پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
يه سري اطلاعات كامل در مورد اين قابليت خريد از steam ميخوام .خريد از playasia خيلي خوبه به شرط اينكه رو قيمت اثر قابل توجهي نزاره.

آخرین ویرایش:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام به همه دوستان در بازی سنتر.

این کار باید خیلی زودتر انجام میشد. من انجام این کار رو به همه بچه ها تبریک میگم و امیدوارم که یکم بیشتر قدر بازی سنتر رو بدونیم.

از هیچ لحاظی هم مشکلی درونش نمیبینم.

موفق باشید.

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
همون خرید کردن هاش به بقیش می ارزه . چون به قول اقا در عمل و آینده نشون میده این حرکت چقدر مهم و تاریخ ساز بوده:D

این وسط، چطور میتونند کالاها رو ضمانت کنند؟ میخواهید یک کمیسیون تشکیل بدهند، که همه کالاها قبل از فروش رو تست کنند که ضمانت شده باشه
کمیسیون تشکیلات :-" :D . فقط جای اماکن اینجا خالی بود:D

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خب یعنی چی عزیز من پس حق اشتراکی که دادن چی ؟
khow فکر کنم بد توجیه شدی....قرار نیست داری پول میدی هر جوری دلت میخواد تو سایت جولان بدی...سایت یه سری قانون داره که اگر بر خلافش عمل کنی بن میشی.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
خب یعنی چی عزیز من پس حق اشتراکی که دادن چی ؟
از وقتي اين خبرو داديد يه همچين پستي مثل روز برام روشن بود.

ببينيد آقاي عزيز. هر كس بر خلاف قوانين سايت كار كنه و مديرها تشخيص بدن بن ميشه. چه پرميوم باشه چه كاربر فعال چه ...

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
از همه عذر میخوام ولی فکر کنم باید یه چیزی روشن بشه
از این به بعد قراره ما سه نوع کاربر داشته باشیم :
1-
registered_user.gif

2-
plus.gif

3-
platinum.gif

که هر کدوم از این سه دسته بنا به هزینه ای که میکنن امکانات خاصی براشون در نظر گرفته شده
خود مدیرا هم گفتن اصلا زوری در کار نیست. یه کی دلش نمیخواد پول بده . یکی دلش میخواد .
تو تاپیک نحوه درجه بندی کاربران در سایت نوشته :

کاربر متخلف
این درجه در صورتی که فرد بالای 5 امتیاز منفی (با گرفتن کارت‌های قرمز) در محدوده زمانی مشخص که مدیر آن را تعیین می کند دریافت کند به صورت اتوماتیک به وی داده خواهد شد. در صورتی که کارت ها دارای تاریخ انقضا باشند پس از اتمام آن تاریخ فرد از این گروه خارج خواهد شد و به گروه قبلی خود باز می گردد. افرادی که وارد این گروه می شوند از یکسری از امکانات سایت محروم می شوند و مانند مهمان های سایت به تعدادی از بخش ها دسترسی ندارند.
چنانچه فرد 8 امتیاز منفی در محدوده زمانی مشخص دریافت کند به صورت اتوماتیک به مدت 7 روز از سایت اخراج خواهد شد.

این قانون برای همه بود کاربران معمولی - کاربران فعال - کاربران ویژه - گروه تحریریه و حتی مدیران انجمن

بازی سنتر همون بازی سنتره و هیچ کدوم از قوانین اون تغییر نمیکنه ، چون همین قوانین هستش که سایت را به کمک ادمین هاش و تمام کسایی که توی اون عضو هستن سر پا نگه داشته

پس کسی که پول میده با کسی که پول نمیده فقط و فقط تفاوتش در امکاناتی هست که در اختیارشونه و هیچ کدام از کاربر ها حق تخطی از قوانین را ندارن چون که این قوانین همیشه در بازی سنتر باقی خواهد ماند .

به امید موفقیت روزافزون بازی سنتر

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
قانون برای همه یکسان خواهد بود و هیچ فرقی بین کاربران Premium و free member ها نیست.

در صورتی که قوانین زیر پا گذاشته بشه به طوری که نیاز به قطع دسترسی باشه این کار صورت میگیره و توجهی به گروه آن شخص نمیشه.

پرداخت هزینه صرفا جهت استفاده از یک سری امکانات هستش.

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
با تشکر از دوستان
کاملا توجیح شدم تازه الان فکر میکنم چه پست احمقانه ای بود باید قبلش خودم فکر میکردم

ولی خوب فکر کنم خیلیا وقتی اسم کاربر premium میاد این سوال تو ذهنشون مطرخ میشه

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
در چه صورت یوزر های pre بن میشن؟
اگه بشن چی میشه؟

همو‌ن‌طور که گفتن، در همون صورتی که بقیه اخراج می‌شن. اگه بشن هم معلومه دیگه چی می‌شه. اخراجن برای همیشه یا تا وقتی‌که مدت اخراج تموم بشه و برگردن و از امکانات Premium استفاده کنن.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
سامان سلام خوشحالم بعد از مدتها باز دیدمت .
فقط هر چه زودتر اعلام کنید چون من کارام شروع بشه وقت نمیکنم .
راستی این نظریه خرید اینترنتی که در دست بررسی هست اگه بشه عالیه همینطور اکانت راپید . این دو تا باشه من طلائی هستم .
یک پیشنهادم دارم میشه تشویق و تنبیه اعضا برای جلوگیری از منحرف شدن و فن بازی یا هر چی که نمیخواستین بن کنید و اخطار بدین . ببینید مثلا من الان میشم عضو طلایی بعد میام از 360 یا ps3 دفاع الکی میکنم شما به من مثلا دو امتیاز منفی بدین برای اخطار یعنی کارت همراه با امتیاز منفی بعد مثلا من از یک بخش نتونم استفاده کنم . تاپیکهای پریمیوم و برای تشویق میشه نمیدونم هر چی خودتون صلاح میدونید امتیاز مثبت بدین . یه نوع ابتکار میشه . میتونین قبولم نکنین خواستم پیشنهادم و داده باشم :biggrin1: ممنون فعلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر