پرسش و پاسخ جلبریک PS4

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
دوستان سلام
دو تا سوال دارم اگه میشه لطفا راهنمایین کنید
1- آیا خبری از هک پایدار کنسول هست و به نظرتون باید منتظر همچین چیزی باشیم ؟
2- این بازیهایی که الان روی 5.05 و 4.55 به صورت هکی هستش اگه کنسول هک پایدار بشه به کار میاد ؟ یا امکان داره نشه ازشون استفاده کرد ؟ ( حقیقتش یه سری رو دارم می گیرم اما چون ظرفیت هارد کامپیوترم برای ذخیره سازی کم هست الان سر در گم شدم که همینها بعدا به کار میاد یا نه )
ممنون از راهنمایی هی دوستان
زحمت بدید پست های چند صفحه اخیر و بخونید

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

virgin

کاربر سایت
Jun 12, 2018
1
سلام. ps4 دارم. امروز وقتی دسته را برای شارژ به دستگاه وصل کردم دیدم شارژ نمیکنه!! و روی آیکون نشان دهنده وضعیت شارژ علامت سوال ( ؟ ) انداخته
مشکل من کجاست؟ لطفاً راهنمایی کنید؟

Omidthegodofwar

کاربر سایت
Jul 12, 2018
34
من سه تا سوال مهم داشتم با اجازتون عضو جدید هستم:
۱ . بعد هک میشه بازیهارو تو اکانت خودم بازی کنم یا اکانتش مختص خودشه؟
۲ . بعدها اگر روزی خواستم دستگارو به حالت اورجینال برگردونم میشه قبلش آثار هکو پاک کرد که احیانا بن نشه کنسول چون دیویژن ۲ رو حتما باید بازی کنم
۳ . بعد از اینکه کنسول اورجینال شد تروفیها سینک میشه؟ممنونم از همه

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
اقا می دونم خیلی بی ربطه صحبتم ولی...
تعریف سری resident evil به خصوص 4 و سری dmc رو زیاد شنیدم
ریمستر هاش ارزش وقت گذاشتن داره؟

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
اقا می دونم خیلی بی ربطه صحبتم ولی...
تعریف سری resident evil به خصوص 4 و سری dmc رو زیاد شنیدم
ریمستر هاش ارزش وقت گذاشتن داره؟

داداش به نظرم بعضي بازي ها هستن كه از زمان خودشون جلوترن و بعضي هاي ديگه هم هستن كه كلا تو هر زماني از هر لحاظ تاره و بروز ميمونن.

به نظر من اويل 4 تو دسته دومه كه هر زمان بازي بشه آدم احساس ميكنه اين بازي را داره تو همون سالي كه توش هست تجربه ميكنه .شايد يكي از دلايلي كه كپكام به غير از پول پارو كردن تا حالا براي صد نسل و صد هزارتا كنسول مختلف اويل 4 را با اسماي مختلف داده، همين باشه.:D گرافيكشم راضي نگهت ميداره و HD شدنشم يكي از دلايل ديگه بالا رفتن ارزش تجربشه

كالكشن 0 و 1 هم قطعا پيشنهاد ميشه. البته به شرطي كه اول سراغ 4 نري. همچنين 1 حتي رو درجه آسون هم واقعا بازي سختيه و اعصابشو نداري سراغش نرو:D ولي صفر ملايم تره و دو شخصيته بودنشم كارو راحت تر كرده.

DMC هم گيم پليش به نظرم مشكلي نداره و مخصوصا 3 كه محشره. ولي شايد گرافيكش براي اين دوره تو ذوقت بزنه. البته دو رو پيشنهاد ميكنم نري سمتش چون خيلي بازيه بديه و دانته با توپ و تانك ميجنگه و اسلحشم در حد RPG هستش. بيخودم نيست كه خود كارگردانشم غير مستقيم جزو دنباله داستاني حسابش نميكنه در شرايطي كه از لحاظ داستاني از همه نسخه هاش حتي همين 5 كه قراره بياد جلوتره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shovalie

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
داداش به نظرم بعضي بازي ها هستن كه از زمان خودشون جلوترن و بعضي هاي ديگه هم هستن كه كلا تو هر زماني از هر لحاظ تاره و بروز ميمونن.

به نظر من اويل 4 تو دسته دومه كه هر زمان بازي بشه آدم احساس ميكنه اين بازي را داره تو همون سالي كه توش هست تجربه ميكنه .شايد يكي از دلايلي كه كپكام به غير از پول پارو كردن تا حالا براي صد نسل و صد هزارتا كنسول مختلف اويل 4 را با اسماي مختلف داده، همين باشه.:D گرافيكشم راضي نگهت ميداره و HD شدنشم يكي از دلايل ديگه بالا رفتن ارزش تجربشه

كالكشن 0 و 1 هم قطعا پيشنهاد ميشه. البته به شرطي كه اول سراغ 4 نري. همچنين 1 حتي رو درجه آسون هم واقعا بازي سختيه و اعصابشو نداري سراغش نرو:D ولي صفر ملايم تره و دو شخصيته بودنشم كارو راحت تر كرده.

DMC هم گيم پليش به نظرم مشكلي نداره و مخصوصا 3 كه محشره. ولي شايد گرافيكش براي اين دوره تو ذوقت بزنه. البته دو رو پيشنهاد ميكنم نري سمتش چون خيلي بازيه بديه و دانته با توپ و تانك ميجنگه و اسلحشم در حد RPG هستش. بيخودم نيست كه خود كارگردانشم غير مستقيم جزو دنباله داستاني حسابش نميكنه در شرايطي كه از لحاظ داستاني از همه نسخه هاش حتي همين 5 كه قراره بياد جلوتره.
داش دمت گرم
پس شد re1,2, 3,4 و dmc 1,3,4؟ نسخه های بعد resident چجورن؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: THE BEST BOY

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
با سلام به همگی . چند تا سوال داشتم و لطف کنید جواب بدین ممنون همگی میشم .

1 - میشه بازی های هکی رو آپدیت کرد ؟

2 - میشه بازی ارجینال خرید روی کنسولی هکی و خب اون بازی اورجینال رو باهاش آنلاین بازی کرد ؟ ( یعنی بازی اورجینال میشه خرید و آنلاین باهاش بازی کرد ! مثلا رینبو رو اورجینال بخرم و بازیش کنم ! )

3 - میشه همیشه به PSN وصل بود ؟ یا این که نه و اصلا نباید به اینترنت وصل شد ؟ و وقتی کنسول رو هک میکنیم میشه رفت استور و خرید دیجیتالی کرد ؟

پاینده باشید .

یه سری سوال دیگه هم برام پیش اومده .

1 - من یو اسی بی 64 گیگ دارم میتونم از این یو اس بی برای انتقال بازی هام به کنسول استفاده کنم ؟

2 - کنسول هک بشه اجرای بازی ها مشکلی براشون پیش نمیاد ؟ لگ و گیر کردن و این مشکلات ؟

3 - من کنسولم الان System Software 5.55 هستش و میتونم هکش کنم یا نمیشه ؟!

Last edited by a moderator:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یه سری سوال دیگه هم برام پیش اومده .

1 - من یو اسی بی 64 گیگ دارم میتونم از این یو اس بی برای انتقال بازی هام به کنسول استفاده کنم ؟

2 - کنسول هک بشه اجرای بازی ها مشکلی براشون پیش نمیاد ؟ لگ و گیر کردن و این مشکلات ؟

3 - من کنسولم الان System Software 5.55 هستش و میتونم هکش کنم یا نمیشه ؟!
سلام
اره میشه استفاده کرد از 64 گیگ
نه مشکلی پیش نمیاد،اگه تو یه بازی مشکلی باشه مربوط به خود بازیه نه هک کنسول
هنوز نسخه 5.55 هک نشده و معلوم نیست کی هک بشه

1 - میشه بازی های هکی رو آپدیت کرد ؟

2 - میشه بازی ارجینال خرید روی کنسولی هکی و خب اون بازی اورجینال رو باهاش آنلاین بازی کرد ؟ ( یعنی بازی اورجینال میشه خرید و آنلاین باهاش بازی کرد ! مثلا رینبو رو اورجینال بخرم و بازیش کنم ! )

3 - میشه همیشه به PSN وصل بود ؟ یا این که نه و اصلا نباید به اینترنت وصل شد ؟ و وقتی کنسول رو هک میکنیم میشه رفت استور و خرید دیجیتالی کرد ؟

پاینده باشید .
اره میشه اپدیت کرد،باید دید اپدیت چه نسخه ای از کنسول رو لازم داره
انلاین اصلا نمیشه
به psn هم نمیشه وصل شد دیگه، فقط افلاین:D

• Like
Reactions: Romell

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
داش دمت گرم
پس شد re1,2, 3,4 و dmc 1,3,4؟ نسخه های بعد resident چجورن؟

قربانت داداش.

البته اويل 3 كه مال زمان PS1 هستش و علي رغم شاهكار بودنش بايد يه 20 سال توقعاتتو بياري عقب تر تا بتوني بريش:D 2 را هم كه ينج شش ماهي صبر كني كپكام يه ريمك درست و حسابي داره ازش ميده بيرون.

نسخه 1 هم اگه بتوني با گيم پليش ارتباط برقرار كني قطعا برات بازي عالي ميشه. ولي 4 در هر شرايطي نسخه عالي هستش. البته من 5 را هم پيشنهاد ميكنم يه اكشن تر و تميز با داستان و گرافيك عالي هستش. 6 را هم بازي نكردي مهم نيست:D شديدا از نظر خيليا از جمله خودم به غير از مراحل ليون، يه بازي خيلي بده.

از نظر كلي نسخه هاي صفر و يك گيم پليشون واقعا سخت تره و خيلي توش مهمات مهمه. ولي تو 4 و 5 هم زاويه دوربين رو شونه شده و هم مهمات بيشتر و تو اين نسل كسي كه بار اول بخواد سري اويلو بازي كنه احتمال از نسخه هاي 4 به بعدو بيشتر خوشش مياد.

آخرین ویرایش:

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان بازی های اورجینال رو چجوری میشه به هارد منتقل کرد بدون اینکه توسط خود کنسول فرمت بشه؟

آخرین ویرایش:

Alih2002

کاربر سایت
Aug 11, 2018
1
سلام میشه ps4 کپی خور شده 5.05 رو به اینترنت وصل کرد و از قابلیت های اینترنتی استفاده کرد؟
و اگه از یک اکانت دیگه وار ps4 شد که امکان باز کردن قفل های بازی تو اون وجود نداره بازم کنسول هکی حساب میشه؟

i am mohammad

کاربر سایت
Aug 31, 2018
1
سلام من چند تا سوال داشتم
۱- آیا می توان از بازی های که به صورت کپی خور روی ps4 نصب شده بکاپ گرفت؟
۲ _ftp چیست؟
۳_آیا می توان پیلود های مختلف را روی ماژور ریخته روی ps4 پیاده کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر