پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

a88a

کاربر سایت
Nov 16, 2014
22
این اموزش 5 تا 7.55 ولی برای فریمور 9 هم میشه از همین اموزش بری.(فایل bin هم مخصوص هر فریمور با تاریخ مشخص در پست قبل لینکش قرار گرفت)

اینم اموزشش واسه فریمور 9 با

Leeful V1.0 Host​

ممنون اقا رضا
دیشب انجام دادم
البته با فایل leeful900_goldhen20b نشد.بعد اتصال esp به ps4 و شناختن به عنوان wifi موقع اتصال proxy خواست که با هر دو انتخابی که گذاشته بود نشد.
ولی با فایل Karo Hosts ESP8266 - 900Gold انجام شد . اررو memory هم نداد
تونستم عکس میزارم
ممنون از شما

• Like
Reactions: rezagoli

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
45
با سلام خدمت آقا رضا گل عزیز چند تا سوال دارم اول اینکه هرکار میکنم با هر برنامه ای طبق آموزشها اتصال ویندوز با PS4 برقرار هست اما فایلی انتقال پیدا نمیکنه حتی ویندوز را عوض کردم ویندوز 11 زدم فایروال خاموش هست آواست را پاک کردم ویندوز سکوریتی خاموش هست بازم همینه به نظر شما چکار بکنم راهکاری بدهید ممنون میشم کدام ورژن NODE JS خوب که اتصال به ریموت اینستالر بده و اینکه کدام هاست خوبه هم برای ترینر هم جیلبریک که هنگ نکنه چون با هاست کارو بعد از ریست مود هنگ میکنه الان با هاست پی سی دی خوبه اما میخواستم ببینم هاست مترو امتحان شده خوبه و سوال آخراینکه امکان تقسیم کردن PKG هست که دو قسمت کنم فایل حجیم و با فلش انتقال بدهم مثل PS3 و سوال آخر اینکه بازی کرکی از قبل نصب بود بازی هک شده جدید نصب کردم داخل بازی نیو سیو ارور میده و سیو جدید ایجاد نمیشه چکارکنم ببخشید خیلی سوال پرسیدم موفق باشید

آخرین ویرایش:

vahiddragon

کاربر سایت
Aug 28, 2009
55
نام
وحيد
منم این مشکل رو دارم برا من حدودا 200 مگابایت میره خطا میده با همه برنامه ها هم تست کردم . من فکر مشکل از جیلبریک باشه چون تو بعضی مواقع ارور network میومد بی دلیل .

• Like
Reactions: airblue

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
من روی ورژن 7.02 باریها رو از لبتاب به کنسول انتقال میدم با برنامه remote pkg installer

کسی تست کرده که روی ورژن 9 این روش جواب میده یا نه؟

• Like
Reactions: khasanoor4

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام اقا رضا.تو یه جانوشته بود به کل باید فرمت کنی قبل زدن 9.
درسته؟
کارو با DNS نداده با خیال راحت وصل اینترنت شیم
سلام عزیز
فکر نمیکنم که احتیاجی باشه کلا فرمت انجام بدی فقط ممکنه و از بعضیا دیدم که گفتن تو اپدیت به فریمور 9 دستگاهشون اپدیت 9 رو نمیگیره.
اون مواردی که تو بلاک اپدیت باید انجام بشه رو بارها گفتیم از پی لود disableupdates تا تیک موارد دانلود اتومات تو قسمت ستینگ ps4 و موارد دیگه رو که اگر پست های قبل رو با دقت ببینی بهترم متوجه میشی,من خودم با رعایت موارد حتی بدون زدن dns هم اپدیت خودکار دستگاهم بلاک شده.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
دوستانی که برای انتقال بازی از pc به کنسول با nodjs مشکل دارن از این sender استفاده کنن(تست نکردم خودم و باید تست کنید ببینید جواب میده یا خیر)

بسته به سیستم عامل خودتون فایل رو دانلود کنید و نصب کنید رو پورت 8080 یا 9090

Releases · iref-use/ps4-remote-pkg-sender

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
با سلام خدمت آقا رضا گل عزیز چند تا سوال دارم اول اینکه هرکار میکنم با هر برنامه ای طبق آموزشها اتصال ویندوز با PS4 برقرار هست اما فایلی انتقال پیدا نمیکنه حتی ویندوز را عوض کردم ویندوز 11 زدم فایروال خاموش هست آواست را پاک کردم ویندوز سکوریتی خاموش هست بازم همینه به نظر شما چکار بکنم راهکاری بدهید ممنون میشم کدام ورژن NODE JS خوب که اتصال به ریموت اینستالر بده و اینکه کدام هاست خوبه هم برای ترینر هم جیلبریک که هنگ نکنه چون با هاست کارو بعد از ریست مود هنگ میکنه الان با هاست پی سی دی خوبه اما میخواستم ببینم هاست مترو امتحان شده خوبه و سوال آخراینکه امکان تقسیم کردن PKG هست که دو قسمت کنم فایل حجیم و با فلش انتقال بدهم مثل PS3 و سوال آخر اینکه بازی کرکی از قبل نصب بود بازی هک شده جدید نصب کردم داخل بازی نیو سیو ارور میده و سیو جدید ایجاد نمیشه چکارکنم ببخشید خیلی سوال پرسیدم موفق باشید
سلام عزیز
برای فرستادن انواع پی لود از برنامه هایی از قبیل Payload Sender یا PS4 Payloads و ... از pc باید انجام بدین که بارها اموزشش رو تو پست ها گفتیم.
راجب nodjs هم تو پست بالا 👆راجبش توضیح دادم که باید تست کنی و ببینی اوکی هست یا خیر.
هاست ها رو خب باید تست کنی تا بسته به دستگاهت بهتر متوجه میشی که کدوم بهت جوابه.
اون روش تقسیم یا split در ps3 فقط بود و میشد اینکارو انجام داد و فعلا برای ps4 نمیشه و باید بسته به حجم بازی هر کدوم رو بصورت تک فایل و کامل نصب کنی.
اون سوال اخرتم,متوجه نمیشم که میگی بازی از قبل کرکی نصب داشتی و بازی هک شده جدید ریختی!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر