ولی الان مثل قبل دنبال سود هنگفت فروش ترافیک اند.خود من این دوره 6گیگ ترافیک گرفتم.
دوست خوب اینکه شما سرعتت پاین نمیاد یا کم مصرفی یا isp به اندازه مال ما دزد نیست.
در کل سیاست شاتل اینه که کم مصرفها رو با هم شیر کنه پرمصرفها رو با هم.بقیه جاها رو نمیدونم.نتیجش این میشه که اکثر یوزرها که کم مصرف اند و پینگ براشون بی معنیه و حتی انتظار زیادی ندارند و میبینن از دایال اپ بهتره، از سرویسشون راضین.ما ها هم که اینجا بحث میکنیم از هر جا بگیریم ناراضی.
دوستان مسئول هم هرچه ما ناراضی تر باشیم خوشحال ترند!

حالا با این وضعیت پیشنهاد دوستان مخابراته؟

درگذشت استیو جابز رو هم به همه دوستان تسلیت میگم. :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر