پرسش و پاسخ Xbox One

sadeqsoft

کاربر سایت
Jun 13, 2018
2
توی کنسول ها هم بازی ها خراب هستن؟ یعنی مثل PC که مثلا با کرک قدیمی ، بازی سیو نمیشه یا مثلا تا وسط مرحله فلان بیشتر نمیشه رفت و بعدش بازی کرش کنه و ...
خلاصه از این جور مشکلاتی که توی PC هست

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
توی کنسول ها هم بازی ها خراب هستن؟ یعنی مثل PC که مثلا با کرک قدیمی ، بازی سیو نمیشه یا مثلا تا وسط مرحله فلان بیشتر نمیشه رفت و بعدش بازی کرش کنه و ...
خلاصه از این جور مشکلاتی که توی PC هست
بعضی بازی ها خیلی کم این مشکلات رو داشتن که از سمت خوده سازنده بازی بود که بعد از اپدیتی رفع میکردنش سریع...مثلا قدیم ها بتل 4 سیو نمیشد که با اپدیت حلش کردن

mohsenmrds

کاربر سایت
Jun 19, 2018
2
سلام
کنسول ایکس باکس وان ایکس گرفتم فروشنده اکانت هکی روی دستگاهم گذاشت به همراه 4 تا بازی روی هارد
الان از این به بعد میخوام بازی ها رو با اینکه حجمشون بالاس با اکانت قانونی دانلود کنم
قبل از این کار برای اینکه کارم کاملا قانونی باشه و بن نشم باید چکار کنم؟
1- اکانت هکی رو پاک کنم؟
2- بازی ها رو از روی هارد پاک کنم؟ یا اینکه اطلاعات بازیها مشکل ساز نیستن و میتونم با خرید دیجیتالی بازی ها از این فایلهای موجود استفاده کنم و بعدها آپدیتهاشون رو بگیرم؟
3- کنسول رو ریست فکتوری کنم؟
4- همه این کارها رو بکنم؟
امیدوارم سوالم تکراری نباشه چون گشتم جوابم رو نگرفتم پرسیدم
ممنون

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
عزیزان این مشکل کندی سرعت نت تو کنسول رو شما هم دارید ؟
بعد یه سال روشن کردم با بدبختی و کمترین سرعت اپدیت کرد که هیچ ، لاگین هم به زور تونستم کنم ! تنظیمات dns هم چه با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 و چه با حالت دیفالت (بدون دستکاری) تغییری تو سرعت ایجاد نکرد .
راهکاری وجود داره برای حل این موضوع ؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام
کنسول ایکس باکس وان ایکس گرفتم فروشنده اکانت هکی روی دستگاهم گذاشت به همراه 4 تا بازی روی هارد
الان از این به بعد میخوام بازی ها رو با اینکه حجمشون بالاس با اکانت قانونی دانلود کنم
قبل از این کار برای اینکه کارم کاملا قانونی باشه و بن نشم باید چکار کنم؟
1- اکانت هکی رو پاک کنم؟
2- بازی ها رو از روی هارد پاک کنم؟ یا اینکه اطلاعات بازیها مشکل ساز نیستن و میتونم با خرید دیجیتالی بازی ها از این فایلهای موجود استفاده کنم و بعدها آپدیتهاشون رو بگیرم؟
3- کنسول رو ریست فکتوری کنم؟
4- همه این کارها رو بکنم؟
امیدوارم سوالم تکراری نباشه چون گشتم جوابم رو نگرفتم پرسیدم
ممنون

اکانت ها رو پاک کن
بازی ها نیازی نیست

بچه ها این قضیه اکانت های روسی چیه؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
با گیفت یا کردیت کارت روسی خریداری میشه که 99 درصد اون ها با اکانت های هکی یا خریداری شدند یا کردیت هک شده هستند که بعد دردسر ساز میشه و حداقل بازی قفل میشه
درود
بعد یه سال روشن کردم با بدبختی و کمترین سرعت اپدیت کرد که هیچ ، لاگین هم به زور تونستم کنم ! تنظیمات dns هم چه با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 و چه با حالت دیفالت (بدون دستکاری) تغییری تو سرعت ایجاد نکرد .

خیر مشکلی تو سرعت من ندارم و همینطور دوستای بنده.

• Like
Reactions: mobile1199

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
اکانت ها رو پاک کن
بازی ها نیازی نیست

با گیفت یا کردیت کارت روسی خریداری میشه که 99 درصد اون ها با اکانت های هکی یا خریداری شدند یا کردیت هک شده هستند که بعد دردسر ساز میشه و حداقل بازی قفل میشه

خیر مشکلی تو سرعت من ندارم و همینطور دوستای بنده.
الان چندوقتی هست دوتا بازی اینجوری دارم
پس چرا مشکلی پیش نیومده؟
با این وضعیت ارز نمیشه واقعا اورجینال خرید...

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
درود
از isp هس عوض کنی درس میشه

• Like
Reactions: mobile1199

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
الان چندوقتی هست دوتا بازی اینجوری دارم
پس چرا مشکلی پیش نیومده؟
با این وضعیت ارز نمیشه واقعا اورجینال خرید...

شانسی هست دوست عزیز اصلا نمیشه روش حساب کرد یهو بازی میخرید فردا قفل میشه یهو یه بازی چندین ماه کار میکنه ...پس فعلا از بازی هات لذت ببر

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
دوستان من یه مشکلی تازگی ها با اکانت های وان دارم همیشه بعد از چند روز دوباره رمز تمام اکانت ها می خواد در حالی تو تنظیمات تمام اکانت ها رو بدون درخواست چیزی هنگام ورود تنظیم کردم چکار می تونم کنم رمز ایمیل رو می خواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر