پرسش و پاسخ Xbox One

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
کد چی هست؟ اگه تریال یا قدیمی هست باید تاریخ مصرفش گذشته باشه که این ارور رو میده اخرش با Z تموم باید بشه کد های جدید
عزیزم ببخشید من هم یک سوال داشتم.اگر از کانال معتبر کد بازی رو بخرم خودم راحت میتونم وارد اکانتم بکنم؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
عزیزم ببخشید من هم یک سوال داشتم.اگر از کانال معتبر کد بازی رو بخرم خودم راحت میتونم وارد اکانتم بکنم؟

فقط نیاز دارید با ip کشوری که کد خریداری شده بازی رو به اکانت خودتون اضافه کنید

که اونم با قندشکن قابل حل هستش

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
فقط نیاز دارید با ip کشوری که کد خریداری شده بازی رو به اکانت خودتون اضافه کنید

که اونم با قندشکن قابل حل هستش
ممنون از پاسخگوییت.یه سوال دیگه اون قند شکن که بشه ای پی امریکا رو انتخاب کرد برای گوشی رایگانش هست؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
ممنون از پاسخگوییت.یه سوال دیگه اون قند شکن که بشه ای پی امریکا رو انتخاب کرد برای گوشی رایگانش هست؟

بله روی گوگل پلی یا اپ استور کلی اپ رایگان هست که سرور آمریکا دارن

سرور آرژانتین و ترکیه هم رایگان میتونی اپ پیدا کنی ولی به تعداد اپ های قندشکن که آمریکا دارن نیست

از tunnelbear هم میتونی استفاده کنی و رایگانه
یا windscribe مثلا

البته خیلی زیادن و اینا مثال بودن

اگر هم به هر دلیلی نتونستی آی پی کشور مقصد پیدا کنی میتونی به جایی که ازش کد خریدی بگی برات فعال کنه

اطلاعات اکانت میدی بهش و اون برات وارد میکنه کد رو

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
بله روی گوگل پلی یا اپ استور کلی اپ رایگان هست که سرور آمریکا دارن

سرور آرژانتین و ترکیه هم رایگان میتونی اپ پیدا کنی ولی به تعداد اپ های قندشکن که آمریکا دارن نیست

از tunnelbear هم میتونی استفاده کنی و رایگانه
یا windscribe مثلا

البته خیلی زیادن و اینا مثال بودن

اگر هم به هر دلیلی نتونستی آی پی کشور مقصد پیدا کنی میتونی به جایی که ازش کد خریدی بگی برات فعال کنه

اطلاعات اکانت میدی بهش و اون برات وارد میکنه کد رو
اگه تایید دومرحله ای رو اکانتم فعال باشه اون نفر که ازش خریدم میتونه اکانتمو بعدا بدزده؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اگه تایید دومرحله ای رو اکانتم فعال باشه اون نفر که ازش خریدم میتونه اکانتمو بعدا بدزده؟

اول از همه اینکه هیچ وقت دنبال دزدیدن اکانت شما نیستن ولی

کلا اکانت نمیتونه بدزده چون شما اطلاعات ایمیل بهشون نمیدین

هر زمان حتی رمز عوض کنه شما ریست پسورد میکنید و چون ایمیل نداره به راحتی رمز تغییر میدین و استفاده میکنید

تایید دو مرحله ای هم داشته باشید هم اگه هدف دزدی باشه همون لحظه میتونه رمز تغییر بده ولی نگران نباشید کسی دنبال این کارا نیست

در نهایت تا رمز ایمیل نداشته باشه هیچ کاری نمیتونه با اکانت شما انجام بده

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
اقا من xbox one رو گذاشتم تو یه فضای سر بسته چون هم میز تلویزیون جا نداشت هم اینکه دیدم قسمت بالایی کنسول پر از سوراخه و دوست نداشتم یه عالمه خاک از اون سوراخا واردش بشه بره تو فن و بقیه جاهاش کنسول از چپ و راست 10 سانتیمتر و از پشت 17.5 سانتیمتر و از بالا 22 سانتیمتر فضا داره به نظرتون کافیه؟ عکسشم قرار دادم

Attachments

• IMAG0207.jpg
    IMAG0207.jpg
    752.5 KB · مشاهده: 18

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
اقا من xbox one رو گذاشتم تو یه فضای سر بسته چون هم میز تلویزیون جا نداشت هم اینکه دیدم قسمت بالایی کنسول پر از سوراخه و دوست نداشتم یه عالمه خاک از اون سوراخا واردش بشه بره تو فن و بقیه جاهاش کنسول از چپ و راست 10 سانتیمتر و از پشت 17.5 سانتیمتر و از بالا 22 سانتیمتر فضا داره به نظرتون کافیه؟ عکسشم قرار دادم
اره داداش کافیه خیالت راحت کنسول به این راحتیا داغ هم بشه خیلی از بین نمیره

• Like
Reactions: Aperture

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان من دستگاه رو بعد از مدتها ب نت وصل کردم ی اپدیت ۴ گیگ براش اومد
اپدیت رو دانلود کردم بعد از ری استارت شدن دستگاه بعد از صفحه سبز رنگ لوگو ایکس باکس وان صفحه سیاه میشه و دستگاه بالا نیمد
روشن و خاموش هم ک کردم همینجوری بعد از صفحه سبز رنگ صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی نمیاد
مشکل کجاس کسی میدونه؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
سلام
وقت به خیر و سلامتی

آیا درسته که xbox one x ممکنه زود خراب بشه ؟ فروشنده گفت که قسمت پورت hdmi معمولا معیوب می شه و تعمیرش دردسر داره. و گفت که one s برداری بهتر هست.

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
615
سلام
وقت به خیر و سلامتی

آیا درسته که xbox one x ممکنه زود خراب بشه ؟ فروشنده گفت که قسمت پورت hdmi معمولا معیوب می شه و تعمیرش دردسر داره. و گفت که one s برداری بهتر هست.
من تا حالا همچین چیزی نشنیدم ... ولی در کل پیشنهاد میکنم سری وان نخری چون نسل قبلی هستن. به نظرم الان اگه محدودیت بودجه داری سری اس بهترین گزینه هست ولی اگه محدودیت بودجه نداری قطعا سریز اکس

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
من تا حالا همچین چیزی نشنیدم ... ولی در کل پیشنهاد میکنم سری وان نخری چون نسل قبلی هستن. به نظرم الان اگه محدودیت بودجه داری سری اس بهترین گزینه هست ولی اگه محدودیت بودجه نداری قطعا سریز اکس
متوجه شدم
خیلی ممنون زنده باشین

• Like
Reactions: emaad.mir

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام
وقت به خیر و سلامتی

بله درست گفته تعمیر کار من خودم اول دنبال خرید one x بودم ولی بعد فهمیدم خرابیش کمی بالاست اولین مشکلش همین پورت hdmi هست که البته تو مدلای ساخت 2019 به بعد انگار حل شدن و دومی هم این که فرکانس کارت گرافیک و سی پی یو رو بردن بالاتر برای رسیدن به قدرت بیشتر و کیفیت 4k ولی بدنه کنسول ضخامت کمی داره و مثل one s هم منفذ نداره به اون صورت ترسیدم داغ کنه هر چند این یکی مورد نظر خودمه و اصلا مدرکی براش ندارم به نظر خوده من هم یا one s بخر یا برو نسل بعد series حالا یا اس یا ایکسشو با توجه به بودجت بخر one x چیزی نداره که گرون هست و کیفیت 4k هم باید براش tv مناسب داشته باشی و نسل بعدم یعنی series به تو میتونه اون کیفیت رو حتی بهترشو بده حالا خود دانی ولی اگر دیگه خیلی عاشق one x هستی باید مدل 2019 به بعد بخری که نمیدونم اصلا رو جعبه مینویسه تاریخ تولیدو یا نه اگر ننوشته شده باشه رو جعبه باید باندل پیدا کنی که بازیش جدید باشه و تولید 2019 به بعد مثل باندل cyberpunk و یا star wars jedi fallen order ایکس باکس وان ایکس

• Like
Reactions: Sega_genesis

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
بله درست گفته تعمیر کار من خودم اول دنبال خرید one x بودم ولی بعد فهمیدم خرابیش کمی بالاست اولین مشکلش همین پورت hdmi هست که البته تو مدلای ساخت 2019 به بعد انگار حل شدن و دومی هم این که فرکانس کارت گرافیک و سی پی یو رو بردن بالاتر برای رسیدن به قدرت بیشتر و کیفیت 4k ولی بدنه کنسول ضخامت کمی داره و مثل one s هم منفذ نداره به اون صورت ترسیدم داغ کنه هر چند این یکی مورد نظر خودمه و اصلا مدرکی براش ندارم به نظر خوده من هم یا one s بخر یا برو نسل بعد series حالا یا اس یا ایکسشو با توجه به بودجت بخر one x چیزی نداره که گرون هست و کیفیت 4k هم باید براش tv مناسب داشته باشی و نسل بعدم یعنی series به تو میتونه اون کیفیت رو حتی بهترشو بده حالا خود دانی ولی اگر دیگه خیلی عاشق one x هستی باید مدل 2019 به بعد بخری که نمیدونم اصلا رو جعبه مینویسه تاریخ تولیدو یا نه اگر ننوشته شده باشه رو جعبه باید باندل پیدا کنی که بازیش جدید باشه و تولید 2019 به بعد مثل باندل cyberpunk و یا star wars jedi fallen order ایکس باکس وان ایکس
خیلی ممنونم زنده باشین
به نظر خرید سری اس همراه هارد اکسترنال مناسب باشه. و یا one s کارکرده به صورت موقت و تعویض اون در آینده با سری x و یا مدل های دیگه که ممکن هست مایکروسافت تولید کنه

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
خیلی ممنونم زنده باشین
به نظر خرید سری اس همراه هارد اکسترنال مناسب باشه. و یا one s کارکرده به صورت موقت و تعویض اون در آینده با سری x و یا مدل های دیگه که ممکن هست مایکروسافت تولید کنه
والا تو فرومای خارجی و داخلی همه one s و one x مخصوصا one s رو دیگه مرده میدونن و توصیه میکنن که series s خریداری بشه به جاشون و در صورت داشتن tv 4k و بودجه series x به منم گفتن دوستان این موضوعو ولی من چون tv 4k و بودجه SERIES X نداشتم و SERIES S هم هاردش حجمش کم بود و درایو نداشت (چون خیلی دوست دارم نسخه دیسکیه بازیا رو جمع کنم) و هر دو کنسول مدل فت بودن که من مدلای فت خوشم نمیاد و از اون طرف با قیافه ONE S خیلی حال میکردم رفتم ONE S نو خریدم و الانم راضیم در کل یه موضوعه که به سلیقه و نوع انتظارات شما از کنسولی که میخواید بخرید ربط داره و در ضمن من از کنسولای بدون درایو خوشم نمیاد به دو دلیل یکی به خاطر این که دوست دارم دیسک بازیا رو جمع کنم و دوم هم به این خاطر که گفتم دیگه نیازی به دانلود بازیا نیست و حجم هارد کمتر پر میشه ولی اول بگم که تو کنسولای بدون درایو درسته که نسخه دیسکی بازیا کاربردی ندارن ولی نسخه های دیجیتالی بازیا بعضا عناوین خوب تخفیف های خیلی خوبی میخورن ولی از اون طرف بعضی بازیا نسخه دیجیتالیشون از استور حذف شده به دلایل مختلف مثل تموم شدن مهلت لایسنس مثل بازیای سری forza horizon و دوم در مورد اپدیت من الان یه دیسک بازی quantom break برای xbox one خریدم از دیسک که میخواست نصب شه رو کنسول 42 گیگ فضا گرفت بعد از نصب زد که این بازی 41 گیگ اپدیت داره که واقعا فشار اومد بهم ولی شاید تو نسخه های دیجیتالی خبری از این اپدیتا نباشه چون نسخه های بروز شده بازیا دانلود میشن و یا مثلا halo mcc رو کنسول با دیسک نصب کردم بعدش 113 گیگ اپدیت اجباری اومد براش مطمین نیستم ولی شاید نسخه های دیجیتالی همون اول بازی رو با اپدیت نصب کنه رو xbox واقعا خرید دیسک برای xbox کار طاقت فرسایی هست بری بازی رو نشون کنی بری بخری و نصب کنی اخرشم بگه یه اپدیت چند گیگی دانلود کن وگرنه بازی اجرا نمیشه حداقل تو انلاین مود اجرا نمیشه بازی بدون اپدیت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر