پلتفرم GBAZ

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
پلتفرم جالبی هست خدا کنه JUDGMENT دو نسخه رو اضافه کنه که واقعا کمیاب هست و هنوز کرک نشده ... این سایت های اشتراکی هم با قیمت خوب ندارند متاسفانه !

پ.ن: من هم دد اسپیس رو دارم بازی می کنم و خوب اجرا میشه فقط مشکلی که هست نمی دونم چرا هر از گاهی مینیمایز میشه !
کلا برنامه ش مشکل داره تا زمانی که باز هست همینه مدام یک پروسس اجرا می کنه FOCUS به هم می ریزه
شایدم واقعا جاسوسی هست این شکلیه
گاهی اوغات به شدت تعدادش زیاد می شه هر دقیقه می پره بیرون

• Like
Reactions: Dark_Souls

dream007

کاربر سایت
Oct 14, 2018
30
  • Like
Reactions: BALALEHABASHI

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
Dead space رو امتحان کردم خیلی خوب اجرا کرد
رزیدنت ۴ ریمیک هم امتحان کردم خیلی خوب اجرا کرد
چون مادربردم وای فای و بلوتوث داخلی داره
با دسته ایکس باکس سری ایکس امتحان کردم کاملا مچ بازی‌ها رو اجرا میکنه مثل خود ایکس باکس
مقایسه کردم dead space رو روی کنسول با pc به صورت ultra و 4k native ایمیج کوالیتی خیلی خیلی بهتره و تو یه لول دیگه هست با RT
حس میکنم سرعت عمل رو pc بالاتره گیم پلی سرعت بیشتری داره
رزیدنت ۴ هم همینطور با RT high و تنظیمات آخر و 4k native بالای ۱۳ گیگ vram میخوره و افکتها و RT کاملا مشخصه از کنسول یه سر و گردن بالاتره.

این دو بازی رو چون با کنسول تمام کرده بودم و تازه 6900xt خریدم و بررسی کردم روی pc یه مقایسه هم کردم .

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
تنضیمات برنامه را روی xbox 360 بزارید دسته را روشن کنید وارد بازی بشید اگر دسته عمل نکرد دکمه که آرم پلی استیشن را داره به مدت 10 تا 15 ثانیه نگه دارید تا دسته خاموش بشه مجدد دسته را روشن کنید
دم شما گرم با خاموش کردن دسته درست شد

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بچه ها دقت کنید بازی هایی که کرک شدن نسخه ی کرک شدش رو بهتون می ده نه با اخرین اپدیت

گاتوم نایت به فرض همون نسخه داغونه هست نه فیکس شدش که کامل روان شده
اینا کلا یه باگ تو لانچر EA فکر کنم پیدا کردن تونستن بازی های اونو یک حرکتی بزنن، وگرنه جز بازی های EA بقیه بازی ها همون کرکیه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اینا کلا یه باگ تو لانچر EA فکر کنم پیدا کردن تونستن بازی های اونو یک حرکتی بزنن، وگرنه جز بازی های EA بقیه بازی ها همون کرکیه
باگ که داره مدت هاست می شه بدون لانچر بازی هاش اجرا کرد فکر کنم از اون استفاده کردن

البته بازی هایی که زده به زودی دیگه ea محور نیستن باید دید می تونن

• Like
Reactions: SAMACE

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
باگ که داره مدت هاست می شه بدون لانچر بازی هاش اجرا کرد فکر کنم از اون استفاده کردن

البته بازی هایی که زده به زودی دیگه ea محور نیستن باید دید می تونن
بعید میدونم بتونن... وگرنه تا الان تونسته بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر