پرسش و پاسخ Xbox One

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
والا تو فرومای خارجی و داخلی همه one s و one x مخصوصا one s رو دیگه مرده میدونن و توصیه میکنن که series s خریداری بشه به جاشون و در صورت داشتن tv 4k و بودجه series x به منم گفتن دوستان این موضوعو ولی من چون tv 4k و بودجه SERIES X نداشتم و SERIES S هم هاردش حجمش کم بود و درایو نداشت (چون خیلی دوست دارم نسخه دیسکیه بازیا رو جمع کنم) و هر دو کنسول مدل فت بودن که من مدلای فت خوشم نمیاد و از اون طرف با قیافه ONE S خیلی حال میکردم رفتم ONE S نو خریدم و الانم راضیم در کل یه موضوعه که به سلیقه و نوع انتظارات شما از کنسولی که میخواید بخرید ربط داره و در ضمن من از کنسولای بدون درایو خوشم نمیاد به دو دلیل یکی به خاطر این که دوست دارم دیسک بازیا رو جمع کنم و دوم هم به این خاطر که گفتم دیگه نیازی به دانلود بازیا نیست و حجم هارد کمتر پر میشه ولی اول بگم که تو کنسولای بدون درایو درسته که نسخه دیسکی بازیا کاربردی ندارن ولی نسخه های دیجیتالی بازیا بعضا عناوین خوب تخفیف های خیلی خوبی میخورن ولی از اون طرف بعضی بازیا نسخه دیجیتالیشون از استور حذف شده به دلایل مختلف مثل تموم شدن مهلت لایسنس مثل بازیای سری forza horizon و دوم در مورد اپدیت من الان یه دیسک بازی quantom break برای xbox one خریدم از دیسک که میخواست نصب شه رو کنسول 42 گیگ فضا گرفت بعد از نصب زد که این بازی 41 گیگ اپدیت داره که واقعا فشار اومد بهم ولی شاید تو نسخه های دیجیتالی خبری از این اپدیتا نباشه چون نسخه های بروز شده بازیا دانلود میشن و یا مثلا halo mcc رو کنسول با دیسک نصب کردم بعدش 113 گیگ اپدیت اجباری اومد براش مطمین نیستم ولی شاید نسخه های دیجیتالی همون اول بازی رو با اپدیت نصب کنه رو xbox واقعا خرید دیسک برای xbox کار طاقت فرسایی هست بری بازی رو نشون کنی بری بخری و نصب کنی اخرشم بگه یه اپدیت چند گیگی دانلود کن وگرنه بازی اجرا نمیشه حداقل تو انلاین مود اجرا نمیشه بازی بدون اپدیت
من تونستم با سه کنسول one s و سری s و ps4pro کار کنم
تفاوت هاشون رو می گم شاید دوستان برای خرید نیاز پیدا کنن
بله one s خیلی زیبا است ، واقعا. حالت و عمل کرد آنالوگ هاش از سری اس بهتر هست اما جنس اون نه. هر دو کنترلر نسل هشت و نه دکمه های اصلی شون که جلوی دسته هستن می تونستن با سلیقه و کیفیت بهتری تولید بشن که نشدن. اما تریگرها و دکمه های پشتی و جنس بدنه خوب هست برای هر دو نسل.
استفاده از درایو one s فکر کنم برای ما خیلی کم باشه ( قیمت بازی ها بالا هستش و بلوری هم رواج نداره ). بله آرشیو کردن نسخه ی فیزیکی بازی ها خیلی خوبه ولی زمان xbox360 دیگه گذشت که هر بازی رو 2500 تومان می خریدیم و نگه می داشتیم.
قدرت سری اس از وان اس بالاتر هست از هر نظر. بافت ها جزئیات و کیفیت بیش تری دارند و نور چند مرحله جلوتر داره پردازش می شه. بیش ترین پیشرفت نورپردازی هست. بازی های نسل جدید اگر روی وان اس دیگه منتشر نشن ، وان اس هر برتری دیگه هم داشته باشه خریدش با وجود سری اس منطقی نیست. با وصل کردن هارد اکسترنال می شه بازی های نسل قبل رو روش ذخیره داشت.
هر دو کنسول صدای فن پایینی دارند اما سری اس نسبت به وان اس یه مقدار بیش تر داغ می شه.
ps4pro رو هنوز استفاده ی زیادی نداشتم که قدرتش رو با سری اس مقایسه کنم. از وان اس اما به طور مشخص قوی تر هست و نیاز به مقایسه نداره. از سری اس مطمئن نیستم. چون خروجی 4k می ده و داخل تصویر نورهای زیادی قرار می گیره کیفیت پایین بافت ها نسبت به سری اس شاید به چشم نیاد ولی باز هم کنسول خیلی قدرت مندی هست بدون شک. تنها برتری دسته ی اون نسبت به xbox هم اسپیکر روی دسته هست به نظرم. بدترین چیز اون هم صدای فنش هست. توی بازی های سنگین به شدت صدای فن بالا هست شاید نزدیک به صدای جاروبرقی و این می تونه واقعا خریدنش رو کنسل کنه. ویژگی خوب دیگه اش هم کپی خور شدنش هست ( که از دوستان داخل قسمت ps سوال کردم ). این ویژگی خوب و مطمئنی هست که خودت هر بازی ای رو که نیاز داری بتونی دانلود و نصب کنی بدون دردسر.
درباره ی آنلاین شدن هم من فقط به صورت آفلاین از دستگاه استفاده می کنم و مهم نیست که بتونم پس زمینه ی داشبورد xbox رو عوض کنم یا نه و یا همه ی تنظیمات دیگه ای که باید برای استفاده ازش آنلاین بشی. ریختن بازی هایی که نیاز هست روی هارد و استفاده ی راحت از اون ها مهم ترین چیز برای هر کنسول هست. هارد سری اس حجم پایینی داره اما تا هفت یا نه بازی رو می شه روش ذخیره داشت و از هارد اکسترنال هم استفاده کرد. من خودم سری اس رو نگه داشتم ، قوی تر هست ، بازی های جدید رو اجرا می کنه و امیدواریم که کپی خور بشه ، تبدیل هارد ssd مخصوصش هم بیاد که همون هارد اکسترنال هم بازی های نسل نه رو بتونه اجرا کنه.

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام دوستان من دوتا مشکل دارم .
اولی اینکه بازی Among us رو کد دیجیتال خریدم و فعال کردم ولی رو اینستال میزنم ارور میده. برای دوستان هم اینطوریه؟؟

دوم اینکه بازی chivalry 2 رو هم خریدم نصبشم کردم تموم شده وارد بازی میشم تو صفحه اول لوگو اسکرین میگه دکمه A رو بزن تا وارد شی ارور میده
میخواستم بدون اینا با بشکن اجرا میشن چون DNS رو هم تغییر دادم نشد.
Gold هم دارم .

Attachments

• IMG_۲۰۲۲۰۸۰۱_۰۷۳۸۲۷.jpg
    IMG_۲۰۲۲۰۸۰۱_۰۷۳۸۲۷.jpg
    339.4 KB · مشاهده: 9
  • IMG_۲۰۲۲۰۸۰۱_۰۷۴۰۲۱.jpg
    IMG_۲۰۲۲۰۸۰۱_۰۷۴۰۲۱.jpg
    1.1 MB · مشاهده: 10
  • IMG_۲۰۲۲۰۸۰۱_۰۷۴۰۲۹.jpg
    IMG_۲۰۲۲۰۸۰۱_۰۷۴۰۲۹.jpg
    1.2 MB · مشاهده: 9
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام دوستان من دوتا مشکل دارم .
اولی اینکه بازی Among us رو کد دیجیتال خریدم و فعال کردم ولی رو اینستال میزنم ارور میده. برای دوستان هم اینطوریه؟؟

دوم اینکه بازی chivalry 2 رو هم خریدم نصبشم کردم تموم شده وارد بازی میشم تو صفحه اول لوگو اسکرین میگه دکمه A رو بزن تا وارد شی ارور میده
میخواستم بدون اینا با بشکن اجرا میشن چون DNS رو هم تغییر دادم نشد.
Gold هم دارم .
درود
برای بازی among us باید نسخه xbox one رو نصب کنی،طبق خطا داره میگه که داری نسخه سریز رو نصب میکنی،ببین اگه توی لایبری دو تا نسخه هست اون یکی رو نصب که یا از خود استور مسقیم بازی رو بگیر یا از طریق app نصبش کن.
برای مشکل دومت هم طوری که توی نت بود انگار باگ بازیه و باید ریست کردن و اینجور کارها حل میشه،مطمعن نیستم که بازی تحریمه یا چی برای همین برای اطمینان با وی پی ان تست بزن که مطمعن بشی.
با این dns هم یه تست بزن.
78.157.42.100
78.157.42.101

pedram_2009

کاربر سایت
Dec 2, 2009
55
دوستان بازی elden ring وضعیت fps اش روی one چطوری هست ، آپدیت جدیدی برای این بازی نیومده که کیفیت بازی را برای نسل 8 بهبود بده ؟
بعضیا میگن خیلی افتضاح اجرا میشه

آخرین ویرایش:
  • Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان بازی elden ring وضعیت fps اش روی one چطوری هست ، آپدیت جدیدی برای این بازی نیومده که کیفیت بازی را برای نسل 8 بهبود بده ؟
بعضیا میگن خیلی افتضاح اجرا میشه
رو اکس باکس وان ایکس زدم بدون مشکل بود

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
روی one s میگن زیر 30 فریم هست
من تو یو تیوب نگاه کردم با اخرین ابدیت خیلی کم پیش میاد حتما تو یو تیوب سرج کن به خارجی اخرین ابدیت الدن رینگ روی وان اس ببین ولی من دیدم خوبه طوریش نیست این قدر افت عادیه رو نسل ۹ هم بدون افت فریم نیست این جا خود دارد

rezarnmsh

کاربر سایت
Sep 28, 2017
13
با سلام من رو ایکس باکس وان است خودم هنگام خرید ۱۰ تا بازی ریختم تا دیروز ۲۹ اذر ۱۴۰۱ که چون کامپیوتر دارم با دستگاهم بازی نمی کردم در تاریخ مذکور دستگاه را با یک هارد چهار ترا اکسترنال بردم که چند تا بازی جدید بریزه برام که صاحب مغازه گفت فعلا نمیشه بازی ریخت همش بسته شده تو این هفته اتفاق افتادن و فعلا بازی کپی نمی توانی بریزی می خواستم بدونم راست گفته یا نه در ضمن من چند سالی هست که اطلاعاتی در مورد Xbox one s ندارم حالا ممنون میشم یمنففر هم جواب نمی دهد

• Like

alireza yellow

کاربر سایت
Sep 1, 2022
108
با سلام من رو ایکس باکس وان است خودم هنگام خرید ۱۰ تا بازی ریختم تا دیروز ۲۹ اذر ۱۴۰۱ که چون کامپیوتر دارم با دستگاهم بازی نمی کردم در تاریخ مذکور دستگاه را با یک هارد چهار ترا اکسترنال بردم که چند تا بازی جدید بریزه برام که صاحب مغازه گفت فعلا نمیشه بازی ریخت همش بسته شده تو این هفته اتفاق افتادن و فعلا بازی کپی نمی توانی بریزی می خواستم بدونم راست گفته یا نه در ضمن من چند سالی هست که اطلاعاتی در مورد Xbox one s ندارم حالا ممنون میشم یمنففر هم جواب نمی دهد
منظورت از همون نوع نصب بازی آفلاین ؟که نباید آنلاین بشی ؟
بله اون اکانت هایی ازشون بازی نصب میکردن مایکروسافت بسته و برا همین بعضی ها نمیتونن ولی مثل اینکه هنوز اکانت برخی ها بسته نشده شما پیدا کن از اونا بخواه برات نصب کنن

• Like

Man kiam

عضو جدید
Feb 3, 2023
2
سلام دوستان عزیز
من یک xbox one معمولی(مشکی سری اول) دارم.
وقتی دستگاه روشن میکنم یک صدای وز وز مانند میده
اما وقتی تا وارد بازی میشم سریع صدا قطع میشه!
و دیگه اون صدای وزوز نمیاد تا از بازی خارج بشم از دوباره اون صدا میاد.

مشکل دومم اینه که وقتی وارد بازی ای میشم بازی یکم لگ داره بعضی از موقعه های بازی
ممکنه مشکل از بازی باشه یا از کنسول؟

مشکل سومم هم اینه که بعد از چند دقیقه روشن شدن دستم رو که بالای فن میذارم باد داغ میخوره اینم طبیعیه؟
استادان گرامی ممنون میشم جواب بدید

• Like

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
615
سلام دوستان عزیز
من یک xbox one معمولی(مشکی سری اول) دارم.
وقتی دستگاه روشن میکنم یک صدای وز وز مانند میده
اما وقتی تا وارد بازی میشم سریع صدا قطع میشه!
و دیگه اون صدای وزوز نمیاد تا از بازی خارج بشم از دوباره اون صدا میاد.

مشکل دومم اینه که وقتی وارد بازی ای میشم بازی یکم لگ داره بعضی از موقعه های بازی
ممکنه مشکل از بازی باشه یا از کنسول؟

مشکل سومم هم اینه که بعد از چند دقیقه روشن شدن دستم رو که بالای فن میذارم باد داغ میخوره اینم طبیعیه؟
استادان گرامی ممنون میشم جواب بدید
صدای وزوز نمیدونم از چیه
لگ داشتن بازی ها به خصوص تو بازی هایی که جدید هستن فکر کنم طبیعی باشه و علتش ضعف سخت افزاری اکس باکس وان هست که بازی های آخر نسل رو به راحتی نمیتونه اجرا کنه
باد داغ هم طبیعیه

Man kiam

عضو جدید
Feb 3, 2023
2
صدای وزوز نمیدونم از چیه
لگ داشتن بازی ها به خصوص تو بازی هایی که جدید هستن فکر کنم طبیعی باشه و علتش ضعف سخت افزاری اکس باکس وان هست که بازی های آخر نسل رو به راحتی نمیتونه اجرا کنه
باد داغ هم طبیعیه
خیلی ممنون بابت پاسخ🌹
اما اون صدا وز وز مثل صدای dvd موقع خواندن سیدی هست میدونی که چی میگم
اما وقتی میرم داخل بازی یعنی تا دکمه میزنم صدا بند میاد
اصلا عجیبه ممکنه مشکل خاصی باشه؟
صدا هم فقط از قسمت فن میاد

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
615
خیلی ممنون بابت پاسخ🌹
اما اون صدا وز وز مثل صدای dvd موقع خواندن سیدی هست میدونی که چی میگم
اما وقتی میرم داخل بازی یعنی تا دکمه میزنم صدا بند میاد
اصلا عجیبه ممکنه مشکل خاصی باشه؟
صدا هم فقط از قسمت فن میاد
منکه خیلی حرفه ای نیستم ولی با توجه به توضیحات شما حدس میزنم مشکل از همون درایور شما باشه. شاید خیلی چیز خاصی نباشه

• Like

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
با سلام. من قیمتهای پلی فور و وان فت رو چک کردم و قیمت ایکس باکس وان فت مناسب تر بود. در مورد بازی اطلاع زیادی ندارم. قیمت فول هارد وان چقدره و ایا میشه بعداز انجام بازیها. دوباره اکانت رو فروخت؟ بعد به نظرتون وان فت مشکل سخت افزاری نداره؟ با توجه به اینکه مدل اولیه نسل هشتم بود. ممنون

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر