پرسش و پاسخ Xbox One

خوب شما باید وایسی بازی کامل آپدیت بشه تا بتونی بازی کنی مگر بازی هایی که قابلیت Ready to startـشون بعد از درصدی فعال میشه و میتونید بازی کنید و آپدیت در پیش زمینه انجام میشه!
اگر نمیخواد آپدیت رو انجام بدین و براتون اهمیت نداره بازی رو پاک کنید و به صورت آعلاین بازی رو نصب و هر وقت میخواید اون بازی مشخص رو انجام بدین افلاین باشید.

قابلیت Instant on هست که وقتی رو این حالت بزارید دستگاه به دانبود ادامه میده برای این کار برید به Setting برید به قسمت Power & Start Up و Power Mode رو بزارید رو Instant on تو قسمت ستینگ زیرش همه ی گزینه ها رو تیک بزنید!
سامان جان این دوستمون داره میگه با وجود اینکه تنظیمات و رو حالت instant onمیذاره ولی بازم بعد از خاموش کردن دستگاه دانلود متوقف میشه،این مشکل و من هم دارم و البته یکی از دوستانم هم داره،ظاهرا مشکل اساسیه و شما تا حالا تست نکردین ببینین برا شما چجوریه.فکر کنم دستگاه اصلا بک گراند دانلود نداره.

سامان جان این دوستمون داره میگه با وجود اینکه تنظیمات و رو حالت instant onمیذاره ولی بازم بعد از خاموش کردن دستگاه دانلود متوقف میشه،این مشکل و من هم دارم و البته یکی از دوستانم هم داره،ظاهرا مشکل اساسیه و شما تا حالا تست نکردین ببینین برا شما چجوریه.فکر کنم دستگاه اصلا بک گراند دانلود نداره.
بک گراند دانلود اونه که شما مثلاً آپدیت بازی X رو بزاری برای دانلود بعد به راحتی بری بازی Y رو انجام بشی و در کل دانلود تو پیش زمینه برات انجام بشه و بتونی کارای دیگه انجام بدی قابلیتی که تو نسل پیش برای آپدیت نبود.در مورد Instant on هم متوجه شدم ایشون چی میگن یه دور کامل توضیح دادم که کجا برن چی کار کنن و تنظیمات رو چه جوری انجام بدن شاید یه خطایی بین تنظیماتشون باشه تا الان که من دارم استفاده میکنم از این قابلیت بی نقص بوده حتی به شکل عجیبی (!) سرعت دانلود تو این حالت بیشتر میشه اینم که میگن چراغ مودمشون خاموش میمونه یا احتمالاً یه جایی رو اشتباه انجام میدن یا اون موقعی که ایشون نگاه میکنن دانلودشون در حالت سوییچ بین یه برنامه یا بازی دیگس تا دانلود بشه بعضی اوقات هم که فشار زیادی به نت میاد تا اونجایی که من میدونم و دیدیم دانلود رو برای چند دقیقه محدود قطع میکنه!

سلام به همیگ عزیزان
دوستان یه سوال داشتم این نسل هم مثل نسل قبل حتما باید به ریجن دستگاه توجه کرد؟
یعنی من اگه xbox 1 ریجن 1 خریدم، بازی همه ی ریجن های دیگه روش میخوره؟ ممنون...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

سلام.
این آپدیت کنترولر به چه کاری میاد؟؟؟آپدیت کردنش ضروری هست؟؟؟
چیزی خاصی اضافه نمیکنه فقط فک کنم عملکرد شوک ها رو بهتر میکنه.نه زیاد ضروری نیست

سلام به همیگ عزیزان
دوستان یه سوال داشتم این نسل هم مثل نسل قبل حتما باید به ریجن دستگاه توجه کرد؟
یعنی من اگه xbox 1 ریجن 1 خریدم، بازی همه ی ریجن های دیگه روش میخوره؟ ممنون...

بله میخوره
شما ریجن کنسولت 1 باشه بعد بازی ریجن 2 بگیری میتونی راحت بازی کنی مثل پی اس 4 نیست
هم برا آنلاین بازی کردن هم آفلاین بازی کردن مشکلی نداره

چیزی خاصی اضافه نمیکنه فقط فک کنم عملکرد شوک ها رو بهتر میکنه.نه زیاد ضروری نیست

بله میخوره
شما ریجن کنسولت 1 باشه بعد بازی ریجن 2 بگیری میتونی راحت بازی کنی مثل پی اس 4 نیست
هم برا آنلاین بازی کردن هم آفلاین بازی کردن مشکلی نداره

خب ps4 هم مگه اینجوری نیست؟
خیلی عجیبه رفتم تو تاپیک ps4 هم پرسیدم میگن ریجن فری هست...یکی یه جواب درستی بهم نمیده

خب ps4 هم مگه اینجوری نیست؟
خیلی عجیبه رفتم تو تاپیک ps4 هم پرسیدم میگن ریجن فری هست...یکی یه جواب درستی بهم نمیده

نه داداش درستِ پی اس 4 هم اینجوری من حواسم نبود
منظوره من از لحاظ ساخت اکانت و دانلود دی ال سی ها هست که باید ریجن بازی یکی باشه (تو پی اس 4)
وگرنه پی اس 4 هم حالت عادی بخوای باهاش بازی کنی ریجن فری هست

سلام

سر اپدیت اولیه کنسول دو بار خاموش شد و خیلی گرم شده بود می خواستم بدونم برای شما این اتفاق نیوفتاد؟:-s

فکر کنم چون زیاد گرم شده بود خودش بر اساس حرف ماکرو خاموش شده باشه ولی فکر کنم غیر از ری استارت بود!:-s

سلام

سر اپدیت اولیه کنسول دو بار خاموش شد و خیلی گرم شده بود می خواستم بدونم برای شما این اتفاق نیوفتاد؟:-s

فکر کنم چون زیاد گرم شده بود خودش بر اساس حرف ماکرو خاموش شده باشه ولی فکر کنم غیر از ری استارت بود!:-s

عمرا کنسول گرم شه عمرا !!! مشکل از جایه دیگه هست

منظور ا افلاین نصب کردن بازی چیست؟
1. کلا مودم روخاموش کنیم و بازی رو نصب کنیم؟
2.مودم روشن باشه اما پروفایل Sign out باشه و بازی رو نصب کنیم؟

منظور ا افلاین نصب کردن بازی چیست؟
1. کلا مودم روخاموش کنیم و بازی رو نصب کنیم؟
2.مودم روشن باشه اما پروفایل Sign out باشه و بازی رو نصب کنیم؟
کلا مودم خاموش باشه،اگه sign out باشی ولی کنسول به مودم کانکت باشه بازم ابدیت و میگیره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or