پرسش و پاسخ Xbox One

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
من هم همین مشکل رو از دیشب دارم....اگه میشه کمک کنید
سرورها كه مشكلي نداشتن
مشكل به isp بر مي گرده كه معمولا پشتيباني هم دايورت مي كنه و ميگه همه چي اوكيه :D
به سايت شكن بريد و دومين dns رو هم اونجا هست و عوض كنيد اگه چند روز گذشت و باز هم مشكل پا برجا بود كه كار خاصي نميشه كرد.
ضمنا با واي فاي هم تست كنيد رو كنسول (ترجيحا هات اسپات گوشي كه ايرانسل يا همراه اول باشه) ببينيد بازم مشكل دارين يا نه.

• Like
Reactions: aha2012

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
سلام دوستان با ایکس باکس میشه عکس و فیلم های که از بازی میگیریم داخل فلش انتقال بدین ؟ من هر کار کردم نشد اصلا همچین گذینه ای نداشت
اگه کسی بلده بگه لطفا☹

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
سلام دوستان با ایکس باکس میشه عکس و فیلم های که از بازی میگیریم داخل فلش انتقال بدین ؟ من هر کار کردم نشد اصلا همچین گذینه ای نداشت
اگه کسی بلده بگه لطفا☹
اره بايد file explorer رو نصب كني روي كنسول و با اون براحتي مي توني عكسهارو كپي كني و بريزي رو فلش.

• Like
Reactions: Alita34

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264
سرورها كه مشكلي نداشتن
مشكل به isp بر مي گرده كه معمولا پشتيباني هم دايورت مي كنه و ميگه همه چي اوكيه :D
به سايت شكن بريد و دومين dns رو هم اونجا هست و عوض كنيد اگه چند روز گذشت و باز هم مشكل پا برجا بود كه كار خاصي نميشه كرد.
ضمنا با واي فاي هم تست كنيد رو كنسول (ترجيحا هات اسپات گوشي كه ايرانسل يا همراه اول باشه) ببينيد بازم مشكل دارين يا نه.
والا از نت همراه اول استفاده میکنم ....از دی ان اس شکن استفاده میکنم باز مشکل پا بر جا هستش ...الان فقط با شر فیلتر شکن تونستم دیشب تقریبا 30 گیگ دانلود کنم ...که حجم کمی هستش به نسبت 100 گیگی که همیشه دانلود میشد

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
والا از نت همراه اول استفاده میکنم ....از دی ان اس شکن استفاده میکنم باز مشکل پا بر جا هستش ...الان فقط با شر فیلتر شکن تونستم دیشب تقریبا 30 گیگ دانلود کنم ...که حجم کمی هستش به نسبت 100 گیگی که همیشه دانلود میشد
با ايرانسل هم چك كن چون من مشكلي با ايرانسل ندارم

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان xbox one x چه قدر خرابی داره و مدل ۲۰۱۹ و کد تاریخ جدیدیش چیه مثل ps4۱۱۱۶ ممنون اگه کمکم کنید کلا مدل ۲۰۱۹ خوبه سوال بعد ایا رزولیشن رو۷۲۰ فریم بالا می ده مثلا اگر بازی رو ۱۰۸۰ فریم۳۰ باشه و قفل هم نباشه؟؟

Mehdi Lotfi

کاربر سایت
Sep 19, 2017
13
با سلام.من کنسول xbox one x دارم دادم بازی کپی ریختن توش با دو تا اکانت که هیچکدومشان موقع بالا اومدن کنسول sing نمیشن و بازی هارو اول که کنسول میاد بالا نشون نمیده و باید اول رو ایکن Homeبیایی و دکمه کوچیک که سه تا افقی توش داره رو بزنی و گزینه رفرش رو انتخاب کنی تا بازیها رو نشون بده.حالا سوال
1-راهی نداره وقتی کنسولتو روشن میکنی مستقیم رو اکانتی بره که بازی ها باهاش سینگ شدن و دیگه هر بار نخوای هر بار رو ایکن Home رفرش رو بزنی؟
2-اون اکانت دومی که ساخته برایه چیه؟میشه پاک کردیا کلا اکانت ها رو به دلخواه تغییر نام بدیم البته تو حالت افلاین؟
3-دوباره میشه به بازی هایی که با اکانت طرف رو کنسولم هوم شده بازی اضافه کرد ؟باید کنسولو ببرم پیش طرف یا یک هارد اکسترنال ببرم میتونه بازی ها رو با اکانت خودش تو هارد بک اپ بگیره بعد من بیام هارد وصل کنم به کنسولم بعد بصورت افلاین بازی رو از رو هارد نصب کنم؟

121221 121222

• Like
Reactions: Reza0017

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
دوستان سلام میخوام xbox بخرم فقط برای آنلاین بازی کردن موندم سری X بخرم یا S . تلویزیون 4k دارم ۴۰ سامسونگ که ps4 pro کرک وصله. ولی یک اتصال 4k داره و سه تای دیگه ۱۰۸۰ هستش.
تو youtube اختلاف گرافیکی بازی ها رو می بینی زیاده ولی معمولا وقتی نزدیک میبینی متوجه نمیشه آدم تو این دو مدل هم اینطوریه یا نه.
سوالم اینه از کجا بفهمم که مدل دستگاه ۲۰۱۹ هستش کداشون چنده و کجای جبعه هست.
سرور ها الان مثل ps4 پر هستن یا نه . برای این بازی ها می خوام.

For Honor - Gears of War - Rambo Six - Call of Duty - Battlefeild - Devision -Apex - Red Dead online

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان xbox one x چه قدر خرابی داره و مدل ۲۰۱۹ و کد تاریخ جدیدیش چیه مثل ps4۱۱۱۶ ممنون اگه کمکم کنید کلا مدل ۲۰۱۹ خوبه سوال بعد ایا رزولیشن رو۷۲۰ فریم بالا می ده مثلا اگر بازی رو ۱۰۸۰ فریم۳۰ باشه و قفل هم نباشه؟؟
کسی نیست یه کمکمی کنه

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
کلا هرچی جدید تر بهتر
مثل ps 4
بستگی به بازی داره اگه قابلیتشو بزارن میتونی بین گرافیک بالا یا فریم ریت بالا یکیو انتخاب کنی
ولی کلا بهترین تجربه گرافیکی و فریم ریت روی x هست

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
کلا هرچی جدید تر بهتر
مثل ps 4
بستگی به بازی داره اگه قابلیتشو بزارن میتونی بین گرافیک بالا یا فریم ریت بالا یکیو انتخاب کنی
ولی کلا بهترین تجربه گرافیکی و فریم ریت روی x هست
ممنون اما سوال اینچاست به صورت دستی اگه خودمون رزولیشن رو۷۲۰ قرار بدیم ایا روی فریم تاقیری داره در صورتی که بازی گزینه امتخابی نداشته باشه وفریم قفل نباشه

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
ممنون اما سوال اینچاست به صورت دستی اگه خودمون رزولیشن رو۷۲۰ قرار بدیم ایا روی فریم تاقیری داره در صورتی که بازی گزینه امتخابی نداشته باشه وفریم قفل نباشه
یه مقداری تاثیر داره چون به پردازشگر کمتر فشار میاد به شرطی که فریم قفل نباشه که من ندیدم که بازی برای کنسول بیاد فریم قفل نباشه حداکثر 60 دیگه اخرشه اگه برای شما فریم ریت خیلی مهمه و هزینشو داری برو سمت pc چون تمام بازیای که برای x میاد رو pc عرضه میشه

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
یه مقداری تاثیر داره چون به پردازشگر کمتر فشار میاد به شرطی که فریم قفل نباشه که من ندیدم که بازی برای کنسول بیاد فریم قفل نباشه حداکثر 60 دیگه اخرشه اگه برای شما فریم ریت خیلی مهمه و هزینشو داری برو سمت pc چون تمام بازیای که برای x میاد رو pc عرضه میشه
مگنون از چوابت نه با با سیستم ندارم بودجشو دلم ۲۰۸۰ تایتان می خواد

• Like
Reactions: blak

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
دوستان سلام میخوام xbox بخرم فقط برای آنلاین بازی کردن موندم سری X بخرم یا S . تلویزیون 4k دارم ۴۰ سامسونگ که ps4 pro کرک وصله. ولی یک اتصال 4k داره و سه تای دیگه ۱۰۸۰ هستش.
تو youtube اختلاف گرافیکی بازی ها رو می بینی زیاده ولی معمولا وقتی نزدیک میبینی متوجه نمیشه آدم تو این دو مدل هم اینطوریه یا نه.
سوالم اینه از کجا بفهمم که مدل دستگاه ۲۰۱۹ هستش کداشون چنده و کجای جبعه هست.
سرور ها الان مثل ps4 پر هستن یا نه . برای این بازی ها می خوام.

For Honor - Gears of War - Rambo Six - Call of Duty - Battlefeild - Devision -Apex - Red Dead online
داداش به نظرم شما که pro داری طرف x نرو چون سال بعد میخواد نسل بعد معرفی بشه

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
داداش به نظرم شما که pro داری طرف x نرو چون سال بعد میخواد نسل بعد معرفی بشه
اون که بله ولی مطم‍‍ٔن باشید تا ۳ سال دیگه بازی ها برای هر دو نسل ساخته میشه. من تکسچر بازی برام خیلی مهمه الان ویدیو ها رو میبینم برای مقایسه گرافیک xbox 1 s از ps4 slim هم پایینتر هستش ....

• Like
Reactions: blak

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر