پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
داداش من دقت نکردی من چی عرض کردم گفتم که من کنسولم 5.05 بودش و نمیگم اونم بد بود، بلکه 6.72 نسبت به ایرادات ریزی که 5.05 داشت واسه من الان بهترین ورژن هستش ( یه جورایی من از 5.05 که همه ازش به عنوان ورژن طلایی یاد میکنن به بالاتر آپدیت کردم و حرف شما خلاف این مورد هستش ) و فعلا نیاز به آپدیت به ورژن های بالاتر رو نمیبینم مگر این که اتفاق خاص یا روش خاصی رو در ورژن های دیگه ببینم . موفق باشی .
رفیق منم چیز بدی نگفتم بهت فقط یاداوری کردم تا واس کسی سو تفسیر نشه بهت برنخوره باز ادامه دار بشه بعضی ادما دنیارو از دریچه نگاه خودشون میبینن و من کلی گفتم اون پیامم رو
تجربه و تصمیم هر کی به یه شکل واس خودش محترمه.
توام موفق باشی.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
ی نگاه کوتاه از قبل تا به امروز در اکسپلویت ps4 رو فریمورهایی که تا الان اومدن

فریمور 5=قابل جیلبریک
فریمور 6=قابل جیلبریک
فریمور 7=قابل جیلبریک
فریمور8=-----------------
فریمور9=قابل جیلبریک
فریمور10=؟؟؟

چیزی پچ نشده,ما نمی دانیم چیزی وجود دارد ، ما منتظر هستیم...ایا فریمور 10.xxشامل جیلبریک خواهد شد!؟

Alireza.jpg
Alireza (2).jpg
Alireza (3).jpg

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
رضا جان چیت واسه بازی gta v ورژن 1.38 چیزی نیست الان؟
بسته به ایدی بازیت اگر از طریق goldhen cheats چیزی نیست
میتونی از طریق کش برخی از هاستها مثلا هاست macedo یا سلف هاست ... دسترسی داشته باشی به چیت که تو سلف هاست بصورت فایل bin تو عکس زیر گذاشتم و با کشش قابل استفاده س یا میتونی از طریق پی لود binloader هاست ها این فایل چیت که بصورت bin هست رو در بازی اعمال کنی.
ی لینکم میزارم که اینجا کلا با اموزش و توضیحاتی که داده میتونی ببینی و انجام بدی
Alireza.jpg

GTA V 1.38 Expulsion v4.0 Mod Menu for PS4 9.00 by LushModz

jose Gonzalez پیامی گذاشته مبنی بر اینکه USB Magic 2.0 هنوز با اشکالاتی همراهه و اینکه داره روش کار میکنه تا بصورت کامل و با کمترین مشکل بعدا منتشرش کنه
Alireza.jpg

من با اشکالات هیچ چیز ناقصی رو بارگذاری نمی کنم چون این باعث دردسر هر کاربر میشه.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
دوستان این روزا که نت قطعه چجوری به هاست وصل بشم؟؟ راهی هست؟ متاسفانه کش و کوکی رو پاک کردم

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
سلام خدمت دوستان عزیز
ببخشید من کنسولم کپی خوره
و این هاستی که دارم برا سایت پی سی دی هست این هاست باگ داره و بعضی موقع ها رو لودینگ گیر میکنه و مجبور میشم از برق بکشم کنسول رو . خواستم بدونم میتونم این هاست رو dns بزنم و عوض کنم رو پس اس فورم بازی هم دارم نمیتونم ریست کنم
اگه میشه راهنمایی کنید

چون قبلا ی دوست دیگه هم این سوال رو پرسیده بود پیشنهاد میکنم سعی کنید تو هاستهای داخلی
از هاست کارو استفاده کنید یا اخر وقت شبا اگر گوشی اندروید دارید از x-vpn استفاده کنید که قابلیت شیرینگ با کنسول و گذر از تحریم رو داراس حتی تو منو این برنامه تعریف شده که اگر نت مناسب باشه تو اون زمان که استفاده میکنید میتونید در صورت فیلتر بودن,ادرس هاستهای خارجی و متفاوت هم به راحتی کش کنید.
یا از سلف هاست ها استفاده کنید و اگر ماژول ESP8266 رو دارید میتونید کاملا افلاین هاست سازنده رو بصورت فایل bin دریافت و رو این ماژول رایت سپس به کنسول متصل و به راحتی کش کنید.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
Goldhen 2.2.5b2
Alireza.jpg
Alireza.jpg
Alireza.jpg

ادرس هاست گیمر هک برای فریمور 9.00 با اضافه شدن اخرین اپدیت گلدهن Goldhen 2.2.5b2
Alireza (2).jpg

ادرس هاست بدون مشکل فیلتر تا این لحظه که خودم کش کردم و مشکلی نداره.
PS4 9.00 FW Host v2.5 by GamerHack

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
جریان چیه داداش؟ ترجمه نمیکنید؟ توضیح نداره؟
همونطور که در پستای قبل هم اشاره شد فعلا دولوپرها میتونن استفاده کنن تا 15 اکتبر باید منتظر موند بلکه فلو بیاد با توضیحات بیشتر و کامل تر راجب ورژن 4.50(احتمالا از همون روش کپیخور کردن با BD-JB یا بلوری باشه ماجرا) و اینکه اسلیرز هم داره تلاش میکنه تا این وسط به نتیجه برسه.
اینجا رو ببینید توضیحات رو کاملا داده

PS5 IPV6 Kernel exploit: Sleirsgoevy updates github repository with WIP implementation - Wololo.net

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
عشق فیفا کار خودش رو کرد.
انتشار FIFA 23 از Backport893 برای فریمورهای 5 تا 9.

Alireza.jpg
Alireza.jpg

لینک دانلود FIFA 23 - CUSA31873:
FIFA 23 - CUSA31873 v1.00 [9.00]
1fichier.com: Cloud Storage

FIFA 23 - CUSA31873 v1.01 [9.00]
Works with Opoisso893/Golemnight release

FIFA 23 - CUSA31873 v1.01 BACKPORT [5.05/6.72/7.xx/8.xx]
Works with Opoisso893/Golemnight release

Upload is still in progress for other cusa. Maybe tomorrow because i'm too tired.
اپلود برای cusa با ایدی های بعدی رو احتمالا فردا گفته انجام میده به دلیل خستگی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر