پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
سلام داداش در این مورد توضیح بیشتر میدین؟ من نگرفتم چی شد؟
اگه فیلم بدین خیلی ممنون میشم
سلام,اگر منظورت فریمور 5.05 هستش چون فعلا دستگاه رو این فریمور ندارم خب طبیعتا فیلمم نمیشه که بزاری ولی توضیحات پیچیده و خاصی نداره کلا مراحل و انجام اکسپلویت ps4 و تو توضیحات پست قبل و حتی در پستای قبلی تر هم راجب 5.05 گفته شده که خصوصا اگر فریمور دستگاه 5 باشه که دیگه راحترم هست مراحل جیل و از کرنل پینک و هنگ ها که تو فریمور بالاتر خصوصا تو 7 که هست به مراتب کم دردسر هست و میشه گفت دردسری نداره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mkh-n71

select88

کاربر سایت
Oct 11, 2011
164
اپدیت جدید dns ترینر و هاست کارو تا تاریخ 12.09.2021

link from host:
Karo Host For PS4 505 & 672 & 702 & 75X

link restore to User's Guide:
Restore PS4Trainer Offline by Karo For 505 & 672 & 702 & 755

link usb file:
3.41 GB folder on MEGA

اپدیت جدید dns ترینر و هاست کارو تا تاریخ 12.09.2021

link from host:
Karo Host For PS4 505 & 672 & 702 & 75X

link restore to User's Guide:
Restore PS4Trainer Offline by Karo For 505 & 672 & 702 & 755

link usb file:
3.41 GB folder on MEGA

View attachment 224683
سلام آقا رضا
ترینر کارو رو تو یوزرگاید دارم. اصلا هیچ بازی لود نمیشه مثل قدیم.

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
سلام آقا رضا
ترینر کارو رو تو یوزرگاید دارم. اصلا هیچ بازی لود نمیشه مثل قدیم.
سلام اگر منظورت فعالسازی و استفاده ترینره اره یه جورایی تو اپدیت جدید خودمم باهاش مشکل پیدا کردم و وقتی میام که بزنم فعالش کنم هیچ پیغامی نمیده مبنی بر فعال شدن ترینر اون گوشه تصویر بالا سمت چپ....!!؟ولی خودم دارم از ورژن قبلش به تاریخ 3/8/2021 استفاده میکنم که اوکیه ولی از این تاریخ به بعد هر کدوم از dnsهای جدیدشو کش زدم تو یوزرگاید و اومدم که فعالش کنم همونطور که گفتم جواب فعالسازیه ترینرش که میزنم نمیاد ولی ورژن و اپدیت 2021/8/3 که گفتم اوکیه فقط چون کشش رو از قبل برداشتم بازم میتونم استفاده کنم که اخر شب واست اپلود میکنم و راحت با فایل منیجر میری و می ریزی که تو یوزرگایدت میتونی مثل قبل و بدون مشکل فعال میشه و اوکیه.(در ضمن پیشنهادم بهت اگر میخوای از ترینر استفاده کنی و انجام مراحل شیر دستگاهت رو با pc بلدی استفاده از PS4_Cheater که خیلی ام بهتره نسبت به این ترینرهای هاست و انلاین که خیلی اوقاتم باعث هنگ تو بازی میشه ولی استفاده از PS4_Cheater خیلی بهتره,البته بازم این نظر شخصی هست و انتخابش با خودته)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: select88 and ir.boy

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
انتشار و در دسترس قرارگرفتن فریمور 9 و هشدار اپدیت نکنید!(شاید جیلبریکی جدید برای 8 تا 8.5x منتشر بشه!!؟)
فراموش نشه طبق گفته zeco هر چیزی بین 8.00 و 8.52 خوب است. اگر شما در این ورژن ها هستید، به روزرسانی نکنید. ما هنوز به یک سوء استفاده از Webkit نیاز داریم.اون چیزی که طبق اخبار مشخصه انگار مشکل با وبکیت رو فریمور 8 هست و همونطور که مطلع هستید برای یک جیلبریک کامل علاوه بر کرنل اکسپلویت، نیاز به دروازه ورودی یا همان وبکیت اکسپلویت نیز هست که هر کدوم مشکلی باشه از جیلبریک هم خبری نیست حالا این باگی هم که هست یا منجر به جیلبریک کامل میشه یا به پایداری 7.5x ممکنه که کمک کنه که امیدوارم نتیجه به اکسپلویت 8 برسه تا اون دسته از کسانی که منتظرن هم نفس راحتی بکشن.

bandicam 2021-09-16 01-33-15-756.jpg

آخرین ویرایش:

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
اقا رضا یه سوال. خبری خوندم به این مضمون که باطری cmos دستگاه که اگر تموم شه یا خراب شه دیگه اجرای بازی ها رو به انگار با مشکل روبرو میکنه و برای برطرف شدن باید بعد عوض کردن باطری وصل شیم به اینترنت و سرور سونی که انگار با اپدیت جدید فریمور این مساله حل شده. حالا ماها ک جیلبریکیم چ کنیم این وسط

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
اقا رضا یه سوال. خبری خوندم به این مضمون که باطری cmos دستگاه که اگر تموم شه یا خراب شه دیگه اجرای بازی ها رو به انگار با مشکل روبرو میکنه و برای برطرف شدن باید بعد عوض کردن باطری وصل شیم به اینترنت و سرور سونی که انگار با اپدیت جدید فریمور این مساله حل شده. حالا ماها ک جیلبریکیم چ کنیم این وسط
این ویدیوها رو ببین(تقریبا 12 سال شایدم بیشتره که ps3 دارم ولی هنوز که هنوزه باطریش اوکیه و با جرات میشه گفت باطری اصلی خودش اگر دست دوم نگرفته باشید دستگاهتون رو و طرف دیگه به اونم ی رحمی اگر داشته و عوض نشده باشه میشه گفت مرگ نداره باطریاش ولی خب هر چیزی تاریخ مصرفی داره و این مورد رو کمتر کسی بهش توجه میکنه هرچند موضوع لایلحلی ام نیست)

Clock Death vs PS4 Jailbreak​

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
متاسفانه هنوز با وجود معرفی هاستهای مختلف به دلیل مشکلات در وبکیت همچنان با اکسپلویت در فریمورهای 7.5X با نوسان جیل روبه رو هستیم همونطور که اسلیرز هم قبلا اشاره داشت تا اطلاع رسانی باگ جدید این مشکلات پابرجاست با این حال هاست macedo با این ادرس PS4MACEDO 755 Full 3 (Prb versão PT-BR) رو دستگاه فت بد عمل نکرده و تو تست هایی که انجام دادم درصد موفقیت 70 به 30 درصد عدم موفقیت جواب گرفتم که عدد بدی نیست ولی بازم تو انجام تست هر دستگاه ممکنه متفاوت باشه و نمیشه با وجود مشکلاتی که تو اکسپلویت ps4 بصورت کلی هست هر ادرس هاستی رو بگیم واقعا اوکیه با این وجود این ادرس هاست به صورت دو مرحله انجام میده اعمال اکسپلویت رو به این صورت که اول جیلبریک بنا بر انتخاب تاریخ سازنده(اسلیرز)سپس اعمال پی لود گلدهن...و بسیاری ایتم هم واسه انجام و سهولت کاربر رو داره که تستش میتونه مفید باشه.
دقت کنید برای کش این هاست کاملا مرورگر خودتون رو کلیر کش دیتا و کوکی رو انجام بدین و بعد ادرس هاست صبر کنید تا کش کاملا درصدش انجام شد مرورگر رو با هوم دسته ببندید سپس اینترنت رو از قسمت نتورک دستگاه غیرفعالش کنید سعی کنید کنسولتون رو ریستارت کنید و بعد از مرورگر و کاملا افلاین اقدام به جیلبریک کنید سعی کنید تو یوزرگاید از کش ترینر هاست خودداری کنید این عمل خودش میتونه باعث اختلال در اعمال اکسپلویت بشه,چون بعضی افراد دیدم اول ترینر هاست کارو تو یوزرگاید دستگاه رو کش و بعدا تو مرورگر دستگاه هم اقدام به کش هاست دلخواه میکنن این عمل خودش باعث اختلال در اعمال اکسپلویت میشه و بهتره به جای استفاده از ترینر هاست و کش در یوزرگاید که تو دفعاتم اعمال هر ترینر در بازی که فعال میکنید باعث هنگ تو بازی میشه به جای اینکار اگر از شیرینگ ps4 و pc با اینترنت همراه اطلاعات کافی رو دارین پیشنهادم برای ترینر استفاده از برنامه PS4_Cheater هست که میتونه خیلی بهتر از کش ترینر هاست در یوزرگایدم باشه(بنابراین سعی کنید از هر ادرس هاستی ام استفاده میکنید یا تو مرورگر دستگاه انجام بدین عملیات کش هاستتون رو یا فقط در یوزرگاید و تو دو جا کش هاست نکنید خیلی بهتره)به هر حال بازم در اخر انتخاب با شماس.

اموزش استفاده از PS4_Cheater ساپورت فریمورهای

5.05/6.72/7.02/7.5X​

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
شلام آقا رضا میخواستم بدونم این گلد هن جدید به چه درد میخوره؟
سلام
اگر راجب عملکردش میخوای بدونی,همونطور که اطلاع دارین بعضی از هاست ها مثل همین هاستی که تو پست قبل بهش اشاره داشتم macedo با انجام دو مرحله عملیات اکسپلویت را برای کنسول اعمال میکنه در واقع تو مرحله اول اعمال اخرین هک منتشر شده توسط هکر رو و بعد از اون اعمال پی لود گلد هن 1.0 یا 1.1 یا میرا یا هن (که تو مرتبه اول انتشار گلدهن بصورت فایل bin هم در اختیار کاربرا قرار میگیره)بنابراین اونقدر نقشی نداره تو پایداری جیلبریک,ولی...بعضی از برنامه نویس یا همون دولوپرها مانند کارو یا گیمرهک میان این مراحل جیلبریک رو بصورت ادغام شده یعنی با اجرای هاست و انتخاب گزینه Goldhen 1.1 هم جیلبریک و هم پیلود گلدهن باهم در جا اعمال میشه که برخی از افراد عقیده دارن اخرین ورژن از سازنده گلدهن(Sistro)تو انجام مراحل جیلبریک و اعمال همزمانش با پی لود گلد هن میتونه مفیدتر عمل کنه , در حالیکه تو برخی از مشکلات تو نصب بازی ها حالا جدیدتر یا اونایی که ممکنه مشکلی داشتن و اعمالشون میتونه تاثیر گذارتر باشه و همینطور تو بخش رست مود یا بعضی از ارورها تو بعد از نصب pkg ها که همه اینها با بخش اولی که توضیح دادم ربط انچنانی نداره,مگر اینکه خود سازنده از وجود تغییرات جدیدتری نسبت به قبل توضیحات بده.

مهم:تا انتشار رسمی گلدهن نسخه جدید صبور باشید و به هیچ وجه از اعمال هر پی لود(فیک) در دستگاه خودتون از منابع نا اشنا اکیدا خودداری کنید در غیراینصورت خطر بریک شدن دستگاه وجود داره.

bandicam 2021-10-02 09-41-19-484.jpg

آخرین ویرایش:

tofan_2050

کاربر سایت
Jul 30, 2009
19
برای اجرای سلف هاست نیاز به pc و ps4 با اینترنت مشترک(همزمان,ترجیحا اینترنت موبایل) و به اصطلاح شیرینگ نیاز هست بنابراین بدون اجرای قندشکن در pc,فایل سلف هاست برای کش هاست در مروگر دستگاه رو مثلا 7.55L کارو رو دانلود میزنی و بعد بطور معمول باید Exploit-Host-Server داخل سلف هاستها باشه اگر نبود دانلود میزنی و در داخل فولدر سلف هاست سازنده وارد میکنی و با اجرای Exploit-Host-Server از pc یا لپ تاپ به شما یک ای پی میده برنامه,اون ای پی رو یادداشت میکنی و بعد وارد مرورگر دستگاهت میشی و اون ای پی رو که یادداشت کردی تو قسمت ادرس مرورگر ps4 وارد میکنی و منتظر میشی تا عملیات کش تا 100 درصد تکمیل بشه و تمام.
اگر خود بازی رو نداشتی و اشتباها اپدیتشو ریختی و حالا به مشکل خوردی چن روش برای حذف اپدیت هست که یکیش دونستن id و مشخصات اون اپدیتی هست که بصورت pkg نصبش کردی به اینصورت که برنامه PS4PKGViewer رو دانلود کن و تو pc یا لپ تاپ اجراش میکنی و اون فایل pkg اپدیت رو که نصب کردی داخلش بنداز تا مشخصات id فایل pkg رو بهت بده بعد از طریق ftp باید به روت دستگاه وارد بشی و قسمت game اون id بازی که مورد نظر هست و نصبش کردی رو پیدا و حذفش کنی یا مجدد بازی رو نصب کن و اپدیتش رو هم بریز و پاک کن.

از مزایای استفاده از سلف هاست:
در صورت اپدیت هاست و ناسازگاری با دستگاهتون و عدم دسترسی به هاست قبلی دیگه احتیاجی به چیزی نیست و به راحتی میتونید با همون ورژن قبل سازنده(اگر با همون ورژن قبلی هاست بهتر به نتیجه می رسیدین)از هاستش استفاده کنید.

استفاده از selfhost از دقیقه 2 تا 8 این ویدیو کاملا طریقه استفاده رو توضیح داده(دقیقا مطابق با توضیحات بالا)

با سلام نرم افزار مربوط به PC برای استفاده از سلف هاست رو از کجا بگیرم ممنون میشم کمک کنین
منظورم Exploit-Host-Server هست

• Like
Reactions: mobile1199

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
با سلام نرم افزار مربوط به PC برای استفاده از سلف هاست رو از کجا بگیرم ممنون میشم کمک کنین
منظورم Exploit-Host-Server هست
سلام
لینک دانلود
Exploit-Host-Server_v1.3

فقط برای استفاده از سلف هاست و استفاده از برنامهExploit-Host-Server در pc ترجیحا با نت همراه که شیر شده با کنسولت و همینطور pc نرم افزار رو اجرا کن همینطور از اجرای قند شکن تو pc خودت هنگام اجرا و انجام مراحل پرهیز کن و حتما از همون ای پی نتی که برنامه بهت میده رو ی جا یادداشت کن و همون رو تو ادرس مرورگر دستگاهت واردش کن در غیراینصورت کش انجام نمیشه و من خودم با اینترنت مخابرات و مودم نتونستم و جواب نداد و مراحل کش انجام نشد برام ولی با نت همراه بدون مشکل انجام شد مراحل کش.

اینم ی لینک از سلف هاست کارو برای فریمورهای 7.55 ورژن لایت(فقط فایل رو از حالت فشرده خارج میکنی و داخل پوشه 7.55L که شدی Exploit-Host-Server رو اجرا و بعد بقیه مراحل رو طبق توضیحاتی که دادم انجام میدی)
selfhost karo_755L

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر