پرسش و پاسخ Xbox One

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
مثلا چه مشکلی محمد؟! تو اتصال و دانلود از اینترنت هیچ مشکلی ندارم وقتی با کنسولم میخوام دانلود کنم یا اپدیت کنم مصیبت شروع میشه.

از مخابرات سرویس می گیرم....nat رو از کجا باید متوجه بشم چیه؟
اینجا رو یه نگاه بنداز :D
http://forum.bazicenter.com/thread89324/

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
سلام دوستان

این اپدیت اخری کنسول که اومده حدود 2 گیگه چیزی اضافه میکنه ؟ اپدیت مهمیه ؟ بعد اینکه ماه دیگه همزمان با ویندوز 10 قراره اپدیت و داشبورد جدید هم برای کنسول بیاد ؟

ممنون

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
معراج برا منم همینه
فقط نمیدونم چرا موقع دانلود بقیه چیزا اوکی
من خودم برای اپدیت دستگاه با هات اسپات گوشی دانلود میکنم پشنهاد میکنم تو هم استفاده کن
منظورت استفاده از اینترنت 3g ــه؟ خب تنظیمات هات اسپات رو روی تبلتم انجام دادم قبلا...اینترنت 3G رو چطوری باید به کنسول منتقل کنم؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منظورت استفاده از اینترنت 3g ــه؟ خب تنظیمات هات اسپات رو روی تبلتم انجام دادم قبلا...اینترنت 3G رو چطوری باید به کنسول منتقل کنم؟

برو Setting
Network
Set up Wireless

هات اسپاتی که با گوشی ساختی رو پیدا میکنه کانکت میشه من خودم گه گداری نت ندارم با 4g وصل میشم خیلی خوبه سرعت

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
سلام دوستان من بلاخره وان خریدم حالا سوالاتم اینا شده
چظوری میشه بک گراند یا همون والپیپر گذاشت پشت تصویر منظورم اینه که از کجا باید برم theme یا wallpaper بگیرم
ایا والپیپر ها 360 روی این کنسول جواب مبده ؟
دوم اینکه وقتی داره ی بازی را اپدیت یا دنلود میکنه چطوری میشه استاپ کرد و هر وقت خودمون خواستیم ادامه داد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سلام دوستان من بلاخره وان خریدم حالا سوالاتم اینا شده
چظوری میشه بک گراند یا همون والپیپر گذاشت پشت تصویر منظورم اینه که از کجا باید برم theme یا wallpaper بگیرم
ایا والپیپر ها 360 روی این کنسول جواب مبده ؟
دوم اینکه وقتی داره ی بازی را اپدیت یا دنلود میکنه چطوری میشه استاپ کرد و هر وقت خودمون خواستیم ادامه داد
واسه عوض کردن بک گراند این مسیر رو برید:
Setting -> My Xbox -> My Background

تو بخش Games & App و قسمت Queue بازی هایی که دانلود یا آپدیت میشن قرار می گیرن، با استفاده از گزینه Pause میتونید دانلود رو متوقف کنید و هر وقت خواستید Resume بزنید تا ادامه پیدا کنه.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
واسه عوض کردن بک گراند این مسیر رو برید:
Setting -> My Xbox -> My Background

تو بخش Games & App و قسمت Queue بازی هایی که دانلود یا آپدیت میشن قرار می گیرن، با استفاده از گزینه Pause میتونید دانلود رو متوقف کنید و هر وقت خواستید Resume بزنید تا ادامه پیدا کنه.

مرسی ولی میزنه چیزی وجود نداره یعنی توی بخش کاستوم که میرم هیچی نیست من منظورم بگراندهای خود اکس باکسه حالا شاید وان نداشته باشه

ی سوال دیگه چرا هر جا میخوام برم ازم میپرسه پسوردت را بده در صورتی که من با گیمرتگم ان هستم

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
مرسی ولی میزنه چیزی وجود نداره یعنی توی بخش کاستوم که میرم هیچی نیست من منظورم بگراندهای خود اکس باکسه حالا شاید وان نداشته باشه

ی سوال دیگه چرا هر جا میخوام برم ازم میپرسه پسوردت را بده در صورتی که من با گیمرتگم ان هستم
باید عکس مورد نظر رو بریزی رو USB و از اونجا انتخاب کنی. پسورد رو هم تو بخش Sign in & Security میتونی غیر فعال کنی.

بک گراندهای X1 هم اینجا هستن که میتونی سایز مورد نظر رو انتخاب کنی و بعدش از طریق USB انتقال بدی به کنسول.
http://www.xbox.com/en-gb/wallpapers/

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
معراج برا منم همینه
فقط نمیدونم چرا موقع دانلود بقیه چیزا اوکی
من خودم برای اپدیت دستگاه با هات اسپات گوشی دانلود میکنم پشنهاد میکنم تو هم استفاده کن
خب من با استفاده از اینترنت 3G و هات اسپات تبلتم اینترنت رو Share کردم و کنسول آپدیت شد....با تشکر ویژه از علیرضای عزیز:d :bighug:

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
سلام دوستان چنتا سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم..
1. من تازه وان گرفتم واسه راه‌اندازی‌ش سوالم اینکه که این آداپتوری که داخلش هست میتونه به برق 220 وصل بشه ورژن درستگاه 2015ِ یه اداپتور گنده داره داخلش؟
2. کنسول فقط تو حالت افقی قرار میگیره؟ این مدلی جای زیادی میگیره، چیزی نیست بشه دستگاه به صورت عمودی به ایستِ اگه باشه مشکلی نداره واسه ایستاده وایسادن یا فرقی نمیکنه؟
3. واسه بار اول که دستگاه روشن بشه باید به اینترنت وصل بشه حتماً و آخرین آپدیت بگیره دیگه؟ این آپدیت حجمش چقدره الان؟ میشه طوری دیگه دانلود کرد آفلاین زد به دستگاه آخه این مدلی فکر میکنم سریع تر باشه؟
4. بعد شروع دستگاه باید اکانت آنلاین ساخت و یه کارت بازی رایگان واسه دانلود داره اگه بخوام دانلودش کنم باید چه کارایی بکنم؟
5. در مورد وصل شدن به اینترنت با وای فای مشکلی نداره قدرت گیرندگی وای فای خوبه یا بهتره کابل برسونم بهش؟
ببخشید میدونم بعضی سوالا رو باید با دستگاه کار کنم تا دستم بیاد ولی گفتم قبلش از کسایی که اطلاعت دارن بپرسم تا یکم با ذهنیت قبلی استارت کنم دستگاه رو.

ahmad3270

کاربر سایت
Apr 11, 2014
3
نام
Ahmad
با سلام خدمت دوستان عزیز، عید فطر رو هم بهتون تبریک میگم
میخواستم بدونم چرا دستگاه x1 من با فرمان صوتی روشن یا خاموش نمیشه؟ اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.
در ضمن میخواستم بدونم این آبدیت جدیدی که اومده برای اجرای بازیای 360 رو one هستش یا نه و آیا بازیای 360 تو این آبدیت جدید رو one اجرا میشه یا نه؟
راستی من همین الان رفتم از یکی از دوستام بازی اورجینال 360 گرفتم و با دستگاه خودم امتحان کردن ولی ارور داد.
یعنی اینقدر براتون سخته جواب بدید!!؟

آخرین ویرایش:

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
1. من تازه وان گرفتم واسه راه‌اندازی‌ش سوالم اینکه که این آداپتوری که داخلش هست میتونه به برق 220 وصل بشه ورژن درستگاه 2015ِ یه اداپتور گنده داره داخلش؟
2. کنسول فقط تو حالت افقی قرار میگیره؟ این مدلی جای زیادی میگیره، چیزی نیست بشه دستگاه به صورت عمودی به ایستِ اگه باشه مشکلی نداره واسه ایستاده وایسادن یا فرقی نمیکنه؟
3. واسه بار اول که دستگاه روشن بشه باید به اینترنت وصل بشه حتماً و آخرین آپدیت بگیره دیگه؟ این آپدیت حجمش چقدره الان؟ میشه طوری دیگه دانلود کرد آفلاین زد به دستگاه آخه این مدلی فکر میکنم سریع تر باشه؟
4. بعد شروع دستگاه باید اکانت آنلاین ساخت و یه کارت بازی رایگان واسه دانلود داره اگه بخوام دانلودش کنم باید چه کارایی بکنم؟
5. در مورد وصل شدن به اینترنت با وای فای مشکلی نداره قدرت گیرندگی وای فای خوبه یا بهتره کابل برسونم بهش؟
ببخشید میدونم بعضی سوالا رو باید با دستگاه کار کنم تا دستم بیاد ولی گفتم قبلش از کسایی که اطلاعت دارن بپرسم تا یکم با ذهنیت قبلی استارت کنم دستگاه رو.

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92

1.اگر ریجن 2 یا پال اروپا باشه اداپتورش 220 هستش و زیرش نوشته

2.هر دو حالت میشه اما توصیه شده افقی باشه استند نگهدارنده عمودی تو بازار هست در هر صورت
ِ3.بله باید به نت متصل باشید و اپدیت حدود 300 مگ رو بگیرید
بعد از اون اموزش اپدیت افلاین هست تو بخش

4.یک اکانت لایو ماکروسافت درصورتیکه ندارید میسازید و بعدش اون کد بازی و لایو 14 روزه رو از بخش استور و گزینه redeem code وارد میکنید تا روی کنسول ست بشه

5.وای فای دستگاه قدرتش خوبه و نیازی و الزامی به لن نیست اگر قدرت سیگنال مودمتون بالاست

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
اگه لطف کنید چواب بدید ممنون میشم دوستان....
من استارت کار با دستگاه زدم، فکر میکنم همه کارا رو درست انجام دادم حتی اکانت رایگان بازی و گلد هم وارد کردم حالا چنتا سوال
1. بازی کینکت اسپرت گذاشتم واسه دانلود تو قسمت دانلودها هست فقط نوشته در حال instaliing! راهی نیست متوجه بشیم از 10 گیگ فایل دانلود و نصب چقدر مونده؟ اصلا داره دانلود و همزمان نصب میشه یا نه؟
3. اگه اینترنت قطع بشه یا کنسول خاموش بشه دانلود نمیپره؟ یعنی دوباره روشن بشه از اول که دانلود نمیشه یحتمل ادامه دانلود میره دیگه؟
2. تو بخش استور، گیم کلی بازی هست از کجا بفهمیم کدوم بازی رایگان واسه دانلود هست؟ اون اکانت گلد 14 روزه به درد میخوره؟

ssooorooosh

کاربر سایت
Jul 11, 2015
21
اگه لطف کنید چواب بدید ممنون میشم دوستان....
من استارت کار با دستگاه زدم، فکر میکنم همه کارا رو درست انجام دادم حتی اکانت رایگان بازی و گلد هم وارد کردم حالا چنتا سوال
1. بازی کینکت اسپرت گذاشتم واسه دانلود تو قسمت دانلودها هست فقط نوشته در حال instaliing! راهی نیست متوجه بشیم از 10 گیگ فایل دانلود و نصب چقدر مونده؟ اصلا داره دانلود و همزمان نصب میشه یا نه؟
3. اگه اینترنت قطع بشه یا کنسول خاموش بشه دانلود نمیپره؟ یعنی دوباره روشن بشه از اول که دانلود نمیشه یحتمل ادامه دانلود میره دیگه؟
2. تو بخش استور، گیم کلی بازی هست از کجا بفهمیم کدوم بازی رایگان واسه دانلود هست؟ اون اکانت گلد 14 روزه به درد میخوره؟

ببخسید اگه اشتباه جواب میدم منم تازه واردم
1. همون جا کنار installing درصد مینویسه که دانلود و نصبشم همزمانه
3.نه نمیپره از هرجا قطع شه هر موقع کنسول و روشن کنی و نتت وصل شه ادامه پیدا میکنه
2. تو گزینه install اگه قیمت باشه ک هیچی اگه نوشته باشه free رایگانه با اکانت گلد هم ماهی دو تا بازی رایگان میتونی بگیری چند تا از بازی هاهم تخفیف میخورن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر