پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
من که مشکلی ندارم چه با dns کارو و همینطور روشی که داش رضا تو binloader هاست از طریق شیرینگ اینترنت پیشنهاد داد از قبل..که دمش گرم هیچ جایی اینقدر بصورت تکی اکتیو و فعال نیست و به این مقدار توضیحات نمیده و خودشون رو راحت میکنن,(دستگاه اسلیم)

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
من که مشکلی ندارم چه با dns کارو و همینطور روشی که داش رضا تو binloader هاست از طریق شیرینگ اینترنت پیشنهاد داد از قبل..که دمش گرم هیچ جایی اینقدر بصورت تکی اکتیو و فعال نیست و به این مقدار توضیحات نمیده و خودشون رو راحت میکنن,(دستگاه اسلیم)
قربونت عزیز
کلا از قبل به اکسپلویت ps4 ی نگاهی سطحی داشته باشیم و حتی به نسل قبل کنسول ها هم توجه کنیم همیشه دور زدن یا همون هک کردن دستگاه چه از اون مودچیپ و انواع قطعاتی که میزدن و کنسول رو باز میکردن و لحیم کاری میشد رو دستگاه که تو زمان xbox 360 قبل از اومدن جیتگ چه فاجعه ای بود این سیستم و درایوش باید با برنامه و اپدیت شدن lt به بازی های روز مجهز میشد,تا ps3 که فقط اونایی که رو ورژن کارخونه 3.55 تو بازار بودن(حالا اگر اشتباه نکنم و دقیق گفته باشم)که فقط اینا میتونستن از هک کامل لذت ببرن و میبینیم که رو دستگاه های فریمور بالاتر و حتی نسل سوپر اسلیم فعلا فقط از hen میتونن استفاده کنن که نسبت به هک 3.55 متفاوت تره و محبوبیتش کمتره...کاربرا با مشکلات و دردسرها روبه رو بودن که خب هک و دور زدن همینه,به نظرم توقع ادما همیشه بالا هست!!!اگر الان اونایی که رو فریمور 8 هستن همین هک رو که ایراد داره هم بهشون بگن در حال اماده سازیه میگن خدااا کنه زودتر بزنه حالا اگر دردسرم داشته باشه به دردسرش میارزه!!؟وقتی که میاد و مدتی میگذره...اعتراضات شروع میشه که فلان و چنان...خداروشکر که من خودم مشکلی ندارم و درصد موفقیت جیل که میزنم 70موفقیت به 30عدم موفقیت هست...بارها خود سازنده(اسلیرز)گفته که به خاطر مشکلات وب کیتی که در 7.5x وجود داره و عدم گزارش باگ جدید این روال ممکنه ادامه دار باشه,تست جیلبریک از روش های مختلف فقط درصد و شانس رو بالاتر میبره و پیشنهادش در اینجا صرفا جهت تسته چون رو هر مدل دستگاه به یک صورت جواب میده!!!بعضی از دوستان هنوز رو 6.72 میبینم که میگن کرنل پینک میگیرن,پس اگر تو جیلبریک ps4 دنبال راحتی و بدون چون چرا هستی,باید بگم اینطور نیست.و اگر بخوایم حرف از منطق بزنیم باید بگیم همینم که هست خداروشکر و دست اون کسی که بدون منت این جیلبریک ها رو عرضه میکنه که خدا میدونه اگر اینور بود چی میشد...درد نکنه و سپاس از زحماتشون,کم و کاستی و مشکلاتی هم که وجود داره تو گذر زمان حل خواهد شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ir.boy and select88

ODark lord

کاربر سایت
May 19, 2021
7
سلام وقت همگى بخير

دوستان من ps4 دارم كه آپديتش 6.20 هست و ميخوام جيلبريك كنم. پيشنهاد شما چه ورژنيه ؟ از لحاظ پايدارى و راحتى و از لحاظ تعداد بازى چه ورژنى مناسبه؟

بعد من رو دستگاه چندتا بازى اكانت تركيبى دارم آيا ميشه طورى جيلبريك كرد كه اين بازيا نپرن چون انگار به اينترنت وصل بشم قفل ميشن بازيا.

و اينكه من خودم اگه دستگاه خاموش بشه جيلبريك ميپره و بازى ها قفل ميشن. تو اين حالت بازياى اكانتى باز ميمونن مثل قبل؟

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام وقت همگى بخير

دوستان من ps4 دارم كه آپديتش 6.20 هست و ميخوام جيلبريك كنم. پيشنهاد شما چه ورژنيه ؟ از لحاظ پايدارى و راحتى و از لحاظ تعداد بازى چه ورژنى مناسبه؟

بعد من رو دستگاه چندتا بازى اكانت تركيبى دارم آيا ميشه طورى جيلبريك كرد كه اين بازيا نپرن چون انگار به اينترنت وصل بشم قفل ميشن بازيا.

و اينكه من خودم اگه دستگاه خاموش بشه جيلبريك ميپره و بازى ها قفل ميشن. تو اين حالت بازياى اكانتى باز ميمونن مثل قبل؟
سلام
به نظر رو همون فریمور که هستی بمونی خیلی خیلی بهتره و اگر به بازی با فریمور بالاتر احتیاج بود با بک پورت تا حده بالا این مشکل حل میشه و اون بازی ها رو هم تو همین فریمور که هستی میتونی انجام بدی,در مورد بازی های اکانتی یا ظرفیتی که دوستان رو کنسول دارن و میخوان جیل کنن اکانت ظرفیت 1 کلا 6 ماهه هست یعنی فروشنده معتبر اگر بازی واستون بزنه ضمانت میکنه تا 6 ماه رو که حتی ممکنه تا یکهفته هم نشه و بازی قفل بشه(البته به نت تو این مدت نباید بزنید)که موظفه جوابگو باشه ولی بعد از این مدت دیگه کاملا شانسه ممکنه بازی قفل بشه و اگر نشه دیگه قفل نخواهد شد,من خودم اکانت ظرفیت 1 داشتم و ی چیزی حدود 18 بازی,به نت هم نزدم و اکانت بازی هارو دستکاری هم نکردم ولی متاسفانه بعد از 6 ماه سه تاش قفل شد,بقیه مشکلی نبود به راحتی به نت وصل و جیلبریک کردم که بقیه بازی ها هم قفل نشد(دیگه کسی هم جیلبریک میکنه اگرم بازی اکانتیش قفل بشه به راحتی باز میتونه نسخه هکی بازی رو دانلود و جایگزین کنه)بعد از جیلبریک و خاموش یا ریستارت ps4 جیلبریک میپره و باید دوباره مراحل و پروسه اکسپلویت رو دنبال کنید و به بازی های اکانتی و ظرفیتی کاری نداره جیلبریک,,اون بازی ها اگر قفل نشن بعد از مدتی که گفتم دیگه مشکلی نیست.

• Like
Reactions: ODark lord

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
من یه ps4 با ورژن ۷.۵۵ خریدم برای بازی کپی خور(مدل با ورژن ۶ پیدا نکردم)
یوتوب از کانال های معتبر دیدم رو این ورژن با کمی تکرار جلبریک فعال میشه
ولی واسه خودمتا باید گاهی تا دو سه ساعت تلاش کنم تا دستگاهترر بدون خاموشی موفق جلبریکش بشه سوالم اینه همیشه وضعیت این ورژن این طور بوده یا اون ویدیوها علکی هستن من از هاست gamerhack و goldenhen استفاده میکنم واقعان پروسه عذاب دهنده است بقیه هاست ها و و میرا هم چک کردم اگه نکته ای هست که درصد شانس بالاتر باشه لطفاً بگید

سلام وقت همگى بخير

در مورد بازی ترکیبی، به محض اینکه کنسولت به اینترنت وصل میشه دستگاه سعی می‌کنه وضعیت لایسنس بازیهات رو چک کنه من از این روش استفاده کردم جواب داد، شما موقعی که داری برای اولین بار اینترنت رو روی کنسول تنظیم می‌کنی به محض وارد کردن پسورد وای فای و قبل از بقیه تنظیمات کنسول به psn وصل شد، من همون موقع کابل تلفن رو کشیدم و بعد از تنظیم dns برای بلاک کردن کانکشن سونی وصل کردم تا تو اون زمان دستگاه لایسنی رو چک نکنه این روش تجربی خودم بود دیروز انجام دادم بازیهای ترکیبی روی کنسول هم نپریدن

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
من یه ps4 با ورژن ۷.۵۵ خریدم برای بازی کپی خور(مدل با ورژن ۶ پیدا نکردم)
یوتوب از کانال های معتبر دیدم رو این ورژن با کمی تکرار جلبریک فعال میشه
ولی واسه خودمتا باید گاهی تا دو سه ساعت تلاش کنم تا دستگاهترر بدون خاموشی موفق جلبریکش بشه سوالم اینه همیشه وضعیت این ورژن این طور بوده یا اون ویدیوها علکی هستن من از هاست gamerhack و goldenhen استفاده میکنم واقعان پروسه عذاب دهنده است بقیه هاست ها و و میرا هم چک کردم اگه نکته ای هست که درصد شانس بالاتر باشه لطفاً بگید
مدل دستگاه چیه؟و اینکه تو پستای قبل کاملا بارها توضیح داده شده که خود اسلیرز گفته تو فریمور 7.5x به دلیل مشکلات وبکیت و عدم گزارش باگ جدید ممکنه این روال پابرجا بمونه ولی داره روش کار میکنه و با اپدیت ها احتمالش خیلی بالا هست که بزودی به پایداری برسه درست مثل فریمورهای قبل که همشون همچنین وضعی داشتن و با مرور زمان و اپدیت های هکر بهتر و پایدارتر شدن,فیلم ها الکی نیستن و بسته به مدل دستگاه رو هر هاست کاربر به ی نتیجه میرسه که چون اون شخص با دستگاه خودش رو مثلا هاست فلان به نتیجه رسیده میاد فیلم میزاره و حالا شما ممکنه مدل دستگاهت فرق داشته باشه و از همون روش تو یوتیوب یا هر جایی که تست زده و فیلم گذاشته بری و بزنی و جواب نده بهت که طبیعی هست بنابراین باید هاست ها رو با حوصله بزنی و با توجه به ازمون و خطای گرفته شده هاستی که با درصد بهتری بهت جواب میده رو استفاده کنی و عوض هم نکنی تا زمانیکه بهت جواب میده.هاست های مختلف هم به روز تو پستای اینجا گذاشته شده و میشه که میتونی دوست داشتی تست کنی.

اپدیت هاست کاملا افلاین کارو با گوشی اندرویدی به همراه ویدیو اموزشی.(ظاهرا مشکلاتی بوده که برطرف و فیکس شده)ساپورت فریمور از 5.05 تا 7.5x

23.71 MB folder on MEGA

bandicam 2021-06-14 21-58-23-941.jpg

ODark lord

کاربر سایت
May 19, 2021
7
سلام
به نظر رو همون فریمور که هستی بمونی خیلی خیلی بهتره و اگر به بازی با فریمور بالاتر احتیاج بود با بک پورت تا حده بالا این مشکل حل میشه و اون بازی ها رو هم تو همین فریمور که هستی میتونی انجام بدی,در مورد بازی های اکانتی یا ظرفیتی که دوستان رو کنسول دارن و میخوان جیل کنن اکانت ظرفیت 1 کلا 6 ماهه هست یعنی فروشنده معتبر اگر بازی واستون بزنه ضمانت میکنه تا 6 ماه رو که حتی ممکنه تا یکهفته هم نشه و بازی قفل بشه(البته به نت تو این مدت نباید بزنید)که موظفه جوابگو باشه ولی بعد از این مدت دیگه کاملا شانسه ممکنه بازی قفل بشه و اگر نشه دیگه قفل نخواهد شد,من خودم اکانت ظرفیت 1 داشتم و ی چیزی حدود 18 بازی,به نت هم نزدم و اکانت بازی هارو دستکاری هم نکردم ولی متاسفانه بعد از 6 ماه سه تاش قفل شد,بقیه مشکلی نبود به راحتی به نت وصل و جیلبریک کردم که بقیه بازی ها هم قفل نشد(دیگه کسی هم جیلبریک میکنه اگرم بازی اکانتیش قفل بشه به راحتی باز میتونه نسخه هکی بازی رو دانلود و جایگزین کنه)بعد از جیلبریک و خاموش یا ریستارت ps4 جیلبریک میپره و باید دوباره مراحل و پروسه اکسپلویت رو دنبال کنید و به بازی های اکانتی و ظرفیتی کاری نداره جیلبریک,,اون بازی ها اگر قفل نشن بعد از مدتی که گفتم دیگه مشکلی نیست.
خيلى ممنون بابت جواب
راستش من تازه اين دستگاهى گرفتم و بازياى اكانتيش حداقل يكى دو سالى هست روشه
رو شيش بمونم يعنى همين ٦.٢٠ جيلبريك ميشه يا ٦.٧٢ ؟
بازياى جديد در حد به روز نميخوام بيشتر قديمين و نهايتن TLOU كه فكر كنم بگيره
يه سوال ديگه راهى هست بدون اينكه به نت وصل شد جيلبريك كرد كه احتمال قفل شدن نباشه؟

• Like

ODark lord

کاربر سایت
May 19, 2021
7
در مورد بازی ترکیبی، به محض اینکه کنسولت به اینترنت وصل میشه دستگاه سعی می‌کنه وضعیت لایسنس بازیهات رو چک کنه من از این روش استفاده کردم جواب داد، شما موقعی که داری برای اولین بار اینترنت رو روی کنسول تنظیم می‌کنی به محض وارد کردن پسورد وای فای و قبل از بقیه تنظیمات کنسول به psn وصل شد، من همون موقع کابل تلفن رو کشیدم و بعد از تنظیم dns برای بلاک کردن کانکشن سونی وصل کردم تا تو اون زمان دستگاه لایسنی رو چک نکنه این روش تجربی خودم بود دیروز انجام دادم بازیهای ترکیبی روی کنسول هم نپریدن
براى DNS چه آدرسى رو بايد زد و ميشه قبل از وصل كردن نت همون اول بلاكش كنم؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
خيلى ممنون بابت جواب
راستش من تازه اين دستگاهى گرفتم و بازياى اكانتيش حداقل يكى دو سالى هست روشه
رو شيش بمونم يعنى همين ٦.٢٠ جيلبريك ميشه يا ٦.٧٢ ؟
بازياى جديد در حد به روز نميخوام بيشتر قديمين و نهايتن TLOU كه فكر كنم بگيره
يه سوال ديگه راهى هست بدون اينكه به نت وصل شد جيلبريك كرد كه احتمال قفل شدن نباشه؟
قربونت عزیز
بله صد درصد رو 6 بموووون,بله جیلبریک وقتی رو فریمور بالاتر هست و شما پایین تری فرقی نمیکنه,به راحتی میتونی ps4 خودتو جیل کنی,,از روش های متعدد میشه بدون نت تو یوزرگاید کش افلاین هاست بزنی که یکیش همین روش کارو که تو پست بالا از طریق گوشی اندرویدی هست که برای همه فریمورها ساپورت میشه و کاملا افلاینه.
یا از طریق خریدن ماژول Esp8266 میتونی افلاین کش هاست تو یوزرگاید بزنی و بدون اتصال اینترنت و کاملا افلاین جیل کنی.

آخرین ویرایش:

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
مدل دستگاه چیه؟و اینکه تو پستای قبل کاملا بارها توضیح داده شده که خود اسلیرز گفته تو فریمور 7.5x به دلیل مشکلات وبکیت و عدم گزارش باگ جدید ممکنه این روال پابرجا بمونه ولی داره روش کار میکنه و با اپدیت ها احتمالش خیلی بالا هست که بزودی به پایداری برسه درست مثل فریمورهای قبل که همشون همچنین وضعی داشتن و با مرور زمان و اپدیت های هکر بهتر و پایدارتر شدن,فیلم ها الکی نیستن و بسته به مدل دستگاه رو هر هاست کاربر به ی نتیجه میرسه که چون اون شخص با دستگاه خودش رو مثلا هاست فلان به نتیجه رسیده میاد فیلم میزاره و حالا شما ممکنه مدل دستگاهت فرق داشته باشه و از همون روش تو یوتیوب یا هر جایی که تست زده و فیلم گذاشته بری و بزنی و جواب نده بهت که طبیعی هست بنابراین باید هاست ها رو با حوصله بزنی و با توجه به ازمون و خطای گرفته شده هاستی که با درصد بهتری بهت جواب میده رو استفاده کنی و عوض هم نکنی تا زمانیکه بهت جواب میده.هاست های مختلف هم به روز تو پستای اینجا گذاشته شده و میشه که میتونی دوست داشتی تست کنی.
دستگاه فت هست مدل ۱۲
یعنی الان جوری هست که بگیم مدل نامبرهای خاصی واسه ورژن بالا استیبل تر هستند؟ هاست ها رو وقت میزارم همه رو هم امتحان میکنم، الان راهی که استفاده میکنم اینکه دستگاه رو روی رست مود میزارم تا دوباره مجبور نباشم سه ساعتی وقت بزارم تا کنسول موفق جلبریک بشه همینم با همین وضعیت ش برای من بهتر از دنبال اکانت هکی بودنه

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
دستگاه فت هست مدل ۱۲
یعنی الان جوری هست که بگیم مدل نامبرهای خاصی واسه ۷.مه رو هم امتحان میکنم، الان راهی که استفاده میکنم اینکه دستگاه رو روی رست مود میزارم تا دوباره مجبور نباشم سه ساعتی وقت بزارم تا کنسول موفق جلبریک بشه همینم با همین وضعیت ش برای من بهتر از دنبال اکانت هکی بودنه
1216 منظورته؟
اگر 1216 فت داری که خودمم دارم از هاست PS4MACEDO 7.55 v4 Light (JB 02/05/2021) استفاده کن و اگر بلدی از طریق شیر اینترنت گوشی و اتصالش به ps4 و pc بصورت شیرینگ وصل بشو برنامه Payload Sender رو واسه pc که تو پستای قبل گذاشتم بگیر و تو pc باز کن و بعد میری قسمت نتورک تو دستگاه و قسمت اخر View نتورک ای پی نتی که مشترک وصلی رو یادداشت میکنی و بعد از طریق binloader هاستی که گفتم فایل bin جیلبریک مخصوص فریمورتو دانلود و اون ای پی که یادداشت کردی رو,رو پورت 9021 به برنامه Payload Sender تو pc میزنی و send میکنی و تمام...اتصال اینترنت رو هم تا اخر کار نباید قطع کنی.
اگرم بلد نیستی از طریق dns کارو که اونم تو پستای قبل هست ادرس dns رو میزنی و به راحتی تو یوزرگایدت کش افلاین میشه و میتونی جیلبریک و حتی از ترینر هم میتونی بهره ببری.
من الان خودم فت 1216 دارم از همین دو روش استفاده میکنم و درصد موفقیتم 70 به 30 هست.

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اسلیرز اینو گفته واقعا؟ :-??
البته خدا پدر مادرشو براش حفظ کن و منی که از جیلبریکش رو کنسول استفاده میکنم و از هزینه های واقعا گزاف و دردسرهای بازیهای فیزیکی خلاص شدم همیشه دعا گوش هستم ولی به نظر مشکل اصلی و درد گیمرهای پایرت کننده ی عزیز رو چپکی متوجه شده
الان مشکل ما وب کیت اکسپویتی عه که دو بار چهار بار 10 بار 20 بار اصلا 30 بار خطا هم بده به هر حال لود میشه و میره جلو یا کرنل اکسپولیتی که تققق ، انجام نشدنش منجر به کرنل پنیک و دستگاه از برق کشیدن و دیدن توصیه های ملالت بار سونی میشه؟
تعجب میکنه آدم واقعا
80 درصد مشکلات از کرنل اکسپویلته و 20 درصدشم از پیلودها که یا لود نمیشن درست یا لود میشن ولی تاثیرشونو نمیزارن و تا میای صفحه اصلی کنسول کرنل پنیک میگیری

• Like
Reactions: Maref and Saeedrz70

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
اسلیرز اینو گفته واقعا؟ :-??
البته خدا پدر مادرشو براش حفظ کن و منی که از جیلبریکش رو کنسول استفاده میکنم و از هزینه های واقعا گزاف و دردسرهای بازیهای فیزیکی خلاص شدم همیشه دعا گوش هستم ولی به نظر مشکل اصلی و درد گیمرهای پایرت کننده ی عزیز رو چپکی متوجه شده
الان مشکل ما وب کیت اکسپویتی عه که دو بار چهار بار 10 بار 20 بار اصلا 30 بار خطا هم بده به هر حال لود میشه و میره جلو یا کرنل اکسپولیتی که تققق ، انجام نشدنش منجر به کرنل پنیک و دستگاه از برق کشیدن و دیدن توصیه های ملالت بار سونی میشه؟
تعجب میکنه آدم واقعا
80 درصد مشکلات از کرنل اکسپویلته و 20 درصدشم از پیلودها که یا لود نمیشن درست یا لود میشن ولی تاثیرشونو نمیزارن و تا میای صفحه اصلی کنسول کرنل پنیک میگیری
اسلیرز اینو گفته واقعا؟ :-??(عزیز من که نگفتم)
یعنی این مطلب بارها اینجا گفته شده که همه اکسپلویت هایی که برای ps4 منتشر شدن و اونایی که از قبل به پایداری نسبتا بهتری رسیدن زمان و سعی,تلاش هکر تو اپدیت ها سبب پایداری شده و این وسط صبوری کاربرا مهم بوده که خیلیا صبر دارن خیلیا هم ندارن و همش اعتراض دارن(البته اعتراض رو کلی گفتم و به کسی نسبت نمیدم چون حق باهاشونه که مراقب سلامتی دستگاهشون باشن با این وضعیت قیمت و بازار)الان شما که دعاگو هستی فقط صبور باش همین...بعد مطمعنی همه روش ها رو از send کردن فایل bin جیلبریک با برنامه Payload Sender گرفته تا تست selfhost افلاین رو درست انجام دادی و تست داشتی!!!؟یا از روش معمول زدن ادرس هاست تو مرورگر داری میزنی و به قول خودت هاست افلاین با گوشی اندرویدم تست زدی و فقط این دو روش رو رفتی؟باید اگر میخوای به نتیجه بهتر برسی اون روش ها رو هم تست داشته باشی و اینکه همینطوری نتیجه گیری کنی فایده نداره,داری از مشکل میگی مشکل ما عمیق تره و باید خودمون دنبال حلش باشیم که اگر حل بشه به جای اینکه دنبال اینهمه دردسر باشیم خیلی راحت میریم اورجینال استفاده میکنیم و زمانیکه هک به پایداری و ثبات رسید اونوقت بازم حق انتخاب با کاربره که با کمال راحتی و خونسردی میاد و انتخاب میکنه.

اینم همونی که میگی اسلیرز اینو گفته واقعا؟
:-??

سوال از louzi
سلام آیا راهی برای بهبود 7xx WebKit و بهره برداری(اکسپلویت) و موفقیت بهتر وجود داره؟

جواب اسلیرز
من فکر میکنم وضعیت همین خواهد بود تا زمان لیک باگ جدید.

البته با توجه به انتشار گلد هن وضعیت قابل تحمل تره,با توجه به تلاش و اپدیت های اسلیرز هم امیدواری برای ثبات و پایداری بیشتر وجود داره.

bandicam 2021-04-16 23-17-16-176.jpg

براى DNS چه آدرسى رو بايد زد و ميشه قبل از وصل كردن نت همون اول بلاكش كنم؟
خدا صبر بده ٣ ساعت! من كلا دستگاهو روشن كنم يه ساعت بازى ميكنم
جيبريك ٦ چقدر دردسر داره؟
دوست گل جیلبریک و دور زدن همینه اونم با وضعیتی که از قبل تا حالا تو پروسه و اعمال جیلبریک برای ps4 بوده,شما اگر میخوای دردسری نداشته باشی تنها راهش اورجیناله و همون اکانتیه که اون ظرفیت اکانتام دردسرهای خودشون رو دارن و یکسری قوانین که باید رعایتشون کنی وگرنه به مشکل میخوری,جیلبریک فریمور 6 الان خیلی وضعیتش بهتره واسه همین اصلا نباید اپدیت کنی و برای جیلبریک افلاین همونطور که گفتم از روش هک اندرویدی کارو یا selfhost و خرید ماژول Esp8266 استفاده کن اگر میخوای به نت وصل نکنی که من پیشنهادم اینه که اگر قرار به جیلبریک و مایلی که انجامش بدی حالا نتم بزنی و اگر بازی که اکانتی داری و قفلم بشه باز میتونی هکیشو بگیری و استفاده کنی و مشکلی نداره اخه که بخوای اینقده سخت بگیری.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
اپدیت dns ترینر هاست جدید کارو(2021/6/16)به همراه فایل مخصوص usb برای تمامی فریمورهای جیلبریکی

لینک دانلود فایل مخصوص usb

312.37 MB folder on MEGA

لینک مخصوص ریستور و کش افلاین ترینر در یوزرگاید مخصوص فایل دانلودی usb جهت اعمال کش در یوزرگاید

Restore PS4Trainer Offline by Karo For 505 & 672 & 702 & 755

اپدیت DNS مخصوص کسانی که تمایلی به دانلود فایل usb و ریستور ندارن.
85.214.115.33

bandicam 2021-06-16 23-50-05-854.jpg

آخرین ویرایش:

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
1216 منظورته؟
اگر 1216 فت داری که خودمم دارم از هاست PS4MACEDO 7.55 v4 Light (JB 02/05/2021) استفاده کن و اگر بلدی از طریق شیر اینترنت گوشی و اتصالش به ps4 و pc بصورت شیرینگ وصل بشو برنامه Payload Sender رو واسه pc که تو پستای قبل گذاشتم بگیر و تو pc باز کن و بعد میری قسمت نتورک تو دستگاه و قسمت اخر View نتورک ای پی نتی که مشترک وصلی رو یادداشت میکنی و بعد از طریق binloader هاستی که گفتم فایل bin جیلبریک مخصوص فریمورتو دانلود و اون ای پی که یادداشت کردی رو,رو پورت 9021 به برنامه Payload Sender تو pc میزنی و send میکنی و تمام...اتصال اینترنت رو هم تا اخر کار نباید قطع کنی.
اگرم بلد نیستی از طریق dns کارو که اونم تو پستای قبل هست ادرس dns رو میزنی و به راحتی تو یوزرگایدت کش افلاین میشه و میتونی جیلبریک و حتی از ترینر هم میتونی بهره ببری.
من الان خودم فت 1216 دارم از همین دو روش استفاده میکنم و درصد موفقیتم 70 به 30 هست.
مدل نامبر دستگاه منم ۱۲۱۶A هستش، لطف کن روش استفاده از هاست macedo رو بهم توضیح بده چون بعد از کش شدن فقط یه نوشته چندکلمه ای به زبان اسپانیول میاد برام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر