پیشنهادات و انتقادات در مورد بازی رایانه

• Thread starter Thread starter kinopio
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مجله خیلی کم گیر میاد، حالا یا زیاد چاپ نمی شه یا زود فروش می ره، در هر صورت من توی خرید مجله همیشه مشکل دارم.
مورد دوم اینه که مجله خوبی داشتین کلا، ولی همینجور داره یک طرفه می شه و به نظر میاد یک سری از نویسنده ها fanboy های سونی و ps3 هستند. و حسابی در تلاش هستند که عقایدشون رو یک جوری با فییلتر کردن مقالات و بازی ها ثابت کنند.
اگه همینجوری ادامه پیدا کنه اسم مجله رو هم بگذارین "بازی استیشن" ای چیزی که لااقل تکلیف خواننده ها هم معلوم بشه.

من با شماره E3 اصلا حال نكردم ...
Coverage خوب بود ولي بخش بهترين هاي E3 اصلا خوب نبود ... همه عجله اي راي داده بودن ... كسي دليل درست نداشت رو هيچ بازيي !!!
سي دي تون عالي بود ... تو شماره ي جديد در باره ي Microft Surface در بخش موج نو بيشتر بگيد;)

موفق باشيد...

راجع به بازیهای ورزشی که بازی رایانه واقعا یه صفر گنده هست اما از جهات دیگه حرف نداره
راستی بر تمام فداییان پی اس3 در بازیرایانه دروود میفرستم(دلم نیومد اینو نگم)

یه منم یه نکاتی رو بگم
یکی اینکه مجله چرا این قدر دیر پخش میشه به روزنامه فروشی ها ؟؟؟ یا اینکه هنوز پخش و چاپ نشده تو سایت گذاشته میشه ؟ البته اون شماره که سام فیشر رو جلدش بود وقتی رو سایت گذاشتن من اتفاقی رفتم فروشگاه پیکسل و دیدم که داره در صورتی که تا 2 هفته بعدش به دکه ها پخش نشد .
دوم اینکه بابا گرونی به خدا گرونی همه هم میدونن چرا این قدر هی مثلا مراعات مارو میکنید بابا قیمت رو زیاد کنید البته من نمیگم الکی زیاد کنید نه کیفیت رو ببرید بالا و قیمت رو زیاد کنید این کیفیت دموی های سی دی مجله افتضاحه آقا قیمت رو ببرید بالا دی وی دی بزنید الان نظر سنجی هم کنید بچه ها کیفیت رو ترجیح میدن .
پس خواهشا حتما دی وی دی بزنید و دموهای با کیفت بگذارید ( بی ترس از بالارفتن قیمت ) کیفت مهمه .

یه مجله بااین عظمت نباید یه حسابی داشته باشه که عضو شتاب باشه گفتن همه چیز مال تهرانی هاست ولی این یکی که دیگه نباید این طور باشه مجله ای که میره با کوجیما مصاحبه میکنه جهانیه از مسئولین مجله میخوام که یه حساب بانکی که عضو شتاب باشه باز کنن/:)

خيلي جالبه انقدر دير مياد كه نقد و خبراش واسه صد سال پيشه اينطور كه بازي رايانه داره پيش ميره خيلي از مجلات ديگر ازش سبقت ميگيرن.

دي وي دي وعده داده شده چي شد؟
مطالب خوبه ولي براي شماره E3 2007 حتي نمي تونم بگم بد بود.
اين دوره زمونه همه با شماره هاي 909 كه نياز به يوزر و پسورد نداره آشنا هستند. و فكر نكنم نياز به 1 ساعت اينترنت هم باشه. اگه شركت اوراكل اسپانسر شماست ميتونيد يه صفحه از مجله رو به اين شركت اختصاص بديد.
وقتي دي وي دي رو زديد . زير نويس و اسمهاي بازيها رو يادتون نره.
با ورود به نمايشگاه هاي معتبر چنان جنجالي به راه انداختيد كه توقع ما از شما E3 2008 ;)
بخش فوق العاده كمي پر محتواتر بشه ولي در كل خوبه.
در كل مجله ي خوبي داريد و آرزوي پيشرفت ميكنم

من فقط مجلرو بخاطر نقداش میگیرم و بقیه بخشهاهم بدرد خودشون میخوره .اصلا باید مجله رو 20 صفحه کنن
اونم بخاطر نقداش چون که بقیه مطالبش خیلی قدیمیه.

مجله چند تا مشکل داره که دوستان اشاره کردند مثل کیفیت کم دموها و مصاحبه ها که اگه dvd بشه مشکل حل میشه. بعدش اینکه خداییش همه اونجا فن پلی استیشن هستند انگار نه انگار که 360 هم طرفدار داره حتی بیش از دو برابر ps3:eek:
پس سعی کنید بیطرفانه در مورد بازیها نقد بنویسید

چرا انقدر سهم شهرستانا کمه:mad: تو گرگان فقط 3 تا دونه میاد.منو دوستم همیشه سر خریدنش دعوا میفتیم فقط یکی بهمون میرسه.اصلا کسی اینجا این حرفارو می خونه؟یا ما الکی میایم پیشنهادو انتقاد می دیم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or