پلتفرم GBAZ

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
خوش به حالتون که اینقدر دل و جرات دارین ، همچین چیزایی نصب می کنین ! اونم بعده این همه اتفاقات تو این چند دهه ... من که هر جور حساب کردم ، نتونستم خودمو راضی کنم که بریزم.#:-S
داداش مگه یک پی سی مخصوص گیم چی توش هست که خطر داشته باشه به جز چند تا فیلم و سریال و گیم بعدش حالا چرا باید این چیزا به گیمر ربط داشته باشه من که متوجه نشدم یعنی پلیس اینقدر بیکاره میاد اینهمه دنگ و فنگ درست میکنه برای چهار تا گیمر ببینه چیکار میکنن اگه چیزی هست بگین من سریع پاک کنم و ویندوز تعویض کنم بره والا ادم از سایه خودشم دیگه باید بترسه هر چیزی میاد که به نفع چهار نفر بشه در جا توش ایه نحس میخونن یعنی این مردم باید برای همه چیز پول بدن تا خطر نداشته باشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,852
نام
مهراد
اینو متوجه نشدم یعنی الان مثلاً بنده که استاروارز رو آفلاین با لانچر میارم بالا ،مثلا بخوام یه بازی دیگه با لانچر دانلود و اجرا کنم بازی استاروارز اکتیوش نمیپره ،یعنی نیاز نیست دوباره استاروارز رو آنلاین اجرا کنم تا اکتیو بشه ؟
شما هر چندتا بازی خواستی دانلود کن بعد یکی یکی آنلاین اجرا کن از دفعه بعدی همه رو آفلاین میتونی بازی کنی. اینو تست نکردم که یکی افلاین یکی آنلاین چجوریه. من فعلا یه بازی گرفتم منتظرم DI2 رو بیاره اونم بگیرم

• Like
Reactions: NO ps3

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,852
نام
مهراد
داداش مگه یک پی سی مخصوص گیم چی توش هست که خطر داشته باشه به جز چند تا فیلم و سریال و گیم بعدش حالا چرا باید این چیزا به گیمر ربط داشته باشه من که متوجه نشدم یعنی پلیس اینقدر بیکاره میاد اینهمه دنگ و فنگ درست میکنه برای چهار تا گیمر ببینه چیکار میکنن اگه چیزی هست بگین من سریع پاک کنم و ویندوز تعویض کنم بره والا ادم از سایه خودشم دیگه باید بترسه هر چیزی میاد که به نفع چهار نفر بشه در جا توش ایه نحس میخونن یعنی این مردم باید برای همه چیز پول بدن تا خطر نداشته باشه
وقتی اپ برنامه اسکن شده با 64 تا آنتی ویروس مشکلی توش تشخیص داده نشده، یعنی هر چیزی که دریافت و ارسال میکنه نه کی لاگر محسوب میشه نه تروجان. پس جای نگرانی نیست.

هر کس مختاره که نصب کنه یا نکنه این اپ رو. اکثر کانال های تلگرامی هم دارن تبلیغش میکنن. تنها کسی که از این اپ ضرر میکنه اونیه که بازی اشتراکی میفروشه که باید غر بزنه چون کاسبیش خراب شده!. زمانی که PS4 هم جیلبریک شد میگفتن CPU میسوزه و هارد به چوخ میره و... ولی میبینیم که تمام بازی ها روش اجرا شد و خلاص شد کلا.

---

از ابتدای تابستون تورنمنت های Gbaz شروع میشه و جایزه هم در نظر گرفتن برای بازی باز ها. مسابقات مختلفی هم دارن با جایزه های نقدی و غیر نقدی.

اگر زمانی هم بخواد اشتراکی بشه مثل گیم پس میشه، شما یک مبلغ ماهیانه بر اساس پلنی که در نظر گرفتن میدی و توی اون تایم بازی میکنی. حالا یکی میتونه 2 تا بازی تموم کنه یکی 10 تا. یکی یک ماهه میخره یکی یک ساله ولی مطمئنم ارزونتر از اشتراکی در میاد و اون دردسر رو هم نداره.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

من نظره خودمو گفتم سلطان ، بر اساس اینکه هیچ کسی اینجا به فکره ما نیست جز خودمون :D خلاصه ، هر کسی هر جور راحته می تونه قضیه رو ببره جلو.

وقتی اپ برنامه اسکن شده با 64 تا آنتی ویروس مشکلی توش تشخیص داده نشده، یعنی هر چیزی که دریافت و ارسال میکنه نه کی لاگر محسوب میشه نه تروجان. پس جای نگرانی نیست.

هر کس مختاره که نصب کنه یا نکنه این اپ رو. اکثر کانال های تلگرامی هم دارن تبلیغش میکنن. تنها کسی که از این اپ ضرر میکنه اونیه که بازی اشتراکی میفروشه که باید غر بزنه چون کاسبیش خراب شده!. زمانی که PS4 هم جیلبریک شد میگفتن CPU میسوزه و هارد به چوخ میره و... ولی میبینیم که تمام بازی ها روش اجرا شد و خلاص شد کلا.

شما فقط آپ شو اسکن کردین ، فایل هایی که دانلود می کنه هم (مثل بازی های ، یا انگار ماد داره اونا و ...) هم اسکن کردین ؟!

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من خارج از کشور هستم و تونستم دانلود کنم، فقط موقع گرفتن توکن باید vpn ایران بزنی اکتیو شه
من که می زنم پیچ دانلودش 404 می شه.
ثبت نامشم شماره ایران می خواد.

اگر کسی می تونه فایل نصبش رو آپلود کنه به من بده ببینیم اون پشت چه خبره :D.

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
بعضیا کلا موج منفی ان و اینو به بقیه هم منتقل میکنن. من که نهایت 4 تا سایت خاک تو سری رفتم و یک مشت سسشر سیاسی گفتم حساب بانکی هم به اندازه یک کف دست خاک گرفته.
اگه COD هم اضافه کنند من خودم هر چی اطلاعات از زمان جنینی تا الان بخوان بهشون میدم
دوستان خارج نشین من تصور میکردم اونورآب فقط با پول خوردامون میتونیم از این جور تفریحات داشته باشیم بعد شما اینجا دنبال ip ایران برای 70 دلار ناقابلین؟ تصوراتم از خارج خراب شد به مولا

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
خوش به حالتون که اینقدر دل و جرات دارین ، همچین چیزایی نصب می کنین ! اونم بعده این همه اتفاقات تو این چند دهه ... من که هر جور حساب کردم ، نتونستم خودمو راضی کنم که بریزم.#:-S
والا من اون اوایل که یکی از دوستان گفتن نمونه مشابه ولی پولی هست سرچ کردم ولی به چیزی نرسیدم
ولی تو سرچ ها به یه چیز جالب برخوردم :D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
یک نکته که توجه نکرده بودم بهش:
View attachment 297993

اگه اینطوری باشه که به زباله دان تاریخ خواهد پیوست و ما هم برمیگردیم زیر پاهای کویین امپرس:-<
ناشر alan wake 2 اپیک هست ، سابقه نداشته تا حالا بازی ناشرش اپیک باشه بعد دنوو داشته باشه از اون خیالت راحت من تضمین میدم :D استارفیلدم که روی گیم پس هست مشکل فقط بازی های EA و UBI که بازی های دومی به لعنت خدا نمیرزن اکثرا :D

آخرین ویرایش:

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
یک نکته که توجه نکرده بودم بهش:
View attachment 297993

اگه اینطوری باشه که به زباله دان تاریخ خواهد پیوست و ما هم برمیگردیم زیر پاهای کویین امپرس:-<
نه همچین چیزی نیست فکر کنم چون الان callisto protocol و DI2 و sf رو زده به زودی

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
منظورتون اینه جی باز مال خودشون هست
این مال قبل از این بود که که بفهمم مورد تایید بن یاد بازی های یارانه ای هست ... الان که 100% مطمئنیم مال خودشون هست :D
منظورشون کاملا برعکسه. برای جبهه مخالفین هست. (طبق توییت)
دیس اینفورمیشن هستن اینا
بگذریم ...

• Like
Reactions: just_p30

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر