پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

این حرکت عظیم کشور را برای هر چه نزدیک تر شدن به اینترنت ملی تبریک می گوییم :|
فردا هم میان همه پورت ها رو میبندن به جز 80 دیگه گیم آنلاین تعطیل :|

pptp برا من که وصل نمیشه. دوستان تا حالا اینجوری شده بود؟
اینا که میتونستن پورت ها رو انقدر ساده ببندن خب زود تر این کارو میکردن که بهتر بود
یعنی امکان برگشتش نیست؟
خودشون استفاده میکنن برا همین نمیبندن برا منم دیگه pptp وصل نمیشه
من از خدامه اینا همه پورتارو ببندن اونوقت همه sstp میگیرن خلاص دیگه از دست این کاراشون راحت میشیم باید کل نتو ببندن تا sstp وصل نشه پس عاقبت کار اگه همین جوری پیش بره عالیه در ضمن امنیت چند برابر میشه خداکنه این اشتباهو بکنن
:))

دوستان یه خبر پسرداییم زنگ زد بهم گفت تلویزیون اعلام کرده که هرکی میخواد نامحدود از شرکت های خصوصی بگیره و نرخ اشتراکش هم 1 به 1 باشه میتونه یه خط اختصاصی برای اینترنت درخواصت کنه البته این خط به صورتیه که باید کرایه بشه مثلا ماهی 10 هزار تومن اضافه میدی.
به نظر شما می ارزه؟یا نه؟

دوستان یه خبر پسرداییم زنگ زد بهم گفت تلویزیون اعلام کرده که هرکی میخواد نامحدود از شرکت های خصوصی بگیره و نرخ اشتراکش هم 1 به 1 باشه میتونه یه خط اختصاصی برای اینترنت درخواصت کنه البته این خط به صورتیه که باید کرایه بشه مثلا ماهی 10 هزار تومن اضافه میدی.

بله که می ارزه! همین الان دارم ماهی کلی پول اینترنت می دم. ده تومن پولی نیست ضمن اینکه سرویس محدودشون از نامحدودشون گرونتره!

بله که می ارزه! همین الان دارم ماهی کلی پول اینترنت می دم. ده تومن پولی نیست ضمن اینکه سرویس محدودشون از نامحدودشون گرونتره!
حالا این خط رو باید از شرکت های خصوصی اجاره کنیم یا باید از مخابرات اجاره کنیم از دوستانی که در این ضمینه اطلاعات بیشتری دارن میخوام که ما رو راهنمایی کنن.

ماله منم خرابه . زندگی سخته بدون چیز پی ان ! دوستانی که SSTP دارن درسته ؟

بله به راحتی جواب میده

pptp برا من که وصل نمیشه. دوستان تا حالا اینجوری شده بود؟
اینا که میتونستن پورت ها رو انقدر ساده ببندن خب زود تر این کارو میکردن که بهتر بود
یعنی امکان برگشتش نیست؟

ساعت 10:30-11 یه سر درست شد دوباره بسته شد.
احتمالا تا بعد از ظهر ردیف میشه :)

اینو توی سایت پارس آنلاین دیدم.
یکی از شیوه‌های استفاده از پهنای باند پارس آنلاین، استفاده از خطوط (کابل‌های مسی) مخابرات است که ارتباط میان سازمان مشتری با پارس آنلاین و دیگر واحدهای جغرافیایی سازمان در نقاط مختلف را برقرار می‌سازد. در این روش، سازمان مشتری یک بار هزینه‌ای را برای برقراری ارتباط یادشده به شرکت مخابرات ایران می‌پردازد و از آن پس، میزان پهنای باند مورد نیاز خود را از سبد خدمات پارس‌آنلاین انتخاب می‌کند.

از مزایای سرویس حاضر، این است که پهنای باند درخواستی مشترک منحصرا" متعلق به سازمان مشترک خواهد بود و میزان پهنای باند، مطابق با نیاز سازمان قابل افزایش یا کاهش است.

پیش‌نیازها
برای استفاده از خط استیجاری (Leased Line) پارس‌آنلاین، باید پیش‌نیازهای زیر فراهم باشد:

پوشش ارتباط مناطق توسط مخابرات
برای استفاده از خط استیجاری (Leased Line)، باید اطمینان کسب کرد که شرکت مخابرات ایران مناطق مورد نظر سازمان و پارس‌آنلاین را برای برقراری ارتباط خط‌های اختصاصی مورد نیاز، پوشش می‌دهد.

پارس آنلاین برای جلب رضایت سازمان‌ها، پی‌گیری این مورد را بی‌درنگ پس از دریافت درخواست سازمان شما، برعهده می‌گیرد. چه آن که اگر در مناطق مورد نظر شما، امکانات مخابراتی برای استفاده از خط استیجاری Leased Line فراهم نباشد، پارس آنلاین سرویس‌های دیگری را برای پوشش‌های نیازهای سازمان شما پیشنهاد خواهد کرد.

تامین امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری
برای استفاده از خط استیجاری (Leased Line) و بسته به این که بخواهید از چه امکانات این سرویس استفاده کنید، باید امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مناسب فراهم شود.
برای این منظور، شرکت پارس‌آنلاین، محصولات و خدمات متنوعی را در این زمینه ارایه می‌کند و نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سازمان شما را برای استفاده از این سرویس و البته نیازهای به مراتب فراتر در این زمینه‌ را پوشش می‌دهد.

ملاحظات امنیتی
بی‌گمان، هنگامی که ارتباط شبکه‌ی سازمان شما با اینترنت و به طور کلی، خارج از سازمان برقرار می‌شود، خطرات نفوذ به شبکه و ریسک‌های امنیتی افزایش می‌یابد. بر این اساس، ضروری‌ست کاربران اقدامات کارسازی را برای افزایش امنیت شبکه در مقابل نفوذ‌های احتمالی درون و خارج سازمان انجام دهند

این جریانش چیه ؟ قیمتش چجوریه ؟ من که نفهمیدم منظورت چیه ؟ 1 مگ نامحدود 1 به 1 ماهی چند رو این خط اختصاصی ؟

• Like
Reactions: {The Phenom}
به منم بگو یعنی چجوری باید اینکارو کرد و کلا یه توضیح کلی بده:d
یه سوال از مشهد تا عشق آباد 5 ساعت راهه آیا میشه بریم عشق آباد و از اونجا اینترنت پر سرعت بگیریم؟{یکم احمقانست}

آخرین ویرایش:
شرکت های خصوصی اول میرن خط adsl میخرن بعد هم وقتی ما میخوایم از شرکت های خصوصی اینترنت بگیریم برای اینکه سودشون بیشتر بشه میان این خط رو 1 به 10 میکنن یعنی با یه خط به 10 نفر اینترنت میدن که با این کارشون باعث میشن که سرعت اینترنت هم تقسیم بر 10 بشه ولی ما اگه خودمون بریم یه خط adsl اجاره کنیم میتونیم به اون شرکت خصوصی بگیم که اینترنت رو برای ما روی خط خودمون سوار کنه اونوقت دیگه چون خط adsl مال خودمون هست نمیتونه برای 10 نفر تقسیمش کنه و سرعتمون هم تقسیم بر 10 نمیشه یعنی میشه 1 به 1(منظور از 1 به 1 هم اینه که یه خط واسه یه نفره)
من حدود 1 سال پیش فهمیده بودم که چنین چیزی هست و یکی از دوستام هم بهم گفته بود که انگار با ماهی 10000 تومن میتونی اون خط رو اجاره کنی ولی حالا برای من یه سوال پیش میاد:باید این خط رو از کجا اجاره کنیم از شرکت های خصوصی یا مخابرات؟

شرکت های خصوصی اول میرن خط adsl میخرن بعد هم وقتی ما میخوایم از شرکت های خصوصی اینترنت بگیریم برای اینکه سودشون بیشتر بشه میان این خط رو 1 به 10 میکنن یعنی با یه خط به 10 نفر اینترنت میدن که با این کارشون باعث میشن که سرعت اینترنت هم تقسیم بر 10 بشه ولی ما اگه خودمون بریم یه خط adsl اجاره کنیم میتونیم به اون شرکت خصوصی بگیم که اینترنت رو برای ما روی خط خودمون سوار کنه اونوقت دیگه چون خط adsl مال خودمون هست نمیتونه برای 10 نفر تقسیمش کنه و سرعتمون هم تقسیم بر 10 نمیشه یعنی میشه 1 به 1(منظور از 1 به 1 هم اینه که یه خط واسه یه نفره)
من حدود 1 سال پیش فهمیده بودم که چنین چیزی هست و یکی از دوستام هم بهم گفته بود که انگار با ماهی 10000 تومن میتونی اون خط رو اجاره کنی ولی حالا برای من یه سوال پیش میاد:باید این خط رو از کجا اجاره کنیم از شرکت های خصوصی یا مخابرات؟
گیریم حالا خط رو هم خریدیم یا اجاره کردیم ! این اینترنتی یا پهنای باندی که میگی از گجا بندازیم روش ؟ قیمتش جنده ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or