پرسش و پاسخ Xbox One

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
اون که بله ولی مطم‍‍ٔن باشید تا ۳ سال دیگه بازی ها برای هر دو نسل ساخته میشه. من تکسچر بازی برام خیلی مهمه الان ویدیو ها رو میبینم برای مقایسه گرافیک xbox 1 s از ps4 slim هم پایینتر هستش ....
بله اونکه درسته ولی من گفتم شما که pro داری بیخیال x شو وگرنه قشنگ تا 2021درست حسابی ساپورت میشه این نسل و بازی میان نسلی صدر صد رو pro و x بهتر از نمونه پایه
باز هرجور مایلید

• Like
Reactions: OLD SNAKE_BIG BOSS

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام دوستان من یه xbox one x سفید مدل 2018 oct خریدم ولی دستگاه آپدیت اولیه نشده الان می خوام آپدیت آفلاین با usb بریزم ( به اینترنت هم که با این تحریم dns نمیشه متصل شد). مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
فایل آفلاین رو می خوام دستگاه PAL هستش.
ممنون میشم کمک کنید .

آخرین ویرایش:

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام دوستان من یه xbox one x سفید مدل 2018 oct خریدم ولی دستگاه آپدیت نشده الان می خوام آپدیت آفلاین بریزم ( به اینترنت هم که با این تحریم dns نمیشه متصل شد)
ممنون میشم.
مگه تحریم هستیم

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام دوستان من یه xbox one x سفید مدل 2018 oct خریدم ولی دستگاه آپدیت نشده الان می خوام آپدیت آفلاین بریزم ( به اینترنت هم که با این تحریم dns نمیشه متصل شد)
ممنون میشم.
یعنی انلاین نمی شه باری کرد؟؟ حتما باdns?

Mehdi Lotfi

کاربر سایت
Sep 19, 2017
13
سلام دوستان من یه xbox one x سفید مدل 2018 oct خریدم ولی دستگاه آپدیت اولیه نشده الان می خوام آپدیت آفلاین با usb بریزم ( به اینترنت هم که با این تحریم dns نمیشه متصل شد). مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
ممنون میشم کمک کنید .
سلام.از کجا بفهمیم سال و ماه تولید رو؟

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام.از کجا بفهمیم سال و ماه تولید رو؟
با سلام در پشت کنسول نوشته شده. البته من ۲۰۱۹ رو هم دیدم و مشکی ها بودن ولی سفید ها هنوز ۲۰۱۸ هستن.

دوستان یک سایت بسیار مورد اطمینان برای خرید xbox live معرفی کنید که کد فیک یا رید شده نده بعد بگه کد درسته و شما دیدید نمیشه کاری کدو از این حرفا و...
خودتون از اون سایت خرید کرده باشید نه اینکه دوست و اینا گفتن خوبه .

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
دوستان یه راهنمایی کنید ..
برای Xbox one x باید حتمأ آپدیت 4k دانلود بشه تا اجرا بشه بازی..راه داره این آبدیت حجیم دانلود نکنی بازی اجرا بشه ..برای آفلاین بازی کردن..اکانت هکی.
این قضیه برای xbox one s معمولی هم شامل میشه..برای اجرا بازی .حتمأ اینم آبدیت 4k میخاد..تا بازی اجرا بشه..

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
با سلام دو تا سوالی داشتم.
۱- الان من اکانت xbox ام مال USA فلوریداست ولی فندوق شکنم ip مال انگلیس یا آلمان یا هلند یا فرانسه دارد (کانکشن هوشمند) و تمام سرویس دهنده ها مختلف مال اروپا رو خدمات میدن دیگه. اگه من یه xbox live gold بخرم و با فندوق شکن ip انگلیس کد رو وارد کنم چون اکانتم مال us هستش قبول میکنه یا کد میپره ؟؟؟
۲-آیا بعد از وارد کردن کد ازمون مشخصات کریتدکارت میخواد و یا همچنین مالیات؟؟؟ یا نه مالیات مال live gold نمیشه و فقط مال گیفت های چند دلاری هستش با game pass برای خرید بازی به صورت آنلاین ؟؟؟؟

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
دوستان یه راهنمایی کنید ..
برای Xbox one x باید حتمأ آپدیت 4k دانلود بشه تا اجرا بشه بازی..راه داره این آبدیت حجیم دانلود نکنی بازی اجرا بشه ..برای آفلاین بازی کردن..اکانت هکی.
این قضیه برای xbox one s معمولی هم شامل میشه..برای اجرا بازی .حتمأ اینم آبدیت 4k میخاد..تا بازی اجرا بشه..
سلام
نه داداش بدون اپدیت 4k هم میشه بازی کرد
دستگاه رو افلاین بذار دیسک رو بذار نصب بشه برو پلی کن بدون هیچ اپدیتی
برای اکانت ها هم خودشون ازت اگر بخوای یه پولی میگیرن (50 تا 100 تومن) برات پچ 4k بازی ها رو هم میریزن میتونی هم نخوای که هزینه برای 4k ندی
وان اس هم به همین ترتیب هرچند وان اس اپدیت 4k نداره

• Like
Reactions: silent ops

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان کسی هست که pes آنلاین بازی کنه؟ dns بهتری سراغ دارید که برای pes استفاده کنیم خیلی اذیت میکنه وسط بازی قطع میشه بیشتر وقت ها مشکل از اینترنت و پینگم نیست تو بازیای دیگه مشکی نداشتم فقط pes اینجوریه! اولاً که با شکن(178:22:122:100) وصل نمیشه به سرور pes فقط با بگذر (185:55:225:25)وصل میشه که کیفیتش از شکن پائین تر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر