پرسش و پاسخ Xbox One

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
متوجه شدم،از جای معتبر بگیر ،جاهاییکه ۲۰تا بازیو برات ۱۵۰-۲۰۰ میریزن،من چون خودم اینکارارو نکردم نمیدونم دقیق قیمتهارو
یا به فروشنده بگم . شماها (فروشنده) میگید پول اکنت میدید پس یعنی فقط روی یه کنسول نصب شده و جواب میده و میشه انلاین بازی کرد و بعد ببینم جوابش چیه ...حححح
چطور سوال پیچیش کنیم تا بفهمن نمیتونن سر ملت کلاه بزارن ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
برای اکانتهای آفلاین وقتی به نت وصلش میکنیم تو قسمت ready instalمیشه اون بازیهارو دانلود کرد و رایگان بازی کرد؟ الان nba2k19هستش دانلود کنم بعدش ازم کد میخواد؟
اگه افلاینه و به نت وصل کنی از اونجاییکه نمیدونم چجوریه بازیهات یعنی دادی بیرون برات بازی ریختن،اکانت ریختن یا...ممکنه بازیهات بپره،ولی اگه قبلا وصل شدی به نت و مشکلی نداشتی و اون بازیو نوشته نصب کن بزن نصب بشه و فکر نکنم ازت کد بخواد
دوستان جطوری آپدیت بازی هارو کنسل کنم ؟تو آپدیت بازی ها گزینه کنسل نیست گزینه توقف و حذف بازی هست..
سلام.تو قسمت تنظیمات کنسول بری از اونجا میتونی متوقف کن
  1. Press the Xbox button  to open the guide.
  2. Select System > Settings > System > Updates & downloads
یا به فروشنده بگم . شماها (فروشنده) میگید پول اکنت میدید پس یعنی فقط روی یه کنسول نصب شده و جواب میده و میشه انلاین بازی کرد و بعد ببینم جوابش چیه ...حححح
چطور سوال پیچیش کنیم تا بفهمن نمیتونن سر ملت کلاه بزارن ؟
با اینجور افراد اصلا نباید کل کل کن ی و سوال پیچ،بهترین کار اینه بری جای معتبر و با انصاف

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
اگه افلاینه و به نت وصل کنی از اونجاییکه نمیدونم چجوریه بازیهات یعنی دادی بیرون برات بازی ریختن،اکانت ریختن یا...ممکنه بازیهات بپره،ولی اگه قبلا وصل شدی به نت و مشکلی نداشتی و اون بازیو نوشته نصب کن بزن نصب بشه و فکر نکنم ازت کد بخواد

سلام.تو قسمت تنظیمات کنسول بری از اونجا میتونی متوقف کن
  1. Press the Xbox button  to open the guide.
  2. Select System > Settings > System > Updates & downloads
با اینجور افراد اصلا نباید کل کل کن ی و سوال پیچ،بهترین کار اینه بری جای معتبر و با انصاف
رفیق بنظرت چقد هزینش میشه 4 تا یا 3 تا بازی ؟

naserazad1

عضو جدید
Feb 9, 2020
1
سلام دوستان ی سوالی دارم
من مدتیه ایکس باکس وان اس خریدم و روی اون بازی ریختم بعد از اینکه بازی رو ریختم و توی خونه میخوام بازی کنم میبینم بعضی از بازی ها رو نشون میده و بقیه رو نشون نمی ده
در صورتی که وقتی جستجو میکنم (سرچ می کنم) می بینم همه شون هستن می خوام که به صورت کامل همه دیده بشن ولی میتونم بازی کنم فقط میخوام که دیگه سرچش نکنم
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
ممنونم

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
برای اکانتهای آفلاین وقتی به نت وصلش میکنیم تو قسمت ready instalمیشه اون بازیهارو دانلود کرد و رایگان بازی کرد؟ الان nba2k19هستش دانلود کنم بعدش ازم کد میخواد؟

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
با سلام من اکس باکس آل دیجیتال خریدم با بازیایه روش الان میخوام کلا اوریجینال بازی کنم و نمیخوام هکی بزنن بازیارو
به نظرتون چیکار کنم تا بن نشم؟؟

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
با سلام من اکس باکس آل دیجیتال خریدم با بازیایه روش الان میخوام کلا اوریجینال بازی کنم و نمیخوام هکی بزنن بازیارو
سلام دوست من،پستهای قبلی منو بخون،بازیها کپی نیست،اکانت خودشونو میزنن رو کنسولت و کنسولو هوم میکنن،اگه بگه انلاین نشو دیگه نمیتونی چون همین اکانتو روی ۱۰۰تا کنسول دیگه هم میزنه ،اگه نه یکساله میکنه و حدود یک میلیون و خورده ای تومن ازت میگیره که باز باید حواست باشه و جای معتبر بدی چون ممکنه بعد چند ماه اکانتو بده یکی دیگه و یهو بپری بیرون،همه ی اینا مبنی بر اینه که لایو داشته باشی برای انلاین بازی کردن،و یا ممکنه طرف تو اکانتش باشه لایو و باز ازت پول بگیره یا روی‌همون یکسال و یک میلیون باشه،خلاصه دقت کنید و جای معتبر بدید،این روش هوم کردن بین دو کنسول کاملا قانونیه از سمت مایکروسافت برای کاهش هزینه بین دو نفر، ولی نمیدونست ایرانی ها باهاش کارای اینچنینی ای میکنن

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام دوست من،پستهای قبلی منو بخون،بازیها کپی نیست،اکانت خودشونو میزنن رو کنسولت و کنسولو هوم میکنن،اگه بگه انلاین نشو دیگه نمیتونی چون همین اکانتو روی ۱۰۰تا کنسول دیگه هم میزنه ،اگه نه یکساله میکنه و حدود یک میلیون و خورده ای تومن ازت میگیره که باز باید حواست باشه و جای معتبر بدی چون ممکنه بعد چند ماه اکانتو بده یکی دیگه و یهو بپری بیرون،همه ی اینا مبنی بر اینه که لایو داشته باشی برای انلاین بازی کردن،و یا ممکنه طرف تو اکانتش باشه لایو و باز ازت پول بگیره یا روی‌همون یکسال و یک میلیون باشه،خلاصه دقت کنید و جای معتبر بدید،این روش هوم کردن بین دو کنسول کاملا قانونیه از سمت مایکروسافت برای کاهش هزینه بین دو نفر، ولی نمیدونست ایرانی ها باهاش کارای اینچنینی ای میکنن
خیلی ممنون من چون اطلاعاتم ناقصه چندین سال از کنسول دور بودم
میخوام یه اکانت برا خودم بسازم بازی دان کنم به صورت اوریجینال بدون نیاز به این دلالا و فروشنده ها
میخوام بدونم چیکار کنم برم همین جوری برا خودم اکانت بزنم؟ میگن بن میشی عاخه

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
میخوام یه اکانت برا خودم بسازم بازی دان کنم به صورت اوریجینال بدون نیاز به این دلالا و فروشنده ها
بزن ریست شه کنسول به تنظیمات کارخونه همه چی روش پاک میشه بهدش خودت اکانت بساز وصل اینترنت شو هرچی دوست داشتی بخر بازی کن

• Like
Reactions: FreeGamer

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
بزن ریست شه کنسول به تنظیمات کارخونه همه چی روش پاک میشه بهدش خودت اکانت بساز وصل اینترنت شو هرچی دوست داشتی بخر بازی کن
پس هر وقت بخوای میتونی اکانتی یا اوریجینال بازی کنی با یه ریست؟ چه خوب ... ممنونم

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
رفیق بنظرت چقد هزینش میشه 4 تا یا 3 تا بازی ؟
بعضی جاها ۲۰تا بازیو ۱۰۰تومن یا ۲۰۰ میگیرن،۴تا بازی باید بین ۲۰تا ۴۰تومن بشه،باز بپرس چون دقیق از قیمتها خبر ندارم
سلام دوستان ی سوالی دارم
من مدتیه ایکس باکس وان اس خریدم و روی اون بازی ریختم بعد از اینکه بازی رو ریختم و توی خونه میخوام بازی کنم میبینم بعضی از بازی ها رو نشون میده و بقیه رو نشون نمی ده
در صورتی که وقتی جستجو میکنم (سرچ می کنم) می بینم همه شون هستن می خوام که به صورت کامل همه دیده بشن ولی میتونم بازی کنم فقط میخوام که دیگه سرچش نکنم
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
ممنونم
سلام دوست عزیز،احتمالا تو قسمت لیست بازیها یک سری بازیها فیلتر شدن،مثلا فیلتر شدن برای بازیهای روی هارد کنسول یا روی هارد اکسترنال،با ید فیلترو برداری بذاری روی همش
اگه افلاین باشی وصل بشی به نت ممکنه بازیهات بپره چون اکانت یه نفری رو کنسولت هوم شده،ولی اگه قبلا وصل شدی و مشکل نداشتی و جلوی اون بازی زده نصب،نصبش کن
اگه به نت وصل شی احتمالا بازیهات میپره و یا قفل میشن،خب دو راه داری،بازی اوریجینال بخری حالا دیسک یا دیجیتال،یا گیم پس بخری،
اکانت بسازی اوکیه

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
اگه افلاین باشی وصل بشی به نت ممکنه بازیهات بپره چون اکانت یه نفری رو کنسولت هوم شده،ولی اگه قبلا وصل شدی و مشکل نداشتی و جلوی اون بازی زده نصب،نصبش کن
آنلاین شدم چند بار بازیهارو هم آپدیت کردم مشکلی نداشته ..ولی سوالم اینه که تو قسمت استور بازی Nba2k19پولی هست اما تو اون قسمت ready instal چنین چیزی نیست و فقط نوشته get...میگم یوقت 50 گیگ دانلود نکنم آخرش ازم کدی چیزی بخواد؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
آنلاین شدم چند بار بازیهارو هم آپدیت کردم مشکلی نداشته ..ولی سوالم اینه که تو قسمت استور بازی Nba2k19پولی هست اما تو اون قسمت ready instal چنین چیزی نیست و فقط نوشته get...میگم یوقت 50 گیگ دانلود نکنم آخرش ازم کدی چیزی بخواد؟
اینا تریال داره یا شبیه pes lite مثلا برای همه چی باید پول بدی کلا تو این بازی

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
بزن رو get ،اگه بعدش اومد نصب ،بزن نصب بشه،و بقول دوستمون باید ببینی جلوی بازی نوشته trial یا نه ،اگه نوشته باشه کل حجم اصلی بازیو دان میکنی ولی چون تریاله فقط میتونی برای یه مدت خاصی بازیش کنی یا به همه ی تیمها و یا گزینه ها ممکنه دسترسی نداشته باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر