پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

دوستان برای چندمین باز ازتون میخوام مواردی رو که میدونن خودتون رعایت کنید تا مجبور به برخورد و یا بستن تاپیک نشم.
ضمنا جناب P3rsia King لطفا لحنتون رو درست کنید. خیلی سعی کردم تحمل کنم تا خودتون رفتارتون رو تغییر بدین ولی فایده ای نداشته. از این پست به بعد کوچکترین توهین یا لحن نامربوطی ازتون ببینم دسترسیتون رو بلافاصله قطع میکنم.

دوستان برای چندمین باز ازتون میخوام مواردی رو که میدونن خودتون رعایت کنید تا مجبور به برخورد و یا بستن تاپیک نشم.
ضمنا جناب P3rsia King لطفا لحنتون رو درست کنید. خیلی سعی کردم تحمل کنم تا خودتون رفتارتون رو تغییر بدین ولی فایده ای نداشته. از این پست به بعد کوچکترین توهین یا لحن نامربوطی ازتون ببینم دسترسیتون رو بلافاصله قطع میکنم.
داداش بسیار شرمنده ! من اصلاح میکنم خودمو و ایدوارم باعث بسته شدن تاپیک یا ناراحتی کسی دیگه نشم !

• Like
Reactions: Persian-Masoud
من الان از صبانت سرویس می گیرم ماهیناهه 36 تومن سرویسم هم 512 هست ولی تا 200 کیلوبایت بازه.

طبق لیست قیمت صفحه اول من می تونم 1 مگ نامحدود بگیرم.

اگر حداقل سرعت رو هم بهم بدهند(یعنی یک به 10 ) من در ماه 33 گیگ می تونم دانلود کنم.الان در وضعیت کیلویی (!!!) فعلی 10 گیگ حجم دانلود دارم و حجم دانلود رایگان شبانه که روزی حداکثر 800 مگ می گیرم که در 30 روز میشه حدود 24 گیگ. پس برای من در بدترین شرایط هیچ تغییری نمی کند.ولی این ها برای رقابت باید بهتر هم بدهند که می دهند چون می دونم پهنای باند رو حداقل صبانت شیراز داره.
(دلیل هم اینه که یک شب که اون سیستم کنترل سرعت شبانه شون دچار مشکل شده بود به من سرعت دانلود 300 کیلوبایت دانلود می داد.حالا توجه کنید که شب حداکثر ترافیک رو داره یعنی در حداکثر ترافیک به هر user 300کیلوبیات می رسه. حالا در ساعات غیر ترافیک ببینید دیگه چطوره)

پس باید از فردا تلفن زدن ها رو شروع کنیم تا حق قانونیمون رو بگیریم.

فقط دوستان من یک نکته رو بگم:

حق گرفتنی است نه دادنی.
ممنون

مهندس اصغریان نماینده ی سازمان تنظیم مقررات اومده برنامه ی صفر و یک (بعد از ظهر شنبه 12 شهریور) دارن راجع به کیفیت سرویس DSL بحث می کنن

یه نکته جالب اینه که نماینده سازمان گفت که توی 5 ماه اول سال 90 فقط 60 شکایت تلفنی و مکتوب ثبت شده که فقط 4 موردش مونده که رسیدگی بشه!! یعنی فقط کاربرای بازیسنتر که ناراضی هستن به تنهایی 60 نفر نشدن؟؟

مهندس اصغریان نماینده ی سازمان تنظیم مقررات اومده برنامه ی صفر و یک (بعد از ظهر شنبه 12 شهریور) دارن راجع به کیفیت سرویس DSL بحث می کنن

یه نکته جالب اینه که نماینده سازمان گفت که توی 5 ماه اول سال 90 فقط 60 شکایت تلفنی و مکتوب ثبت شده که فقط 4 موردش مونده که رسیدگی بشه!! یعنی فقط کاربرای بازیسنتر که ناراضی هستن به تنهایی 60 نفر نشدن؟؟

چه انتظاری داشتی بیاد بگه 2 میلیون شکایت داشتیم....اینا نمیان خودشون رو خراب کنن به خاطر بقیه که.....

• Like
Reactions: qozmyox
دوستان
من امروز زنگ زدم نمایندگی(بخش فروش) که شرایط تعرفه ها رو تو قانون جدید بدونم و چند تا سوال دیگه
طرف کلا منکر شد
میگفت کدوم قانون؟؟!! اصلا از این خبر ها نیست و ...
حالا از شما میپرسم و اگر میدونید راهنمایی کنید
تو این قانون جدید هم تعرفه ها به اداری و خانگی تقسیم میشه؟ یعنی ممکنه بعد از مدتی بگن تعرفه های 512 و 1 مگ رو فقط به شرکت های دولتی یا تجاری میدیم؟

دوستان
من امروز زنگ زدم نمایندگی(بخش فروش) که شرایط تعرفه ها رو تو قانون جدید بدونم و چند تا سوال دیگه
طرف کلا منکر شد
میگفت کدوم قانون؟؟!! اصلا از این خبر ها نیست و ...
حالا از شما میپرسم و اگر میدونید راهنمایی کنید
تو این قانون جدید هم تعرفه ها به اداری و خانگی تقسیم میشه؟ یعنی ممکنه بعد از مدتی بگن تعرفه های 512 و 1 مگ رو فقط به شرکت های دولتی یا تجاری میدیم؟

هیچ وقت نمیگن جاهای دولتی ، جاهای دولتی باید از اینترنت داخلی استفاده کنند .

همین الان هم 128 به بالا رو میگن فقط این افراد (شرکت،مغازه،کارخونه و ...) میتونند بگیرند اما به راحتی میشه گرفت . شرکت های وایرلس که اصلا مجوز کسب و اینجور چیزا هم نمیخوان

ممنون از فرشید عزیز.
ایشون تقریبا درست گفتن! اوج اعتراضات و تماس های تلفنی ما در ماه ششم بود نه ماه پنجم!

منم امروز زنگ زدم پارس انلاین گفت فعلا چیزی بهمون ابلاغ نشده .نمیدونم دیگه واقعا باید چیکار کرد.
الان یکی از آشناهامون میخواد یه خط بگیره ولی اصلا نمیدونم باید چیکار کرد.

بابا اینا خیلی شوتن....
زنگ زدم صبانت در مورد این قضیه ازش می پرسم می گه اصلا همچین چیزی وجود نداره باشه هم فکر نکنم کسی اجرا کنه....
واقعا که خیلی احمق فقط دوست دارم اجرا نشه .....

هیچ وقت نمیگن جاهای دولتی ، جاهای دولتی باید از اینترنت داخلی استفاده کنند .

همین الان هم 128 به بالا رو میگن فقط این افراد (شرکت،مغازه،کارخونه و ...) میتونند بگیرند اما به راحتی میشه گرفت . شرکت های وایرلس که اصلا مجوز کسب و اینجور چیزا هم نمیخوان
شما شاید راحت بتونی بگیری :d
اما من چند جا مراجعه کردم و گفتن برای کاربر خانگی نهایتا 256 که اونم فقط به دانشجوها

خوب دیشب به isp استان گیلان ایمیل دادم که پرسیده بودم قصد اجرا کردن مصوبه 49 ندارین با لینک معتبر این در جواب به من فرستادند:
اسم خودمو نزدم:

کاربر گرامي آقا\خانم : علی کوهنورد

با عرض سلام و احترام این مصوبه هنوز اجرایی نشده است ضمنا با اجرایی شدن این مصوبه تاثیر مثبت بر کیفیت اینترنت کشور نگذاشته بلکه اجرای آن که عملا محدودیت بر روی آزادی بر ارایه تعرفه های مختلف شرکتهای اینترنتی است شاهد افت کیفیت اینترنت در سرویسهای ارزانتر خواهیم بود با تشکر اندیشه سبز خزر

www.askiran.com
:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or