پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

balak2424

کاربر سایت
Jun 13, 2011
49
به نظرم بد نیست تو فیس هم یه پیج درست کنی
اونجا بهتر میشه نتیجه گرفت
خیلی ها از این قانون جدید اطلاع ندارند
من که حسابی از وایمکس ایرانسل شاکیم
نا مرد حجم دزدی هم میکنه جدیدا
1 گیگ رو خریدم 5300 تومان 3 روزه تموم شده نه دانلودی نه بازی انلاینی فقط خوندن تکست اونم روزی 4 ساعت
فاجعه است
فردا پیگیر شکایت میشم
ولی پیج یادت نره
شایدم خودم درستش کردم البته با همین متنی که گذاشتی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
به نظرم بد نیست تو فیس هم یه پیج درست کنی
اونجا بهتر میشه نتیجه گرفت
خیلی ها از این قانون جدید اطلاع ندارند
من که حسابی از وایمکس ایرانسل شاکیم
نا مرد حجم دزدی هم میکنه جدیدا
1 گیگ رو خریدم 5300 تومان 3 روزه تموم شده نه دانلودی نه بازی انلاینی فقط خوندن تکست اونم روزی 4 ساعت
فاجعه است
فردا پیگیر شکایت میشم
ولی پیج یادت نره
شایدم خودم درستش کردم البته با همین متنی که گذاشتی
توی فسبوق فایده نداره! کار به همه جا میرسه بجز شکایت!
بازی سنتر و پی سی ورلد کافیه البته اگه همه کمک کنن!
............

دم بچه های p30world گرم! توپشون از منم پُر تره! :D
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=510097

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان که چی من متوجه نشدم. الان من از خود مخابرات دارم سرویس می گیرم. سرعتمم 4 مگ هست. خود مخابرات هم محدودیت حجمی قرار داده. 8 گیگ. الان شب ها که Free هست من 8 گیگ دانلود میکنم. به نظرتون این ISP ها چقدر باید با هم رقبات کنن که بیان برسن به سرعت 500 کیلو دانلود ؟ من که اصلا دوست ندارم این سرعتم رو هیچ سرعت نا محدودی عوض کنم. چون در عرض 6 ساعت خیلی خیلی خیلی بیشتر از نامحدود ها دانلود میکنم.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
الان که چی من متوجه نشدم. الان من از خود مخابرات دارم سرویس می گیرم. سرعتمم 4 مگ هست. خود مخابرات هم محدودیت حجمی قرار داده. 8 گیگ. الان شب ها که Free هست من 8 گیگ دانلود میکنم. به نظرتون این ISP ها چقدر باید با هم رقبات کنن که بیان برسن به سرعت 500 کیلو دانلود ؟ من که اصلا دوست ندارم این سرعتم رو هیچ سرعت نا محدودی عوض کنم. چون در عرض 6 ساعت خیلی خیلی خیلی بیشتر از نامحدود ها دانلود میکنم.
بين اين 1 ميليون و 200 هزار پورت در حال استفاده فقط تو اينجوري هستي و يك ميليون و 199 هزار و 199 نفر شباانشون سرعت دانلودشون بالاي 50 نميرسه !!‌چي ميگي تو ‌؟‌؟‌؟؟‌؟‌

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
فردین جان در ایران کمتر از 1 درصد سرعت و شرایط شمارو دارن! پس اون 99% تکلیفشون چیه؟ من که سرعتم توی روز که محدودیت هست 200 هست و شب که محدودیت نیست 10 کیلوبایت تکلیفم چیه؟ شما بگو!
مخابرات به پدرشم 1 مگ نمیده حالا شما چجوری 4 مگ گرفتی الله اعلم! همه این شرایط رو که ندارن!

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
هر ISP که کم فروشی میکنه زنگ بزنید سازمان تنظیم مقررات رادیویی باهاشون صحبت کنید و شک نکنید پیگیری میکنن! PING من بالای 1000 بود ! 100 بار زنگ زدم isp مودبانه ازشون خواهش کردم که PING سرویس من رو کم کنن اما همیشه میگفتن پیگیری میکنیم! انشالله تا فردا درست میشه و هزار تا توجیه دیگه که اگه بخوام بنویسم کتاب ها چاپ خواهد شد:d یه روز که دیگه خیلی عصبی شدم و اصلا دیگه نمی تونستم لایو بازی کنم تصمیم گرفتم ازشون شکایت کنم! زنگ زدم به سازمان تنظیم مقررات رادیویی تا جریان رو واسشون توضیح دادم کلی خندیدن به این اینترنت زغالی من که اینا دادن بهم و بعد گفتن شما قرارداد تو بفرست ما در اونجا رو دو روزه تخته میکنیم! منم رفتم ISP گفتم یا PING من میشه 300 یا شکایت!!؟؟ خب اونا به اشتباهشون پی بردن و الان PING من حدود 300 400 بعضی وقتا زیر 300 هم میشه!!
شما هم اگه ناراضی هستید می تونید از این روشی که من انجام دادم استفاده کنید.
براتون آرزوی موفقعیت میکنم:d

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
تاسف میخورم که ملت ما به پینگ 300 هم راضی هستند در صورتی که تو همین ترکیه طرف پینگش میشه 120 به آلمان ، isp رو با ساختن 100 تا page تو اینترنت و اعلامیه دادن ، بدبخت میکنه ( به چشم خودم دیدم اینو )

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
چرا این وسط خوده مخابرات این قوانین رو رعایت نمیکنه؟ سرویس های مخابرات محدودیت حجمی دارن
آقای لول خود مخابرات و سازمان تنظیم مقررات باهم خواهر برادر نیستن! میتونید از اونها هم شکایت کنید!

Gladiator

کاربر سایت
Dec 19, 2006
10
آقا الان من تو یزد از شرکت پیشگامان سرویس میگیرم به اسم 512 ... سرعت دانلود من هم رو 90 هست تقریبا .. پینگمم رو مرز 300 .. یه روز 100 تا کمتر یه روز 100 تا بیشتر ..... 6 ماهه 60 تومن میدم( واسه این 6 ماه 3 گیگ میدن ) که این 3 گیگ تو دو هفته واسه ما تموم میشه ... باید بریم ازشوون کارت شارژ بگیریم واسه هر 3 گیگ 10 تومن (Free هم ندارن . فقط شبا تا صبح 1/5 میشه ) .... هر ماه دوتا کارت شارژ میخرم یعنی 20 تومن .... سیستمشون هم اینطوری هست که به ما نمیگه چقدر حجم دانلود داریم ... به اسم Credit هست که صبحا تا ساعت 3 ظهر مثلا میشه 3 گیگ ... بعد از ظهرا 5 گیگ و شبا مثلا 18 گیگ .... خود ما هم سر در نمیاریم ... زده مثلا 100 هزار کردیت داریم ... دوتا فایل دانلود میکنیم میشه 97 هزار .... دهن مارو اسفالت کردن .... الان این شرکت تو یزد از همه بهتر سرویس میده (میگن هم مال سپاه هست) من زنگ بزنم اینجا که شما گفتین کاری میکنن واسه ما ؟

در ضمن یکی از دوستان نوشته بود محدودیت حجمی رو وردارن سرعت دانلود کم میشه . قضیش چیه ... یعنی اگه اجرا بشه این قانون من که با سرعت 90 دانلود میکنم سرعتم میشه 10 ولی محدودیت حجمی ندارم ؟ اینطوری که بدتر میشه :D

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
آقا الان من تو یزد از شرکت پیشگامان سرویس میگیرم به اسم 512 ... سرعت دانلود من هم رو 90 هست تقریبا .. پینگمم رو مرز 300 .. یه روز 100 تا کمتر یه روز 100 تا بیشتر ..... 6 ماهه 60 تومن میدم( واسه این 6 ماه 3 گیگ میدن ) که این 3 گیگ تو دو هفته واسه ما تموم میشه ... باید بریم ازشوون کارت شارژ بگیریم واسه هر 3 گیگ 10 تومن (Free هم ندارن . فقط شبا تا صبح 1/5 میشه ) .... هر ماه دوتا کارت شارژ میخرم یعنی 20 تومن .... سیستمشون هم اینطوری هست که به ما نمیگه چقدر حجم دانلود داریم ... به اسم Credit هست که صبحا تا ساعت 3 ظهر مثلا میشه 3 گیگ ... بعد از ظهرا 5 گیگ و شبا مثلا 18 گیگ .... خود ما هم سر در نمیاریم ... زده مثلا 100 هزار کردیت داریم ... دوتا فایل دانلود میکنیم میشه 97 هزار .... دهن مارو اسفالت کردن .... الان این شرکت تو یزد از همه بهتر سرویس میده (میگن هم مال سپاه هست) من زنگ بزنم اینجا که شما گفتین کاری میکنن واسه ما ؟

در ضمن یکی از دوستان نوشته بود محدودیت حجمی رو وردارن سرعت دانلود کم میشه . قضیش چیه ... یعنی اگه اجرا بشه این قانون من که با سرعت 90 دانلود میکنم سرعتم میشه 10 ولی محدودیت حجمی ندارم ؟ اینطوری که بدتر میشه :D
سوال خوبی بود و جوابی رو به این سوال شما دادم. اسم من در p30world به نام masoud_mw2 هست یکی از کاربران اونجا سوال شمارو مطرح کرده بود که میتونید در صفحه 2 جواب سوال رو ببینید:
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=510097

باید به اون شماره که در صفحه اول گذاشتم زنگ بزنید. به خود پیشگامان زنگ نزنید اصلا!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN

منم از نمایندگی پیشگامان تو اراک 512 ـه 3 ماهه گرفتم 9 گیگ 37000 تومن. منم مثل شما سرعتم تو روز 90 تا 100 میره شب که دیگه افتضاحه مودم رو خاموش کنم سنگین ترم ...! پارسال همین موقع من 512 هین شرکتو داشتم روز تا 210 رفتم شب هم بین 40 تا 64 متغیر بود...!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مسعود کارت به کجا رسید !؟ :D پیگیری شد ؟! :D
علیرضا این کار من نیست باور کن! :|
تو خودت چیکار کردی؟ خوبه حداقل توی اینجا و پی سی ورلد چند هزار نفرو مطلع کردم!
خودت میدونی اولین کسی که به این دلیل زنگ زد من بودم به سازمان تنظیم مقررات!

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
منم زنگ زدم ولی شاتل این چند روزه سرعت رو زیاد کرده برای من!!!!! فکر کنم به خاطر این کارم سرعتم رو کم کنه!!!>:)
دیشب 2.5 گیگ از 1 تا 8 صبح دانلود کردم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر