پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 91.0%
  • خیر

رای‌ها: 15 9.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    166

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
دوستان من اگر بخوام یه هاست جدید روی کنسولم تست کنم آیا راهی داره که بعدش همین هاستی رو که الان دارم برگردنم مثلا از هاست فعلیم بکاپ بگیرم یا هر طریق دیگه ای . در حال حاضر از لیفول ورژن 10 استفاده میکنم و دستگاه هم 6.72 هستش . اگر راهی هست پیشنهاد بدید چون نمیخوام این هاستی هم که الان استفاده میکنم از دست بدم .
سلام آقا رضا خسته نباشید من فارسی ساز بازی gta San adreas رو دانلود کردم و بعد ارور مربوط به ریپک در هنگام نصب آمد و بعد از این که ریپک کروم ارور CE-42627-1 می آید نمی دونم علت چیه میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
سلام
هر هاست بسته به سلیقه نسبت به نیاز و جوابگو بودنش رو کنسول هر شخص وقتی ک کش میشه و جوابم هست در صورت تغییر عقیده و امتحان هاستای دیگه منطقیش اینه هاست قبلی رو کاملا پاک و هاست جدید رو کش کنید,اما اگر از هاست جدید راضی نبودید دیگه راحت میشه باز هاست رو پاک کنید دوباره هاست قبل رو کش کنید.
تنها در صورتی میشه هاست رو در دو جا و بصورت متفاوت ریخت اونم به اینصورت که یا ماژول داشته باشید که بشه از طریقش توسط هاستهایی که برخی سازنده ها میزنن و اطلاع رسانی میشه از طریق pc و دانلود فایل bin سازنده هاست رو این ماژول رایت کنید که اکثرا در یوزرگاید کش میشه و در اینصورت باز میتونید از طریق مرورگر به کش هاست دیگری اقدام کنید لذا در اینصورت دو تا هاست متفاوت دارید,یا از طریق برخی از ادرس هاستها مثل کارو هم قابلیت چندین روش کش هاست از جمله کش هاست در یوزرگاید بدون ماژولم وجود داره.

من تنها چن بار به این مشکل خوردم و از طریق ریپک با برنامه Duxas PS4 patch repackager استفاده داشتم ایدی بازیام یکی بود ولی پورت کننده بازی و اپدیت دو نفر متفاوت بودن بنابراین مشکلم که اپدیت بود و رو ورژن اولیه(base بازی) نصب نمیشد کاملا حل شد الان برا شمارو دقیقا نمیدونم به چه صورته!

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام
هر هاست بسته به سلیقه نسبت به نیاز و جوابگو بودنش رو کنسول هر شخص وقتی ک کش میشه و جوابم هست در صورت تغییر عقیده و امتحان هاستای دیگه منطقیش اینه هاست قبلی رو کاملا پاک و هاست جدید رو کش کنید,اما اگر از هاست جدید راضی نبودید دیگه راحت میشه باز هاست رو پاک کنید دوباره هاست قبل رو کش کنید.
تنها در صورتی میشه هاست رو در دو جا و بصورت متفاوت ریخت اونم به اینصورت که یا ماژول داشته باشید که بشه از طریقش توسط هاستهایی که برخی سازنده ها میزنن و اطلاع رسانی میشه از طریق pc و دانلود فایل bin سازنده هاست رو این ماژول رایت کنید که اکثرا در یوزرگاید کش میشه و در اینصورت باز میتونید از طریق مرورگر به کش هاست دیگری اقدام کنید لذا در اینصورت دو تا هاست متفاوت دارید,یا از طریق برخی از ادرس هاستها مثل کارو هم قابلیت چندین روش کش هاست از جمله کش هاست در یوزرگاید بدون ماژولم وجود داره.

من تنها چن بار به این مشکل خوردم و از طریق ریپک با برنامه Duxas PS4 patch repackager استفاده داشتم بنابراین مشکلم که اپدیت بود و رو ورژن اولیه(base بازی) نصب نمیشد کاملا حل شد
آقا رضا دمت گرم من فکر کردم آدرس این هاستی که از قبل روی کنسول کش شده دیگه ممکنه کار نکنه ( چون خیلی وقت پیش زده بودم ) که اول روی PC تست کردم دیدم باز میشه و الان اون هاست جدیدی رو که 2 صفحه قبل زحمتش رو کشیدی و آدرسش رو گذاشته بودی تست میکنم و این که یکی از بچه ها گفتش که ورژن GoldHEN 2.2.5b7 مشکل داره آیا درسته این مسئله ؟؟ ( داداش رضا اگه اشتباه نکنم این روزا زدی تو کار ragnarok :D )

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
آقا رضا دمت گرم من فکر کردم آدرس این هاستی که از قبل روی کنسول کش شده دیگه ممکنه کار نکنه ( چون خیلی وقت پیش زده بودم ) که اول روی PC تست کردم دیدم باز میشه و الان اون هاست جدیدی رو که 2 صفحه قبل زحمتش رو کشیدی و آدرسش رو گذاشته بودی تست میکنم و این که یکی از بچه ها گفتش که ورژن GoldHEN 2.2.5b7 مشکل داره آیا درسته این مسئله ؟؟ ( داداش رضا اگه اشتباه نکنم این روزا زدی تو کار ragnarok :D )
نفسه شمام گرم دوست گل
سلف هاست داشتی یعنی,چون گفتی از طریق pc تست کردم..
نمیدونم ولی فک کنم معمولا با سلف هاست دوستان اشنایی ندارن که استفاده از سلف هاست و هاست مورد نظر شما که اگر کاملا اوکی باهاش بودین از این طریق راحت و همیشه تا هر زمان قابل استفاده مجدده همینطور میتونید کاملا پاک و هاستهای دیگرم تجربه کنید.
فک کنم تو اینهمه ورژنای متفاوت که sistro از گلدهن عرضه داشته فقط چن تا ورژنش کمی مشکل و باگ داشت که بهش اطلاع دادن و سریعا با اپدیت حلشون کرد این اخریه که فعلا بیرون داده همونطور که میدونی نسخه بتا 7 هست ولی مشکلی نداشتم باهاش و جایی ام ندیدم کسی مشکل ازش بگه اون فردی که با این ورژن مشکل داره باید ازش دقیقا بپرسی ایرادش چیه نکنه با رست مد مشکل داره!؟

اره واقعا god of War Ragnarok بصورت کوتاه برات بگم تجربه عالی,زیبا و دوست داشتنیه خصوصا دوستانی که ps5 دارن خیلی بهترم لذت میبرن چون نرخ و فریم بازی رو 60fps و با تصاویر نرم همینطور وضوح بیشتری هم این بازیرو تجربه میکنن.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
نفسه شمام گرم دوست گل
سلف هاست داشتی یعنی,چون گفتی از طریق pc تست کردم..
نمیدونم ولی فک کنم معمولا با سلف هاست دوستان اشنایی ندارن که استفاده از سلف هاست و هاست مورد نظر شما که اگر کاملا اوکی باهاش بودین از این طریق راحت و همیشه تا هر زمان قابل استفاده مجدده همینطور میتونید کاملا پاک و هاستهای دیگرم تجربه کنی

نه سلف هاست نداشتم همین جوری آدرس هاست رو توی مرورگر کامپیوتر زدم دیدم باز میشه ولی دوست دارم از سلف هاست استفاده کنم چون خودم هم سلف هاست ها رو ترجیح میدم . راستی جایی هستش که بتونیم سلف هاست ها رو دانلود کنیم و نگه داریم واسه روز مبادا ؟
راستش god of War Ragnarok رو دانلود کردم ولی هنوز نصبش نکردم و بازی رو شروع نکردم . ایشاا.. همیشه از بازی کردن و همین طور کل زندگیت لذت ببری .

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
نه سلف هاست نداشتم همین جوری آدرس هاست رو توی مرورگر کامپیوتر زدم دیدم باز میشه ولی دوست دارم از سلف هاست استفاده کنم چون خودم هم سلف هاست ها رو ترجیح میدم . راستی جایی هستش که بتونیم سلف هاست ها رو دانلود کنیم و نگه داریم واسه روز مبادا ؟
راستش god of War Ragnarok رو دانلود کردم ولی هنوز نصبش نکردم و بازی رو شروع نکردم . ایشاا.. همیشه از بازی کردن و همین طور کل زندگیت لذت ببری .

زندگی کردن دیگه سخت شده ولی تلاش برای اینه که زنده باشیم به هر حال شما هم ایشال سلامت باشی رفیق عزیز
بله استفاده از سلف هاست واقعا خیلی بهترم هست,حقیقت راجبش از قبل گفتیم چیزه پیچیده ای نیس,نیاز به ی مقدار توضیح داره که نگاه میکنم تو خود همین تاپیک ببینم کی اطلاع رسانیشو انجام دادم باز به روز اینجا پستشو بزارم.

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
65
سلام آقا رضا خسته نباشید در هنگام نصب فارسی ساز بازی gta San adreas ارور ریپک می آمد و بعد از اینکه ریپک کردم ارور CE-42627-1 در هنگام اجرای بازی می آید نمی دونم علت چیه؟میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام آقا رضا خسته نباشید در هنگام نصب فارسی ساز بازی gta San adreas ارور ریپک می آمد و بعد از اینکه ریپک کردم ارور CE-42627-1 در هنگام اجرای بازی می آید نمی دونم علت چیه؟میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
سلام دوست عزیز
جواب شما رو تو پست قبل همراه با ی سوال دیگر دوستمون دادم!

توضیحم اینطور بود که من تنها چن بار به این مشکل خوردم و از طریق ریپک با برنامه Duxas PS4 patch repackager استفاده داشتم ایدی بازیام یکی بود ولی پورت کننده بازی و اپدیت دو نفر متفاوت بودن بنابراین مشکلم که اپدیت بود و رو ورژن اولیه(base بازی) نصب نمیشد کاملا حل شد با برنامه Duxas PS4 patch repackager الان برا شمارو دقیقا نمیدونم به چه صورته,بازی و فارسی ساز ایدی مشابه داره و فارسی ساز بازی بصورت اپدیته!

• Like
Reactions: b.boys and airblue

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
65
سلام آقا رضا ممنون که این همه زحمت می کشیدید و برای سوالات وقت می‌گذارید بازی و فارسی ساز آیدی یکسانی دارند بقیه موارد رو نمی دونم و با برنامه ای که گفتید هم امتحان کردم (ریپک کردم) ولی باز همون ارور رو در هنگام اجرای بار اول بازی میده

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام آقا رضا ممنون که این همه زحمت می کشیدید و برای سوالات وقت می‌گذارید بازی و فارسی ساز آیدی یکسانی دارند بقیه موارد رو نمی دونم و با برنامه ای که گفتید هم امتحان کردم (ریپک کردم) ولی باز همون ارور رو در هنگام اجرای بار اول بازی میده
خواهش میکنم
اول ایدی بازیت رو که دان کردی به من بگو و باید حتما این باشه CUSA26619.
فریموره کنسولتم رو هم بگو!

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
خواهش میکنم
اول ایدی بازیت رو که دان کردی به من بگو و باید حتما این باشه CUSA26619.
فریموره کنسولتم رو هم بگو!
لینک فارسی ساز منطبق با بازی GTA-San-Andreas-Definitive-Edition با ایدی CUSA26619 برای فریمور 9.00.(نسخه بازیت اگر با ایدی CUSA26619 باشه لینک فارسی ساز زیر باهاش سازگاره)

Download GTA-San-Andreas-Definitive-Edition-FarsiSaz-V1.025.pkg

لینک فارسی ساز منطبق با بازی GTA-San-Andreas-Definitive-Edition با ایدی CUSA26619 برای فریمور 5.05.(نسخه بازیت اگر با ایدی CUSA26619 باشه لینک فارسی ساز زیر باهاش سازگاره)

Download GTA_San_Andreas_Definitive_Edition_FarsiSaz_V1_025BackPort_5_05+.pkg

تو هنگام دانلود به لینکا و نسخه فریمورت حتما دقت کن اولین لینک واسه فریموره 9 و دومی واسه فریمور 5.05 عه.

آخرین ویرایش:

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
65
لینک فارسی ساز منطبق با بازی GTA-San-Andreas-Definitive-Edition با ایدی CUSA26619 برای فریمور 9.00.(نسخه بازیت اگر با ایدی CUSA26619 باشه لینک فارسی ساز زیر باهاش سازگاره)

Download GTA-San-Andreas-Definitive-Edition-FarsiSaz-V1.025.pkg
سلام آقا رضا ممنون که جواب دادید بله فریمور کنسول ۹ هست و آیدی بازی هم cusa26619 هست از آدرسی هم که گفتید دانلود کردم ولی باز همان نتیجه را گرفتم ورژن بازی هم 1.4 هست

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام آقا رضا ممنون که جواب دادید بله فریمور کنسول ۹ هست و آیدی بازی هم cusa26619 هست از آدرسی هم که گفتید دانلود کردم ولی باز همان نتیجه را گرفتم
من قبلا بازی رو از دانلودها گرفتم که طبق گفته خود سایت gamesub همین مشخصات و لینک دانلودها رو مستقیم گذاشته بود و قبلا نصبم کردم مشکلی هم نداشت الان چک کردم متاسفانه اون لینکی که gamesub گذاشته و از دانلودها بود باز میشه ولی لینک بازی نیس و به احتمال زیاد گیر دادن و حذف شده از سایت دانلودها
Alireza.jpg
احتمالا رفتی از p30day دان کردی اگر از p30day گرفتی لینک فارسی ساز زیر باهاش ردیفه
Download Gta-farsi-5.05.rar

آخرین ویرایش:

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
65
من قبلا بازی رو از دانلودها گرفتم که طبق گفته خود سایت gamesub همین مشخصات و لینک دانلودها رو مستقیم گذاشته بود و قبلا نصبم کردم مشکلی هم نداشت الان چک کردم متاسفانه اون لینکی که gamesub گذاشته و از دانلودها بود باز میشه ولی لینک بازی نیس و به احتمال زیاد گیر دادن و حذف شده از سایت دانلودها
View attachment 277017
احتمالا رفتی از p30day دان کردی اگر از p30day گرفتی لینک فارسی ساز زیر باهاش ردیفه
Download Gta-farsi-5.05.rar
ببخشید آقا رضا زیاد سوال می پرسم بله از سایت p30day دانلود کردم و با این فارسی ساز هم قبلا امتحان کردم باز همون ارور قبلی را می دهد تو دو نسخه gta 3 و gta vice city مشکلی نداشتم ولی این نسخه ارور می دهد

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
ببخشید آقا رضا زیاد سوال می پرسم بله از سایت p30day دانلود کردم و با این فارسی ساز هم قبلا امتحان کردم باز همون ارور قبلی را می دهد تو دو نسخه gta 3 و gta vice city مشکلی نداشتم ولی این نسخه ارور می دهد
خواهش
عرض کردم از دانلودها قبلا طی توصیه سایت gamesub من مجموع س بازیشو با عنوان(Gta trilogy) رو گرفتم و با فارسی سازهاشم مشکلی نداشتم دیگه باید از ادمین خود p30day سوال کنی و بپرسی مشکل دقیقا از کجاس.

• Like
Reactions: b.boys and airblue

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر