پیشنهادات و انتقادات در مورد بازی رایانه

sepul

کاربر سایت
Apr 26, 2006
132
مجله خیلی کم گیر میاد، حالا یا زیاد چاپ نمی شه یا زود فروش می ره، در هر صورت من توی خرید مجله همیشه مشکل دارم.
مورد دوم اینه که مجله خوبی داشتین کلا، ولی همینجور داره یک طرفه می شه و به نظر میاد یک سری از نویسنده ها fanboy های سونی و ps3 هستند. و حسابی در تلاش هستند که عقایدشون رو یک جوری با فییلتر کردن مقالات و بازی ها ثابت کنند.
اگه همینجوری ادامه پیدا کنه اسم مجله رو هم بگذارین "بازی استیشن" ای چیزی که لااقل تکلیف خواننده ها هم معلوم بشه.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من با شماره E3 اصلا حال نكردم ...
Coverage خوب بود ولي بخش بهترين هاي E3 اصلا خوب نبود ... همه عجله اي راي داده بودن ... كسي دليل درست نداشت رو هيچ بازيي !!!
سي دي تون عالي بود ... تو شماره ي جديد در باره ي Microft Surface در بخش موج نو بيشتر بگيد;)

موفق باشيد...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
راجع به بازیهای ورزشی که بازی رایانه واقعا یه صفر گنده هست اما از جهات دیگه حرف نداره
راستی بر تمام فداییان پی اس3 در بازیرایانه دروود میفرستم(دلم نیومد اینو نگم)

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
یه منم یه نکاتی رو بگم
یکی اینکه مجله چرا این قدر دیر پخش میشه به روزنامه فروشی ها ؟؟؟ یا اینکه هنوز پخش و چاپ نشده تو سایت گذاشته میشه ؟ البته اون شماره که سام فیشر رو جلدش بود وقتی رو سایت گذاشتن من اتفاقی رفتم فروشگاه پیکسل و دیدم که داره در صورتی که تا 2 هفته بعدش به دکه ها پخش نشد .
دوم اینکه بابا گرونی به خدا گرونی همه هم میدونن چرا این قدر هی مثلا مراعات مارو میکنید بابا قیمت رو زیاد کنید البته من نمیگم الکی زیاد کنید نه کیفیت رو ببرید بالا و قیمت رو زیاد کنید این کیفیت دموی های سی دی مجله افتضاحه آقا قیمت رو ببرید بالا دی وی دی بزنید الان نظر سنجی هم کنید بچه ها کیفیت رو ترجیح میدن .
پس خواهشا حتما دی وی دی بزنید و دموهای با کیفت بگذارید ( بی ترس از بالارفتن قیمت ) کیفت مهمه .

halo_game2000

کاربر سایت
Jun 23, 2007
127
یه مجله بااین عظمت نباید یه حسابی داشته باشه که عضو شتاب باشه گفتن همه چیز مال تهرانی هاست ولی این یکی که دیگه نباید این طور باشه مجله ای که میره با کوجیما مصاحبه میکنه جهانیه از مسئولین مجله میخوام که یه حساب بانکی که عضو شتاب باشه باز کنن/:)

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
خيلي جالبه انقدر دير مياد كه نقد و خبراش واسه صد سال پيشه اينطور كه بازي رايانه داره پيش ميره خيلي از مجلات ديگر ازش سبقت ميگيرن.

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
دي وي دي وعده داده شده چي شد؟
مطالب خوبه ولي براي شماره E3 2007 حتي نمي تونم بگم بد بود.
اين دوره زمونه همه با شماره هاي 909 كه نياز به يوزر و پسورد نداره آشنا هستند. و فكر نكنم نياز به 1 ساعت اينترنت هم باشه. اگه شركت اوراكل اسپانسر شماست ميتونيد يه صفحه از مجله رو به اين شركت اختصاص بديد.
وقتي دي وي دي رو زديد . زير نويس و اسمهاي بازيها رو يادتون نره.
با ورود به نمايشگاه هاي معتبر چنان جنجالي به راه انداختيد كه توقع ما از شما E3 2008 ;)
بخش فوق العاده كمي پر محتواتر بشه ولي در كل خوبه.
در كل مجله ي خوبي داريد و آرزوي پيشرفت ميكنم

Star Game

کاربر سایت
Nov 25, 2007
55
من فقط مجلرو بخاطر نقداش میگیرم و بقیه بخشهاهم بدرد خودشون میخوره .اصلا باید مجله رو 20 صفحه کنن
اونم بخاطر نقداش چون که بقیه مطالبش خیلی قدیمیه.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
مجله چند تا مشکل داره که دوستان اشاره کردند مثل کیفیت کم دموها و مصاحبه ها که اگه dvd بشه مشکل حل میشه. بعدش اینکه خداییش همه اونجا فن پلی استیشن هستند انگار نه انگار که 360 هم طرفدار داره حتی بیش از دو برابر ps3:eek:
پس سعی کنید بیطرفانه در مورد بازیها نقد بنویسید

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدايي دو شمارسي كلا طرح روي جلد ps3هست
خواهشا اين بار يا يك بازي از 360 بزاريد يا بازي هاي lead plotfromer

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
چرا انقدر سهم شهرستانا کمه:mad: تو گرگان فقط 3 تا دونه میاد.منو دوستم همیشه سر خریدنش دعوا میفتیم فقط یکی بهمون میرسه.اصلا کسی اینجا این حرفارو می خونه؟یا ما الکی میایم پیشنهادو انتقاد می دیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر