پرسش و پاسخ Xbox One

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
ببخشید من میخواستم کنسول وان اس رو بفروشم خواستم ببینم برای حذف اکانت خودم و ریست کنسول کار خاصی باید انجام بدم؟
سوال بعدیم اینه که میشه کاری کرد که اکانتم حذف بشه ولی دیتای بازی ها روی کنسول بمونه که نفر بعدی نیاز نداشته باشه از اول دانلود کنه بازی ها رو (مثلا بازی ها گیم پس که نفر بعدی با خرید گیم پس میتونه بهشون دسترسی داشته باشه)

شما کافیه آنلاین بشید و وارد اکانت خودتون بشید و از home خارج کنید اکانت رو

بعد هم اکانت دیلیت کنید و تنها چیزی که از کنسول حذف میشه اکانت شما هست

یه راه هم داره reset home کنید که با توجه به شرایط شما نیازی نیست

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
سلام دوستان
من تا حالا xbox نداشتم ولی قصدخرید series|S رو دارم.
یکم در مورد روشهای بازی ریختن غیر از خرید گیم یا گیفت کارت توضیح میدید.
مثل پلی استیشن چیزی مثل فروش ظرفیتی یا شبیهش هست؟ قابلیت فروش مجدد داره و خرید و خروش میشه.
اکانت ظرفیتی چطور؟
به چه روشی میشه بازی با قیمت مناسب گرفت و بن نشد؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام دوستان
من تا حالا xbox نداشتم ولی قصدخرید series|S رو دارم.
یکم در مورد روشهای بازی ریختن غیر از خرید گیم یا گیفت کارت توضیح میدید.
مثل پلی استیشن چیزی مثل فروش ظرفیتی یا شبیهش هست؟ قابلیت فروش مجدد داره و خرید و خروش میشه.
اکانت ظرفیتی چطور؟
به چه روشی میشه بازی با قیمت مناسب گرفت و بن نشد؟
بله داره و اکانت هوم و غیر هوم هست
تفاوتشون هم اینجوری که اگر غیر هوم تهیه کنید باید هربار که کنسول روشن می‌کنید با اون اکانت غیر هوم ساین این کنید و بعدش سوییچ کنید روی اکانت خودتون
هوم ولی نه نیازی به این کار نیست و اکانت هوم رو یکبار وارد میکنید و تمام
روی دستگاه میمونه و با اکانت خودتون ساین این میشید
بهترین راه برای فیمن مناسب هم بنظرم اکانت های هوم یا غیر هوم گیم پس هست
من خودم یک هفته پیش یه گیم پس ۴ ماهه غیر هوم تهیه کردم ٢٠٠ تومن اونم نسخه آلتیمیت
هر بازی هم که روی گیم پس نبود میتونید جدا تهیه کنید
من خودم نسخه هوم بتلفیلد ٢٠۴٢ رو تهیه کردم ٩۵٠ تومن

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
کابل HDMI عوض کنید شاید مشکل حل بشه :bash:
کابل فابریک خود کنسول روشه آخه!
پ.ن
از این پورت در آوردم زدم به یه پورت دیگه درست شد! حالا نگرانیم اینه که اگه بعد از چند روز پورت دومی هم همینطور شد چیکار کنم!؟
خداوکیلی کسی نمیدونه جریان چیه!؟
پاک گیج شدم...!!!

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
کابل فابریک خود کنسول روشه آخه!
پ.ن
از این پورت در آوردم زدم به یه پورت دیگه درست شد! حالا نگرانیم اینه که اگه بعد از چند روز پورت دومی هم همینطور شد چیکار کنم!؟
خداوکیلی کسی نمیدونه جریان چیه!؟
پاک گیج شدم...!!!

همینجوری که پورت یهویی خراب نمیشه اگه تلویزیون ایرانی نباشه :D

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
همینجوری که پورت یهویی خراب نمیشه اگه تلویزیون ایرانی نباشه :D
آره درست میگی
کابل HDMI رو عوض کردم یکی دیگه زدم خوب شد بعد باز دوباره همون قبلی رو زدم دیدم مشکل برطرف شده! ،چیز خاصی نبود فقط گویا میخاست یه چند ساعتی سرِ ما رو گرم کنه که کرد!
ممنون از پاسخگویی شما دوست عزیز:Rose:

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
بله داره و اکانت هوم و غیر هوم هست
تفاوتشون هم اینجوری که اگر غیر هوم تهیه کنید باید هربار که کنسول روشن می‌کنید با اون اکانت غیر هوم ساین این کنید و بعدش سوییچ کنید روی اکانت خودتون
هوم ولی نه نیازی به این کار نیست و اکانت هوم رو یکبار وارد میکنید و تمام
روی دستگاه میمونه و با اکانت خودتون ساین این میشید
بهترین راه برای فیمن مناسب هم بنظرم اکانت های هوم یا غیر هوم گیم پس هست
من خودم یک هفته پیش یه گیم پس ۴ ماهه غیر هوم تهیه کردم ٢٠٠ تومن اونم نسخه آلتیمیت
هر بازی هم که روی گیم پس نبود میتونید جدا تهیه کنید
من خودم نسخه هوم بتلفیلد ٢٠۴٢ رو تهیه کردم ٩۵٠ تومن
ممنونم 🙏🙏🙏
پکیجهای بازی که روی کنسول میریزن چطوری هست؟ تعدادی بازی به انتخاب با قیمت پایین. اکانت دزدیه یا چیز دیگه ایه. احتمال بن شدن هست توش؟ چون دیدم مغازه ها خیلی اینکارو میکنن.
بیشتر یک همچین چیزی مد نظرم بود حقیقتا و سالها روی PS4 همینطوری بازی ریختیم و مشکلی پیش نیومد. چون یک تومن برای یک بازی همچنان به نظرم وحشتناک زیاده!
و اینکه اکانتهای هم و غیرهوم امکان فروش مجدد رو هم دارن؟

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
با سلام بنده یکی از اقوام برام xbox one s خریده از خارج کشور از سایت ebay تو اطلاعات اگهیه خرید زده کنسول new هست با این حال من چند تا سوال دارم ممنون میشم یکی بهم جواب بده
1- ایا راهی هست که از طریق نرم افزاری بشه فهمید این دستگاه واقعا نو هست یا نه منظورم اینه که شنیدم کنسول ps5 موقع بالا اومدن برای اولین بار صفحش چیز به خصوصی نشون میده که فقط همون دفعه اول پخشش میکنه ایا xbox one هم همچین چیزی داره بشه مطمین شد دستگاه نو هست و دست دوم و رفرش نیست و factory reset روش انجام نشده؟
2- من برای اینکه مطمین بشم دستگاه کار میکنه و سالمه میتونم بگم روشنش کنن اونجا و طبق این فیلم اموزشی The Xbox One S Setup Walkthrough دیدئو dideo برن جلو تا ثانیه 37 فیلم و بعدم بگم گزینه turn off رو بزنن تا دستگاه خاموش بشه؟
3-وضعیت دریافت سرعت اتصال وای فای بی سیم xbox one s چجوریه سریع دانلود میکنه یا نه اخه من یه ps3 دارم چند وقت پیش اومدم چند تا اپدیت برای بازی gta v از طریق وای فای بدون سیم براش دانلود کنم اینترنت خونمون سرعتش خوبه و رو pc بالای یک مگ بر ثانیه برای دانلود سرعت میده ولی برای ps3 اپدیتا خیلی کند انجام شدن یک گیگ دانلود اپدیت 3 ساعت طول کشید الان xbox one هم اینجوریه تو حالت بدون سیم کند دانلود میکنه یا نه؟
4-میشه xbox one رو از طریق کابل hdmi به لپتاپ وصل کرد رو مانیتور لپتاپ تصویر بده تا اگر دیدم سرعت وای فای بی سیمش کمه بیام با سیم وصلش کنم به مودم و با مانیتور لپتاپ هم تصویر بگیرم ازش متاسفانه مانیتور کامپیوترم پورت hdmi نداره
5-تو دقیقه 1.10 فیلم اطلاعات مربوط به محل زندگی فرقی میکنه کجا رو بزنم مثلا برای ساخت اکانت و در اینده خرید از استور و قیمت بازیای استور تاثیر میذاره؟ کلا کجا رو بزنم بهتره؟
6-با توجه به این که من خیلی اهل بازی نیستم و نهایت روزی 2 ساعت بازی کنم قسمت مربوط به اپشن خاموشی دستگاه رو ترجیح میدم گزینه energy saving بزنم همونی که دستگاه کاملا خاموش میشه ایرادی نداره؟
7-ثبت نام و ساختن اکانت مایکروسافت رو با اینترنت ایران میشه انجام داد؟تو دقیقه 2.29 کدام گزینه رو از سه تا گزینه انتخاب کنم بهتره؟دقیقه 2.52 گزینه instant sign in رو بزنم یا نه؟ چه کاربردی داره؟
8-کلا برای اپدیتای اولیه دستگاه اینترنت ایران جواب میده یا برای اینا هم نیاز به dns هست؟ اصلا این کارا رو خودم انجام بدم یا نه ببرم دستگاه رو بیرون برام انجام بدن؟
9-سوال اخر این که اگر تو one یه اکانت بسازی و توش بازی بخری و در اینده series خریداری بشه میشه از بازی های داخل اکانت one روی series هم استفاده کرد؟
میدونم سوالات زیادن لازم نیست همه رو جواب بدید هر کی دو تا رو جواب بده کافیه

• Like

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
با سلام بنده یکی از اقوام برام xbox one s خریده از خارج کشور از سایت ebay تو اطلاعات اگهیه خرید زده کنسول new هست با این حال من چند تا سوال دارم ممنون میشم یکی بهم جواب بده
1- ایا راهی هست که از طریق نرم افزاری بشه فهمید این دستگاه واقعا نو هست یا نه منظورم اینه که شنیدم کنسول ps5 موقع بالا اومدن برای اولین بار صفحش چیز به خصوصی نشون میده که فقط همون دفعه اول پخشش میکنه ایا xbox one هم همچین چیزی داره بشه مطمین شد دستگاه نو هست و دست دوم و رفرش نیست و factory reset روش انجام نشده؟
2- من برای اینکه مطمین بشم دستگاه کار میکنه و سالمه میتونم بگم روشنش کنن اونجا و طبق این فیلم اموزشی The Xbox One S Setup Walkthrough دیدئو dideo برن جلو تا ثانیه 37 فیلم و بعدم بگم گزینه turn off رو بزنن تا دستگاه خاموش بشه؟
3-وضعیت دریافت سرعت اتصال وای فای بی سیم xbox one s چجوریه سریع دانلود میکنه یا نه اخه من یه ps3 دارم چند وقت پیش اومدم چند تا اپدیت برای بازی gta v از طریق وای فای بدون سیم براش دانلود کنم اینترنت خونمون سرعتش خوبه و رو pc بالای یک مگ بر ثانیه برای دانلود سرعت میده ولی برای ps3 اپدیتا خیلی کند انجام شدن یک گیگ دانلود اپدیت 3 ساعت طول کشید الان xbox one هم اینجوریه تو حالت بدون سیم کند دانلود میکنه یا نه؟
4-میشه xbox one رو از طریق کابل hdmi به لپتاپ وصل کرد رو مانیتور لپتاپ تصویر بده تا اگر دیدم سرعت وای فای بی سیمش کمه بیام با سیم وصلش کنم به مودم و با مانیتور لپتاپ هم تصویر بگیرم ازش متاسفانه مانیتور کامپیوترم پورت hdmi نداره
5-تو دقیقه 1.10 فیلم اطلاعات مربوط به محل زندگی فرقی میکنه کجا رو بزنم مثلا برای ساخت اکانت و در اینده خرید از استور و قیمت بازیای استور تاثیر میذاره؟ کلا کجا رو بزنم بهتره؟
6-با توجه به این که من خیلی اهل بازی نیستم و نهایت روزی 2 ساعت بازی کنم قسمت مربوط به اپشن خاموشی دستگاه رو ترجیح میدم گزینه energy saving بزنم همونی که دستگاه کاملا خاموش میشه ایرادی نداره؟
7-ثبت نام و ساختن اکانت مایکروسافت رو با اینترنت ایران میشه انجام داد؟تو دقیقه 2.29 کدام گزینه رو از سه تا گزینه انتخاب کنم بهتره؟دقیقه 2.52 گزینه instant sign in رو بزنم یا نه؟ چه کاربردی داره؟
8-کلا برای اپدیتای اولیه دستگاه اینترنت ایران جواب میده یا برای اینا هم نیاز به dns هست؟ اصلا این کارا رو خودم انجام بدم یا نه ببرم دستگاه رو بیرون برام انجام بدن؟
9-سوال اخر این که اگر تو one یه اکانت بسازی و توش بازی بخری و در اینده series خریداری بشه میشه از بازی های داخل اکانت one روی series هم استفاده کرد؟
میدونم سوالات زیادن لازم نیست همه رو جواب بدید هر کی دو تا رو جواب بده کافیه

دوست عزیز داخل اون یکی تاپیک جواب دادم و نیازی نیست چند جا سوال مطرح کنید و معمولا دوستان اکثر تاپیک هارو سر میزنن و جواب میدن :Flowers:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر