پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
شاتل پهنای باند رو باز گذاشته ولی فکر نمیکنم دائمی باشه ولی بازم به اون چیزی که باید بهمون بدن نمیرسه . کوتاه نیاید و گول این 2 روز سرعت بالاشو نخورید.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اره سرعت منم دو برابر شده شاتل
راستی مایی که سرویس ART از شاتل می گیریم که نامحدوده, بازم می تونیم از 1 به 10 نبودن نت شکایت کنیم؟
الان من پینگم با شاتل 500 هست.کم کم دارم به این فکر میفتم که همه بریم شاتلو نابود کنیم!متنفرم ازش!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
خب مثکه شاتل متحول شده!! سرویس 128 نامحدود(همون Art 1) ازشون دارم سرعت دانلودم همیشه بین 16 تا حداکثر 25 kb متغیر بود پینگم هم 300/400 ! الان سرعت دانلودم بین 64 تا 120 kb متغیره پینگم هم روی 200 ـه . فکر کنم قبل از من احتمالا بهشون زنگ زدن اولتیماتوم شکایت کردن رو بهشون دادن!:D

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
http://shekayat.bazrasi.ir/Portal/Home/
اینجا من کل ماجرای خودمو توضیح دادم و ارسال کردم، حالا پیگیر بشن خوبه. به نظر خودم که احتمالش هست ولی 1 دهم ِ درصد :D

فردا هم به اون شماره ای که مسعود عزیز گذاشت می خوام زنگ بزنم ببینم چی میگن.

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
بسیار ممنون دوست عزیز.
دوستان پی سی ورلد که حسابی نا امیدم کردن!
نترس جوِّ اون انجمن طوریه که کاربرا شدیداً از پست بیخودی زدن اِبا دارن (برای همن انجمن مذخرفیه). کسایی که ابا ندارن جواب دادن، مطمئناً خیلیها استفاده بردن اما جواب ندادن.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
بسیار ممنون دوست عزیز.
دوستان پی سی ورلد که حسابی نا امیدم کردن!
نترس جوِّ اون انجمن طوریه که کاربرا شدیداً از پست بیخودی زدن اِبا دارن (برای همن انجمن مذخرفیه). کسایی که ابا ندارن جواب دادن، مطمئناً خیلیها استفاده بردن اما جواب ندادن.
اینم بگم که اونجا ادمین درست و حسابی نداره، تا ببینن یه کم آب میره زیرشون دیگه خلاص میکنن تاپیک و کاربرو.
بیخیال اونجا؛ از 100 نفر اونجا 10 نفرشون به پینگ پایین فکر میکنن. فقط سرعت بالا ببینن تو ترنسفر ریتشون کافیه :|

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
اقایون ما هم هستیم فردا(یعنی امروز:d)زنگ میزنم ببینم چی میشه!
البته من هم سرعتم خوبه هم پینگم اینم فقط به خاطر دوستان پیگیری میکنم!
اینم بگم برای ما هم نامحدود بدن خوب میشه ها:d
از دوستان دیگه هم خواهش میکنم پیگیری کنن !تا تنور داغه پچسبونید :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر