پلتفرم GBAZ

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
logo.png

جی باز چیه؟
سازنده این بستر، اون رو به این شکل معرفی می‌کنه:
جی باز یک بستر هوشمند برای انتخاب و نصب خودکار بازی های کامپیوتری و پشتیبانی /شبکه سازی بازی ها می باشد.شما با نصب نرم افزار جی باز می توانید از امکاناتی مانند تروفی ها، مودها و ثبت فعالیتهای گیمینگ خود و ... استفاده نمایید و همچنین با چند کلیک بازی های مورد علاقه خود را بدون دردسر و نیاز به کرک به راحتی دانلود و نصب کنید، علاوه بر این امکانات شما می توانید از زیر نویسی فارسی و دوبله و ویدئوی کامل از گیم پلی بازی ها بهرمند شوید.

به صورت ساده، جی‌باز یه لانچره که می‌تونید داخلش بازی‌ها رو دانلود، نصب و اجرا کنید.

برای استفاده از نرم‌افزار اون رو از سایتش دانلود و نصب کنید:
https://gbaz.ir/Setup/GbazInstaller.zip

داخل سایت یه اکانت بسازید:
برترین پلتفرم دانلود و نصب بازی
برای ساخت اکانت باید حتماً از شماره همراه استفاده کنید چون پیامک فعال سازی به شماره ارسال میشه.

جی‌باز رایگانه؟
فعلا که رایگانه. اما به نظر نمیاد این جوری بمونه.

جی باز امنه؟
نمی‌دونم! ظاهراً این طور به نظر میاد. اما اگر دوستان برنامه رو شخم بزنن، اطلاعات این پست هم آپدیت میشه!

جی باز کار می‌کنه یا سرکاریه؟
کار می‌کنه:D

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
من استاروارز رو دانلود کردم
خود برنامه توی آنتی‌ویروس و ویروس توتال هشداری نداشت.
ترافیک مشکوکی هم رد و بدل نمی‌کنه. البته من مهندس شبکه نیستم و ممکنه چیزی باشه و من نفهمم.

استاروارز رو نسخه ریپک فیتگرل رو دانلود کرد و به صورت سایلنت نصب کرد. یعنی شما هیچ پنجره نصبی نمی‌بینی اما از ترکیب فایل‌ها معلوم بود نسخه فیت گرل ـه
به همین علت هم نزدیک ۲۶۰ گیگ فضای خالی می‌خواد. چون یه بار ۱۲۵ گیگ فایل رو دانلود می‌کنه و بعد همونا رو نصب می‌کنه که به نظرم کار مسخره‌ای اومد.
فرق فیت گرل و آنلاک بازی فکر کنم ۱۰-۱۵ گیگ باشه که توی ۱۲۵ گیگ واقعا ارزش این همه پروسه طولانی و پدر در بیار فیت گرل رو نداره.

بازی هم خیلی راحت اجرا شد و ۱ ساعتی اجرا کردم و مشکلی نداشت.

این که بعدا پولی بشه یا نه و این که امن هست یا نه رو باید بررسی کنیم.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من استاروارز رو دانلود کردم
خود برنامه توی آنتی‌ویروس و ویروس توتال هشداری نداشت.
ترافیک مشکوکی هم رد و بدل نمی‌کنه. البته من مهندس شبکه نیستم و ممکنه چیزی باشه و من نفهمم.

استاروارز رو نسخه ریپک فیتگرل رو دانلود کرد و به صورت سایلنت نصب کرد. یعنی شما هیچ پنجره نصبی نمی‌بینی اما از ترکیب فایل‌ها معلوم بود نسخه فیت گرل ـه
به همین علت هم نزدیک ۲۶۰ گیگ فضای خالی می‌خواد. چون یه بار ۱۲۵ گیگ فایل رو دانلود می‌کنه و بعد همونا رو نصب می‌کنه که به نظرم کار مسخره‌ای اومد.
فرق فیت گرل و آنلاک بازی فکر کنم ۱۰-۱۵ گیگ باشه که توی ۱۲۵ گیگ واقعا ارزش این همه پروسه طولانی و پدر در بیار فیت گرل رو نداره.

بازی هم خیلی راحت اجرا شد و ۱ ساعتی اجرا کردم و مشکلی نداشت.

این که بعدا پولی بشه یا نه و این که امن هست یا نه رو باید بررسی کنیم.
مگه شما Starwars jedi survivor دانلود نکردی؟ نسخه فیت گرل نداره که! یعنی ایشون تا زمانی که بازی کرک نشه ریپک نمیکنه اصلا، اگر امپرس کرک کنه هم، اصلا ریپک نمیکنه چون باهاش مشکل داره.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
مگه شما Starwars jedi survivor دانلود نکردی؟ نسخه فیت گرل نداره که! یعنی ایشون تا زمانی که بازی کرک نشه ریپک نمیکنه اصلا، اگر امپرس کرک کنه هم، اصلا ریپک نمیکنه چون باهاش مشکل داره.
نمی‌دونم. خیلی وقته که فیت‌گرل دانلود نکردم. اما ساختار فایل‌هایی که دانلود می‌کنه، عین فایل‌های فیت گرله.

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
این سیستم خیلی بهتر از اون سی دی کی اشتراکی هست با اون مسخره بازیهاش و نوبت گرفتن و دنگ و فنگ هر لحظه ممکن بود بازی بپره و دو باره نوبت و از این چرت و پرتها فقط تنها بدی این سیستم اینه که باید مسقیم دانلود کرد و حجم بازیها دردسره ولی میشه با سیمکارتهای مختلف همراه اول این مشکل حل کرد من چند تا همراه اول دارم فعلا جوابه تا ببینیم چی میشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
این سیستم خیلی بهتر از اون سی دی کی اشتراکی هست با اون مسخره بازیهاش و نوبت گرفتن و دنگ و فنگ هر لحظه ممکن بود بازی بپره و دو باره نوبت و از این چرت و پرتها فقط تنها بدی این سیستم اینه که باید مسقیم دانلود کرد و حجم بازیها دردسره ولی میشه با سیمکارتهای مختلف همراه اول این مشکل حل کرد من چند تا همراه اول دارم فعلا جوابه تا ببینیم چی میشه
نظر سنجی کردن بین کاربران که بهتره حجم بازی ها رو تا جای ممکن کم کنن و مدت زمان نصب رو بیشتر، یا برعکس که فعلا همین چیزی که گفتم بیشترین رای رو داره. علاوه بر اون دنبال نیم بها کردن لینک ها هستن تا اینجوری با یک بسته همراه اول بشه راحت همه چیو دانلود کرد.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
یه چیزیش که بده داخلی بودنشه. یعنی احتمالا بازی هایی که کمترین ن*دیتی هم دارن یا یه جورایی سی*سی یا ... نمیتونن برن رو این پلتفرم. برن هم بعدها بهش گیر میدن که بردارین

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
نظر سنجی کردن بین کاربران که بهتره حجم بازی ها رو تا جای ممکن کم کنن و مدت زمان نصب رو بیشتر، یا برعکس که فعلا همین چیزی که گفتم بیشترین رای رو داره. علاوه بر اون دنبال نیم بها کردن لینک ها هستن تا اینجوری با یک بسته همراه اول بشه راحت همه چیو دانلود کرد.
اگر شما با گروه توسعه در ارتباط هستین می تونین بگین یکم شفاف سازی کنن که سیستم چطور کار میکنه. البته می دونم که نخوان زیاد شفاف صحبت کنن به دلایل مشخص اما خب بصورت کلی آیا روند کارشون مثلا قانونی هست (مثل سیستم اشتراکی)؟ توی گروهشون وقتی کسی در این مورد ازشون سوال میپرسید جوابشون این که شما چیکار دارین بازی تونو بکنین. به نظرم خیلی باید رو خودشون کار کنن از منظر PR :D .

مشکلی که من داشتم این بود که خیلی لانچر درخواست تغییرات توی رجیستری ویندوز رو میداد که من متوجه نمی شدم برای چی لازمه این تغییرات.

آخرین ویرایش:

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
سوالی که من پرسیدم این بود که میشه دیتا رو جداگونه گرفت
و جواب این بود که فقط دیتای خود لانچر رو میشه جداگونه انتقال داد
من الان روی یه کامپیوتر دیتای dead space رو دانلود کردم و طبق راهنمایی های خودشون با همون پوشه gbaz توی مسیر نصب انتقالش دادم روی سیستم دیگه توی مسیر لانچر

• Like
Reactions: jetalpha

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
به نظر من این پلتفرم کاملا قابل اعتماده اگر میبینید رایگانه چون بحث مارکتینگ هست
چند ماه رایگان کار میکنن بعدش باید اشتراک بخرید با یه مبلغ ناچیزی
عین نماوا یا فیلیمو
در کل عالیه و استقبال میکنیم دم تیم توسعه گرم بابت برنامه و شرایطی که برای گیمرها ایجاد کردن
دیگه نه نیازی به کرک هست و نه دردسرهای cdkey و...

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
بنده استاروارز رو از طریق خود لانچر دانلود کردم موقع پلی باز خودش یه سری موارد پیش نیاز دانلود کرد و وقتی بازی پلی میدم میزنه در انتظار اتصال به سرور ۳ تا ۵ دقیقه صبر کنید ولی خب یک ساعت هم گذشت و بازی بالا نیومد

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
بنده استاروارز رو از طریق خود لانچر دانلود کردم موقع پلی باز خودش یه سری موارد پیش نیاز دانلود کرد و وقتی بازی پلی میدم میزنه در انتظار اتصال به سرور ۳ تا ۵ دقیقه صبر کنید ولی خب یک ساعت هم گذشت و بازی بالا نیومد
وقتی مینویسه 3 دقیقه صبر کنید و طولانی میشه، یکبار قطعش کنید دوباره اجراش کنید

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
درود
برای منم همینطور شد خودم قطع کردم دوباره زدم، در حال اتصال دوباره میاد و بعد چند ثانیه قطع میشه و هیچ اتفاقی نمیوفته! البته بازی فیفا۲۳!

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
والا اینطوری جواب دادن که سروراشون مخصوصا استاروارز شلوغه تا یکی دو ساعت دیگه درست میشه، در کل دمشون گرم ولی خب چون رایگانه ملت میریزن و اینطوری دیگه خیلی سخت بشه بازی پلی داد مگه اینکه پولی بشه متاسفانه ،که اینقدر ترافیک نشه

• Like
Reactions: SiminSecret

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر