پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
نوید راست می گه.
حذف تگ کاربز فعال و ویژه مطمئنا به سایت آسیب می زنه.
تر خدا نکنید این کارو.
یعنی بین کسانی که این همه فعالیت مفید انجام میدن و من نباید یه فرقی باشه:p

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
مغرووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر؟:laughing::eek::-"
آرین عزیز شما که پست چند روز قبل من را نقل قول کردین ای کاش علت نوشتن پست من را نقل قول میکردین.
من خودم تا 5 روز پیش عادی‌ترین کاربر این سایت بودم.هنوزم هستم،ولی یکم انصاف داشته باشین و چشماتون را روی حقایق نبندین.
اون کسی که میاد هرچی راجع به 360 میدونه و هر روز میاد هرچی اطلاعت جدید راجع به روشهای مواظبت از کنسول را میذاره،حذف بشه شما باید خوشحال میشید؟
اون کسی که بازی هنوز نیومده میاد راجع به بازی تحقیق میکنه،کلی عکس از بازی میذاره تا همه یه تصویری قبل از بازی برای خرید تو ذهنشون داشته باشن،حذف بشه شما باید خوشحال بشید؟
اون کسی که تمام Updateهای جدید Ps3را توی امضاش گذاشته تا لازم نباشه تو صفحات مختلف بگردین و راحت روی امضاش کلیک کنید،حذف بشه شما باید خوشحال بشید؟
این درسته؟
اون مدیری که تمام انجمن‌ها را چک میکنه تا مبادا کسی چیزی بگه سایت فی.....بشه یا مبادا حرف فلان دوست موجب دلخوری بقیه اعضا بشه،حذف بشه شما باید خوشحال بشین؟
اینها که هر اطلاعاتی پیدا میکنن بدون هیچ منتی میان تو سایت میذارن،به تمام تاپیک‌ها سر میزنن،طلبکار ارث پدرشون از بچه‌‌ها هستن؟
اون 7 تا مدیر ارشد سایت که تمام وقتشون را از سال 2005 تاحالا توی این سایت گذاشتن و هر روز بیشتر سعی میکنن تا سایت را ارتقا بدن،طلبکار ارث پدرشون از بچه‌‌ها هستن؟
اگه واقعا نظرتون همینه،باید بدونین خیلی بی‌معرفتین(این جمله را با تمام کسایی بودم که همچین نظری داشتن)
اونوقت من که این حرف را زدم نشونه غرور خیلی زیادمه؟
به امید موفقیت روزافزون بازی سنتر
آقا نوید ببخشید از پستی که زدم :blushing:
متاسفم پستهای صفحه قبل و دوستان کامل خوندم درست میگی........
ماه رمضون امیدوارم از حرفی که زدم ناراحت نشده باشی...بازم میگم ببخشید

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
به نظرم این بحث کاربر فعال و حذف اون چیزی نیست که به خاطر این همه بحث بشه.

منم اولش که شنیدم کمی حساسیت نشون دادم ولی بعدش نظرم به کلی عوض شد.

اگر کسی که فقط به خاطر یک عنوان ناچیز و یک عکس و یک نوشته بخواد پست بزنه و فعالیت کنه
و در نبود اون نخواد این کارها رو انجام بده، اصلا پست نزنه بهتره.

مگر قبل از اینکه کاربر فعال باشه این شخص داشته چی کار میکرده، مگه به صورت اتفاقی کاربر فعال شده
که بخواد از اون به بعدش فعالیت کنه.

من که حتی اگر کاربر عادی سایت باشم هم برام فرقی نداره و کار هام رو انجام میدم. اگر قرار بود به خاطر
یک عنوان مجازی پست بزنم و یا پست نزم، سه سال توی سایت نبودم.

و فکر کنم برای سایر دوستان هم همین طور باشه و برای عنوان پست نزدند و فعالیت نکردند.
همچون قبل از اینکه درجه کاربر فعال رو بگیرند.

حق نگهدار

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

اگر کسی که فقط به خاطر یک عنوان ناچیز و یک عکس و یک نوشته بخواد پست بزنه و فعالیت کنه

مگر قبل از اینکه کاربر فعال باشه این شخص داشته چی کار میکرده، مگه به صورت اتفاقی کاربر فعال شده

من که حتی اگر کاربر عادی سایت باشم هم برام فرقی نداره و کار هام رو انجام میدم. اگر قرار بود به خاطر

و فکر کنم برای سایر دوستان هم همین طور باشه و برای عنوان پست نزدند و فعالیت نکردند.

حق نگهدار

شدیدا تایید می کنم...
تنوع درجه توی سایت به نظر من لطمه میزنه به روند رو به پیشرفتش... ;)

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر

حق نگهدار

منم با این داش خلیلمون خیلی موافقم ، هیچ فرقی نمیکنه که آدم مدیر باشه یا هر عنوان دیگه ، در هر حالتی باید با فروتنی و تواضع دونسته های خودشو در اختیار دیگران بذاره ! اگه الان با یه عنوان به این کوچیکی جو نگرفتمون و خودمونو برتر از دیگران ندونستیم ، در آینده حتما می تونیم توی جامعه ای که زندگی میکنیم ، یه مدیر خوب باشیم ، حداقل برای خودمون!!!

Bazicenter_BC

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1
آیا واقعا اینقدر از اعضای مدیریت خود با خبرید؟؟ چرا میگذارید اشخاصی که تا دیروز بر ضد این سایت گرامی بودن امروز با پررویی تمام مدیر انجمن ها شوند؟؟ آیا این رسم سایت بزرگ بازی سنتر است ؟
که هر کسی که بد بگوید به مقامی در این سایت میرسد.(شاید خواستید دهنشان بسته شوند؟؟)
چه بسیار کسان فعالی در این سایت که لیاقتشان برای مدیریت خیلی بیشتر است.
همه میدانید که منظور چه کسی است... و این را اضافه کنم که بدون مدرک صحبت کردن خوب نیست پس بهتر است سایت این مدیر شایسته را قبل از مدیر شدن بخوانید http://mammad-gaming.tk/
احتمالا بعد از مدیر شدن اقدام به پاک کردن کند پس متن را برایتان می گذارم.
کلاس کاربری پلوتونیوم
پس از اعلام کلاس های کاربری جدید در بازیسنتر، دوستان خلاقیت را به انتها رسانده اند و این کلاس ها را پلوتونیوم نامگذاری کرده اند، ضمن اینکه همین جا اعلام می شود که کلیه فعالیت های هسته ای ایران صلح آمیز بوده و برای دستیابی به پیف پاف اتمی نیست، از این دوستان تشکر می کنیم.

1. گول نوشته های کاربران عزیزتر از جان در این تاپیک را نخورید. همه این کاربران برای پرداخت حق عضویت اعلام آمادگی کرده اند اگر لیستی از این دوستان تهیه شود، در انتها کمتر از 20 درصد این موجودات صحبت خویش را عملی کرده اند. پیشنهاد: هر کسی که در تاپیک اعلام کرده وارد پلوتونیوم میشه رو در صورت اعدم نجام وعده بن کنید.

2. برخی از کاربران نیز با خلاقیت خاصی که دارند، نشانه کاربران پلوتونیوم را در آواتار خویش گذاشته اند و برخی از دیگر کاربران نیز توسط این حرکت جذاب مورد اغفال قرار گرفته اند، تا جایی که شخصی پرسیده اند "این دو نفر چجوری پلوتونیوم شده اند؟". یادم میاید که سال پیش نیز شخصی نشانه قرمز "مدیران سایت" را به عنوان آواتار برای خود انتخاب کرده بود.

3. یکی دیگر نوشته بود که کاربران فعال و ویژه خودشان را برای ما میگیرند. اینجانب به عنوان یک کاربر عادی!!! و غیر رنگی، حمایت خود را از تشکیل انجمن دفاع از کابران عادی اعلام می کنم. در این که بعضی با تغییر رنگ دچار مشکلات جوی و اتمسفری می شوند که بحثی نیست، اما پز دادن به بقیه که من کاربر فعال هستم رو من تا حالا ندیدم.

--------------------

امضای جدید کلنی با ایده خفن در راه است :D

+ نوشته شده در شنبه سی ام شهریور 1387ساعت 19:30 توسط TyRaX | 53 نظر
لصفا به نویسنده دقت کنید....واقعا از مدیران مهربان و باشخصیت این سایت بعید بود...

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
1- لازم نیست یک پستو 10 جا ارسال کنی

2- بهتره انقدر شهامت داشته باشی که حرفتو با ID وقعیت بزنی. حتی اگر همیشه از freegate استفاده کنی بالاخره ID واقعیت پیدا میشه

3- هرکس بیرون از محیط این سایت میتونه هرکاری دوست داره بکنه و به کسی هم مربوط نیست.

4- این IDت بن میشه. اگر حرفی داری میتونی با ID‌ اصلیت بزنی. اونم نه توی این تاپیک. توی تاپیک انتقادات

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام
چقدر خوب :D

1. مشخصه که این قضیه از کجا آب میخوره. مثل اینکه برای یکسری از دوستان چهار تا دکمه اضافه در دنیای مجازی خیلی مهمه و خیلی بهشون فشار اومده .. بی پرده بگم، زیاد برای من فرقی نمی کنه. من تا امروز اگه میخواستم توی این سایت کاری بکنم، چاره اش فقط یک پیام خصوصی بود.

2. تصمیم اصلی این قضیه بیشتر از یک ماه و نیم پیش گرفته شد ولی من مشغول نوشتن و دفاع نز فوق لیسانس ام بودم. اگر خیلی علاقه به مدیریت داشتم، خیلی زودتر رنگ ام عوض نمیشد؟

3. توی اون بلاگ من کجا بر ضد این سایت عزیز و مدیران مهربانش بودم. حداکثر من یک جمله بر علیه "کاربران عزیزتر از جانی که حرف بی پایه می زنند" نوشتم. این دو تا موجودیت کاملا با هم متفاوتند ولی متاسفانه رشد عقلی شما اجازه نمیده این رو درک کنید. اگر فکر می کنید از این دسته کاربران هستید، مشکل جای دیگری است.

3.23 : در مورد آواتار. البته و صد البته که گذاشتن این آواتار غیرقانونی نیست. ولی به خاطر همین قضیه چند نفر از کاربران فکر کردند که این کلاس کاربری فعال شده و فقط چندین و چند پیام در این انجمن به همین دلیل ارسال شده و کلی هم پیام خصوصی و عمومی و غیره به مدیران که شما ازش خبر ندارید. این قضیه چقدر داره وقت و انرژی میگیره. ضمن اینکه من عین همین جمله و صحبت در مورد خلاقیت و آواتار رو چند صفحه قبل در همین انجمن نوشتم. نمیدونم چرا اون موقع دیده نشد.

4. شما نگران نباشید. اگر یکی از 7 مدیر هر لحظه بخواهند میتونند من رو به همون کلاس کاربر عادی سفید خاکستری بی رنگ برگردونند. برای من هم فرق خاصی نمیکنه و حتی بهتر هم هست چون مجبور نیستم در قبال نوشته های کاربران عزیزتر از جان مسئولیت داشته باشم و دقیق همه پست های همه انجمن ها رو بخونم که اگر مشکلی بود بررسی کنم! خیلی راحت مثل گذشته میام و میرم و اگر موردی دیدم مثل همیشه از دکمه قشنگ و به یاد ماندنی "گزارش تخلف" استفاده می کنم.

5. لطفا کسی دیگه ادامه نده . اگر با این وجود کسی سوال خاصی براش بوجود اومده و یا بارومتر وجودش درجه بالایی رو نشون میده، میتونه از روش های دیگه ای سوالش رو مطرح کنه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا بالاخره معلوم نشد اين شماره حساب ؟
كي پول ميرزيم حساب اين سايت تا رنگ كاربريمون زرد بشه ؟!:biggrin1:
بابا مگه باز كردن يه شماره حساب چقدر برنامه ريزي ميخواد ؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اقا بالاخره معلوم نشد اين شماره حساب ؟
كي پول ميرزيم حساب اين سايت تا رنگ كاربريمون زرد بشه ؟!:biggrin1:
بابا مگه باز كردن يه شماره حساب چقدر برنامه ريزي ميخواد ؟
با عرض پوزش از مدیران که من به جای اونها جواب میدم(با اینکه میدونم یه سری از دوستان میان و میگن که تو مگه مدیری که جواب میدی و از این حرفایی که هست :-")

ببینید هر طرحی به صورت کلی تا بخواد اجرا بشه باید مراحل زیر را به ترتیب سپری کنه:
1-برنامه ریزی بشه و تمام جوانب کار بررسی بشه
2- به صورت همه پرسی بیان بشه و نظرات جمع آوری بشن
3-دوباره راجع به طرح و البته به صورت کلی و دقیق تر با توجه به نظرات بررسی بشه
4-به صورت علنی و رسمی اعلام بشه
5-یه سری زمینه ها و فعالیت ها انجام بگیره
6-طرح اجرای 100% بشه
وگرنه یه حساب باز کردن توی بانک نهایتا نیم ساعت کار داشته باشه

الان تا اونجا که من اطلاع دارم طرح تا مرحله 4 به طور کامل انجام شده و در حال تکمیل مرحله پنجم هستش(اگر دقت کرده باشید خبرهای صفحه اصلی سایت به روز شده)که مسلما ایجاد فروم جدید،گذشتن خبرها،مقالات و ... وقت میبره
ولی دوستان بدونین که اجرای یک طرح مسلما وقت میبره و هر وقت که مدیران ارشد سایت صلاح دونستند و مرحله پنجم تکمیل شد مرحله آخر یعنی اعلام شماره حساب و گرفتن عضوهای پرمیوم اعلام میشه.
به امید موفقیت روزافزون بازی سنتر

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
يه پيشنهاد دارم . هر تغييري كه تو امكانات گروهها داديد يا شماره حساب اعلام كرديد بزنيد تو اون تاپيك اصليه و بعد يه كاري كنين كه بعد از اولين مراجعه بريم اونجا ... مثل وقتي كه اولين اطلاعيه رو داديد ...

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
نوید راست می گه.
حذف تگ کاربز فعال و ویژه مطمئنا به سایت آسیب می زنه.
تر خدا نکنید این کارو.
یعنی بین کسانی که این همه فعالیت مفید انجام میدن و من نباید یه فرقی باشه:p
شما لطف داريد ،
بنده برای اين سايت زحمتی نميکشم که انتظاری هم داشته باشم. حتی اگه فعاليتم هم بيشتر بود ، فکر نميکنم نبود user-tag فرقی به حال من يا وضع سايت ميکرد.فکر ميکنم تعداد کثير بقيه کاربران ويژه هم با من هم نظر باشند. در مورد کاربران فعال هم نظری ندارم.

------------------------

کلاً اين قضيه حرکت بسيار پسنديده ايه.
سايت خيلی خوب داره پيشرفت ميکنه.
تبريک ميگم.:)

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من نفهمیدم اون کسی که یک پست زد کدوم بود به من هم ربطی نداره اما بخدا داره از دستتون گریه ام میگیره .
1 - داشتن بلاگ یه چیزی مثل کلوب . خیلی خوبه هر چی میخوای میذاری میدونی چقدر خرج داره .
2- حجم بیشتر آواتار و امضا که الان من شدیدا به اون نیاز دارم .
3 - اکانت راپیدشر ماهی استاندارد باید 8 تومن بدی که این کار و میخوان بکنن .
4 - برای کسانی که بخاطر تشکر یا فعال شدن این خبر مینویسن متاسفم . هیئت تحریریه فقط قضیه اش فرق داره . خب من بیام بخطر اینکه بگن فعال و خودنمایی کنم خبر بدم . biohazerd اسمشو نمیدونم اصلا حرفی نزد من و چند نفر تقاضا کردیم تاپیکش رفت بالا خودش اصلا صداش در نیمد .
من خودم توی بخش تولد گفتم بزودی منم فعالیتمو شروع میکنم . نه تشکر میخوام نه عضو فعال .
5 - دوستان خرید از سایت خارجی هزار دنگ و فنگ داره هزار سختی و مشکلات داره . انقدر نگین چی شد چی نشد . شما میتونین از همین آقای مستر خرید کنین . چرا سختی سایت را زیاد میکنین
حرفهایی دارم که اینجا جاش نیست تو انتقاد میزنم خاصتین بخونین متشکر .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر