پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
جالبه والا ، نمی دونم اینجا مدیر نداره که یه عده از دوستان مسئولیت پاسخ دهی به سوالات را با توجه به منطق خودشون به عهده گرفتن ، تو این تاپیک قرار بر این بوده که پرسش از کاربر باشه ، پاسخ از مدیر ! دیگه بعضیا دارن در نقش اون کاسه هه عمل میکنن ! از قول خودشون صحبت میکنن ، با کاربرای دیگه با بدترین لحن صحبت میکنن و ... ، ما ایرانی ها کی میخوایم حد خودمونو بدونیمو تو کارهایی که بهمون مربوط نیست دخالت نکنیم .

یا علی ...

علي يارت

عزيز اسم اين تاپيك چيه؟

پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

شما جايي ميبيني نوشته شده باشه فقط مديران پاسخ بدن؟ البته حق با شماست كه بايد مديران جواب بدن ولي . . .

تو کارهایی که بهمون مربوط نیست دخالت نکنیم .

در مورد اينكه جواب ميديم هم بايد بگم كه من يا هركس ديگه حتماً اطلاعاتي در اين زمينه داريم كه شايد بقيه نداشته باشن.

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
وقتی هنوز طریق پرداخت اعلام نشده یعنی اینکه موضوع فقط جهت اطلاع رسانی بوده. لازم نیست همه چی همون روز اول مو به مو توضیح داده بشه. هر وقت موقع واریز پول رسید تمامی موارد به صورت کامل توضیح داده می شه.
ولی میشد که همه چیز رو مو به مو و دقیق به صورت یکجا اعلام کرد ، طوری که هیچ سوالی توی ذهن بچه ها شکل نگیره ، بعد از 5-4 روز هم شماره حساب رو اعلام میکردید ، نه اینکه هنوز بررسی نشده ، شاید ، ممکنه و ...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
کاری رو که هیچ کس تو دنیا انجام نداده به طبع ما نیز انجام نخواهیم داد. این موضوع رو بهتره بیخیال شید.

هیچ جای دنیا مثل ایران نیست که نشه خرید کرد، اگر میتونید چنین کاری رو بکنید، خواهشاً انجام بدید، روی خرید ها هم یک سودی رو به عنوان واسطه بگیرین، اگر این کار رو بکنید خیلی استقبال میشه، آخه تا کی ما باید پدرمون در بیاد که یک چیزی که تو ایران نیست یا کم هست رو بخریم ؟!

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
هیچ جای دنیا مثل ایران نیست که نشه خرید کرد، اگر میتونید چنین کاری رو بکنید، خواهشاً انجام بدید، روی خرید ها هم یک سودی رو به عنوان واسطه بگیرین، اگر این کار رو بکنید خیلی استقبال میشه، آخه تا کی ما باید پدرمون در بیاد که یک چیزی که تو ایران نیست یا کم هست رو بخریم ؟!
سلام ...
البته اینم بگم که این کار در دست برسی هست اما اگر انجام بشه برای خودمون دردسری بسیار سنگین و وحشتناک خواهیم خرید!

اولا اینکه تو ایرانش جابجایی اجناس با پست هنوز یک لنگش رو هواست تازگی هم که اداره پست ارسال هرگونه سی دی و امثال اون را ممنوع کرده!

بعد خرید از یک سایت خارجی و ارسال اون به ایران و مشکلات پستی از خاج کشور و گمرک و غیره و حتی صدمه دیدن کالا اونوقت همه از بازیسنتر میخوان جبران کنه! اگر این کار هم انجام بدیم مطمعن باشید فقط خرید میکنیم یعنی پول جنس را میدیم و بقول معروف ریال شما چنج میکنیم و با کارت به حساب فروشنده واریز میکنیم و بقیه ماجرا به عهده خودتون هست.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام ...
البته اینم بگم که این کار در دست برسی هست اما اگر انجام بشه برای خودمون دردسری بسیار سنگین و وحشتناک خواهیم خرید!

اولا اینکه تو ایرانش جابجایی اجناس با پست هنوز یک لنگش رو هواست تازگی هم که اداره پست ارسال هرگونه سی دی و امثال اون را ممنوع کرده!

بعد خرید از یک سایت خارجی و ارسال اون به ایران و مشکلات پستی از خاج کشور و گمرک و غیره و حتی صدمه دیدن کالا اونوقت همه از بازیسنتر میخوان جبران کنه! اگر این کار هم انجام بدیم مطمعن باشید فقط خرید میکنیم یعنی پول جنس را میدیم و بقول معروف ریال شما چنج میکنیم و با کارت به حساب فروشنده واریز میکنیم و بقیه ماجرا به عهده خودتون هست.
باید هم همین کار رو بکنید، من هم میدونم که برای شما دردسر داره و 100% توقع ندارم که عواقب این کار رو شما بدید.

این که CD نمیشه جا به جا کرد هم واقعاً مسخرست ! البته اگر CD اینا رو بپوشونین نمیفهمن که ! ( کلاً گفتم )

پ.ن: این کار رو بکنید ... :D سایت بازیسنتر هم هیچ مسئولیتی در قبال عواقب این کار نداره. :D

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
ولی میشد که همه چیز رو مو به مو و دقیق به صورت یکجا اعلام کرد ، طوری که هیچ سوالی توی ذهن بچه ها شکل نگیره ، بعد از 5-4 روز هم شماره حساب رو اعلام میکردید ، نه اینکه هنوز بررسی نشده ، شاید ، ممکنه و ...
مشکل خود User هست ! اون متنی که در مورد Premium و امکاناتش درون سایت هست هیچ نقصی نداره ! ولی از اون جایی که یه نفرم ننشسته درست و با دقت بخونه اون رو سبب به وجود اومدن چنین سوالهایی میشه ! بعدشم اینجا اسمش هست " پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium " نه اینکه بیاین اینجا نظرات و پیشنهادتون رو ابراز کنین. شما یه مورد از اون متن اصلی نشون بده که اینجا گفته باشن داره بررسی میشه. تمام اون چیزایی که گفتن بررسی می کنیم نظرات قشنگ بچه ها بوده.

با اینوجود کاربران فعال - کاربران ویژه - گروه تحریریه-مدیران انجمن و ... حذف میشن یا نه؟
آقا اصلا چه تاثیری روی شما داره که اینا حذف بشن یا نه ؟! اصلا مربوط میشه؟ ( به تمام اونایی هستم که این سوال رو میپرسن )

و شما اقای hitman_ravani یه بحث فوق العاده مسخره رو انداختی وسط که نصف اونایی هم که میدونستن قراره چی بشه گیج شدن. آخه کجای دنیا یه شخصی یه شرکتی یا یه سایتی میاد در مورده چیزی که بهش ربط نداره واسطه بشه و مسئولیت سنگینشو قبول کنه ؟ اصلا مگه این سایت برای خرید و فروش هست که این بحث رو راه انداختی ؟! بر فرض شما میری یه MP3 Player از یکی توی این سایت میخری و خراب در میاد اون وقت Admin های BC باید بیان به شما پاسخگو باشن؟ اصلا چه دخلی به اینا پیدا میکنه ؟ حتما چون از تو BC طرف رو پیدا کردی و ازش خریدی به اینا مربوط میشه ؟ هیچ عقل سلیمی نمیاد همچین کاری رو بکنه.

هیچ جای دنیا مثل ایران نیست که نشه خرید کرد، اگر میتونید چنین کاری رو بکنید، خواهشاً انجام بدید، روی خرید ها هم یک سودی رو به عنوان واسطه بگیرین، اگر این کار رو بکنید خیلی استقبال میشه، آخه تا کی ما باید پدرمون در بیاد که یک چیزی که تو ایران نیست یا کم هست رو بخریم ؟
منظورش بخش بازارچه بود نه خرید از سایت هایی که اونجا نام برده شد.

آخرین ویرایش:

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
اینکه مثلا یکی یکی بپرسه آغازه ثبت نام کی هست ، نظر یا پیشنهاده ؟

شما چی فکر میکنی؟
حالا شماره حساب رو میگیم چون تعدد مدیر هست ، هنوز تصمیمی گرفته نشده است.
سایت 1 حساب داره و از آن هم استفاده خواهد شد و ارتباطی به تعداد مدیران نداره واقعا آدم از کشف این ارتباطات حیرت زده میشه.

ولی حتی شماره حساب هم میتونست اعلام باشه
شما احیانا دلیل میدونی چیه ؟
خوب گل پسر حتما یک دلیلی داشته که اعلام نشده.
که آن هم تکمیل فرم ثبت نام یوزر ها بوده تا از هر لحاظ از این بابت راحت باشن.
میشد به جای اینکه 4 روزه پیش اعلام بشه یه ذره بیشتر فکر میشد و تمام تصمیمات گرفته میشد و یک جا فوقش 20 روزه دیگه اعلام میشد.
این که شما اسرار داری ما 1 شب ِ به این نتیجه رسیدیم که این گروه ها ایجاد بشن مشکل خود شماست و میتونید به این تفکر ادامه بدین.به شخصه برای حرف کسانی مثل شما پشیزی ارزش قائل نیستم.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام خدمته دوستان از کاربرانه عادی مثل خودم تا مدیرانه گران سنگ
من فکر میکنم بهتره به این سوالات خاتمه بدیم و اجازه داده بشه کسایی که مسئول این کار
هستن با ذهن باز تصمیم بگیرن
در این بین اگر واقعا کسی پیشنهاده بدرد بخوری به ذهنش رسید بیاد بگه تا ازش در صورت صلاحدید
استفاده کنن
این که اگر کسی کاربر پرمیوم بشه بن میشه یا نه یا سوالاتی از این قبیل چه فایده ای داره؟

در کل وقتی کاری به این شکل میخواد انجام بشه مطمئنا اگر با مشورت و فرصت بیشتر انجام
بگیره در آینده و وقتی که به مرحله اجرا میرسه خطاهاش کمتره و بهتر اجرایی میشه

در کل این کاره خوبیه;)

sgame-eminem

کاربر سایت
Oct 14, 2006
15
لطفا يه سايت رو واسه خريد انتخاب كنيد كه قيمت هاي بهتري داشته باشه ..مثلا play-asia قيمتهاش ( چند تا بازي رو كه من ديدم ) حداقل 10 دلار بيشتر از آمازون بودن

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
لطفا يه سايت رو واسه خريد انتخاب كنيد كه قيمت هاي بهتري داشته باشه ..مثلا play-asia قيمتهاش ( چند تا بازي رو كه من ديدم ) حداقل 10 دلار بيشتر از آمازون بودن

Play Asia به ایران ارسال می کنه اما یه جایی مثل Amazon ارسال به ایران نداره... ;)

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum

دوست من هنوز چیزی معلوم نیست . که سایتشم معرفی کردی:biggrin1:
آخ اگه بشه برای سخت افزار یه کاری کرد چی میشه :biggrin1: . برای خودم نظر دادما :biggrin1: نریزین سرم :biggrin1:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
تو این سایت تمام کسایی که تگ های رنگی دارند هر کدوم به خاطر فعالیتشون انتخاب شدن و مسلما همشون لایق بودن که کاربر فعال یا ویژه بشن (چون از 10 تا پستشون حداقل 6 تاش مفیده.نه اینکه بیان بگن امروز هوا سرد بود ، من با تاکسی اومدم و از این گونه پست ها که به وفور به چشم میخوره )
تو این سایت هیچ کس ارٍث باباش را از کسی نخواسته چون تو دنیای مجازی که کسی ، کسی را نمیشناسه طلب ارث معنی نداره ( همه میان برای تبادل اطلاعات ، یکی بیشتر میدونه یکی کمتر )، خوب کاربران فعال و ویژه به علت اطلاعات نسبتا بالاترشون و رنگ تگ متفاوتشون مسلما بیشتر تو چشمن
عصو تحریریه - کاربران ویژه و کاربران فعال هم بنا به نظر مدیدان ارشد سایت ممکنه حذف بشن و ممکن هم هست بمونن ;)
خیلییییییییییییییی مغروری...میدونستی؟!!!یعنی منی که کاربر ویژه نیستم میام تو این سایت براتون وضع هوا شرح میدم:biggrin1:
یکی وبلاگ آنتی بازیسنتر زده میگفتم خدایا این یارو قاطی داره بیخود یکسری مدیر مسخره میکنه....البته تو این سایت کاربرهای چه فعال و مدیر وچه عادی که دوستانه با اعضا برخورد کنند هم هست و تنها دلیل ادامه فعالیت خیلی از کاربرها همون یک تعداد از دوستانه......
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
در مورد قیمت به نظر من هم خوبه انشاالله زودتر راه بیافته...:cool:

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
خیلییییییییییییییی مغروری...میدونستی؟!!!یعنی منی که کاربر ویژه نیستم میام تو این سایت براتون وضع هوا شرح میدم:biggrin1:
یکی وبلاگ آنتی بازیسنتر زده میگفتم خدایا این یارو قاطی داره بیخود یکسری مدیر مسخره میکنه....البته تو این سایت کاربرهای چه فعال و مدیر وچه عادی که دوستانه با اعضا برخورد کنند هم هست و تنها دلیل ادامه فعالیت خیلی از کاربرها همون یک تعداد از دوستانه......
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
در مورد قیمت به نظر من هم خوبه انشاالله زودتر راه بیافته...:cool:
مغرووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر؟:laughing::eek::-"
آرین عزیز شما که پست چند روز قبل من را نقل قول کردین ای کاش علت نوشتن پست من را نقل قول میکردین.
دیگه کاربر فعال و ویژه نخواهیم داشت
خيلي خوشحال شدم:p
كاربراي فعال و ويژه در حال حاضر:mad:
راستي عضو تحريريه ها هم حذف ميشن يا نه؟
من كه از الان عضو شدم .
خوبيه اين طرح اينه كه ديگه كسي نميتونه طلب ارث باباشو از كاربراي معمولي بكنه.
من خودم تا 5 روز پیش عادی‌ترین کاربر این سایت بودم.هنوزم هستم،ولی یکم انصاف داشته باشین و چشماتون را روی حقایق نبندین.
اون کسی که میاد هرچی راجع به 360 میدونه و هر روز میاد هرچی اطلاعت جدید راجع به روشهای مواظبت از کنسول را میذاره،حذف بشه شما باید خوشحال بشید؟
اون کسی که بازی هنوز نیومده میاد راجع به بازی تحقیق میکنه،کلی عکس از بازی میذاره تا همه یه تصویری قبل از بازی برای خرید تو ذهنشون داشته باشن،حذف بشه شما باید خوشحال بشید؟
اون کسی که تمام Updateهای جدید Ps3را توی امضاش گذاشته تا لازم نباشه تو صفحات مختلف بگردین و راحت روی امضاش کلیک کنید،حذف بشه شما باید خوشحال بشید؟
این درسته؟
اون مدیری که تمام انجمن‌ها را چک میکنه تا مبادا کسی چیزی بگه سایت فی.....بشه یا مبادا حرف فلان دوست موجب دلخوری بقیه اعضا بشه،حذف بشه شما باید خوشحال بشین؟
اینها که هر اطلاعاتی پیدا میکنن بدون هیچ منتی میان تو سایت میذارن،به تمام تاپیک‌ها سر میزنن،طلبکار ارث پدرشون از بچه‌‌ها هستن؟
اون 7 تا مدیر ارشد سایت که تمام وقتشون را از سال 2005 تاحالا توی این سایت گذاشتن و هر روز بیشتر سعی میکنن تا سایت را ارتقا بدن،طلبکار ارث پدرشون از بچه‌‌ها هستن؟
اگه واقعا نظرتون همینه،باید بدونین خیلی بی‌معرفتین(این جمله را با تمام کسایی بودم که همچین نظری داشتن)
اونوقت من که این حرف را زدم نشونه غرور خیلی زیادمه؟
به امید موفقیت روزافزون بازی سنتر

آخرین ویرایش:

xyz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
69
نام
Ali
یه پیشنهاد دارم
این سیستم کاربرای پریمیوم روبرا هر کاربر به مدت مثلا 2 هفته رایگان کنید تا خودش بینه و همه سوال هاش بر طرف شه بعد اگه خواست پولشو می ریزه عضو می شه اگه نم که هیچی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر