پرسش و پاسخ Xbox One

danial341390

عضو جدید
May 31, 2019
2
من هم هردفعه اینطوری میشه و دلیلش رو نمیدونم ولی اگه میتونی انگلیسی چت کنی با پشتیبانی آنلاین مایکروسافت چت کن خودشون برات میخرن اکانت رو.
تاحالا من 3 دفعه همین کار رو کردم، خدایی پشتیبانیشون عالیه هر مشکلی باشه سریع حل میکنن
باشه ممنون فقط پشتیبانی مایکروسافت چت انلاین داره ؟ و اینکه تئ کدوم قسمت باید دنبال پشتیبانیش بگردم ؟

• Like
Reactions: deadkin

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
اگه محدود شده باشه سرور ایکس باکسه چون با گوشی از سایتای دیگه دان میکنم سرعت عادیه
رفیق مایکروسافت چرا باید محدود کرده باشه دانلود چطور قبلاً محدود نکرده بود درست الان این کارو کرده!

• Like
Reactions: deadkin

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
باشه ممنون فقط پشتیبانی مایکروسافت چت انلاین داره ؟ و اینکه تئ کدوم قسمت باید دنبال پشتیبانیش بگردم ؟
سلام رفیق بعد از لاگین کردن در قسمت پشتیبانی (support) یه بخش داره با یک ربات حرف میزنی یه چیز الکی بزن بعد میپرسه مشکلتون حل شده میزنی نه یه 2.3 بار که بزنی میگه میخوای با یه شخص واقعی حرف بزنی میزنی آره چند ثانیه بعد پشتیبان میاد، موفق باشید

eni

کاربر سایت
Nov 29, 2019
21
درود

آقا این قضیه بازیایی که تو قسمت ready to install هست چیه ؟ (واسه منم حدودا یه 200 بازی رو نشون میده که آماده نصب هستند) !!! جدیدترین بازیا هم توش هست مثله fifa 20 , epes20 ,control , red dead 2 ,nfs heat , star wars ,...
-------------------------------
پی نوشت:
کنسولی که خریده بودم هکی بود بعد اینکه بازیارو تموم کردم گفتم با ایمیل و اکانت خودم که از قبل داشتم ساین این بشم , قبل این کار کنسول رو ریست کردم (فقط کنسول رو ریست کردم و اپ و بازیا موند رو کنسول) .
بعد آپدیت و ساین این شدم یه گیم پس 14 روزه زدم رو کنسول , یه هفته بعدش هم التیمیت 1 ماهه زدم.
اینارو گفتم که بدونید شاید به سوالم ربط داشته باشه.
--------------------------------
به نظر من حتما یه چیزی این وسط هست که متوجه نمیشیم وگرنه مایکروسافت یه شرکت الکی نیست که یه باگ (اگه مشکل رو بشه گذاشت باگ) به این بزرگی رو خودش متوجه نشده باشه و مام راحت بتونیم این بازیارو دانلود و نصب کنیم.
حالا منتظرم این گیم التیمیتم تموم بشه ببینم باز میتون دانلود و نصب کنم بازیارو یا نه.
(حالا نه که خیلی راحتم میتونیم با این تحریما و dns و اینجور چیزا بازی کنیم D:)

راستی اگه یبار گیم پس التیمیت به قیمت 1 دلار خریده باشیم بازم میتونیم همینکارو با 1 دلار دیگه انجام بدیم یا نه فقط یکبار میشه؟؟

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
درود

آقا این قضیه بازیایی که تو قسمت ready to install هست چیه ؟ (واسه منم حدودا یه 200 بازی رو نشون میده که آماده نصب هستند) !!! جدیدترین بازیا هم توش هست مثله fifa 20 , epes20 ,control , red dead 2 ,nfs heat , star wars ,...
پی نوشت:
کنسولی که خریده بودم هکی بود بعد اینکه بازیارو تموم کردم گفتم با ایمیل و اکانت خودم که از قبل داشتم ساین این بشم , قبل این کار کنسول رو ریست کردم (فقط کنسول رو ریست کردم و اپ و بازیا موند رو کنسول) .
بعد آپدیت و ساین این شدم یه گیم پس 14 روزه زدم رو کنسول , یه هفته بعدش هم التیمیت 1 ماهه زدم.
به نظر من حتما یه چیزی این وسط هست که متوجه نمیشیم وگرنه مایکروسافت یه شرکت الکی نیست که یه باگ (اگه مشکل رو بشه گذاشت باگ) به این بزرگی رو خودش متوجه نشده باشه و مام راحت بتونیم این بازیارو دانلود و نصب کنیم.
حالا منتظرم این گیم التیمیتم تموم بشه ببینم باز میتون دانلود و نصب کنم بازیارو یا نه.

راستی اگه یبار گیم پس التیمیت به قیمت 1 دلار خریده باشیم بازم میتونیم همینکارو با 1 دلار دیگه انجام بدیم یا نه فقط یکبار میشه؟؟
منم 210 تا بازی آماده نصب دارم!! خدا کنه مدت دار نباشن،
من هم دقیقا مثل تو Xbox one s all digital همراه بازی کپی داشتم، بعد ریست کردم و ایمیل خودم و گیم پس التیمیت 3 ماهه ، ( جالب اینجاس 1 دولار اون هم با Microsoft reward پرداخت کردم و پول ندادم) و بعد متوجه بازیا شدم.
نظر من اینه که شاید اینا بازیایی هستن که آقای مغازه دار داشته و چندتاش رو برای ما نصب کرده و یه جوری تو دستگاه ذخیره شدن، این امکان داره؟

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
منم 210 تا بازی آماده نصب دارم!! خدا کنه مدت دار نباشن،
من هم دقیقا مثل تو Xbox one s all digital همراه بازی کپی داشتم، بعد ریست کردم و ایمیل خودم و گیم پس التیمیت 3 ماهه ، ( جالب اینجاس 1 دولار اون هم با Microsoft reward پرداخت کردم و پول ندادم) و بعد متوجه بازیا شدم.
نظر من اینه که شاید اینا بازیایی هستن که آقای مغازه دار داشته و چندتاش رو برای ما نصب کرده و یه جوری تو دستگاه ذخیره شدن، این امکان داره؟
موقعی که کنسول رو ریست میکنید مگه اکانت طرف از روی دستگاه پاک نمیشه؟

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
دوستان میخوام از گیم شیرینگ اکانت شیرینگ دائمی بگیرم. بعد هربازی که بخرم میره توی یه اکانت جداگانه؟؟؟
این بازیارو میشه شریکی با سه چهار نفر پول گذاشت خرید و بزنیم هممون واردش شیم؟
اصلا اکانت شیرینگ دائمی خوبه؟؟ من میخوام انلاین شم چطوری به چند تا بازی برسم ؟ :(
باید حتما گیم پس بگیرم نه؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دوستان میخوام از گیم شیرینگ اکانت شیرینگ دائمی بگیرم. بعد هربازی که بخرم میره توی یه اکانت جداگانه؟؟؟
این بازیارو میشه شریکی با سه چهار نفر پول گذاشت خرید و بزنیم هممون واردش شیم؟
اصلا اکانت شیرینگ دائمی خوبه؟؟ من میخوام انلاین شم چطوری به چند تا بازی برسم ؟ :(
باید حتما گیم پس بگیرم نه؟
اینی که میگی سایته؟؟ من تا حالا خرید نکردم اکانت از کسی ولی اینا اجازه نمیدن اکانت رو بدی به کس دیگه ای قفل میکنن اگه بفهمن
انلاین میخوای بشی باید گلد داشته باشی گیم پس هم بگیری قیمتش با گلد یکیه ولی دیگه انلاین نمیتونی بازی کنی اگه گیم پس التیمیت بگیری جفتش رو شامل میشه

• Like
Reactions: Reza0017

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
درود

پی نوشت:

خیر نمیشه و در هر اکانت فقط یک بار امکان گرفتن game pass یک دلاری هستش و شما باید یه اکانت جدید بسازی و بعد فعال کنی دوباره . مثل اینکه تو هر کنسول هم این کار یه ۴ یا ۵ بار میشه در سال . فکر کنم . مثل هوم میمونه که ۵ بار در ساله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر