پرسش و پاسخ Xbox One

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
سلام به همه دوستان
من میخوام یه کنسول xbox1بخرم . چنتا سوال دارم
موقه خرید به چه نکاتی توجه کنم؟
از کجا بخرم بهتره؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
نوشته شده توسط idden]-[;3838338:
بستگی ب نتت داره
سرعت دانلودت اگر فیکس +200ــعه شک نکن X1 ولی زیر 200 اذیت میکنه

برای بازی فقط پینگ مهم هست .
من خودم هم ایکس باکس وان دارم هم پلی 4 . تو شبکه ایکس وان بهتره از نظر امکانات و تعاملات .
توی بازی چه پلی فور چه ایکس وان پینگ زیر 170 برای 4.2.2.4 راحت میتونی بازی کنید که تایم اوت هم نداشته باشه . ( پینگ واقعی منظورم نه با اکانت کاهش پینگ کم کنی که اونطور فایده نداره )

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
برای بازی فقط پینگ مهم هست .
من خودم هم ایکس باکس وان دارم هم پلی 4 . تو شبکه ایکس وان بهتره از نظر امکانات و تعاملات .
توی بازی چه پلی فور چه ایکس وان پینگ زیر 170 برای 4.2.2.4 راحت میتونی بازی کنید که تایم اوت هم نداشته باشه . ( پینگ واقعی منظورم نه با اکانت کاهش پینگ کم کنی که اونطور فایده نداره )

نه تو این نسل سرعتم خیلی مهمه برعکس نسل قبل مخصوصا رو X1 ، چرا؟
چون لایو بطور کل شبکه سنگینی هستش (یعنی سنگین شده!) با نت نامحدود مثلا مخابرات ک بهترین پینگ رو میده بخاطر سرعت پایینش آدم خیلی اذیت میشه (خیلی از امکانات اصلا لود نمیشن) چ برسه ب بازی آنلاین! برا همین میگم سرعت دانلود بالای 200 بعدش مسئله پینگ میاد وسط

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام عزیزان
منم قصد خرید ایکس وان دارم
یه راهنمایی کوچیک کنید ممنون میشم
ریجن ۲ خوبه بگیرم ؟
کدام باندل از همه جدیدتره ؟
یک ترابایت تو بازار موجوده ؟
زمان خرید به چه چیزهایی توجه کنم ؟
خواهشا این پست رو بی پاسخ نذارید
یک دنیا سپاس از راهنماییتون @};-

- - -ویرایش - - -

بی شک اکس باکس
با اینکه طرفدار پلی استیشن هستم اینو به شدت قبول دارم ( طرف دارای PS خواهشا کل نکنید ) :D
البته از زمان نسل اول ایکس باکس همه مدلش رو داشتم بجز وان که ایشالله با راهنمایی دوستان فردا میگیرم

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام عزیزان
منم قصد خرید ایکس وان دارم
یه راهنمایی کوچیک کنید ممنون میشم
ریجن ۲ خوبه بگیرم ؟
کدام باندل از همه جدیدتره ؟
یک ترابایت تو بازار موجوده ؟
زمان خرید به چه چیزهایی توجه کنم ؟
یک دنیا سپاس از راهنماییتون @};-

- - -ویرایش - - -

با اینکه طرفدار پلی استیشن هستم اینو به شدت قبول دارم ( طرف دارای PS خواهشا کل نکنید ) :D
البته از زمان نسل اول ایکس باکس همه مدلش رو داشتم بجز وان که ایشالله با راهنمایی دوستان فردا میگیرم
سلام به شما
در پاسخ به سوالاتتون:
ريجن ٢ از لحاظ مشكلات اداپتور و مبدل و ... راحتتر هست
باندل هيلو كالكشن فعلا اخرين باندلي هست كه اومده (البته داخل ايران)
حتما به تاريخ ساخت ، وضعيت بسته بندي كنسول و ظاهرش و در عين حال نوشته هاي روي جعبه كه نسخه
Refurbished نباشه.
مدل با هارد ١ ترا هم همين باندل هيلو كالكشن هست.

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام به شما
در پاسخ به سوالاتتون:
ريجن ٢ از لحاظ مشكلات اداپتور و مبدل و ... راحتتر هست
باندل هيلو كالكشن فعلا اخرين باندلي هست كه اومده (البته داخل ايران)
حتما به تاريخ ساخت ، وضعيت بسته بندي كنسول و ظاهرش و در عين حال نوشته هاي روي جعبه كه نسخه
Refurbished نباشه.
مدل با هارد ١ ترا هم همين باندل هيلو كالكشن هست.
سپاس
باندل هیلو همراه با کینکت هست ؟
تاریخ تولید رو کجای جعبه نوشته ؟
نظرتون در مورد باندل اسپرت ریوالز چیه ( ساخت ۲۰۱۵ ) ؟

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سپاس
باندل هیلو همراه با کینکت هست ؟
تاریخ تولید رو کجای جعبه نوشته ؟
نظرتون در مورد باندل اسپرت ریوالز چیه ( ساخت ۲۰۱۵ ) ؟
خواهش میکنم.
نه باندل هیلو بدون کینکت هستش.
تاریخ تولید زیر کنسول قرار داره
تمام باندلها که بازیشون به صورت هست و عملا شما نیاز به اینرنت خوب برای دانلود بازیها دارید بنابراین میمونه سلیقه خودتون که با توجه به اون باندل مد نظرتون رو تهیه کنید.

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
خواهش میکنم.
نه باندل هیلو بدون کینکت هستش.
تاریخ تولید زیر کنسول قرار داره
تمام باندلها که بازیشون به صورت هست و عملا شما نیاز به اینرنت خوب برای دانلود بازیها دارید بنابراین میمونه سلیقه خودتون که با توجه به اون باندل مد نظرتون رو تهیه کنید.
عذر میخوام از اینکه انقدر سوال میپرسم
از کجا باید تشخیص بدم که دستگاه رفرشه ؟
و اینکه نحوه خرید dlc اکس باکس هم مثل پلی استیشن هست یعنی اینکه اگه ریجن بازیم ۲ باشه باید از استور انگلیس یا یکی از کشورهای اروپا خرید کنم یا نه ؟ و یا مثلا اگه ریجن اکانت لایوی که میسازم ۱ باشه میتونم به سرورهای اروپا جوین بشم برای انلاین بازی کردن ؟ ( من همیشه اکانت های psn رو uk میسازم بدلیل اینکه پینگم با اروپا بهتره ) فقط ترسم از اینکه که پوند برای لایو نتونم تو ایران پیدا کنم و تو هر سایتی که تو کارتهای اعتباری فعالیت داره رفتم همه یا یورو موجود دارن یا دلار امریکا و از طرفی هم میترسم اکانت المان بسازم بخاطر یورو زبان استور deutsch باشه !

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
و اینکه نحوه خرید dlc اکس باکس هم مثل پلی استیشن هست یعنی اینکه اگه ریجن بازیم ۲ باشه باید از استور انگلیس یا یکی از کشورهای اروپا خرید کنم یا نه ؟ و یا مثلا اگه ریجن اکانت لایوی که میسازم ۱ باشه میتونم به سرورهای اروپا جوین بشم برای انلاین بازی کردن ؟ ( من همیشه اکانت های psn رو uk میسازم بدلیل اینکه پینگم با اروپا بهتره ) فقط ترسم از اینکه که پوند برای لایو نتونم تو ایران پیدا کنم و تو هر سایتی که تو کارتهای اعتباری فعالیت داره رفتم همه یا یورو موجود دارن یا دلار امریکا و از طرفی هم میترسم اکانت المان بسازم بخاطر یورو زبان استور deutsch باشه !

محدودیتی نداری که فقط روی یک ریجن بازی کنی با هر جا بخوای میتونی بازی کنی dlc ]م همین طور به همین خاطر اکثربچه ها ریجن رو us میزارن که ارزون تر دربیادش

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
والا اگر فروشنده های محترم حرکت خاصی نزنن ، روی جعبه و روی یک نوار مشکی رنگ این نوشته وجود داره.
من پیشنهادم بهتون ساخت اکانت امریکا هست هم کارتهاش ارزونتر هست هم دردسرهای شما برای خرید کارت و،.. کمتر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر