پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
ایشاا... که راحت و بدون ارور انتقال پیدا کنه . فقط این که منظورتون از شیرینگ اینترنت پرسرعت صرفا روشش بود یا این که به اینترنت هم نیاز دارم ( چون نمیخوام کنسول رو به نت وصل کنم ). همین طور من ورژن کنسولم 6.72 هستش و میدونم شما روی 9 هستید . به هر حال ممنون میشم برنامه هایی که نیاز دارم رو واسم قرار بدید و آدرس آموزشی که دارید . چون من واسه اولین بار میخوام این کار رو انجام بدم اتفاقا یه دونه هارد 1 ترا با فرمت exfat دارم منتها پره الان . نمیدونم چرا من توی پاک کردن بازی هایی که بازیشون کردم وسواس دارم حالا نمیدونم من تنها اینجوریم یا کسی هم مثل من هستش :D
مطمعن باش بدون ارور نصب میشه,قبلا امتحانش کردم به جز این بازی که ی ریزه سنگینه قبلا سایبرپانکم از همین طریق بدون مشکل نصب کردم لذا از این بابت خیالت راحت باشه
ببین نیاز به نت مجزا نداره عرض کردم چون تو مقایسه با روش هارد بصورت مجزا زمان نصب از این طریق و استفاده از این برنامه بیشتر خواهد بود بنابراین میتونی از شیرینگ ی نت پرسرعت واسه ارسال بهترم بهره ببری ولی اگر نت مناسبم نداشته باشی مهم نیس.(این نت مجزا میتونه از طریق اینترنت موبایل و تنظیمات کانکشن pc با کنسول از طریق کابل لن انجام بشه و نیاز به نگرانی اتصال نت با کنسولم نیست)
بازم اگر امشب برسم لینک دانلود برنامه رو واست اینجا میزارم.
به هر حال خودتم بهتر میدونی دیگه این بازی ام اینقدر ارزششو داره تا بازیای قبلت رو به خاطرش فعلا پاک کنی.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
لینک برنامه ps4remotepkgsender-win32-x64 ویندوز 32 و 64 bit(نصب بازی از طریق pc در ps4 با استفاده از کابل lan cat6)
Releases · iref-use/ps4-remote-pkg-sender

Alireza.jpg

نیاز به نصب برنامه Remote PKG Installer
در PS4
لینک برنامه Remote Package Installer برای نصب در کنسول:

HB-Store

آخرین ویرایش:

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
اساتید Mw2 و گاد او وار کپی خور شدن؟
گاد که یه هفته ای میشه اومده
مودرن وارفر 2 هم که سایبر کارشو تموم کرده ولی خوب اگه بخوای دانلودش کنی باید بری تلگرام همون p30day اونجا قرار میگیره به خاطر همون مسائل ...

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
گاد که یه هفته ای میشه اومده
مودرن وارفر 2 هم که سایبر کارشو تموم کرده ولی خوب اگه بخوای دانلودش کنی باید بری تلگرام همون p30day اونجا قرار میگیره به خاطر همون مسائل ...
تبلیغ p30day نکن داداش,اینجا زودتر از جاهای دیگه قرار میگیره هیچ مسائلی هم نداره:D بعدش تو خبرای قبل داش رضا زد که سایبر داره روش کار میکنه و فعلا زمان عرضه این بازی مشخصم نیس بعد تو میای ریلیز بازیرم زمانشو میدی به دیگران@-)!

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
تبلیغ p30day نکن داداش,اینجا زودتر از جاهای دیگه قرار میگیره هیچ مسائلی هم نداره:D بعدش تو خبرای قبل داش رضا زد که سایبر داره روش کار میکنه و فعلا زمان عرضه این بازی مشخصم نیس بعد تو میای ریلیز بازیرم زمانشو میدی به دیگران@-)!
اره والا اینجا رضا جان و بقیه دوستان هستن بسیاری از مطالب مفیدو اموزش خوبم تو این تاپیک در مجموع هستش و به شخصه کمتر جایی دیدم به این میزان راجبش اطلاع رسانی شده باشه حتی بعضی بازیام لینکاش درسته که مستقیم نیستن ولی زودتر داره اطلاع رسانی میشه و قرار میگیره چون بعضی از این بازیارم جایی دیگه لینکاشو هنوز ندیدم یا بعدا گذاشته شدن کلا جای ی خسته نباشی و تشکر داره.
منم تعجب کردم که گفته شد مودرن وارفر 2 هم که سایبر کارشو تموم کرده چون رضا جان خبرشو چن وقت قبل زد,هنوز تو صفحه قبلم هستش که فعلا داره روش کار میکنه,شایدم به تازگی موفق شده!

• Like
Reactions: rezagoli and b.boys

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
View attachment 276659
FIFA 23 - CUSA31873 v1.04 [9.00](لینک اپدیت 1.04 فقط برای فریمور9.00)
Works with Opoisso893/Golemnight release
لینک دانلود:

1fichier.com: Cloud Storage

FIFA 23 - CUSA31873 v1.04 BACKPORT [5.05/6.72/7.xx/8.xx](لینک اپدیت 1.04 برای فریمورهای 5,6,7)
1fichier.com: Cloud Storage
اپدیت v1.06 بازی FIFA 23 فردا توسط اوپسی به احتمال زیاد پورت خواهد شد.
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
لینک برنامه ps4remotepkgsender-win32-x64 ویندوز 32 و 64 bit(نصب بازی از طریق pc در ps4 با استفاده از کابل lan cat6)
Releases · iref-use/ps4-remote-pkg-sender

View attachment 276873

نیاز به نصب برنامه Remote PKG Installer
در PS4
لینک برنامه Remote Package Installer برای نصب در کنسول:

HB-Store
داداش رضا دسته گلت درد نکنه فقط این که من اینا رو دیدم که زده مربوط به 2018 هستش یعنی ورژن های جدیدتر با قابلیت های جدیدتر در دسترس نیست ؟؟ مرسی .

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
داداش رضا دسته گلت درد نکنه فقط این که من اینا رو دیدم که زده مربوط به 2018 هستش یعنی ورژن های جدیدتر با قابلیت های جدیدتر در دسترس نیست ؟؟ مرسی .
خواهش میکنم,سلامت باشی.
حقیقت نتم خوب نیس نشد ویدیو اموزشش رو اپلود کنم البته چیزه پیچیده ای نیس ی تنظیمات کانکشن pc تو قسمت پروتکل IPv4 و همینطور قسمت لن و تنظیمات کنسول رو باید انجام بدی حتما هم برنامه Remote PKG Installer رو ps4ت نصب کن و هنگام انتقال و نصب بازی بعد از تنظیمات ای پی ها رو pc و ps4 باید این برنامه رو کنسولت باز باشه,یادت باشه اگر برنامهRemote PKG Installer رو کنسولت باز کنی و بسته یا کرش بشه یعنی تنظیمات و ای پی ها رو به درستی نزدی.

نه اپدیتش تا همین 2018س خیالت راحت اصلا مهم نیس چون به درستی با همین ورژنم جواب میده و دیشبم God of War Ragnarok رو نصب کردم باهاش بدون مشکل.

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
دوستان من اگر بخوام یه هاست جدید روی کنسولم تست کنم آیا راهی داره که بعدش همین هاستی رو که الان دارم برگردنم مثلا از هاست فعلیم بکاپ بگیرم یا هر طریق دیگه ای . در حال حاضر از لیفول ورژن 10 استفاده میکنم و دستگاه هم 6.72 هستش . اگر راهی هست پیشنهاد بدید چون نمیخوام این هاستی هم که الان استفاده میکنم از دست بدم .

• Like
Reactions: rezagoli

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
69
سلام آقا رضا خسته نباشید من فارسی ساز بازی gta San adreas رو دانلود کردم و بعد ارور مربوط به ریپک در هنگام نصب آمد و بعد از این که ریپک کروم ارور CE-42627-1 می آید نمی دونم علت چیه میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر