پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 91.0%
  • خیر

رای‌ها: 15 9.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    166

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
65
باشه ممنون از راهنماییتون اما من ازشون پرسیدم و گفتند فایل ها سالمه و ریپکم نمی خواهد
خواهش
عرض کردم از دانلودها قبلا طی توصیه سایت gamesub من مجموع س بازیشو با عنوان(Gta trilogy) رو گرفتم و با فارسی سازهاشم مشکلی نداشتم دیگه باید از ادمین خود p30day سوال کنی و بپرسی مشکل دقیقا از کجاس.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
باشه ممنون از راهنماییتون اما من ازشون پرسیدم و گفتند فایل ها سالمه و ریپکم نمی خواهد
عزیزی
بله طبیعتا باید سالم باشن و ریپک هم تو ی سری عنوان ها و شرایط که توضیح دادم باید انجام بشه
برای این بازی که سایت داخلی میاد میزاره منطقش میگه باید منطبق و سالم باشه حالا شما ی کاره دیگم میتونی انجام بدی اگر واست خیلی این بازی مهمه به دوستی اشنایی اگر کنسول داره بگو تا واست تستش کنه.من خودم دستگام ظرفیتش پره وگرنه واست ویدیو تستشو میزاشتم.

• Like
Reactions: airblue

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
65
عزیزی
بله طبیعتا باید سالم باشن و ریپک هم تو ی سری عنوان ها و شرایط که توضیح دادم باید انجام بشه
برای این بازی که سایت داخلی میاد میزاره منطقش میگه باید منطبق و سالم باشه حالا شما ی کاره دیگم میتونی انجام بدی اگر واست خیلی این بازی مهمه به دوستی اشنایی اگر کنسول داره بگو تا واست تستش کنه.من خودم دستگام ظرفیتش پره وگرنه واست ویدیو تستشو میزاشتم.
باشه خیلی خیلی ممنون

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
حتما حتما قبل از دیدن ویدیو اول مطالبی رو که توضیح داده شده رو مطالعه بفرمایید.

زمان زیادی از فیلمهای قابل توجه هالیوودی و انواع بازیای عالی داره سپری میشه تو این حین برخی از دوستان با اینکه مسلط به زبان انگلیسی هم نبودن با دیدن و سرگم شدنشون با این دو موضوع حالا میشه گفت بدون اموزش متوجه بسیاری از مفاهیم میشن اما ممکنه خیلی دفعاتم تمام ماجرا رو بصورت دقیق نشه فهمید اونجاس که چون الان دیگه جا افتاده با مقداری صبر میشه راحت زیرنویس هر فیلم رو پیدا کرد و تقریبا به روز استفاده داشت اما تو بازی این موضوع ی مقدار شامل زمان بیشتر میشه ک نیاز به صبر داره در حالیکه تجربه بازی به روز هم دلچسب خواهد بود هر چن بدون زیرنویس و مفهوم کامل.

در اینجا داستان بازی و روایت بصورت خلاصه ولی کاملا فارسی بازی God of War Ragnarok رو میزارم و تاکید دارم دوستانی که بازیرو هنوز تجربه نکردن اصلا نگاه نکنن که بعدا نگن این چی بود اسپویل شد برامون اما دوستانی که بازیرو تجربه کردن از اول و تا قسمتی جلو اومدن با اینکه میدونم فارسی ساز در حین بازی چیز دیگس ولی اگر متوجه داستان تا قسمتی که جلو اومدن بصورت دقیق نشدن میتونن از این ویدیو و فقط تا بخشی که جلو اومدن رو ببینن و کامل متوجه بشن لذا از دیدن بخش های جلوترم پرهیز کنید.
ایشال که بعدا فارسی ساز این بازی هم که احتمالا بعد از نسخه pc اگر قرار باشه که بیاد منتشر بشه.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
بازی evil west هک شده اش اومد دوستان؟
با احترام
نسخه pcش اینطور که مشخصه کرک شده.
نسخه ps4ش فعلا خیر و مشخص نیس دقیقا چه زمان اما فکر میکنم اینم cyber پورتش رو احتمالا بزودی واسه ps4 انجام بده.
Alireza.jpg
میگه در خواست ندین به cyber این بازیرو که بلاک میشین و این بازی هم فعلا برای ps4 موجود نیس
جواب داده نه واسه ps4 اومده.
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
با احترام
نسخه pcش اینطور که مشخصه کرک شده.
نسخه ps4ش فعلا خیر و مشخص نیس دقیقا چه زمان اما فکر میکنم اینم cyber پورتش رو احتمالا بزودی واسه ps4 انجام بده.
View attachment 277237
میگه در خواست ندین به cyber این بازیرو که بلاک میشین و این بازی هم فعلا برای ps4 موجود نیس
جواب داده نه واسه ps4 اومده.
View attachment 277240
تصاویر و ی توضیح از بازی رو که داده ببینیم کی ترتیب پورتش رو میده!

Alireza.jpg

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
لینک برنامه ps4remotepkgsender-win32-x64 ویندوز 32 و 64 bit(نصب بازی از طریق pc در ps4 با استفاده از کابل lan cat6)
Releases · iref-use/ps4-remote-pkg-sender

View attachment 276873

نیاز به نصب برنامه Remote PKG Installer
در PS4
لینک برنامه Remote Package Installer برای نصب در کنسول:

HB-Store
داداش رضا با این نرم افزارهایی که زحمتشو کشیدی راحت تونستم بازی god of war ragnarok رو نصب کنم . یه سوالی که داشتم این بود که به جای کابل میشه از وایفای استفاده کنیم مثلا به این شکل که کنسول و PC رو به یک مودم وصل کنم یا این توی ویندوز یه هات اسپات بسازیم و از اون طریق کنسول و PC رو توی یه شبکه قرار بدیم . البته کاملا مشهوده که سرعت پایین تری نسبت به کابل داره ، ولی در برخی مواقع میتونه کار راه انداز باشه در صورتی که جواب بده . نظرتون چیه آقا رضا ؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
داداش رضا با این نرم افزارهایی که زحمتشو کشیدی راحت تونستم بازی god of war ragnarok رو نصب کنم . یه سوالی که داشتم این بود که به جای کابل میشه از وایفای استفاده کنیم مثلا به این شکل که کنسول و PC رو به یک مودم وصل کنم یا این توی ویندوز یه هات اسپات بسازیم و از اون طریق کنسول و PC رو توی یه شبکه قرار بدیم . البته کاملا مشهوده که سرعت پایین تری نسبت به کابل داره ، ولی در برخی مواقع میتونه کار راه انداز باشه در صورتی که جواب بده . نظرتون چیه آقا رضا ؟
خیلی ام عالی
متوجه شدم چی میگی,شما میخوای از طریق شبکه و اتصال وای فای بازی یا برنامه بطور مثال بریزی که طبیعتا صد البته خودتم اشاره داشتی و سرعت به مراتب خیلی کمتر میشه,حقیقتا من برای اینکار از این برنامه ps4remotepkgsender فقط طبق همون حالت با کابل لن استفاده داشتم ولی اگر میخوای از طریق شبکه و اتصال وای فای (هات اسپات) استفاده کنی چندین برنامه دیگه وجود داره از جمله برنامه DirectPackageInstaller که این قابلیت را داراس و خودم از اینم در برخی موارد استفاده دارم و فکر کنم بصورت کابل لن هم میتونی ازش استفاده داشته باشی
همین دو تا برنامه رو به نظرم استفاده کنی جواب کار رو میده.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
آقا رضا خیلی ازت ممنونم فقط یه سوال واسم پیش اومد و عجیب بود واسم . بازی god of war ragnarok و آپدیت بازی رو با نرم افزار ps4remotepkgsender و کابل lan نصب کردم اما هر کاری کردم DLC بازی نصب نشد و این ارور رو میداد :
Annotation 2022-11-23 213055.png
داداش به نظر شما ایراد از چی میتونه باشه ؟؟
چون که شما هم از این طریق بازی رو نصب کردید پرسیدم ببینم شما این مشکل رو نداشتید ؟؟
جالب این که همین DLC با فلش نصب شد و ایراد نگرفت . اگر راه حلی واسه برطرف کردن این ارور هست ممنون میشم راهنمایی کنید . مرسی

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
آقا رضا خیلی ازت ممنونم فقط یه سوال واسم پیش اومد و عجیب بود واسم . بازی god of war ragnarok و آپدیت بازی رو با نرم افزار ps4remotepkgsender و کابل lan نصب کردم اما هر کاری کردم DLC بازی نصب نشد و این ارور رو میداد :
View attachment 277449
داداش به نظر شما ایراد از چی میتونه باشه ؟؟
چون که شما هم از این طریق بازی رو نصب کردید پرسیدم ببینم شما این مشکل رو نداشتید ؟؟
جالب این که همین DLC با فلش نصب شد و ایراد نگرفت . اگر راه حلی واسه برطرف کردن این ارور هست ممنون میشم راهنمایی کنید . مرسی
خواهش میکنم
تا اونجایی که با این برنامه کار کردم این ارور زمانی میاد که یا برنامه Remote PKG installer از رو خود ps4ت ممکنه بسته باشه یا اینکه بعد از نصب هر یک از فایل pkg باید یک مرتبه ببندیش و باز دو باره باز کنی و بعدش از طریق pc با ps4remotepkgsender فایلت رو ارسال کنی
ی مورد و مشکلم دیگم هست و ممکنه با این ارور مواجه شی که زیاد و پشت سرهم بیای و یک فایل رو ارسال کنی و به برنامه ps4remotepkgsender بدی که قاطی میکنه و کلا از pc و ps4 هر دو برنامه رو باید ببندی و اول برنامه Remote PKG installer از رو خود ps4ت مجدد باز میکنی و سپس از طریق pc برنامه ps4remotepkgsender رو باز و فایلت رو مجدد ارسال میکنی,حتما حتما از قسمت نوتیفیکیشن کنسول هم باید اون فایلی که فرستادی و ناموفق بوده رو هم اول پاک کنی و مجدد اقدام به ارسال و نصبش کنی لذا به این موردم توجه کن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر