پرسش و پاسخ Xbox One

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
تا کردیت کارت نداشته باشی امکان فعال 1 دلاری نیست ،جز اینکه وصل بشی به ساپورت و از اون بخوای برای شما از طریق گیفت خرید کنه
آدرس رو هم مطمئن باش که مالیات بهش نمی خوره
برای قعال کردن 2بار گلد 1دلاری روی یک اکانت هم بعید می دونم قبول کنه
اخه من رو اکانت خودم راحت گلد ۱ دلاری زدما، ویزا اینا هم نخواست!

خیر دوست عزیز این عکس نمیگه 10 دلاری مالیات بده فقط داره میگه ماه اولی که داری میخری 1 دلاری ماه های بعد 10 دلار حساب میشه و به اکانتت منظور میشه....شما فقط وصل شو به ساپورت بگو واست اونو بخره و حل میشه
ممنون از توضیحاتت ولی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟یعنی چی ۱ دلاری ماه های بعد ۱۰ دلارب حساب میشه؟! اخه بحث اینه گیفت خود دلارو زدیم تموم شده رفته، الان مساله اینکه برای فعال سازی گلد ۱ ماهه ۱ دلاری ، ویزا میخواد!
احتمال زیاد من منظور شمارو کامل نگرفتم اگه ممکنه یکم توضیح بدین ممنون

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
اخه من رو اکانت خودم راحت گلد ۱ دلاری زدما، ویزا اینا هم نخواست!

ممنون از توضیحاتت ولی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟یعنی چی ۱ دلاری ماه های بعد ۱۰ دلارب حساب میشه؟! اخه بحث اینه گیفت خود دلارو زدیم تموم شده رفته، الان مساله اینکه برای فعال سازی گلد ۱ ماهه ۱ دلاری ، ویزا میخواد!
داداش این سرویسه گیم نیس که مثل اشتراک می مونه خودکار تمدید می شه میگه ماه اول 1 دلار ماهای بعدی 10 دلار حساب می شه

• Like
Reactions: MASHIN

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوست عزیز برای مثال اشتراک یکماه گلد ماهی 10 دلار هست . گاهی اوقات مثل همین کریسمس تخفیف میخوره میشه مثلا 1 دلار ..

موقع خرید به شما توضیح میده که شما این ماه رو داری 1 دلار میدی و ماه های بعد که تخفیف نیست باید 10 دلار بدی اگر خواسی بازم گلد باشی اگرم نه که سر یکماه سرویس قطع میشه ...

حالا برای اینکه مطمن باشه شما ماه بعد رو شارژ میکنی اطلاعات کردیت کارت میخواد که برای ماه بعد از حسابت کم کنه ....

حالا شما دو راه داری : یک اینکه با ساپورت ایکس باکس صحبت کنی که برات گلد رو بخرن بدون کردیت کارت ....

راه دوم اینه که شما یک کردیت کارت 1 دلاری بخری و بزنی داخل اکانت

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوست عزیز برای مثال اشتراک یکماه گلد ماهی 10 دلار هست . گاهی اوقات مثل همین کریسمس تخفیف میخوره میشه مثلا 1 دلار ..

موقع خرید به شما توضیح میده که شما این ماه رو داری 1 دلار میدی و ماه های بعد که تخفیف نیست باید 10 دلار بدی اگر خواسی بازم گلد باشی اگرم نه که سر یکماه سرویس قطع میشه ...

حالا برای اینکه مطمن باشه شما ماه بعد رو شارژ میکنی اطلاعات کردیت کارت میخواد که برای ماه بعد از حسابت کم کنه ....

حالا شما دو راه داری : یک اینکه با ساپورت ایکس باکس صحبت کنی که برات گلد رو بخرن بدون کردیت کارت ....

راه دوم اینه که شما یک کردیت کارت 1 دلاری بخری و بزنی داخل اکانت
ممنون، یعنی من الان ۱ دلار گرفتم و ۱۱ دلار ته حسابم مونده، ماه بعد اتوماتیک اگه گلد هم نخوام، ۱۰ دلارو از حسابم کم میکنه؟؟؟؟؟~X(
نمیشه هیچ جوری اقدامی کنم که ماه بعد نخواد از حسابم کم کنه؟؟؟
مثلا االان نمیتونم dlc بخرم قبل موعد که دیگه ۱۰ دلاری نمونه که بخواد کم کنه؟؟؟؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
ممنون، یعنی من الان ۱ دلار گرفتم و ۱۱ دلار ته حسابم مونده، ماه بعد اتوماتیک اگه گلد هم نخوام، ۱۰ دلارو از حسابم کم میکنه؟؟؟؟؟~X(
نمیشه هیچ جوری اقدامی کنم که ماه بعد نخواد از حسابم کم کنه؟؟؟
مثلا االان نمیتونم dlc بخرم قبل موعد که دیگه ۱۰ دلاری نمونه که بخواد کم کنه؟؟؟؟
چرا دوست عزیز

کافیه برید به این ادرس
account.microsoft.com/services

از اینجا گلد رو خواهید دید دکمه manage رو بزنید و گزینه trun off auto-renew رو بزنید

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
چرا دوست عزیز

کافیه برید به این ادرس
account.microsoft.com/services

از اینجا گلد رو خواهید دید دکمه manage رو بزنید و گزینه trun off auto-renew رو بزنید
ممنون ،زیر گلد یک عبارت کنسل هست ،اونو زدم این پیغام اومد: همینه اونیکه شما فرمودی؟؟؟؟

Attachments

• ۲۰۱۹۰۱۰۶_۱۲۵۸۳۴.png
    ۲۰۱۹۰۱۰۶_۱۲۵۸۳۴.png
    98.8 KB · مشاهده: 8

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
ممنون ،زیر گلد یک عبارت کنسل هست ،اونو زدم این پیغام اومد: همینه اونیکه شما فرمودی؟؟؟؟
مطمن بشید همین جایی که من رفتم رو رفته باشید اگر همین باشه که من رفتم همون گزینه اول رو بزنید بعضی وقت ها پیغام هایی که میده فرق داره با بقیه مثلا پنجره شما که عکس گذاشتید واسه من تا حالا نیومده ولی مطمن بشید از همین ادرسی که من رفتم رفته باشید حل میشه

Attachments

• 1.png
    1.png
    93.4 KB · مشاهده: 8
  • 2.png
    2.png
    85.4 KB · مشاهده: 8

meyssamn

کاربر سایت
Jan 7, 2019
8
با سلام خدمت اساتید.
114 پیج این فرم رو خوندم.
باز هم سوالاتی دارم
1-برای خرید باز از استور خوده ایکس باس وان باید گیفت کارد وارد اکانت کرد؟و کدوم کشور را وارد کنیم که مالیات محصوب نشود.
2-تفاوت مایکروسافت گیفت کارت و ایکس باکس گیفت کارت چیست؟
3-بهترین نت برای انلاین بازی کردن کدام است؟من واسه دانلود از نت نامحدود همرا اول استفاده میکنم ولی انلاین رو نمیدونم
4-انتقال بازی به کنسول چه از طریق هارد یا با نرم افزارbay life همه جوره افلاین مسوب میشود؟یعنی راهی نیست که انتقال دیتا داد و بشه کنسول هم به نت وصل کرد و مشکلی پیش نیاد؟
5-

Mehdi636

کاربر سایت
Dec 18, 2018
13
سلام روی کنسولم بازی هکی ریختن...
روش ریختن بازی هکی روی xbox چطوریه؟
من هر بار برای آپدیت بازیها مجبورم کلی پول بدم که آپدیت جدید بازی رو برام بریزن
خودم نمیتونم بازی هکی رو آپدیت کنم، مثلا red dead

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
a
سلام روی کنسولم بازی هکی ریختن...
روش ریختن بازی هکی روی xbox چطوریه؟
من هر بار برای آپدیت بازیها مجبورم کلی پول بدم که آپدیت جدید بازی رو برام بریزن
خودم نمیتونم بازی هکی رو آپدیت کنم، مثلا red dead
شما وقتی آفلاین هستی نیاز به آپدیت نیست
آپدیت کار خاصی انجام نمی ده و بیشتر برای بازی آنلاین و مولتی پلیر نیاز هستش
در ثانی : زمانی که شما وصل بشی به اینترنت تمام بازی ها از بین می ره

Mehdi636

کاربر سایت
Dec 18, 2018
13
در حال حاضر روی کنسولم بازی هکی ریخته شده
الان میخام بی خیال بازی هکی بشم و قانونی وصل شم به اینترنت
باید چیکار کنم؟
صرفا بازیها رو حذف کنم (uninstall) حله دیگه؟
وصل شم اینترنت بن نمیشم؟
.

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
در حال حاضر روی کنسولم بازی هکی ریخته شده
الان میخام بی خیال بازی هکی بشم و قانونی وصل شم به اینترنت
باید چیکار کنم؟
صرفا بازیها رو حذف کنم (uninstall) حله دیگه؟
وصل شم اینترنت بن نمیشم؟
.
بازی ها رو پاک کنید بعد کنسول رو به اینترنت وصل کنید پیغام اپدیت برایتان ظاهر میشود احتمال زیاد اپدیت کنید دستگاه رو بعدش لذت ببرید

mehdispeed

کاربر سایت
Oct 8, 2015
5
سلام به همه
عزیزان یک دستگاه xbox one s دست دوم خریدم 1 ترابایتی هست و حدودا 1 ماهه کار کرده(به گفته فروشنده) با 16 بازی 2019 که افلاین هست
(red dead2.pes 2019.assassins odyssey.battle1.battle v.cod wwii. fallout4.mortal x.just couse2.injustice2.gta v.forza 4.sniper lite 4.the evil within 2.shadow of tomb rider. watch dog2) و یه دسته سفید که نوئه و استفاده نشده و یه دسته مشکی که ازون واسه بازی استفاده میکردن به قیمت 2400
تا حالا کنسول نداشم و همیشه با pc بازی کردم
میخواستم ببینم با این اوضاع دلار به قیمت خریدم؟
ایا قسمتی توی منوی دستگاه هست که بشه دید چه روزی روشن شده یا چند ساعت کارکرد داشته؟
نکاتی هست در مورد دستگاه دست دوم که تست کنم ببینم سالمه یا نه(مثلا تموم دکمه هاشو تست میکنم)ولی حرفه ای تر میخوام ببینم چجور تستش کنم
ایا میشه روی بازی هاش مثه pes 2019 پچ ریخت؟
پیشاپیش مرسی از صاحب نظران پیج
:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر