پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من به سازمان زنگ زدم گفتن به آسیاتک زنگ بزن که به اصطلاح بالا سر ماکسنت هست. اونجا بهم گفتن بهمون ابلاغ شده و داریم برسی میکنیم...
فردا صبح هم دوباره زنگ میزنم. خلاصه بگم ولکن نیستم.

• Like
Reactions: REDEMPTiON313#

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
آقایون حالا من میخوام یه برداشت متفاوت نسب به اون چیزی ™MASOUD از این قانون داشته رو براتون بگم.....

توضیحات قانونی که مثلا باید اجرا بشه به صورت تمام و کمال تو پست اول هست پس دیگه نقل قول نمیزنم....:
قرار هست که اینترنت به صورت نامحدود به ما ارایه بشه پس بالفرض ما قانون اول رو اجرایی کردیم....از اونجایی که تو قسمت دوم این طرح یا قانون گفته شده باید بعد از اینکه اینترنت نامحدود شد سرعت اینترنت هم قانونی بشه پس با این حساب باید کسی که سرعت 128 از شرکت مربوطه گرفته سرعت دانلودش به 8 کیلوبایت در ثانیه کاهش پیدا کنه....

به عنوان مثال صبانت رو براتون می گم....
در حال حاضر شما میتونید در ساعت مجانی این شرکت که از 3 تا 7 صبح هست با سرعت 120 KB دانلود کنید که کلا میتونید 1687 مگابایت دانلود داشته باشید ولی......

وقتی که این قانون اجرا بشه شما در 24 ساعت روز سرعت دانلودتون روی 8 کیلوبایت ثابت میشه که در کل میتونید تو یک شبانه روز می تونید 675 مگابایت دانلود داشته باشید!!!

حالا دقیقا فایده اش چیه که ما بریم اینترنتمون رو با این سرعت مسخره که قراره بهمون بدن نا محدود کنیم؟؟؟
این قانون در صورتی خوبه نه بهتره بگیم فوق العاده اس که همون سرعت 120 کیلوبایت رو در تمام روز بگیریم که من فکر می کنم امکان نداشته باشه!!!همین....

کسی فکر میکنه اشتباه دارم میگم خوشحال میشم من رو توجیح کنه!!!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
داوود جان من 2 دلیل براتون دارم!
1. فقط خودتونودر نظر نگیرین! به جرات خدمتتون عرض میکنم بالای 80% کاربران اینترنت در ساعات رایگان سرعتشون از 100 و 200 میرسه به 10 تا 30 کیلوبایت! میتونید بیاید توی تاپیک isp ها و خودتون ببینید! یکیش خود من!
2. ببینید سازمان تنظیم مقررات گفته اینترنت رو نامحدود کنید! دقت کنید! گفته نامحدود! حالا اگر مطابق الان در نظر بگیریم برای 128 باید 12 کیلوبایت دانلود کنید درسته؟ اصلا میتونید بهم بگید الان کل شرکت های ایرانی چجوری باهم رقابت میکنن؟ معلومه! با سرویس های محدودشون! مثلا یکی برای 128 سرعت 100 میده یکی 200 میده و... اینجوری رقابت میکنن! اگر شما برین از هر شرکتی 128 نامحدود رو بگیرین همون 12 کیلو هست! اینجوری که رقابت ایجاد نمیشه!
پس!
شرکت ها میان اینبار هم روی نامحدود رقابت میکنن! چجوری؟ مثلا به جای 12 کیلو سرعت بهتون 30 میدن! با سرویس 128 کیلوبیت! اما فرقش با قیل چیه؟ 1. نامحدود شده 2. پهنای باند خالی بیشتر در نتیجه پینگ بهتر.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
داوود جان من 2 دلیل براتون دارم!
1. فقط خودتونودر نظر نگیرین! به جرات خدمتتون عرض میکنم بالای 80% کاربران اینترنت در ساعات رایگان سرعتشون از 100 و 200 میرسه به 10 تا 30 کیلوبایت! میتونید بیاید توی تاپیک isp ها و خودتون ببینید! یکیش خود من!
2. ببینید سازمان تنظیم مقررات گفته اینترنت رو نامحدود کنید! دقت کنید! گفته نامحدود! حالا اگر مطابق الان در نظر بگیریم برای 128 باید 12 کیلوبایت دانلود کنید درسته؟ اصلا میتونید بهم بگید الان کل شرکت های ایرانی چجوری باهم رقابت میکنن؟ معلومه! با سرویس های محدودشون! مثلا یکی برای 128 سرعت 100 میده یکی 200 میده و... اینجوری رقابت میکنن! اگر شما برین از هر شرکتی 128 نامحدود رو بگیرین همون 12 کیلو هست! اینجوری که رقابت ایجاد نمیشه!
پس!
شرکت ها میان اینبار هم روی نامحدود رقابت میکنن! چجوری؟ مثلا به جای 12 کیلو سرعت بهتون 30 میدن! با سرویس 128 کیلوبیت! اما فرقش با قیل چیه؟ 1. نامحدود شده 2. پهنای باند خالی بیشتر در نتیجه پینگ بهتر.
كاملا موافقم !!! داوود جان يه چيز ديگه !‌صبانت كمه كمش 128 5 گيگ ميده 20 تومن يه همين حدودا !‌ ولي 512 نامحدود بگير 20 تومن !‌ديگه نميخواد شب ها هم بيگاري بكشي پاي دانلود ! چونكه صبانت هر 1 ساعت 1 بار ديسكانكت ميشه !‌ماله ما كه اينجور بود و ساعات ايگانشم بين 20 تا 40 كيلوبايت دانلود ميكرديم كه پشيمونمون كرد !!!! تو ايران كه ديگه همه ميتونن از پس ماهي 20 تومن اينترنت بر بيان ! پس همون 512 نامحدود واسه همه بسه !‌ هميشه همه جوانب رو در نظر بگير‌!‌بقيه كه نتشون مثل تو نيست‌!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
™MASOUD و P3rsia King عزیز حرفتون منطقی بود.خدا رو شکر 2 نفر تو این سایت پیدا شدن رو هوا حرف نزدن.....به بحث رقابت فکر نکرده بودم...

اگر اینطوری رقابتی بشه فک کنم مشکله دیگه ای نداشته باشیم ....
به خدا وقتی اینترنت دارم کار میکنم هی باید حواسم باشه این IDM برا خودش شروع نکنه دانلود یا میرم سایتایی که ویدیو دارن باید سریع Stop کنم صفحه رو که اینترنتم رو نخوره برای بازی کم نیارم....

امیدوارم این مشکلات هم حل بشه....منم از 3شنبه پیگیر این کار میشم....:d

البته یه چیزی هم هست. به احتمال 1 % اگر این شرکت ها بیان تبانی کنن و متحد بشن همه یه سرعت بدن چی!!!؟

نه بابا عمرا تنها چیزی که تو ایران اهمیت نداره همین متحد شدنه!!!:)):))

• Like
Reactions: Persian-Masoud

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
™MASOUD و P3rsia King عزیز حرفتون منطقی بود.خدا رو شکر 2 نفر تو این سایت پیدا شدن رو هوا حرف نزدن.....به بحث رقابت فکر نکرده بودم...

اگر اینطوری رقابتی بشه فک کنم مشکله دیگه ای نداشته باشیم ....
به خدا وقتی اینترنت دارم کار میکنم هی باید حواسم باشه این IDM برا خودش شروع نکنه دانلود یا میرم سایتایی که ویدیو دارن باید سریع Stop کنم صفحه رو که اینترنتم رو نخوره برای بازی کم نیارم....

امیدوارم این مشکلات هم حل بشه....منم از 3شنبه پیگیر این کار میشم....:d

البته یه چیزی هم هست. به احتمال 1 % اگر این شرکت ها بیان تبانی کنن و متحد بشن همه یه سرعت بدن چی!!!؟

نه بابا عمرا تنها چیزی که تو ایران اهمیت نداره همین متحد شدنه!!!:)):))
كاملا درست گفتي !‌ هر كسي به فكر سود خودشه !‌ كجاي ايران 2 تا بقالي ماستشون يه جور هست كه ديگه اينترنتشون يكي باشه ؟‌

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مسعود اینو تو فروم P30world ]م بزار همه برن اقدام کنن چون اکثر کاربرای اینترنت ایران اونجا هستن :biggrin1:
اوه! اصلا یادم نبود!! ممنون.

خودتون بهترین جواب رو دادین! :D

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
كاملا موافقم !!! داوود جان يه چيز ديگه !‌صبانت كمه كمش 128 5 گيگ ميده 20 تومن يه همين حدودا !‌ ولي 512 نامحدود بگير 20 تومن !‌ديگه نميخواد شب ها هم بيگاري بكشي پاي دانلود ! چونكه صبانت هر 1 ساعت 1 بار ديسكانكت ميشه !‌ماله ما كه اينجور بود و ساعات ايگانشم بين 20 تا 40 كيلوبايت دانلود ميكرديم كه پشيمونمون كرد !!!! تو ايران كه ديگه همه ميتونن از پس ماهي 20 تومن اينترنت بر بيان ! پس همون 512 نامحدود واسه همه بسه !‌ هميشه همه جوانب رو در نظر بگير‌!‌بقيه كه نتشون مثل تو نيست‌!
منم با حرف شما چون دارم استفاده می کنم موافقم.دو ماهی است که 512 نامحدود با همین قیمت گرفتم. صبح ها تا ساعت 10 ،11 راحت 45 ،50 رو میزنم. به بعدشم از 30 پایینتر نمی یاد. شب ها هم خبر ندارم چون دانلود نمی کنم. همین الان سرعت دانلودم 37 است.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
منم با حرف شما چون دارم استفاده می کنم موافقم.دو ماهی است که 512 نامحدود با همین قیمت گرفتم. صبح ها تا ساعت 10 ،11 راحت 45 ،50 رو میزنم. به بعدشم از 30 پایینتر نمی یاد. شب ها هم خبر ندارم چون دانلود نمی کنم. همین الان سرعت دانلودم 37 است.
دوست من تو كرمان با همون قيمت هاي نامحدود كه تو كرمان خيلي وقت هست اجراء ميشه 512 نامحدود ماهي 20 هزار و خورده اي ميده ميگه سرعت دانلودمم زير 70 نمياد !!!!‌چه حالي ميكنه واسه خودش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر