پرسش و پاسخ Xbox One

hadi hadi1234

کاربر سایت
Feb 14, 2021
7
با عرض سلام خدمت همه دوستان یک سوال واجب درام.این اکانتای سوپر اکانت دوباره اوکی شد و دارن بازی میریزن روی کنسولا من از چند نفر شیندم بعضیا میگن همون هوم لاک یا هوم نامحدوده که دوباره اوکی شده و طرف اکانتو داره متدو روش میزنه بازیها رو قانونی روش میخره و روی کنسولا میریزن بعضیا هم میگن که یک روش نرم افزاریه با یک متد روسی هستش میخام ببینم این دقیقا کدوم متده که اوکی شده و اینکه استفاده از این روش باعث بن شدن کنسول میشه یا نه؟چون قبلا ظاهرا این سوپر اکانتا بن نیمکرد کنسولارو .خب اگه اینطوری باشه 50 تا باز یهم بخاد طرف بخره حداقل 20 یا سی میلیون پول خرید بازیاش میشه احتمال داره بالاس بزنن بازیاشونو یا نه؟ بن نیمکرد کنسولو و سوال دیگم اینکه میخام بپرسم ایا این متد قابل دسترسی هستش؟یعنی کار خاصی باد کرد دیگه که اکانت اینجوری بشه ممنونم اگه یک توضیح کاملی بدین چون از بن شدن کنسولم میترسم خیلی

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
با عرض سلام خدمت همه دوستان یک سوال واجب درام.این اکانتای سوپر اکانت دوباره اوکی شد و دارن بازی میریزن روی کنسولا من از چند نفر شیندم بعضیا میگن همون هوم لاک یا هوم نامحدوده که دوباره اوکی شده و طرف اکانتو داره متدو روش میزنه بازیها رو قانونی روش میخره و روی کنسولا میریزن بعضیا هم میگن که یک روش نرم افزاریه با یک متد روسی هستش میخام ببینم این دقیقا کدوم متده که اوکی شده و اینکه استفاده از این روش باعث بن شدن کنسول میشه یا نه؟چون قبلا ظاهرا این سوپر اکانتا بن نیمکرد کنسولارو .خب اگه اینطوری باشه 50 تا باز یهم بخاد طرف بخره حداقل 20 یا سی میلیون پول خرید بازیاش میشه احتمال داره بالاس بزنن بازیاشونو یا نه؟ بن نیمکرد کنسولو و سوال دیگم اینکه میخام بپرسم ایا این متد قابل دسترسی هستش؟یعنی کار خاصی باد کرد دیگه که اکانت اینجوری بشه ممنونم اگه یک توضیح کاملی بدین چون از بن شدن کنسولم میترسم خیلی

این روش مثل داستان سابق هست که میشه اکانت روی تعداد زیادی کنسول هوم کرد بدون محدودیت و اینکه باگ مایکروسافته این قضیه

فعلا هم همه دارن با اکانت یه نفر به اسم مرتضی بازی میریزن و بازی ها هم یکسانه توی لیست همه

خطر بن کنسول تقریبا نداره چون کنسول آفلاین هست و نهایت کنسول ریست هوم میکنی

hadi hadi1234

کاربر سایت
Feb 14, 2021
7
این روش مثل داستان سابق هست که میشه اکانت روی تعداد زیادی کنسول هوم کرد بدون محدودیت و اینکه باگ مایکروسافته این قضیه

فعلا هم همه دارن با اکانت یه نفر به اسم مرتضی بازی میریزن و بازی ها هم یکسانه توی لیست همه

خطر بن کنسول تقریبا نداره چون کنسول آفلاین هست و نهایت کنسول ریست هوم میکنی
سلام خوبین خب ببینید الان میگن خطر بن نداره من بخام بعدا چند ماه دیگه انلاین کنم کنسولو بن نیمشه؟منظورتون از اینکه میگین ریست هوم میکنند یعنی چی؟؟بعدش ببخشید میگن دوباره مثلا اینکه با اپدیت ماکروسافت متودش از کار افتاده درسته؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام خوبین خب ببینید الان میگن خطر بن نداره من بخام بعدا چند ماه دیگه انلاین کنم کنسولو بن نیمشه؟منظورتون از اینکه میگین ریست هوم میکنند یعنی چی؟؟بعدش ببخشید میگن دوباره مثلا اینکه با اپدیت ماکروسافت متودش از کار افتاده درسته؟

وقتی کنسول ریست کنید دیگه خطری نداره که هر چند که ریست هم نکنی معمولا بن نمیشه و در نهایت اکانت بن میشه نه کنسول
ایکس باکس یه منو مخفی داخل ستینگ داره که میتونید همه اکانت های هوم شده روی کنسول رو غیر فعال کنید و اصطلاحا reset کنید
تا جایی که میدونم امروز هم مغازه ها بازی نصب میکردن و در نتیجه ظاهرا فعلا این روش داره انجام میشه

برای یک ترا هم ۳۰۰ میگیرن بازی های جدید نصب میکنن و قیمت داشته باش سرت کلاه نره

بازی های گیم پس ارزون تر نصب میکنن

• Like
Reactions: K A M B I Z

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
سرعت افتضاح شده دیشب درت۵ رو گذاشتم برای دانلود صبح دیدم ۱۰ گیگ گرفته درصورتی که شبی تا ۷۰ گیگ هم میگرفتم بازی

پ.ن من آفلاین گیم پس مشکلی ندارم آنلاین هم همراه اول دیروز درست شد و مشکل مک آدرس رفع شده

hadi hadi1234

کاربر سایت
Feb 14, 2021
7
سلام دوستان الان با این متد جدید همون سوپر اکانتا میشه بازی ریخت یعنی ماکروسافت محدودش کرده با اپدیت اخر کنسول چون من تهران یکی دوجا زنگ زدم طرف میریخت ده بازی تومن. 650

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان ایکس باکس سیستمش چجوریه من تا حالا استفاده نکردم برای دوستم میخوام بگیرم چون زیاد اهل بازی نیست دید قیمت ایکس باکس از پی اس ۴ ارزونتره میخواد ایکس باکس بگیره
میشه مثل پی اس ۴ اکانت هکی زد؟ کلا برای تهیه ارزون بازیا چکار میشه کرد رو ایکس باکس
هزینه گیم پس چقدره هرچند میدونم گزینه مناسبی براش نیست چون زیاد بازی نمیکنه

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دوستان ایکس باکس سیستمش چجوریه من تا حالا استفاده نکردم برای دوستم میخوام بگیرم چون زیاد اهل بازی نیست دید قیمت ایکس باکس از پی اس ۴ ارزونتره میخواد ایکس باکس بگیره
میشه مثل پی اس ۴ اکانت هکی زد؟ کلا برای تهیه ارزون بازیا چکار میشه کرد رو ایکس باکس
هزینه گیم پس چقدره هرچند میدونم گزینه مناسبی براش نیست چون زیاد بازی نمیکنه
در حال حاضر ایکس باکس چیزی به نام اکانت هکی نداره
روشی به نام سوپر اکانت بود که برای همه بازی می ریختند
آپدیت جدید ماکروسافت باعث شده این روش فعلا کار نکنه
از روش خرید قانونی گیم پس می تونی به دنیا گیم دسترسی داشته باشی
احتمالا در آینده نزدیک روش سوپر اکانت نیز فراگیر بشه (بعضی ها شروع به نصب بازی کردند ولی قیمت نسبتاً بالاست)

morypory

کاربر سایت
Feb 7, 2021
23
درود بر شما من آکانت گیم پس دارم و روی کنسولم بازی هم نصب می کنم یک سوال داشتم من چطور می تونم روی یک کنسول دیگر بدون تهیه آکانت گیم پس بازی های روی کنسول خودم را بریزم آیا امکانش هست. ضمناً یک سوال خارج از بازی ها دارم و اینکه من در حال حاضر از اینترنت 2020 مخابرات استفاده می کنم و سایت های مثل آسیا دی ال و شاتل لند و پی سی دانلود حجم نیم بها می باشد در صورتی که تا جایی که می دانم شاتل لند برای کار بران شاتل ترافیک رایگان ، به نظر شما شاتل بهتره یا همین 2020

آخرین ویرایش:

moh_pc

کاربر سایت
Apr 14, 2009
17
سلام دوستان کنسولو با نت همراه اول نصب میکنم گیر میده به وارد کردن مک ، عکسشو ضمیمه کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

Attachments

• 16145477872706647308873982819012.jpg
    16145477872706647308873982819012.jpg
    397.5 KB · مشاهده: 13

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان کنسولو با نت همراه اول نصب میکنم گیر میده به وارد کردن مک ، عکسشو ضمیمه کردم ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
Dns استفاده کردی؟
اینارو وارد کن....
178.22.122.100
0.0.0.0
یا
185.55.225.25
185.55.226.26
یا
185.51.200.2
0.0.0.0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند