پرسش و پاسخ Xbox One

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان، من تازه xbox one گرفتم، از دستگاه فقط آفلاین استفاده میکنم مشکل اینجاست که اگه دستگاه رو حالت energy saving mode یا full shot down کنم ساعت و تاریخ دستگاه به هم میریزه فقط روی حالت instant on ساعت و تاریخ ریست نمیشه !

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام دوستان، من تازه xbox one گرفتم، از دستگاه فقط آفلاین استفاده میکنم مشکل اینجاست که اگه دستگاه رو حالت energy saving mode یا full shot down کنم ساعت و تاریخ دستگاه به هم میریزه فقط روی حالت instant on ساعت و تاریخ ریست نمیشه !
مبارک باشه .من انلاین استفاده میکنم همیشه میزونه

• Like
Reactions: Reza0017

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
شما روی instant on استفاده میکنید یا energy saving mode?
من همیشه روی energy saving هستم .
افلاین هم کم کم بازی نکنید اصلا صفا نداره. نه اچیومنت میده نه مولتی پلیر داری نه دوست و از همه بدتر همه بازی های مجانی ماهیانه گلد و تخفیفات استور از دست میدی

• Like
Reactions: Reza0017

sadeghiyazdi

کاربر سایت
Feb 7, 2019
10
سلام دوستان خسته نباشيد.من ديشب يك ايكس باكس وان اس اكبند خريدم كه داخل اون 8 عدد بازي ريخته شده بود.من كنسول رو به اينترنت وصل كردم و پيام اپديت برام اومد كه 3.6 گيگ حجم اون بود.ميخواستم ببينم بعد از اپديت، بازي ها غير فعال ميشن يا نه ؟
سوال بعديم اينه كه با pc رفتم تو سايت ايكس باكس و يك اكانت ساختم و توي قسمت بازي ها، فورتنايت رايگان بود ميخواستم ببينم بعد از دانلود رايگان بازي من ميتونم انلاين بازي كنم يا نه ؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان خسته نباشيد.من ديشب يك ايكس باكس وان اس اكبند خريدم كه داخل اون 8 عدد بازي ريخته شده بود.من كنسول رو به اينترنت وصل كردم و پيام اپديت برام اومد كه 3.6 گيگ حجم اون بود.ميخواستم ببينم بعد از اپديت، بازي ها غير فعال ميشن يا نه ؟
سوال بعديم اينه كه با pc رفتم تو سايت ايكس باكس و يك اكانت ساختم و توي قسمت بازي ها، فورتنايت رايگان بود ميخواستم ببينم بعد از دانلود رايگان بازي من ميتونم انلاين بازي كنم يا نه ؟
اکبند خریدی توش8 تا بازی بود میشه مگه؟احتمالا اره بازیا هکی هست که میپره اپدیت کنی.
انلاین بازی کردن با ایکس باکس گلد میخواد حتی بازی فورتنایت

• Like
Reactions: Only Xbox

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
اگه بازی روش بوده که نباید به نت وصل میشدی
همین 8 تا رو فعلا بازی میکردی بعد پاکشون میکردی به نت وصل میشدی
حیف 8 تا بازی

sadeghiyazdi

کاربر سایت
Feb 7, 2019
10
اکبند خریدی توش8 تا بازی بود میشه مگه؟احتمالا اره بازیا هکی هست که میپره اپدیت کنی.
انلاین بازی کردن با ایکس باکس گلد میخواد حتی بازی فورتنایت
دستگاه اكبند هستش ولي فروشنده براي فروش بهتر توشون بازي ريخته

sadeghiyazdi

کاربر سایت
Feb 7, 2019
10
اگه بازی روش بوده که نباید به نت وصل میشدی
همین 8 تا رو فعلا بازی میکردی بعد پاکشون میکردی به نت وصل میشدی
حیف 8 تا بازی
هنوز بازي ها غيرفعال نشده.بعد اينكه نت رو قطع كردم تا دو سه ساعت بازي ميكردم

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
هنوز بازي ها غيرفعال نشده.بعد اينكه نت رو قطع كردم تا دو سه ساعت بازي ميكردم
خوبه پس
چون فروشنده که پول اینا رو ازت روی قیمت دستگاه حساب کرده بشین فعلا همین 8 تا رو حالش رو ببر بعدش پاکشون کن راحت به نت وصل شو ولی کلا اگر افلاین بازی میکنی هیچ نیازی نیست به نت وصل شی هر بار خواستی بازی بگیری کنسولت رو ببر برات هاردش رو پر کنن

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
دوستان این کنترلر های کاستامیاز شده مثل Halo 5 edition قیمتشون چقدر بالاتر از کنترلرهای معمولیه؟؟
یکی تو دیوار زده ۵۵۰ می‌خوام ببینم ارزش داره به جای آک کنترلر معمولی برم کارکرده اینو بگیرم

ولی خداییش خیلی خوشکله

Sent from my TA-1021 using Tapatalk

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
سلام من هم همین مشکل رو دارم.....
بعد از full shotdown تاریخ و ساعت ریست میشه
چی کار باید کرد؟

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
سلم دوستان برای اینکه تو وان ایکس بهترین کیفیت بگیریم فقط باید بازی اپدیت کنیم یا توی تنظیمات جایی داره برای دانلود محتوای 4k?
فقط اپدیت رو بگیر محتوای 4k خودش جزو اپدیتی که بگیری هست

• Like
Reactions: mirsina1979

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
دوستان این کنترلر های کاستامیاز شده مثل Halo 5 edition قیمتشون چقدر بالاتر از کنترلرهای معمولیه؟؟
یکی تو دیوار زده ۵۵۰ می‌خوام ببینم ارزش داره به جای آک کنترلر معمولی برم کارکرده اینو بگیرم

ولی خداییش خیلی خوشکله

Sent from my TA-1021 using Tapatalk
منم دارم با اکس باکس های سری اول گرفته بودم، ولی کنترلر وان اس یچیز دیگه است. اگر مثل من آرشیو میکنی، بگیر، درغیر اینصورت کنترلر وان اس آک بگیر، فوق العاده است.

• Like
Reactions: samiradin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر