پرسش و پاسخ Xbox One

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
سلام
از کچا می تونم بازی دیجیتال xbox one بخرم؟ امازون یا ای بی دارن؟ هیچ جا اموزش نداره در این مورد؟
لطفا لینک خرید بدین
از خود استور ایکس باکس بخر

Xbox One Games

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
توی وان لوکیشین دستگاهت حتما یک کشور اروپاییه ! برو توی تنظیمات لوکیشنت رو به امریکا تغییر بده قیمتا دلار میشن .

دمت گرم داداش لطف کردی .این کاری که گفتی کردم درست شد.فقط الان گیفت کارتا که گرفتم بزنم تویreedeem codeبعدش دیگه میتونم بازیا بگیرم؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
دمت گرم داداش لطف کردی .این کاری که گفتی کردم درست شد.فقط الان گیفت کارتا که گرفتم بزنم تویreedeem codeبعدش دیگه میتونم بازیا بگیرم؟
اره دیگه همینکارو کنی حله ...

اگه یه وقتی ارور داد روی pc و با فیلتر شکن ریدیم کن ...

• Like
Reactions: mikael1026

Old-snake1995

کاربر سایت
Dec 31, 2015
18
دوستان من تا حالا xbox نداشتم و از اول فقط playstation داشتم

الان میخوام xbox one هم بخرم برای تجربه ی چنتا از بازی های انحصاریش
سوالی که دارم اینه ک xbox one هم مثله ps4 اکانت های هکی داره؟ واسه xbox انلاین بازی کردن اصلا واسم مهم نیس فقط چنتا بازی انحصاری رو ک بازی کنم میفروشمش

ممنون میشم راهنماییم کنین
ممنون

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
دوستان من تا حالا xbox نداشتم و از اول فقط playstation داشتم

الان میخوام xbox one هم بخرم برای تجربه ی چنتا از بازی های انحصاریش
سوالی که دارم اینه ک xbox one هم مثله ps4 اکانت های هکی داره؟ واسه xbox انلاین بازی کردن اصلا واسم مهم نیس فقط چنتا بازی انحصاری رو ک بازی کنم میفروشمش

ممنون میشم راهنماییم کنین
ممنون

خیر

اکانت هکی وجود نداره ولی یه سری سایتا بازی هارو به صورت شیرینگ (نصف قیمت بازی اصلی) و بعضاً ظرفیت افلاین (حدود سی تومن) میفروشن.

• Like
Reactions: Old-snake1995

Old-snake1995

کاربر سایت
Dec 31, 2015
18
خیر

اکانت هکی وجود نداره ولی یه سری سایتا بازی هارو به صورت شیرینگ (نصف قیمت بازی اصلی) و بعضاً ظرفیت افلاین (حدود سی تومن) میفروشن.

اگه ممکنه لطفا چنتا از سایت های خوب رو واسم پ.خ کن دوست من

خیلی ممنونم

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

Norton_security

کاربر سایت
Jun 21, 2016
30
زیاد و امیدوارم زودتر هم بن بشی کامیونیتی از دست آدم هایی مثل شما ها خلاص بشه
بزار کرک کنیم بعد
اصا اولیش رو هم به تو میدم
خیر

ببخشید یک سوال اگر اکانت یک خارجی رو کرک کنیم و با کنسولمون شیرش کنیم امکان بن چقدره؟

Dreamcast

کاربر سایت
May 25, 2012
98
یه سوال ، سیستم دریافت صوتی ایکس باکس فقط با کینکتش کار میکنه که مثلا بگیم روشن شو یا رکورد کن یا بدون کینکتشم کار میکنه و اینکه دقیق چی بگیم تا عمل کنه :D

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
سلام
دوستان راهي براي تعويض قسمت براق كنسول نيست ؟ يه سري خط و خش ناجور روش افتاده . جايي نيست كه اين قطعه رو بفروشن ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsenjafari

کاربر سایت
May 28, 2016
2
خیر

s
خیر

سلام دوست عزیز امکانش هست کمی در مورد ظرفیت افلاین بازیها توضیح بدهی ؟ مثلا معایبش چیه ؟ برای دستگاه ضرری داره یا نداره ؟ من شنیدم اگه بازیت ظرفیت افلاین باشه و یه موقع انلاین بشی بازی برای همیشه از دستگاهت خداحافظی میکنه ؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
s

سلام دوست عزیز امکانش هست کمی در مورد ظرفیت افلاین بازیها توضیح بدهی ؟ مثلا معایبش چیه ؟ برای دستگاه ضرری داره یا نداره ؟ من شنیدم اگه بازیت ظرفیت افلاین باشه و یه موقع انلاین بشی بازی برای همیشه از دستگاهت خداحافظی میکنه ؟

من خودم تاحالا استفاده نکردم ولی اینو میدونم ظرفیت افلاین بعد از اینکه بازی رو نصب کنی به محض انلاین شدن بازیت قفل میشه و دیگه نمیتونی بازیش کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر