پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
ما که زنگیدیم کسی برنداشت .
زنگ زدیم ISP خودشونو زده بودن به کوچه علی چپ . نه خیر ... و ... از این خبرا نیست و صحت نداره این خبرو ... !!! گفتم ایمیلتو بده تا متن خبر و با منبع برات سند کنم سند کردم براش گفتم ها ن ؟ حالا چی میگی ؟ دیگه هنگیده بود نمیدونست چی بگه ... خلاصه هی بهونه آوردن...! دوست من اونجا مسئول فنیه نبود که بهش بگم ولی sms زدم و اینا بهش تا فردا ببینم چی میگه . البته رئیس شرکته آدم خوبیه از این غلطی ها نیست .
اینم تریپ دیدکتاتورشیپ آی اس پی ما ...!!!:
1446196240.png

1446213153.png

چیه بابا...! ناسلامتی 512 ـییم...! :((

پ.ن : دوست عزیز علیرضا ، منم اول چند بار به اون شماره ای که مسعود جان دادن زنگ زدیم کسی جوابگو نبود . منم به قصد توهین و اینا زنگ نزدم بهشون که .

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
این مسعود بدبخت چندبار دیگه اینجا پرپر بشه تا حرفش رو باور کنید و بفهمید ؟! :D بابا گفت به خود ISPـتون زنگ نزنید !!!

st.jb

کاربر سایت
Jan 29, 2011
2
سلام من الان از داتک سرویس نامحدود میگیرم ماهی 30 تومن سرعت دانلودم 16 هست پینگ هم 400 میشه ازشون شکایت کنم بخاطر سرعت اشغال و پینگ اشغال تر خیلی شرکت کثیفیه مالیه یه ار گانی هم هست
س پ ا ه b-)

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
به نظرتون یه اعتصاب بکنیم بهتر نیست و بعدش هم اعلام کنیم تا بهمون سرعت خوب و حجم خوب با نرخ خوب ندید نمیایم ! شاید فرجی شد ! چه حالی میده بر شکستگی این شرکتها رو ببینیم !

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
به نظرتون یه اعتصاب بکنیم بهتر نیست و بعدش هم اعلام کنیم تا بهمون سرعت خوب و حجم خوب با نرخ خوب ندید نمیایم ! شاید فرجی شد ! چه حالی میده بر شکستگی این شرکتها رو ببینیم !

اگه همه باهم اعتصاب كنن شايد خوب باشه ولى تا دو نفر اعتصاب كنن سرعت دانلود شبانه دو نفر ديگه زياد ميشه و با خيال راحت مجاني دانلود ميكنن

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اگه همه باهم اعتصاب كنن شايد خوب باشه ولى تا دو نفر اعتصاب كنن سرعت دانلود شبانه دو نفر ديگه زياد ميشه و با خيال راحت مجاني دانلود ميكنن
آره ! :D اینم میشه اگه همه با هم اعتصاب کنن ( انقد معتاد اینترنت داریم که فک کنم 2%ـه این سایت هم کسی اینکارو انجام نده) شاید یه فرجی بشه ! :D

arman.71

کاربر سایت
Aug 4, 2011
93
نام
Arman
سلام. من از شاتل 512 گرفتم. تا 2 ماه پیش سرعت دانلود شب و روز رو 61 kb/s بود. (با برنامه ی DU Meter دقیق حساب می کنم )
(هر شب می تونستم بیشتر از 1GB دانلود کنم)
از اولای تابستون شبا سرعتش از 9 kb/s یه ذره بالاتر نمی ره!!!!

بعد از ساعت 1 ماکزیمم سرعت 9 kb/s ست. (حتی توی سایت google). ولی همون موقع می رم تو سایت شاتل , نمودار برنامه ی DU Meter می ره رو 60 kb/s !!! (این یعنی کم بودن سرعت, اصلاً ربطی به مودم و کامپیوتر و ... نداره)

سرعت دانلود ADSL 64kbps روی 8 kb/s ست.

یعنی شاتل به اونایی که 512 دارن شبا 64 می ده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o:-o:-o)x)x

ISP ـه داریم؟:|

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سازمان حمایت از مصرف كنندگان قیمت اینترنت را بررسی می‌كند

bullet-doublearrow-orange.gif
کد مطلب: 11356
bullet-doublearrow-orange.gif
1 شهریور 1390 ساعت 15:37
20110823153800t350-51.jpg
[h=2]سازمان حمایت از مصرف كنندگان قیمت اینترنت را بررسی می‌كند[/h] نرخ پهنای باند اینترنت كشور توسط سازمان حمایت از مصرف كنندگان بررسی می‌شود .

نرخ پهنای باند اینترنت كشور توسط سازمان حمایت از مصرف كنندگان بررسی می‌شود .
سید جواد احمدی مدیركل دفتر خدمات زیربنایی سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولیدكنندگان با اشاره به قیمت تمام شده پهنای باند اینترنت و نارضایتی شركت های اینترنتی از این تعرفه در مورد ورود سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولیدكنندگان به این موضوع گفت: ورود سازمان حمایت مصرف كنندگان به این بخش امكان پذیر است اما اگر رگولاتوری قیمت پهنای باند اینترنت را تعیین كرده باشد سازمان حمایت نمی تواند به این بخش ورود كند.
وی با بیان اینكه كارشناسان این سازمان می توانند در مساله نرخ پهنای باند اینترنت و چگونگی محاسبه آن ورود كنند، اضافه كرد: اعلام نظر سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان در این خصوص منوط به بررسی همه جوانب آن خواهد بود.
احمدی در پاسخ به این سوال كه چرا سازمان حمایت تاكنون به موضوع گرانی نرخ پهنای باند اینترنت ورود نكرده است، گفت: سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولیدكنندگان معمولا ابتدا به ساكن وارد این مباحث نخواهد شد مگر آنكه موردی منتقل و منعكس شود و یا آنكه موضوع شاكی خصوصی داشته باشد و یا آنكه از طرف سازمان یا دستگاهی اعلام موضوع شود.
مدیركل دفتر خدمات زیربنایی سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولیدكنندگان با تاكید بر اینكه چنانچه به مسایلی برسیم كه نیاز به اصلاح داشته باشد آن را دنبال خواهیم كرد، گفت: تاكنون سازمان حمایت در نرخ اینترنت ورودی نكرده است اما می تواند طی مذاكراتی با شركت های ارایه دهنده این خدمات و نیز شركت ارتباطات زیرساخت به عنوان تامین كننده پهنای باند اینترنت كشور موضوع را بررسی كرده و اگر موضوع در چارچوب وظایف این سازمان بود اقدامات لازم در زمینه آن انجام دهد.
احمدی گفت: چنانچه نرخ تمام شده پهنای باند اینترنت را سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تعریف كرده باشد و فرآیند قانونی تعیین قیمت آن طی شده و به تصویب كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رسیده باشد سازمان حمایت نمی توان در آن ورود كند.
وی گفت: البته ممكن است بررسی كارشناسی در این زمینه انجام گیرد و ما نظرمان را اعلام كنیم اما از آنجا كه این قیمت در چارچوب قانون تعیین شده و در حال اجرا است ورود سازمان حمایت به آن موضوعیت ندارد.

منبع: تلنا

• Like
Reactions: aliahmadi2

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
آقا بیاین جمع شیم دهن این صبانت رو سرویس کنیم.نامردا محدودیت حجم داره که هیچ از همه گرون تر هم هست.شبانش هم که همش چهار ساعته.تازه جدیدا هی قطع میشه.جوری که دیگه نمیتونم حتی یه دست بازی درست درمون بزنم
بقیه شما هم که صبانت دارین احتمالا مثل منید دیگه

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
آقا بیاین جمع شیم دهن این صبانت رو سرویس کنیم.نامردا محدودیت حجم داره که هیچ از همه گرون تر هم هست.شبانش هم که همش چهار ساعته.تازه جدیدا هی قطع میشه.جوری که دیگه نمیتونم حتی یه دست بازی درست درمون بزنم
بقیه شما هم که صبانت دارین احتمالا مثل منید دیگه

از شما بدتریم من ساعت 1 تا 7.30 صبح عملا اینترنتم بی استفادس در حد فاجعه.اکانت خودمم دقیقا مثل شبانس سرعتش ولی صبح تا بعد از ظهر میشه تحمل کرد درسته واقعا گرونه سرویسش و جدیدا اشغال.هیچ کس هیچ کاری نمیکنه و پاسخگو نیست

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
از شما بدتریم من ساعت 1 تا 7.30 صبح عملا اینترنتم بی استفادس در حد فاجعه.اکانت خودمم دقیقا مثل شبانس سرعتش ولی صبح تا بعد از ظهر میشه تحمل کرد درسته واقعا گرونه سرویسش و جدیدا اشغال.هیچ کس هیچ کاری نمیکنه و پاسخگو نیست
من نمیگم بیایید بریزیم تو خیابونا ولی حداقل از حقمون از همین پشت نت و پشت تلفن دفا کنیم !
هیچ کسم پاسخ گو نباشه حداقل ما حرفامون زدیم !
دیروز من به رفیقم میگم بیا تو هم یه زنگ بزن حرفاتو بگو ..برگشته به من میگه به من چه بزار اونا زنگ بزنن دلشون خوش باشه :|اگرم به جایی رسیدن خو ما هم استفاده میکنیم دیگه:|به این میگن انگل ..)xبه خدا راست میگم اگه طرز زندگی انگل رو ببینید با این جور ادما مو نمیزنه
واقا برای این جور ادما (اگه ادم باشن)متاسفم!
در اخر امید وارم صحبتای من به کسی بر نخورده باشه.

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
من که راضیم
الان 1024 دارم سرعت دانلودم در روز بین 200 تا 300 هست شبا هم 500
ولی اگه اگه شما میگید اینجوری بهتره خوب منم هستم
از پیشگامان هم نت میگیرم
طرف آشنامونه هروقت که ترافیکم تموم شه زنگ میزنم یارو میگم 1 گیگ بریزه:))

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
من که راضیم
الان 1024 دارم سرعت دانلودم در روز بین 200 تا 300 هست شبا هم 500
ولی اگه اگه شما میگید اینجوری بهتره خوب منم هستم
از پیشگامان هم نت میگیرم
طرف آشنامونه هروقت که ترافیکم تموم شه زنگ میزنم یارو میگم 1 گیگ بریزه:))

خيلي خوبه واقعا چه شانسي داري شما منم فاميل تو پارس انلاين دارم ولي ميگه نميشه مجاني اضافه كرد ترافيك رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر