پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خوب یکی از امکاناتی که برای این یوزر ها (پریمیومها) فراهم میشه استفاده از انجمنهای فروشگاه مجازی و بازاچه هستش!!

پس با این حساب مدیران باید دقت و تمرکز بیشتری روی این مسئله داشته باشن!!

یعنی در واقع باید خرید و فروش رو تضمین کنن!! در واقع کالای فروخته شده رو باید 100% سلامتش رو ضمانت کنن!! در غیر این صورت پرداخت عضویت برای اینها غیر منصفانه هستش!!

فکر کنم شما یک مقدار منظور از این جمله رو اشتباه متوجه شدید

"حق استفاده از تالار بازارچه و به فروش گذاشتن اجناس خود"

یعنی کاربران premium می تونند اجناس خودشون رو به فروش بگذارند. در صورتی که برای خرید این اجناس، همه کاربران می تونند اقدام کنند.

این وسط، چطور میتونند کالاها رو ضمانت کنند؟ میخواهید یک کمیسیون تشکیل بدهند، که همه کالاها قبل از فروش رو تست کنند که ضمانت شده باشه :D

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
تلویزیون که برای هر تبلیغ چند میلیون تومن میگیره هم سلامت تبلیغاتش رو تضمین نمیکنه , اون وقت شما انتظار داری مثلآ بازی سنتر سلامت یه X360 رو تضمین بکنه ؟!! کلآ توی دنیای امروز همچین چیزی محال به نظر میرسه. از مثال تلویزیون که زدم گرفته تا روزنامه ها و مجلاتی که بابتش پول میدیم و تبلیغاتشون تضمین شده نیستن !

خوب تلویزیون یا همون روزنامه نمیاد که کالای دست دوم رو به من شما معرفی کنه!!(بجز روزنامه قسمت نیازمندیها!!)

تلویزیون در واقع میاد شرکتی رو به شما معرفی میکنه که خود اون شرکت محصولاتش رو ضمانت میکنه دقیقآ مثل شرکت west game و همین DC خودمون!!

خوب اینها نیازی به ضمانت سایت نداره رو حساب صابقه و...............

اما شخصی در سایت تایپیکی میزنه برای فروش کالاش به فرض مثال فروش یک دستگاه PSP دست دوم !

شخص دیگری هم خریدار این دستگاه میشه! اما طرفین معامله هیچ کدوم به هم دست رسی ندارن (شهرشون از هم دوره!!)

دقیقآ همچین مسئله ای هم در آگهی های روزنامه ها صادق هستش!! خوب یا طرفی که به روز نامه مراجعه کرده بی خیال میشه!! (چون نمیتونه کالا رو از نزدیک ببینه و از سلامت اون اطمینان حاصل کنه) یا میره از نزدیک جنس رو میبینه ! یا از طریق یک واسطه از سلامت کلاش اطمینان حاصل میکنه!!

بازیسنتر باید حکم اون واسطه رو داشته باشه!!

درضمن هیچ کسی دستگاه XBOX 360 نو و کار نکرده پلمپ رو با گارانتی بیشتر از 24 ساعت نمیفروشه!! دیگه دست دومش که اصلآ 24 ساعت هم نداره!!

فکر کنم اونهایی که باید منظور منو متوجه بشن میشن!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
یعنی شما میگین یه نفر باید از طرف بازی سنتر مآمور بشه هرکسی یه چیزی تبلیغ کرد بره امتحانش کنه ؟!! هیچ جای دنیا همچین کاری انجام نمیشه و مثال روزنامه ( مثلآ راهنمای همشهری ) رو هم برای همین زدم. همیشه خود مشتری وقتی میخواد از صحت و درستی یه جنسی مطلع بشه میره پیش فروشنده امتحانش میکنه نه مدیر مسوول روزنامه !

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
فکر کنم شما یک مقدار منظور از این جمله رو اشتباه متوجه شدید

"حق استفاده از تالار بازارچه و به فروش گذاشتن اجناس خود"

یعنی کاربران premium می تونند اجناس خودشون رو به فروش بگذارند. در صورتی که برای خرید این اجناس، همه کاربران می تونند اقدام کنند.

این وسط، چطور میتونند کالاها رو ضمانت کنند؟ میخواهید یک کمیسیون تشکیل بدهند، که همه کالاها قبل از فروش رو تست کنند که ضمانت شده باشه :D

خوب پس TyRaX جان پس تایپیکهایی نظیر خرید و فروش بازی های PS3 با قوانین.... و غیره هم وجود نخواهند داشت!!

در ضمن من اشتباه متوجه شده بودم دقیقآ الان توضیح شما منو متوجه کرد ممنون :love:

اما در کل بعضی از پستها خلاف این رو میرسوند!! نمونش هم صفحات قبل میتونید ببینید!

اما باز تایپیکهای عمومی مثل همونی که اول گفتم بحثشون باقی هستش!

یعنی شما میگین یه نفر باید از طرف بازی سنتر مآمور بشه هرکسی یه چیزی تبلیغ کرد بره امتحانش کنه ؟!! هیچ جای دنیا همچین کاری انجام نمیشه و مثال روزنامه ( مثلآ راهنمای همشهری ) رو هم برای همین زدم. همیشه خود مشتری وقتی میخواد از صحت و درستی یه جنسی مطلع بشه میره پیش فروشنده امتحانش میکنه نه مدیر مسوول روزنامه !

شما چرا اینقدر سخت میگیری؟؟

من نمیدونم چجوری اما یک نفر به عنوان نمیاینده میتونه مسئول این کار باشه !

دقیقآ کار سختی میشه اما .........................................!

در آخر هم بگم که پست منو نقل قول نکنید که دیگه جواب نمیدم!!

در واقع کسی که باید جواب بده کسه دیگه ای هستش!!

یا این مسئله کاملآ احمقانه فرض میشه از سوی اونها یا بررسی میشه و رد میشه یا یه فکری میکنن!

حرف زیاده اما من حوصلشو ندارم!! به هر حال ایمد وارم طرحتون روش حسابی برنامه ریزی کرده باشین!

(پست آخرمو نمیتونستم ادیت کنم وگرنه پست جدید نمیزدم!!)

mosi

کاربر سایت
Oct 16, 2005
104
نام
مصطفي
بابا یه حالی به این بچه های قدیمی سایت بدین دیگه بابا ماهم دل داریم ما پیشکسوت سایتیم
درسته فعال نبودیم اما بودیم من به شخصه از زمان بازی نما خدابیامرز با سایت بودم عکساشم دارم :blushing::-":-"

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
"حق استفاده از تالار بازارچه و به فروش گذاشتن اجناس خود" به این معنیه که اگر کسی بخواد با استفاده از بستر این سایت جنس خودش رو بفروشه، باید مبلغی رو به سایت پرداخت کنه

ما از خریدار پول نگرفتیم که کالا رو براش تضمین کنیم. فکر کنم شما دقیقا برعکس متوجه موضوع شدی

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
"حق استفاده از تالار بازارچه و به فروش گذاشتن اجناس خود" به این معنیه که اگر کسی بخواد با استفاده از بستر این سایت جنس خودش رو بفروشه، باید مبلغی رو به سایت پرداخت کنه

ما از خریدار پول نگرفتیم که کالا رو براش تضمین کنیم. فکر کنم شما دقیقا برعکس متوجه موضوع شدی

بهزاد اجازه بده من این بحث و ببندم .

دوست عزیز این پولی که شما میدی برای استفاده از امکانات سایت هست و اینکار برای این میشه که هر کسی نیاد وسط مثلا یک چیزی و بفروشه و فرار کنه بره دیگه سایت نیاد که کار کاملا منطقی هستش . مثلا اگه من الان از احسان یا پانورا یا فردین ووووو این افراد جنس بگیرم قبولشون دارم و مورد اطمینان هستند شما باید از افرادی جنس بخرین که مورد اطمینان باشند و اعضای قدیمی یا اگه میترسی خرید نکنی .
دوما سایت خودش مثلا نیمده یه 360 برای فروش بذاره که مثلا تضمین بکنه . 360 که خود ماکرو داده سه چراغه میشه پس بیان یقه مغازه دارو بگیرن چرا خرابه :laughing: . هیچ کجا برای هیچی تضمین نمیکنند . یه جا نشونم بده تضمین میکنند اونموقع حرف شما درست :smile:

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
یه پیشنهاد داشتم!!
اگر امکانش هست قابلیت ثبت رویداد توی تقویم سایت برای کاربرای plat یا برای هردو باز باشه!!
قابلیت آپلود فایل rar و zip برای هردو درچه افزایش پیدا کنه!!

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868

58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

یکم صبر کنید لود میشه :)

به من ربطی نداره... از حدسیات نوستر آداموسه :)

آخرین ویرایش:

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
معلوم نشد چطوری باید ثبت نام کنیم ؟ درضمن اگه بشه از طریق بازیسنتر از سایتهایی مثل Playasia یا سایتهای دیگه بازی و لوازم دیگه خرید 100% plantum میخرم .

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
من نمیدونم چجوری اما یک نفر به عنوان نمیاینده میتونه مسئول این کار باشه !

من شما رو به عنوان نماینده انتخاب می‌کنم. آماده‌ای؟
(به Ebay هم باید پیش‌نهاد بدیم که از این به بعد از سیستم پیش‌نهادی شما استفاده کنه.)

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
^^
سلام
تا جایی که من میدونم، اوایل مهر بخش پرمیوم راه میفته. البته فکر نکنم جزء اولین نفرات بودن جز اون قرعه کشی، تاثیر دیگه ای داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر