پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

گویا متوجه سوتی شدند و صفحه کاربری رو اصلاح کردند:

Screen%20Shot%202011-09-27%20at%2012.25.50%20PM.png

اما همچنان سرعت گیگابیتی شون سرجاشه:

1504186326.png

هرکی این مطلب رو میخونه حتی اگه adsl هم نداره لطفا زنگ بزنه و شکایت کنه از این دزد های مملکت این شرکت ها با این کاراشون باعث میشن که ما هیچ پیشرفتی نکنیم به خاطره اینکه اینترنت یه مرجع بزرگ در هر زمینه ایه.
یه پیشنهاد داشتم برای کسانی که از شرکت های خصوصی اینترنت میگیرن:
آدرسه این تاپیک رو به isp هایه خودشون بدن تا اونها هم این صفحه هارو مطالعه کنن تا ببینن که با یه مشت گاگول طرف نیستن درضمن ما تا ازشون اینترنت نگیریم اونا هیچ ارزشی توی این مملکت ندارن.

وقتی خود حک ومت نمیخواد به دلیل مسائل امنیتی
سرعت زیاد بشه دیگه شرکتهای اینترنتی، مخابرات،
شرکت زیرساخت و... چیکاره هستش؟ تو این کشور
اینترنت بی معنیه.
با این حرفت موافقم ولی نه تا این حد ! این دولت بیشتر از 2 مگ به هیچکس نمیدن جر سازمان ! همین الانم خیلی ها 2 مگ دارن ! من خودم 1 مگ ! اینی که الان اتفاق افتاده یه نوع کلاه بردای هست ! نمیدونم این شرکت ها پیش خودشون فکر کردن ما گاگولیم ! احمقیم ؟ الاغیم ؟ چی هستیم که این کارو کردن باهامون ! من که دخل همشون رو میارم ! 11 تا PAP هست من 22 تا شکایت میفرستم سازمان !

زیاد خوشحال نباشین با زنگ زدن و شکایت فقط وقت تلف میکنید....یاد انتخابات افتادم.:))
نکنه تو نفوذی هستی؟:-o این حرفا چیه میزنی؟بجایه اینکه بیای به بچه ها روحیه بدی...
به حرف این گوش نکنید همه با هم از شرکت های خصوصی شکایت کنید همینطور که مجبورشون کردیم اینترنت نامحدود رو بزارن ، مجبورشون میکنیم که سرعتش رو هم درست کنن.

(پس شکایت،شکایت،تا پیروزی)

---------- نوشته در 06:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:10 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها اینطور که فهمیدم شرکت های خصوصی دارن برای اینکه ما رو زیر فشار قرار بدن تا دیگه ازشون شکایت نکنیم دارن اینترنت نامحدود با نرخ اشتراک 1 به 10 میدن بعد هم میگن ما داریم قانون رو اجرا میکنید در صورتی که باید نرخ اشتراکی که بهمون بدن 1 به 1 باشه دارن از این قانون سوء استفاده میکنن حالا از یکی از بچه ها میخوام زنگ بزنه به سازمان تنظیم مقررات بهشون بگه در چه شرایتی این شرکت ها اجازه دارن نرخ اشتراک رو 1 به 10 بدن و همین سوال رو برای نرخ اشتراک 1 به 1 هم بپرسه بعد جوابی رو که سازمان تنظیم مقررات میگه رو اینجا بزاره تا ما با اطلاعات بیشتری از شرکت های خصوصی شکایت کنیم.

نکنه تو نفوذی هستی؟:-o این حرفا چیه میزنی؟بجایه اینکه بیای به بچه ها روحیه بدی...
به حرف این گوش نکنید همه با هم از شرکت های خصوصی شکایت کنید همینطور که مجبورشون کردیم اینترنت نامحدود رو بزارن ، مجبورشون میکنیم که سرعتش رو هم درست کنن.

(پس شکایت،شکایت،تا پیروزی)

---------- نوشته در 06:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:10 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها اینطور که فهمیدم شرکت های خصوصی دارن برای اینکه ما رو زیر فشار قرار بدن تا دیگه ازشون شکایت نکنیم دارن اینترنت نامحدود با نرخ اشتراک 1 به 10 میدن بعد هم میگن ما داریم قانون رو اجرا میکنید در صورتی که باید نرخ اشتراکی که بهمون بدن 1 به 1 باشه دارن از این قانون سوء استفاده میکنن حالا از یکی از بچه ها میخوام زنگ بزنه به سازمان تنظیم مقررات بهشون بگه در چه شرایتی این شرکت ها اجازه دارن نرخ اشتراک رو 1 به 10 بدن و همین سوال رو برای نرخ اشتراک 1 به 1 هم بپرسه بعد جوابی رو که سازمان تنظیم مقررات میگه رو اینجا بزاره تا ما با اطلاعات بیشتری از شرکت های خصوصی شکایت کنیم.
تا اونجایی که من می دونم این شرکت ها تا یک به ده می تونن بدن و هیچ مانعی هم ندارند و یک به یک هم کسی میده که بخواد رقابت کنه با شرکت ها دیگه

تا اونجایی که من می دونم این شرکت ها تا یک به ده می تونن بدن و هیچ مانعی هم ندارند و یک به یک هم کسی میده که بخواد رقابت کنه با شرکت ها دیگه
مطمئنی؟من الان دارم از مخابرات اینترنت میگیرم ولی 1 به 1 داره بهم میده.
اگه قراره که شرکت های خصوصی 1 به 10 بدن که ارزش نداره حتی پول تلفن بدی برای شکایت کردن.

وقتی می خواهیم یه نت 512 بگیریم کارت دانشجویی میخواد ، مملکته داریم ؟؟؟؟؟؟
مگه نمیدونستی؟!!!!بیشتر از 128 بخای یکی از شرایطی که طبق اون میتونن بهت بالاتر از 128 بدن اینه که کارت دانشجویی داشته باشی البته فکر نکنم این قانون برای شرکت های خصوصی باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or