پلتفرم GBAZ

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
بازی رو با برنامه FreeArc فشرده میکنه مثل Dodi و fitgirl به همین علت ممکنه برای بعضیا سیستمشون ضعیف تر یا از دو اسلات رم استفاده میکنند مثلا دو تا 8 گیگ ممکنه بازی گیر کنه در مرحله نصب (استخراج) البته احتمالش کمه
محتویات فایل های فشرده بازی رو در پوشه ای که پسوندش رو به GOD MODE تغییر داده پنهان میکنه
یک سرویس داره به اسم Service_GBAZ.exe که در پس زمینه اجرا میشه که این بده برنامه استیم با اون همه عظمت از سرویسی در پس زمینه اش استفاده نمیکنه امیدوارم در آینده اینو حذفش کنند.
برنامه سنگینه ای کاش اینقدر محیط برنامه رو گرافیکی نمیکردند و بیشتر روی عملکردش کار میکردنند.
بازی Dead Space (2023) به خوبی اجرا کرد.
اضافه کردن بکاپ دستی هم باید حتما اضافه کنند چون اینا ممکنه بعضی بازیها رو سانسور کنند با بکاپ دستی میشه این فرایند سانسور رو حذف کرد.
مثلا مبارزان خیابانی 5 مطمئا سانسوره اگر بذاره تو برنامه که میشه با فایل های اورجینال جایگزینش کرد و سانسور رو حذف کرد.

سرور فایلها هم فکر کنم از هلند باشه که روی CDN پارس پک هست برای سرعت بهتر روی ایران
به هر حال خودشون زیاد هزینه کردند اگر اشتراکی کنند هم استقبال خوبی میشه.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بازی رو با برنامه FreeArc فشرده میکنه مثل Dodi و fitgirl به همین علت ممکنه برای بعضیا سیستمشون ضعیف تر یا از دو اسلات رم استفاده میکنند مثلا دو تا 8 گیگ ممکنه بازی گیر کنه در مرحله نصب (استخراج) البته احتمالش کمه
محتویات فایل های فشرده بازی رو در پوشه ای که پسوندش رو به GOD MODE تغییر داده پنهان میکنه
یک سرویس داره به اسم Service_GBAZ.exe که در پس زمینه اجرا میشه که این بده برنامه استیم با اون همه عظمت از سرویسی در پس زمینه اش استفاده نمیکنه امیدوارم در آینده اینو حذفش کنند.
برنامه سنگینه ای کاش اینقدر محیط برنامه رو گرافیکی نمیکردند و بیشتر روی عملکردش کار میکردنند.
بازی Dead Space (2023) به خوبی اجرا کرد.
اضافه کردن بکاپ دستی هم باید حتما اضافه کنند چون اینا ممکنه بعضی بازیها رو سانسور کنند با بکاپ دستی میشه این فرایند سانسور رو حذف کرد.
مثلا مبارزان خیابانی 5 مطمئا سانسوره اگر بذاره تو برنامه که میشه با فایل های اورجینال جایگزینش کرد و سانسور رو حذف کرد.
اگر قرار چک کنه فایل هارو شما فایل خارجیم بزاری بر اساس فایل خودش اون فایل هایی که هماهنگ نیست رو دوباره میگیره و فایده ای نداره

• Like
Reactions: SiminSecret

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
اگر قرار چک کنه فایل هارو شما فایل خارجیم بزاری بر اساس فایل خودش اون فایل هایی که هماهنگ نیست رو دوباره میگیره و فایده ای نداره
وقتی اجرای آفلاین داره هیچکاری نمیتونه انجام بده بعد سازگان برنامه هم مطمئن باشید این راه رو باز میذارنند چون همه میدونیم از روی اجبار سانسور هست.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
الان ماله منم استاروارز رو اجرا کرد ولی دد اسپیس رو اولین باره میخوام اجرا کنم میگه درحال بروزرسانی هستیم احتمال قوی همون ۵ تا مجوزشون امروز ماله دد اسپیس تمام شده

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
من از قبل استاروارز رو گرفته بودم و آفلاین اجرا میکردم ،دیشب هم فیفا رو گرفتم و به راحتی اجرا شد جالب اینکه اکتیو استاروارز هم نپرید و بازی راحت اجرا شد ،اینجور که معلومه با آنلاین شدن لانچر اکتیو بازی ها به مشکل نمیخوره

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من از قبل استاروارز رو گرفته بودم و آفلاین اجرا میکردم ،دیشب هم فیفا رو گرفتم و به راحتی اجرا شد جالب اینکه اکتیو استاروارز هم نپرید و بازی راحت اجرا شد ،اینجور که معلومه با آنلاین شدن لانچر اکتیو بازی ها به مشکل نمیخوره
مطمینا خودش پشت صحنه آفلاین اجرا میکنه و فقط اولین بار آنلاین اجرا میکنه

• Like
Reactions: NO ps3

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
عزیزان با کنترلر دوال سنس مشکلی ندارید با این پلتفرم ؟
برای من که اصلاً یه چیز عجیب شده دکمه ها در جهت عقربه های ساعت یدونه جلو رفته مثلا دایره شده ضربدر یا جای R1 و R2 اینا با هم عوض میشه ! تنها چیزی که درست کار میکنه آنالوگ هاست :(

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
پلتفرم جالبی هست خدا کنه JUDGMENT دو نسخه رو اضافه کنه که واقعا کمیاب هست و هنوز کرک نشده ... این سایت های اشتراکی هم با قیمت خوب ندارند متاسفانه !

پ.ن: من هم دد اسپیس رو دارم بازی می کنم و خوب اجرا میشه فقط مشکلی که هست نمی دونم چرا هر از گاهی مینیمایز میشه !

• Like
Reactions: Dante _Sparda

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
عزیزان با کنترلر دوال سنس مشکلی ندارید با این پلتفرم ؟
برای من که اصلاً یه چیز عجیب شده دکمه ها در جهت عقربه های ساعت یدونه جلو رفته مثلا دایره شده ضربدر یا جای R1 و R2 اینا با هم عوض میشه ! تنها چیزی که درست کار میکنه آنالوگ هاست :(
من رو استار وارز امتحان کردم مشکلی نداشت
یا میتونی با ds4windows رو کنترلر xbox تنظیم کنی :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر